Siuvimo maišai

„DIY Handmade Patchwork“ maišelis

Rankų darbo maišelis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Japonų stiliaus krepšiai
 2. Originalus kelionės modelis: magistro klasė
 3. Kvadratinis pleistras

Pasidaryk pats maišelis yra puikus būdas parodyti individualumą. Dėl milžiniško medžiagos pasirinkimo ir lengvo siuvimo, padarykite tokį priedą pagal bet kurią merginą, kurios arsenale yra siuvimo mašina.

Pataisos technika yra ne tik raznotsvete. Šiandien tai yra tikras menas. Tinkamai pasirinkti modeliai + ryškūs kontrastiniai pleistrai - priedų sėkmės pagrindas.

Japonų stiliaus krepšiai

Japonų stiliaus modeliai yra unikalūs. Jie transformuoja stilių ir gali nepripažinti bet kokios maišelio formos. Kiekvieno produkto širdyje yra specialios formos ir dydžio fragmentų pagrindas. Tai ne tik nedideli kvadratai ar daugiaspalvės juostelės: modelis dažnai susideda iš žiedlapių pleišto, kuriame yra 8 ar daugiau fragmentų.

Daugelio modelių privalumas yra ne tik supjaustymo detalių buvimas, bet ir darbo atlikimo metodai „pleistro“ technikoje. Tai patogu ir supaprastina darbą. Pagrindiniai brėžiniai, siūlomi scheminių brėžinių forma, aiškiai parodo pritaikymo ypatumus.

Tai lengva padaryti japoniško stiliaus maišelį, nors tam reikės atkaklumo ir tikslumo: kiekvienas tuščiasis turėtų būti lygus su puikiu siūlių lygiu. Šie seminarai parodys stilingo aksesuaro surinkimo būdą ir parodys, kaip lengva ir smagu.

Pagrindinis pagrindas - penkių skirtingų spalvų medvilnės audinys. Šiam metodui reikalingas liniuotės ir figūros šablonas: ne visada pakanka sklandaus krašto. Taigi bus daug lengviau sukurti puikią liniją.

Be viršutinių sklendžių, jums reikės tarpiklio (sintepon), pamušalo, storo viskozės laido, plonos laido kilpoms, siūlai.

Iš pradžių iškirpti du identiškus žiedlapių formos raštus. Vienas iš jų yra supjaustytas į gabalus pagal numatytą dizainą.

Kad būtų patogiau, galite suskaičiuoti kiekvieną fragmentą, nurodant priekinės pusės ir sklendės spalvą.

Šie siuvimo etapai:

 1. Bendras poreikis rinkti 6 tuščius duomenis iš daugiaspalvių skudurų ir supjaustykite 6 sudėtines pamušalo dalis ir izoliaciją.
 2. Užfiksavus ruošinius ir stiprintuvą tarpusavyje, jie surenkami į vieną gabalą, sujungiant kiekvienos fragmento šonines sienas.
 3. Išsamios pamušalo detalės sujungtos, nepamirštant palikti nedidelę įdubą (tolesniam apsisukimui), tada sulenkite ją su gauta baze, dešinėje pusėje, ir nuvalykite pjūvį ant rašomosios mašinėlės. Prijungiant pleištus, pamušalo siūlės plotis turi būti 2-3 mm didesnis už pagrindą.
 4. Po to, kai ten turite išeiti maišelį, papuošti apatinį dekoratyvinį gėlių, kuris yra ypač svarbus, jei visų elementų sujungimas apačioje neveikia tvarkingai ir tiksliai.
 5. Storos laido rankena turi būti pritvirtinta naudojant originalias kilpas išilgai viršutinio maišo krašto. Lieka ištiesti laidą per juos ir uždaryti gėlių pumpurų galus.

Originalus kelionės modelis: magistro klasė

Erdvus kelionės krepšys yra tinkamas pavėluotai. Oda laikoma ideali medžiaga maišui, tačiau tekstilės modelis yra mobilesnis ir lengvesnis valyti.

Siuvimo reikmenims geriau naudoti naują audinį. (nedideli skirtingų spalvų gabalai). Be pagrindo, jums reikia audinio, skirto pamušalui, sinteponui, tekstilėms maišų rankenoms, dirbtinės juostelės ir siuvimo reikmenys.

Ir tada:

 • Daugiaspalvės juostelės siuvamos, sudarančios dvi kieto audinio drobes, kurių dydis yra stačiakampis. Taip pat būkite su šoninėmis sienomis.Odinės juostelės yra pritaikytos ant atvarto siūlių siūlių ir pritvirtintos dekoratyviniais siūlais.
 • Paruošę du didelius ir du vidutinio dydžio audinius, bus nupjauti maišelio viršus. Be pagrindų, jūs turite iškirpti pamušalą ir tarpinę naudodami šablonus. Norėdami pritvirtinti polsterį su pagrindiniu audiniu, galite naudoti specialų klijų sluoksnį. Kad produktas būtų geros formos, paruoštos drobės paprastai dubluojamos su klijais.
 • Prie pagrindo detalių jie užfiksuoja užtrauktuką, tada siuvami šonines sienas. Po to jums reikia paruošti ir siūti rankenas į priekinę pagrindo pusę, neliesdami užtrauktuko. Surinkus pamušalą, jis sujungiamas su pagrindu išilgai viršutinio krašto, tada įjungiamas veidas. Madingi aksesuarai pasiruošę!

Kvadratinis pleistras

Naudojant šį metodą, galite siūti tvarkingą ir, jei reikia, erdvų modelį su maišelių maišelio elementais.

Jei norite sukurti stačiakampį priedą, jums reikia:

 • daugiaspalviai pleistrai mažų kvadratų pavidalu;
 • tekstilės juostelės;
 • sintetinis žiemos laikiklis;
 • dugno sandariklis;
 • dekoratyvinė juosta;
 • įstrižos įdėklo ir siuvimo reikmenys.

Fasado aikštės yra tarpusavyje sujungtos (10 vienetų dviejose eilėse priešais ir tą pačią atgal). Į apačią supjaustoma audinio juosta. Siūlės išlyginamos, tada peiliai sujungiami su sandarikliu šlifavimo būdu.

Kad gaminys atrodytų labiau reprezentatyvus, geriau priklijuokite audinį su dulerinu, prieš prijungdami pagrindą ir sandariklį. Taigi maišelio forma taps sunkesnė.

Maišelio šoninės dalys susmulkina ir sudaro žiedą. Jei dizainas suteikia dekoratyvinį pynimą, jis sukurtas prie pagrindo ir pamušalo.

Kontrastinis kraštas yra pritvirtintas prie viršutinio krašto (nukrypstant nuo priekinio krašto viršutinio krašto krašto, 3 cm). Tada surinkite ir siūti rankenas. Pamušalas yra iškirptas daugiau (užrakto užuolaidai). Viršutinio krašto dygsnio siūlės apačioje, paliekant nuolaidą nėrinių sriegimui. Tada pamušalas prijungiamas prie pagrindo viršaus, užsukamas laidas ir pritvirtinami galai su dekoratyvinėmis stotelėmis.

Matuojant žiedo perimetrą, nupjaukite apačią, sujunkite jį su stiprintuvu ir pamušalu, tada susiuvkite maišelio apačioje, pasvirusiu įdėklu. Lieka papuošti modelį juostele ar kitu dekoru.

11 nuotrauka

Kaip siūti paprastą modelį, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys