Siuvimo maišai

Paplūdimio krepšys tai patys

Paplūdimio krepšys tai patys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Koks audinys?
  2. Siuvimo funkcijos
  3. Raštai
  4. Kaip siūti paplūdimį?
  5. Kaip papuošti?
  6. Kuriamos idėjos
  7. Meistrų klasė

Kiekviena moderni mados moteris ruošiasi paplūdimio sezonui. Svarbu galvoti per visą vaizdą, nepamirštant mažų dalykų. Visiems reikalingiems daiktams reikia erdvaus krepšio. Jis gali būti perkamas parduotuvėje, tačiau geriau tai padaryti patys, tada aksesuaras bus unikalus savaip. Kaip padaryti paplūdimio maišą su savo rankomis ir ar taip sunku?

Jis gali būti siuvamas iš tekstilės, megztų iš verpalų ir net pynimo. Tačiau ne kiekvienas laisvai kalba nėrimo ir mezgimo srityje, bet paplūdimio maišelio siuvimas, vadovaujantis kvalifikuotų amatininkų instrukcijomis, priklauso nuo kiekvienos moters, turinčios siuvimo mašiną.

Koks audinys?

Šiandien maišui skirta medžiaga yra tokia įvairi, kad ji tenkins pačias reiklesnes nuostatas:

  • Renkantis tekstilę paplūdimio modeliui, geriau teikti pirmenybę aplinkos medžiagoms. Svarbu, kad tekstilė būtų tanki, greitai džiūsta, smėlio ir drėgmės. Taigi jis laikysis formos.
  • Tegul odos aksesuarai laukia kitos progos: čia jums reikia lengvumo ir absoliučio lengvumo.
  • Idealiu atveju geriausia tekstilė yra šiurkščioji tekstūra, tačiau gali būti naudojamas linų, džinsų ir šiurkščiavilnių kalio.

Be to, gerai, jei galutinis produktas gali būti plaunamas mašina.

Siuvimo funkcijos

Paplūdimio krepšys yra lengviausias priedas. Jo kūrimas neužims daug laiko, o rezultatas džiaugsis savo grožiu. Nepaisant to, kad dizainas atrodė sudėtingas, siuvant gaminį, nereikia laikinų rankinių siūlių, nesant montavimo tarpiniuose etapuose.

Jei nėra pasitikėjimo teisingu modelio sukūrimu, galite naudoti gatavą: tai sumažins pritaikymo laiką ir padidins pjūvio detalių tikslumą.

Kad krepšys atrodytų iš parduotuvės, kiekvienas etapas turi būti atliktas nepriekaištingai. Darbo metu būtina naudoti siuvimo smeiges, derinant siūles, išskyrus audinio antplūdį. Jūs neturėtumėte tikėtis, kad visi defektai gali būti ištiesinti geležimi: tai nėra.

Visas perteklius turi būti sumažintas.

Jei audinys yra naujas, prieš pradedant darbą, geriau atlikti dekodavimą (geležies geležį), kad būtų išvengta susitraukimo. Priešingu atveju, po plovimo galutinis produktas gali deformuotis, o tai turės įtakos išvaizdai.

Siekiant išvengti produkto deformacijos po plovimo, svarbu pjovimo metu stebėti skilties ir skersinę pusę: naujas audinys beveik visada yra ilgas. Teisingai nustatyti kryptį lengva: tekstilė šiek tiek plinta.

Nereikia sukurti kartono rėmo: paplūdimio krepšys gali sudrėkti, o tai paskatins popieriaus skalę. Dugnas geriau sustiprintas dvigubu audinio sluoksniu.

Raštai

Tais atvejais, kai įdomus stilius yra sukurtas, geriau naudoti gatavą modelį. Taigi bus lengviau apskaičiuoti medžiagų sunaudojimą ir padaryti darbą tikslesnį. Bet koks modelis priklauso nuo dizaino idėjos.

Jis gali būti paprastas, arba modelis, dekoratyvinių detalių masė.

Priklausomai nuo pasirinktos parinkties, ji skiriasi savo forma (stačiakampio, puslankio, trapecijos, kvadrato, žiedo, boho stiliaus formos pavidalo, maišelio formos).

Be to, modeliai gali būti plokšti arba trimatiai, kieti arba minkšti.

Pasirinkus modelį, reikia atsižvelgti į tekstilę: minkštas audinys neturi formos, net jei jis yra dubliuojamas klijais.

Priedų forma yra labai įvairi, o profesionalus adatos rankų požiūris yra nuolat atnaujinamas.Tačiau visiškai nereikia naudoti paruošto šablono: galite sugalvoti savo dizainą, atlikdami tam tikrus neapdoroto eskizo pakeitimus.

Kaip siūti paplūdimį?

Pasirenkant madingą stilių, reikia atsižvelgti į keletą niuansų. Paplūdimio krepšys gali būti atskiras priedas arba vienu metu atlikti kelias funkcijas. Pirmuoju atveju jis laikys visus reikiamus priedus, antrajame jis taps priedu ant peties, atleisdamas rankas vaikščiojant į paplūdimį.

Tokie stiliai yra patogūs dėvėti.

Tai gali būti audinio, skėčio ar kitos medžiagos transformatorius. Įdomus paplūdimio krepšelio variantas yra kilimėlis arba pledas krepšys, kuris, jei reikia, paverčiamas į saulės lovą.

Sulankstytas jis atrodys tvarkingas ir užims mažiau vietos nei pakuotėje esantis kilimėlis. Modelio siuvimas priklauso nuo numatomo funkcionalumo.

Kaip papuošti?

Paplūdimio krepšio registracija atliekama atsižvelgiant į pasirinktą moters stilių ir skonį. Priklausomai nuo medžiagos tipo ir spalvų kartais reikia minimalaus dekoro. Pavyzdžiui, jei modelis yra paprastas ir paprasta, galite jį papuošti įdomiu modeliu, naudodami specialias spalvas.

Taigi jis atrodys madingas ir ryškus.

Temos pasirinkimo apribojimų nėra. Tai gali būti paprastas klasikinis (juostelės, ląstelės) arba abstraktus, geometrinis motyvas, gėlių ir miesto eskizai. Viskas priklauso nuo autoriaus kūrybinių gebėjimų.

Kas nemėgsta audinio modelių, galite papuošti produktą siuvimo aplikacijoje, siuvinėjimu ar kelių dekoratyvinių elementų deriniu. Graži atrodys kompozicijas su gėlėmis, jūros reikmenimis. Neregėtos ruošiniai, siūti į maišelio priekį, taip pat atrodo įdomūs. Šiuo atveju svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą ir apdailą, kad jie būtų derinami tarpusavyje.

Kuriamos idėjos

Jei nenorite pirkti audinio, galite naudoti užmirštus daiktus, kurie tikriausiai bus drabužinėje. Senieji džinsai - kodėl gi ne? Kartais užtenka nubrėžti kelnes, siūti apačią, pridėti rankenas ir maišas yra paruoštas.

Kūrybingam įvaizdžiui atnešite galimybę pasirinkti „a la Dolce“ ir „Gabbana“: skaidrią erdvų maišelį, pagamintą minimalizmo stiliaus ir puošiančio nedidelį dekoratyvinį pynimą ir patikimas rankenas.

Tai šiek tiek panašus, bet jau sporto viduje: maišelis iš spalvotos akies, puoštas tvirtu pynimu ir papildytas kišenėmis. Puikus „kvėpuojantis“ priedas, kuriame rankšluostis džiūsta greičiau, ir viskas yra akyse.

„Needwomen“ visuomet bus likučių ir medžiagos likučių, kurie gali būti naudojami, pasirenkant spalvas, atitinkančias maudymosi kostiumėlį. Taigi gali pasirodyti tikras paplūdimio ansamblis.

Tiems, kurie turi mažai dviejų atspalvių derinį, tinka patchwork technikai. Patchwork yra įdomus ir ryškus. Šis maišas bus patrauklus daugeliui moterų, jis visada yra unikalus ir originalus.

„Creative fashionistas“ patiks idėja siūti mados krepšius iš marškinėlių su spauda: greitai ir originaliai.

Siekiant didesnio efekto, galite nukirpti produkto apačią pakraštyje, susiejant mazgus. Tačiau yra niuansų: už maišą jums reikia modelio, pagaminto iš storų trikotažo, kitaip aksesuaras neatrodo gražus.

Ar yra kilimėlis ir storas, grubus laidas? Tik keletas dviejų siūlių, o gaminys atrodys tik super! Plokščias modelis, gana erdvus ir patogus. Tokiame maiše tinka visi reikalingi paplūdimio reikmenys.

Jei drabužių spinta turi seną sijoną su grioveliais, tai dar įdomiau: priešpaskutinės frillos apačios derinimas ir rankenų siuvimas sukels subtilų modelį, kuris tikrai bus malonus romantiškiems žmonėms.

Universali parinktis - modelis iš vonios rankšluosčio. Kodėl gi ne? Ir stilingas, ir visada naudingas, jei jums reikia nuvalyti po plaukimo jūroje.

Meistrų klasė

Siuvimo paplūdimio maišą patys nėra taip sunku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Norint užbaigti priedą, jums reikia 1,10 m ilgio ir 1,35 m pločio viršutinės medžiagos ir tą patį apdailos kiekį (pagamintą iš natūralaus audinio).Per plona ir minkšta tekstilė neturi formos, geriau naudoti šiurkščią medžiagą. Klijai užtruks bent 4 metrus, nes turėsite priklijuoti beveik visas detales. Siūlai reikalingi tonui (siuvimui) ir kontrastui (susiuvimui).

Šiam siuvimui nereikalingas raštas: galite sulenkti audinį pusiau pločio ir nubrėžti kraštus prie simetrijos: sulankstytoje būsenoje gaunamas 55 cm šoninis kvadratas: nuo ilgio pažymėkite 5 cm ir supjaustykite gautą juostą. Tuomet kiekviena detalė supjaustoma kartais: gaunamos dvi 0,5 m (aukščio) x 0,55 m dalys (būsimo maišo plotis) ir 5 cm x 55 cm.

Apdaila yra iškirpta tuo pačiu principu, tačiau, be dviejų didelių ir dviejų mažų dalių, dar du ruošiniai supjaustyti 25 x 55 cm matmenimis (tai bus šonų dekoras).

Klijai supjaustyti atskirai už kiekvieną detalę, išskyrus detales dekoravimui, kitaip tekstilės storis bus ne vienodas. Jis turėtų sudaryti 4 dalis 50 x 55 cm ir keturias 5 x 55 cm.

Po to, kai visi ruošiniai supjaustyti, jie priklijuojami prie flizelino (klijų) iš netinkamos pusės. Jei yra perteklius, klijų apdaila.

Į pagrindinę dalį, 22 cm atstumu nuo apačios, ant apdailos krašto dengiama dekoratyvinė įdėklo dalis, kurios storis yra 25 x 55 cm, ir dažomas 1 cm atstumu nuo krašto. Tada apdaila sulankstoma ant veido, lyginama ir padengiama apdailos linija su kontrastingais siūlais. Jei dizainas suprojektuotas dvigubos apdailos linijos, pageidautina laikytis šio metodo per visą apdailą.

Būtina kruopščiai atlikti darbą, kad nekiltų bendroji išvaizda. Siuvami ant apdailos dalių, jie tikrinami, ar jie nėra simetriški, po to jie sulankstomi į vidų, nukirpti smeigtukais šonuose ir apačioje, ir susiuvami ant siuvimo mašinos. Siūlės plotis yra 0,8 - 1 cm. Siekiant didesnio patikimumo, siūlė yra dviguba.

Tas pats daroma su apdailos audinio pamušalu. Tačiau čia siūlės plotis turėtų būti didesnis. Svarbu, kad apdailos dalys būtų nuo 2 iki 3 mm mažesnės už pagrindinę medžiagą: tai būtina, kad išjungtoje padėtyje maišelio vidus neatskleistų į „veidą“. Taigi, viduje nebus perteklinės medžiagos, o kraštas viršuje bus lengviau pasukamas teisinga kryptimi.

Atlikus linijas, jie išlygina pagrindo ir pamušalo siūles. Tada duokite produktui pageidaujamą formą. Norėdami tai padaryti, apačioje esantis audinio dalių junginys sulenktas kampu, o siūlės turi atitikti. Statmenai siūlės link nubrėžia 16–18 cm ilgio liniją iš vieno krašto į kitą.

Kuo mažesnis šis skaičius, bus lygesnis maišas. Jie traukia liniją išilgai linijos, po to palieka 1 cm dydžio nuokrypį ir nukirpia visą perteklių. Jie taip pat sudaro priedų pamušalo kampus, nepamirštant, kad jis visada turi daugiau įdubos nuo krašto, kitaip pamušalas turės daugiau pagrindo.

Rankenos ruošiniai yra sulankstyti, apipjaustyti, susiuvyti, sukti ir lyginti. Pakartotiniai dekoro elementai, palengvinantys dvigubą liniją. Baigtos dalys yra pritvirtintos prie pagrindo viršaus 15 cm atstumu nuo šoninių kraštų, derinant viršutinę ir rankeną.

Įdėklas yra apverstas su veidrodžiu, įdedamas į pagrindinį ruošinį ir pritvirtintas ant viršaus, tada prisiuvamas, sujungiant siūles ir nepamirštant palikti nedidelę dalį nepakeistą. Tai būtina norint įjungti gaminį.

Dėl stiprio, galite dvigubai viršyti viršų.

Sukant maišelį, išliks lygus viršus, pasukite vamzdynus į vidų, sukite atidarymą, kad sukite, ir pritvirtinkite viršutinę dalį dvigubu apdailos siūlu. Paplūdimio krepšys tai patys!

Išsamiau apie tai, kaip greitai nutiesti paplūdimio krepšį, šis vaizdo įrašas parodys:

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys