Siuvimo maišai

Mezgimo siūlų maišeliai

Mezgimo siūlų maišeliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Mezgimo verpalų savybės ir veislės
  2. Populiarūs maišelių modeliai ir formos
  3. Kaip susieti?
  4. Kaip rūpintis?
  5. Ką dėvėti?

Trikotažinių siūlų krepšiai pastaruoju metu tapo neįtikėtinai populiarūs. Nė vienas fashionista šiandien negali atlikti be tokio aksesuaro. Ir nereikia duoti daug pinigų už rankinę iš populiarios juostelės siūlų, jis gali būti pagamintas savarankiškai be jokių pastangų.

Mezgimo verpalų savybės ir veislės

Mezgimo siūlai atsirado senovėje, naudojant tik tokius verpalus jie sukūrė ir paprastus drabužius, ir kilimėlius, skirtus šildyti būstą, ir, žinoma, patogius ir patikimus krepšius. Tada mūsų močiutės paklojo audinio ir senų daiktų likučius ir mezgė juos iš originalių dalykų. Atsižvelgiant į ciklinį istorinių įvykių ir mados tendencijų pobūdį, rankų darbo mezgimo siūlai šiuo metu yra populiariausių.

Ypatingas šios rūšies siūlų pritraukimas yra tai, kad beveik nereikia patirti darbo su jais, mezgimo verpalų mezgimo technika yra labai paprasta ir paprasta.

Kaip rodo pavadinimas, megzti siūlai yra pagaminti iš specialaus trikotažo, pagaminto iš grynos medvilnės. Ši medžiaga yra gana maloni liesti, be to, ji nesukelia alerginių reakcijų. Megztas audinys specialia mašina supjaustomas 2-3 cm pločio vienodomis juostelėmis, po to šiek tiek ištempiamas ir išlenktas nuo kraštų iki centro, tuo pačiu metu formuojant stiprius ir minkštus vienodus Flagella vamzdžius maždaug 5-7 mm storio. Šimto metro gamyklos rankenėlės per visą jų ilgį neturi vieno mazgo.

Verta paminėti, kad aukštos kokybės verpalai niekada nėra gaminami iš gamyklos likučių, priešingai - tik geriausios mados atspalvių medžiagos. Mezgimo siūlai turi daug skirtingų pavadinimų: T-verpalai, spageti, makaronai, juostelės, nėriniai, serpentinas, marškinėliai arba tiesiog medvilnės verpalai.

Gauti populiarumo ir mezgimo iš poliesterio ir poliesterio verpalų, pavyzdžiui, virvelės ar makro.

Pagrindinis skirtumas tarp įvairių tipų mezgimo siūlų yra jų storis ir tankis. Gijos storis paprastai svyruoja nuo pusės centimetro iki centimetro ir priklauso nuo audinio storio, iš kurio gaminamas verpalai.

Siūlų tankis turi įtakos trikotažinių gaminių atsparumui dilimui, taip pat gebėjimą išlaikyti formą gatavoje formoje. Svarbus juostelės verpalų parametras yra jo svoris. Jei kilimėliams ir namų dekoratyviniams krepšeliams jis beveik nesvarbu, tada drabužiams ir rankinėms šis skaičius gali būti labai svarbus.

Labai nedaug žmonių bus patogūs nešiojant maišelį, kuris sveria daugiau nei du kilogramus net ir užpildytoje formoje.

Jei parduotuvės verpalai atrodo netinkami svoriui, tankiui, atspalviui ar kainai, galite tai padaryti patys. Norėdami tai padaryti, jums reikės megzto audinio iš pasirinktos spalvos arba tiesiog erzina marškinėliai. Norėdami gauti nepertraukiamą laidą iš viso gaminio, skirto sriegiams gaminti, turėtumėte veikti taip: supjaustykite pusę sulankstytą marškinėlius žirklėmis, nesiekdami pora centimetrų siūlių.

Po to, plečiant ruošinį, jį supjaustykite įstrižai taip, kad pirmoji juosta patektų į antrą, antroji - į trečiąją ir pan. Norint suteikti verpalui galutinį „parduotiną“ išvaizdą, jis turėtų būti šiek tiek ilgai ištemptas - kraštai gerai pasisuks į vidų, o siūlai atrodys tikrai tvarkingi.

Populiarūs maišelių modeliai ir formos

Naudodamiesi savarankiškai pagamintais arba įsigytais verpalais, mezgimo ar nertų pagalba galite megzti beveik bet kokį norimą maišelio modelį. Tai gali būti miniatiūrinis kosmetinis maišelis, elegantiška sankaba, kuprinė kuprinė, praktinis planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio atvejis, patogus kėbulas, verslo A4 krepšys, klasikinis krepšys, jaunimo etninis maišelis, sportinis kepalas, apsipirkimo apsipirkimas, erdvus maišelis prieigai prie paplūdimio.

Tokie produktai yra labai praktiški ir originalūs.

Krepšiai gali būti pagaminti iš vienos spalvos arba į jūsų produktą gali būti sujungtos kelios skirtingos spalvos.

Iš storų verpalų megzti maišeliai yra griežtesni ir tankesni, o ploni - minkšti ir elastingi. Megztų rankinių formos yra stačiakampės, kvadratinės, ovalios ir apvalios.

Pamušalas gali būti siuvamas maišelio viduje, jis suteiks gaminiui galutinę išvaizdą, o krepšys taps patvaresnis. Norėdami suteikti papildomą standumą verslo krepšio sienoms, galite naudoti specialų rėmelį, kuris yra įdėtas viduje, tada galite būti tikri, kad svarbūs dokumentai yra saugūs.

Į galutinį produktą prisiūtas užtrauktukas yra gana praktiškas sprendimas. Be to, magnetiniai mygtukai taip pat yra labai patogūs megztų siūlų maišeliuose. Kaip tvirtinimo elementą galite naudoti mygtuką su kilpa. Elegantiškoms piniginėms ir kosmetiniams maišams rankų darbo parduotuvėse galite įsigyti gamyklinių užsegimų.

Jei sankabos maišelio ar planšetinio kompiuterio dėkle nereikia rašiklių, likusiems maišeliams juos reikia. Rankenos ar dirželiai gali būti pagaminti naudojant mezgimo, „Macrame“ gijimo audimo priemones arba galite tiesiog pynti 3–4 „sruogų“. Kaip ilgos rankenos vakaro variantas, siūlai, susipynę į didelę grandinę, atrodo įdomūs. Rankenėlės gali būti pritvirtintos prie rankinės, naudojant specialius žiedus arba žiedus.

Lizdai viršutinėje maišelio dalyje taip pat gali būti naudojami kaip rankenos. Tačiau pats originaliausias sprendimas bus papildyti rankinę su paruoštomis rankenomis iš išlenktos bambuko.

Papuošalas suteikia specialių žavesio mezgimo verpalų maišus: siuvinėjimas tuo pačiu mezgimo siūlu, bet naudojant kitus atspalvius, juosteles, pynes, blizgesį, karoliukus, karoliukus, mygtukus, sagės, raktų žiedus, aplikacijas, odos virves, grandines, pakraščius, pomponus, šepečius, kailiai, sagtys, megztos ir dirbtinės gėlės - išgalvotas skrydis yra beribis.

Kaip susieti?

Vargu ar išmokę laikyti mezgimo adatas arba kabliuką į rankas, bet kuri pradžioje dirbantieji gali palepinti save su naujais drabužiais iš mezgimo verpalų. Šie maišeliai nereikalauja specialių įgūdžių ir vyvyazyvaniya sudėtingų modelių.

Tradiciniai keliaraiščiai yra idealiai tinka juostelių verpalų maišų gamybai. Su kabliu galite megzti su paprastais grioveliais be nėrimo. Toks įpareigojimas pasirodo gana tankus ir nereikalauja papildomo pamušalo, o rankinė, pagaminta iš ažūrinio mezgimo, yra graži, tačiau jai reikalingas papildomas pamušalas.

Meistriškumo klasė, mezgimo megztų juostelių audinio maišą kitame vaizdo įraše.

Paprastas maišelis, su kuriuo patogu nuvykti į parduotuvę, yra megztas iš vienos arba dviejų vienodų kvadratinių ar stačiakampių dalių iš vienos spalvos arba kombinuotų siūlų. Šoninės siūlės yra nertos (iš vidaus ar „veido“) arba specialios plastikinės adatos. Jei maišelis pagamintas iš dviejų dalių, apatinė siūlė turi būti dar labiau sustiprinta perpyniant, nes būtent ši vieta sudaro didžiausią daiktų ir daiktų svorį.

Atsitiktinis juostos juostelių maišas gali būti megztas paprastu, lygiu, klampiu „iš apačios į viršų“, pradedant nuo reikiamos ilgio pradinės grandinės, susieto su norimu aukščiu pagal šią pagrindinę klasę:

Kitas įdomus MK atsitiktinis krepšys su apvaliu dugnu, nertas iš „marškinėlių“ siūlų, pateikiamas žemiau esančioje diagramoje.

Atrodo gana originalus maišelis, susijęs su adatų modeliu „pintas“, kai kelių kilpų grupės pakaitomis sujungia su šlaitu arba į dešinę, arba į kairę.

Šio modelio pakreipimas į kairę gaunamas perjungiant kilpas į dešinę. Kilpos, kurių nereikia megzti, turi būti pašalintos papildoma adata, o darbinis siūlas lieka priekinėje pusėje. Iš vidaus esantys vyriai turi būti pašalinti be papildomų mezgimo adatų. Kreipdami į dešinę, kilpos perkeliamos į kairę. Papildoma mezgimo adata turi būti dedama prieš darbą, o darbinis siūlas - už jo.

Diagrama aiškiai parodo kryžminimo modelį:

Apvalios rankinės, pagamintos iš juostelės siūlų, gali būti nertos apskritimu, pradedant nuo centro ir naudojant specialias apvalias mezgimo adatas. Tokie produktai dabar yra populiariausio lygio, tai tiesiog šio sezono privalumas.

Toliau pateiktoje diagramoje parodyta ši apvalios rankinės iš megztų juostelių nerti.

Kaip rūpintis?

Labai paprasta prižiūrėti megztų siūlų maišus, tačiau vis dar yra daug paprastų rekomendacijų, kurių laikantis bus galima pratęsti tokių gaminių tarnavimo laiką. Jei nėra noro rankiniu būdu nuplauti maišelį, tada jį galima plauti skalbimo mašinoje švelniu režimu esant žemai temperatūrai. Ištraukimas turi būti atliekamas atsargiai, pageidautina ranka, naudojant ploną kilpinį rankšluostį.

Ypatingas dėmesys būtinas krepšiams, dekoruotiems įvairiomis dekoracijomis. Siekiant išvengti jų sugadinimo ar praradimo, čia galime kalbėti tik apie rankų plovimą skystais plovikliais, galite naudoti įprastą šampūną. Norėdami išdžiovinti juostelės siūlų maišą, jis turi būti ištiesintas, ant horizontalaus sugeriamojo paviršiaus, toli nuo tiesioginių saulės spindulių ir šildymo prietaisų.

Ką dėvėti?

Populiariems megztų ir juostelinių siūlų maišams nereikia pernelyg kruopščiai atrinkti kitus vaizdo elementus. Nepaisant to, rengdami sėkmingus derinius, nepamirškite apie pagrindines trivialybes:

  • Svarbu užtikrinti, kad šis priedas nebūtų sujungtas su pagrindiniu apranga, kad būtų gerai veikiami kontrastuose;
  • rankinė, pagaminta iš plonos juostelės verpalų, bus sujungta su lengva tekančia suknelė arba sijonas prie grindų, aukšti kulniukai ar sandalai bus romantiška;
  • Marškinėliai ir šortai puikiai tinka su dideliais, tankiais maišeliais ir megztomis siūlų kuprinėmis, geriau pasirinkti batus, batus arba sportinius batelius
  • šviesus paplūdimio maišas, pagamintas iš verpalų makaronų, atrodys tinkamas, kartu su maudymosi kostiumėliais, beprasmiu papu, paplūdimio tunika arba laisvai nupjauta suknelė;

Jūs galite sukurti labai flirty lankas, turintys savo drabužių spinta apvali rankinė, pagaminta iš megztų siūlų. Pats „fuchia“ produktas yra puoštas madingu šepetėliu ir dviguba grandine ant rankenų, o papildomi aksesuarai apyrankės pavidalu, megzti iš to paties verpalų, kaip ir maišas, taip pat grandinės spalvos žiedai ir laikrodžiai, kad vaizdas būtų pilnas ir gerai apgalvotas.

Kruopščiai surišta sankaba suteiks moteriškumo moterims. Šis priedas, pagamintas iš juodų megztinių juostų, puoštas sagtimi su blizgančiu akmeniu, gali būti pasiimamas su jumis pėsčiomis, data ar bet kokiu iškilmingu renginiu.

Švelnus mergaitė išvaizda papildys patogią juostelės verpalų kuprinę. Šviesiai mėlynos ir baltos spalvos derinys, pintinės virvės ir kutų naudojimas kaip dekoras yra geriausia romantiška paauglių mergina.

Tikra moteris visada suras kompromisą tarp elegantiškos, bet nesuderinamos sankabos ir erdvios, bet ne elegantiškos „pirkinių krepšys“.

Pavargote nuo visada skubančių krepšių? Tada originalus maišelis-pirkėjas - tai, ko jums reikia šioje situacijoje. Šis krepšys yra patogus vežti ant peties. Šiame gaminyje, megzti iš storų megztų siūlų, matome skirtingų atspalvių juosteles, atspindinčias merginos viršaus spalvą.

Puikus lankas pagamintas iš nedidelės rožinės rankinės iš megztų siūlų, kurį papildo palaidinė, šortai ir pastelė. Vaizdas tinka vasaros pasivaikščiojimams gryname ore.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys