Siuvimo maišai

Kelionės krepšys „savarankiškai“: modelis ir siuvimas

Kelionės krepšys „savarankiškai“: modelis ir siuvimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip siūti moterišką kelionių krepšį?
 2. Siuvame senus džinsus
 3. Odos modelis: meistriškumo klasė

Važiuodami į kelionę, kiekvienas žmogus su juo ima tam tikrą minimalų dalykų, kuriuos reikia įdėti kažkur. Dažniausiai šiais tikslais kelionės krepšiai naudojami kaip tinkamiausias variantas bet kokio tipo transportui, nesvarbu, ar tai būtų automobilis, autobusas, traukinys, ar lėktuvas. Šį reikiamą kelionės priedą galima siūti savo rankomis, taupant pinigus ir tapus unikalaus, erdvaus ir patogiausio krepšio savininku.

Kaip siūti moterišką kelionių krepšį?

Svarbus yra kelioninis krepšys moterims. Jis turėtų būti ne tik erdvus, su daugybe kišenių, bet ir gražus. Siuvant šį priedą su savo rankomis, galima atsižvelgti į visas šias savybes, ir jums reikia pradėti nuo audinio pasirinkimo.

Siuvimo medžiaga turi būti patvari, nes maišelis turi atlaikyti tam tikras apkrovas. Maišai, brezentas ar greta, naudojami drabužių siuvimui, puikiai tinka siuvimo maišams.

Norint siūti priedą, reikės 75 cm ilgio audinio ir standartinio 150 cm pločio, žaibo 65 cm ilgio, nailono siūlų. Bet pirmiausia reikia sukurti grafinį popierių arba atsekamąjį popierių.

Siuvimo etapai yra:

 1. Dėl didelės šoninės sienos pieškite trapecijos formos vaizdąkai apatinė pusė yra 54 cm, viršutinė dalis yra šiek tiek mažesnė, ty 52 cm, o šonuose - 35 cm, dalies kampai yra suapvalinti. Tokiems ruošiniams reikia dviejų dalių. Maišelio dugnas ir du galai išreiškiami 100x26 dydžio stačiakampio formos vienetais. Plunksnakams piešiame stačiakampę dalį, kurios plotis yra 10 cm, tačiau ilgis gali būti reguliuojamas priklausomai nuo noro, jis gali būti nuo 30 iki 50 cm.
 2. Pagamintas modelis padengtas ant audinio ir apibūdina kiekvieną detalę, atsižvelgiant į siūlų nuolaidas, ty 1,5 cm, pradėsime rinkti maišelį. Pirma, siūti užtrauktuką tarp dviejų viršutinių dalių. Norėdami tai padaryti, užfiksuokite ilgas dalis nuo užtrauktuko užtrauktuko pusės, kiekvieną detalę į netinkamą pusę. Tada prie kaiščių prisegame užtrauktuką prie detalių ir siūti.
 3. Dabar pereikite prie dviejų kilpų kilpų tarp viršaus su užtrauktuku ir detaliųkuris tuo pačiu metu yra maišo apačia ir galai. Norėdami tai padaryti, reikia susukti dvi pagrindines dalis į viršų, o tarp jų įterpti kilpą ir dygsnį iš netinkamos pusės. Kita vertus, taip pat siūti antrą kilpą. Tada pasukite vienintelį gabalėlį ir užfiksuokite jį iš priekinės pusės.
 4. Siuvimo rankenos. Kiekviename ruošinyje mes supjaustome pjūvius į švelnias puses, tada sulenkiame kiekvieną gabalėlį į pusę ir siuvinėkite ant kiekvienos pusės. Baigtos rankenos pritvirtintos kaiščiais prie trapecijos formos ruošinių. Atstumas tarp dviejų rankenų galų priklauso nuo jų ilgio ir asmeninių nuostatų.
 5. Mes pradedame dygsniuoti prie ruošinio su užtrauktuku pirmoji didelė šoninė sienelė su rankena, po to - antra.
 6. Jei pageidaujate šiame modelyje galite pridėti kietą dugnąuždėti maišelį. Norėdami tai padaryti, supjaustykite kartoną ir užkabinkite ją audiniu. Vietoj kartono galite naudoti poliuretano putas, izoloną, linoleumą, galanterijos kartoną.

Siuvame senus džinsus

Lengva siūti kelio priedą iš senų džinsų, o svarbiausia - unikalus ir nepakartojamas modelis gaunamas be didelių materialinių sąnaudų.

Siuvimui reikės:

 • senus džinsus ir odą, skirtą rašikliams ir dugnams;
 • pamušalas;
 • tarpinis arba dublineris;
 • smeigtukai, siūlai, siuvimo mašina;
 • modelį

Pirmiausia reikia supjaustyti džinsus tvirtinimo srityje ir atgal išilgai siūlės. Paaiškėjo, kad dvi pusės, kurios pjaunamos palei vidinę siūlę. Viršutinė džinsų dalis skirta didelėms šoninėms sienoms, o apačia yra naudinga pjaustant rankenas ir maišo galus. Mes lyginame ruošinius ir užspaudžiame modelį, naudojant kurį mes iškirpome dalis, atsižvelgiant į siūlės kvotas.

Jei viršutinė džinsų dalis, skirta mažesnio modelio šoninėms sienoms, gali dygti gabalus ir tada papuošti, pavyzdžiui, juosta.

Dabar nupjaukite pamušalą, galite naudoti seną marškinėlį. Išpjauname šonus, apačią ir galus. Jei norite, galite siūti kišenes su užtrauktuku ir atidaryti didelėms pusėms. Maišelio dugnas gali būti pagamintas iš odos ir džinsinio audinio. Norėdami suformuoti apatinę dalį, geriau padaryti papildomą nuimamą dugną, sudarytą iš kartoninės medžiagos audinio dėžutėje ir pritvirtintą prie pagrindinės, naudodami kontaktinę juostelę.

Sustiprinti pagrindines džinsinio audinio detales flizelinom arba dublerinom, tada siūti juos su pamušalo detalėmis ir pereikite prie rankenų gamybos. Paruoštos dvi dalys išdėsto siūlesnę pusę, o kiekvieno tuščiavidurio sluoksnio centre uždėkite paruoštas odos juosteles. Iš dviejų pusių kiekvienos detalės ruožai sukasi taip, kad suformuotas kraštas eitų ant odos ir kaiščio su kaiščiais. Tada abiejose pusėse susiuvami abu ruošiniai.

Kelionė į maišelį:

 1. Pirma, siūti užtrauktuką viršutinėje dalyje. Tada sukti dvi dideles puses į maišelio apačią netinkamoje pusėje.
 2. Su smeigtukais mes pritvirtiname rankenas prie didelių šonų ir nušlifuojame. Ateities priedų galuose siūti kilpas. Jei jie yra su žiedais, tada ateityje galėsite siūti ilgą rankenėlę prie gatavo maišelio, pritvirtintą prie žiedų su karabinu.
 3. Siuvami maišelio galus viršutiniu tuščiuoju, kai užtrauktukas jau yra siuvamas. Paaiškėjo, ilgą juostą, kurią mes pirmiausia pritvirtiname prie vienos maišo sienos, o po to į antrą.

Maišelis paruoštas naudoti.

Kaip siūti džinsinio sijono modelį, žr. Šį vaizdo įrašą.

Odos modelis: meistriškumo klasė

Norėdami nuvalyti odos kelioninį krepšį su savo rankomis, jums reikės:

 • maišelio odos gabalas ir storas, storas odos kaklas apačioje;
 • awl;
 • žirklės ar peilis;
 • klijai;
 • dvi stiprios adatos su plačia akimi;
 • plaktukas;
 • matavimo priemonė;
 • specialus siūlas odos susiuvimui;
 • žaibas

Pirmiausia reikia sukurti modelį, sudarytą iš dviejų pagrindinių dalių. Šonams ir apačia nubrėžkite 55 cm pločio ir 89 cm ilgio stačiakampį, o antrąjį stačiakampį - 123 cm ilgio ir 21 cm pločio. Rašikliams abiejose pusėse pieškite stačiakampius su apvaliais galais.

Priedą galite papuošti naudodamiesi formuotais programos elementais, kurie pirmą kartą nupiešiami ant popieriaus ir po to perduodami į odą kreida.

Mes taikome modelį į švelnią odos pusę, sekame jį, atsižvelgiant į siūlės kvotas ir supjaustome. Susidarę ruošiniai lygina geležį, skleidžia juos į viršų ir įdeda popieriaus lapą.

Būtina lygiai lyginti be slėgio.

Prieš ruošdami ruošinius, būtina apibūdinti linijas, kuriomis seka dygsnis. Tai daroma naudojant specialius įrankius arba tvarkingai nupieštas valdovas. Tada ateities siūlėms reikės padaryti skyles, naudojant perverį arba padedant ir plaktuku. Detalės yra siuvamos, naudojant balno dygsnį, stipriausią ir patikimiausią. Sukurtas siūlas turi būti išmuštas plaktuku, kad siūlės būtų gerai išdėstytos.

Patekimas į rašiklių formavimą. Iš pradžių juos klijuojame kartu, bet ne visiškai paliekame sklypus kiekvienoje pusėje, o tai bus pridėta prie pagrindinio tuščiojo. Kiekviename tuščiajame sluoksnyje įterpiame 8 mm skersmens nailono laidą, jo galai sutepti klijais ir padedami rankenos viduje. Būtina išsaugoti šio elemento apskritimą. Siuvami rankenos prie pagrindinio ruošinio.

Iš pradžių priklijuojame antroji dalis, tada nuvalome užrakto juostelę ir iškirpti užtrauktuko vietą. Siuvimas turi būti kruopščiai griebiamas tik kraštu. Iš abiejų pusių pasirodo dvi lygiagrečios siūlės, einančios užtrauktuku. Jei pageidaujate, kiekviena maišelio viršuje yra susiūtos dvi kišenės. Tada abu ruošiniai susiuvami su juosta, kad būtų išvengta deformacijos.

Gautos siūlės turi būti klijuojamos vietose po siūlių leidimais ir sujungtos su plaktuku. Pirmiausia iš vienos pusės, o paskui kitą.

Dabar galite pradėti pamušalas. Pjaustome jį panašiai kaip pagrindiniai ruošiniai. Pasirodė dvi dalys.

Užraktas yra ištrauktas iš odos, tas pats, kaip ant pagrindinio tuščiojo, ir prisiūta prie pamušalo audinio. Perpendikuliariai jai prisiūta keletas mažų odos pamušalų. Ant antrojo pamušalo detalės taip pat siuvami nedideli odos pamušalai. Abi dalys yra susiuvamos.

Maišelio viduje yra dangtelis ir paruoštas pamušalas. Odinis pamušalas, siuvamas prie pagrindinės pamušalo medžiagos dalių, klijuoti su sūriu ir maišeliu. Išsikišusias pamušalo dalis galima užfiksuoti keliais siūlais. Mes taip pat klijuojame viršutinę pamušalo dalį su užraktu užsegtu užraktu, o tada dygsnius - ir jūsų maišas yra paruoštas!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys