Siuvimo maišai

Kaip siūti pirkinių krepšį savo rankomis?

Kaip siūti pirkinių krepšį savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kaip siūti iš lietpalties audinio?
 3. Bogolano stiliaus pirkinių krepšys
 4. Modelis iš laminuoto audinio gaminiams
 5. Vežimėlių krepšiai

Pirkinių krepšys yra būtinas kasdienio gyvenimo bruožas. Dažnai parduotuvėje įsigyti produktai nėra patenkinti jų kokybe, erdvumu ar spalvomis. Noriu, kad priedas būtų funkcionalus, atrodo tinkamas ir madingas. Pirkinių maišą lengva siūti savo rankomis, kad jums patinka, tai buvo praktiška ir atrodė graži - lengva, jei esate susipažinę su siuvimo sudėtingumu.

Savybės

Krepšys turi būti stiprus ir patikimas. Šis priedas yra būtinas norint apsipirkti ir atitikti visus reikalavimus: šis krepšys visada yra patikimas, patogus, erdvus, jį lengva nešioti, gražus ir dažnai stilingas. Su sumaniu požiūriu į dizainą, galite sukurti produktą geriausioje Italijos tradicijoje, kai bent jau dekoras ir neįprastas tekstūros sukurs norimą efektą.

Pasirenkant medžiagą tokiam priedui, pirmenybė turėtų būti teikiama tankiems, patikimiems audiniams.

Kai kuriuose modeliuose, jei yra specialus pjovimas, net geriau tekstilė yra plona arba minkšta (transformatoriaus modelis). Toks gaminys neužims daug vietos, todėl jį galima įdėti į įprastą rankinę, grąžinti jį į ritinį arba kelis kartus pasukti.

Siūlomi seminarai padės suprasti paprasto, bet stilingo maišelio siuvimo techniką ir suprasti, kad tai yra daug lengviau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Kaip siūti iš lietpalties audinio?

Lietaus dangos audinys - plonas tekstilė su vandeniui atspariu impregnavimu Tokios medžiagos maišelis bus praktiškas, patikimas ir mobilus.

Jo gamybai reikalingi:

 • pats audinys ir pamušalo medžiaga;
 • akriliniai dažai;
 • teptukas;
 • siuvimo reikmenys.

Jei nenorite piešti, gaminį galite papuošti kontrastuojančia juosta arba gatavu plonu audiniu. Čia negali būti jokių karoliukų, kristalų ir kito blizgesio: šis tekstilė mėgsta minimalizmą. Dėl patikimumo galite sustiprinti audinio pamušalą.

Norint gaminti maišus, turite parengti detales:

 • ruošinio pagrindas (30 x 46 cm);
 • 2 šoninės sienos (8 x 46 cm), kišenė (18 x 16 cm);
 • 2 rankenos (7 x 50) cm, nepamirštant pridėti mažų siūlų.

Galite pereiti prie gatavo šablono spausdindami jį pilno dydžio arba priklijuojant keletą A4 formato lapų.

Siuvimo etapai yra tokie:

 1. Pjaukite visus ruošinius, surinkite bazę: 2 detalės fasadui ir 2 pusėms. Pasirodo, stačiakampis prijungtas prie žiedo. Tas pats daroma su pamušalu. Norint sustiprinti tvirtumą, palei pagrindo siūles gali būti padengtos apdailos linijos.
 2. Jei galite sau leisti piešti, patartina apskritimo raštą apvažiuoti ir nupjauti (kad nebūtų pernelyg didelės deformacijos). Kai dažai išdžiūsta, kišenė supjaustoma pagal dydį, per didelis dydis yra įsukamas ir susiuvamas prie pagrindinės dalies pageidaujamoje vietoje.
 3. Pagrindas sulankstytas į vidų, apačioje ir susiuvamas ant rašomosios mašinėlės. Siūlė išlyginama, sulankstoma su šonais ir sukuriama tūrio: linija iš vienos šoninės sienelės į kitą per 45 laipsnių kampą statmena atsipalaidavusiam siūlui. Liekamas audinys. Tas pats daroma su pamušalu. Tada jis yra prijungtas prie pagrindo (išilgai viršutinio krašto), sujungiant siūles siuvimo kaiščiais, o pjovimas susiuvamas ant rašomosios mašinėlės.
 4. Lieka išjungti produktą, apdoroti viršų., lenkimo atramos įstrižai į vidų, ir siuvinėkite rankenas. Norėdami sumažinti siuvimo problemą, galite sutelkti dėmesį į etiketes, esančias ant metalinės plokštės dešinėje pusėje nuo presavimo kojos, sujungiant tekstilę ant jų.

Bogolano stiliaus pirkinių krepšys

Pirkėjas yra gana madingas ir nesudėtingas maišelis su nuotraukomis ar užrašais, kurį gali padaryti bet kuri mergina, net be specialių siuvimo įgūdžių. Modelis pagrįstas paprastumu ir stiliumi. Jis yra praktiškas, patogus, erdvus, mobilus ir lengvai prižiūrimas. Ji nesigėdija pasirodyti paplūdimyje arba eiti į parduotuvę.

Norėdami sukurti stilingą priedą, jums reikės:

 • šiurkščiavilnių linų (medvilnės);
 • siuvimo smeigtukai;
 • pieštukas;
 • geležis;
 • žirklės;
 • tvirtas siūlas;
 • valdovas;
 • žymekliai arba specialūs audinių dažai;
 • siuvimo mašina.

Šie veiksmai:

 1. Siuvimui nereikia modelio visi ruošiniai nupjauti iš audinio: pagrindas (94 x 44 cm), apvadu (86 x 5 cm), dvi rankenų ruošiniai (52 x 8 cm). Pagrindas yra sulankstytas dviem, sujungiant kraštus, o šoninės sekcijos nukirpiamos, atsitraukia nuo 1 cm krašto, kad tekstilės nebūtų sunaikintos, kraštai padengiami rašomosios mašinėlės.
 2. Rankenėlę sulenkite į apačią į viršų ir susiuvkite ant rašomosios mašinėlės, tada išjunkite, ištiesinkite ir lyginkite.
 3. Baigtos rankenos yra dedamos į maišelio viršų 10 cm atstumu nuo šoninių sienų. Bazė yra sulenkta į veidą, o rankenos patenka į gaminį taip, kad jų kraštas sutaptų su viršutine maišo riba. Atstumas tarp rankenų turi būti maždaug 15 cm.
 4. 85 x 5 cm juostelė yra pritvirtinta prie pagrindo priekinės pusės. smeigtukai ir dygsniai, tvirtinant dvigubus siūlus. Įdėjus likusį apdailos juostos kraštą 1 cm, jis susiuvamas ant rašomosios mašinėlės, taip uždarant maišelio viršų apdorojimą.
 5. Apdailai paruoštas modelis bus papuoštas specialiu audinio žymikliu. Prieš naudodami akrilinius dažus, turite piešti eskizą su paprastu paprastu pieštuku. Piešdami paveikslėlį, po audinio sluoksniu reikia įdėti popieriaus lapą ar tepalą, kad ant antroji maišo pusė nebūtų spausdinama. Kad linijos būtų lygios, galite naudoti valdiklį arba laikyti juos greitai: bet koks rankos stabdymas paveiks linijos storį.
 6. Jei baisu daryti ranka, galite naudoti paruoštą trafaretąiškirpti iš popieriaus. A4 lapas gali būti nepakankamas, tačiau laikraščio matmenys yra gerai. Jūs negalite remtis įprastų žymeklių audiniu: po plovimo produktas taps nenaudojamas.

Vienkartinio modelio maišelis visada bus svarbus, nes baltos ir juodos spalvos atspalviai jau seniai įėjo į mados istoriją ir yra klasika.

Rašymas

Modelis iš laminuoto audinio gaminiams

Šis priedas yra universalus, būtinas apsipirkti ir apsipirkti. Tai pašalins poreikį nuolat pirkti vienkartines pakuotes, tapdamas nuolatiniu pirkėju. Vienintelis sunkus niuansas gali būti lygių eilučių problema: pakartotiniai tokios medžiagos punkcijos gali turėti įtakos išvaizdai.

Norėdami sukurti madingą maišelį, jums reikės:

 • laminuota medvilnė dviem spalvomis;
 • nailono tinklelis;
 • pamušalas;
 • elastingas laidas;
 • pynimas;
 • valdovas;
 • matavimo priemonė;
 • tvirtas siūlas;
 • specialus klijai;
 • žirklės;
 • siuvimo mašina.

Sutelkdami dėmesį į spalvų detalių informaciją, reikia nukirpti:

 • nuo pagrindo: 2 didelės dalys (50 x 38), 2 vidinės kišenės (35 x 25 cm), vidinė dalis (110 x 8 cm), rankenos (143 x 8 cm);
 • iš pamušalo: vidinė dalis (47 x 110 cm) ir 2 priekinės dalys (50 x 20 cm);
 • iš tinklelio: kišenė (25,5 x 35,5 cm).

Norėdami paaiškinti, kaip siūti, turite naudoti spalvų schemą. Atidžiai išnagrinėjus modelį, bus lengviau siūti:

 • 50 x 20 cm ruošiniai yra centrinės maišelio dalys, prie jų susiuvami dideli detalės, susidedančios iš priekinės ir šoninės sienelės;
 • tinklo kišenės apačia yra siuvama prie priekinės apdailos medžiagos ir pritvirtinta prie šonų;
 • produkto pamušalas suteikia šoninį prijungimą: nuo jo priklauso kišenių vieta;
 • rankenos, susiūtos ant siūlės, jungiančios dvi fasado dalis;
 • viršuje esantis kraštas pirmą kartą pritvirtinamas prie surinktų viršutinių dalių ir prijungiamas prie pamušalo.

Tekstilės apdorojimas nereikalingas.

 1. Pirma pamušalo detalės dygsnio kišenės, užėmė savo leidimus. Vieną iš jų galite dygti viduryje, taip užpildydami mažų daiktų kišenes.
 2. Surinkus tinklinę kišenę su pynėmis ir elastingą laidą, jis dedamas ant centrinių ruošinių, apatinis kraštas yra pritvirtintas ir šoninės sekcijos tvirtinamos. Kadangi audinys gali palikti skyles, geriau lyginti linijas su grioveliais (apdailos dalių pritvirtinimo siūlės gali būti pažymėtos pieštuku, kad jos būtų vos pastebimos).
 3. Surinkę pagrindo ir pamušalo detales, jie yra tarpusavyje sujungti, tada paruošti rašikliai. Šis krepšys atrodo gražiai išorėje ir viduje.
12 nuotrauka

Vežimėlių krepšiai

Pirkinių krepšiai yra paprasti. Net vežimėlio modelis yra pagamintas remiantis paprastu modeliu. Vienintelis jo skirtumas yra tas, kad aksesuaro dydis yra žymiai didesnis nei kitų pirkinių krepšių. Tokio maišo medžiaga turi būti gana tanki ir šiurkščia.

Kad nebūtų imtasi, kaip tinkamai padaryti modelį, galite naudoti paruoštą eskizą, atlikdami būtinus matavimus tiesiai ant audinio. Paprastai kiekvienos dalies dydis nurodomas ant paties modelio.

Skirtumas tarp siuvimo modelių yra mažas:

 1. Blokas supjaustomas pagal šabloną.
 2. Sulenkite lanką ir padarykite visą drobės šoną.
 3. Kad būtų patogiau, pridėkite vožtuvą.
 4. Jei pageidaujate, galite atlikti sijos siūlių kontrastingumą.

Kai kuriais atvejais apvalkalo maišelio modelis tinka tokiam maišui, vienintelis skirtumas, kad šonuose reikės sukurti tūrį, kad produktas nebūtų plokščias.

Norėdami sužinoti, kaip greitai ir be modelio siūti produktą, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys