Siuvimo maišai

Raštas ir maišelio maišelis

Raštas ir maišelio maišelis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip padaryti moterišką transformatoriaus kuprinę su savo rankomis?
 2. Siuvame vaikui
 3. Paplūdimio modelis su kilimu

Iki šiol populiariausias tarp daugelio priedų laimėjo krepšio kuprinę. Būtinas dalykas ne tik miesto sąlygomis, bet ir įvairioms kelionėms. Nėra problema pirkti maišą kuprinės, bet tiems, kurie mėgsta siuvinėjimą, daug įdomiau ir maloniau siūti savo rankomis, ypač dėl to, kad medžiagų pasirinkimas visada lieka adatos darbininkui. Todėl savo rankomis susiuvęs priedas pasižymi individualiu dizainu, neprarandant funkcionalumo.

Kaip padaryti moterišką transformatoriaus kuprinę su savo rankomis?

Norint gaminti tokį transformatorių, būtina parengti:

 • flizofix;
 • 55 cm x 140 cm neopreno supjaustymas;
 • odos gabalas;
 • skudurų sklendės plotis 160 cm ir ilgis 45 cm;
 • 35 cm užtrauktukas;
 • Trys sagtys:
 • taip pat siūlai, smeigtukai, žirklės, liniuotės ir dvi galvos rankenos, kurių ilgis yra 85 cm.

Nubraižykite trijų dalių modelį. Du stačiakampiai, kurių matmenys yra 33x23 cm ir 43x13 cm, apskritimas, kurio skersmuo 28 cm.

Visų dalių matmenyse atsižvelgiama į siūlės išmokas.

Kiti veiksmai:

 • Iš neopreno, demblių ir klijų mes iškirpome vieną apvalų gabalėlį ir priklijuojame juos geležimi, dedant klijų ratą tarp neopreno ir kilimėlių. Tai darome su 43x13 dalimis, supjaustytomis iš odos, neopreno ir klijų. Iš stačiakampio klijuoto ruošinio atliekame šoninį siūlę ir pritvirtiname jį prie 1 cm krašto, apskritimo.
 • Iškirpkite du 33x23 cm neopreno ir demblio gabalus, kuriuos ilgai užsukame. Užtraukiame užtrauktuką prie gautų dviejų dalių, nesulenkdami pjūvių, prie kurių mes klijuojame, ir po to siūlome dvi odos juosteles, kurių ilgis yra 2 x 44 cm.
 • Dabar nušluostome šios tuščiosios šoninės šonines siūles ir pritvirtinkite dvi sagtis skirtingiems užtrauktuko galams. Norėdami pritvirtinti sagtis prie maišelio, supjaustykite du odos gabalus. Kiekviena dalis susideda iš dviejų stačiakampių, kurių ilgis yra 6x45 cm, tarpusavyje sujungtas su 2x2 cm trumpikliu, įkišame juos ir pritvirtiname klijais bei geležimi, o po to siuvami šonines siūles.
 • Trečiajai sagtimi reikia iškirpti 2,5x5 cm kepalą odą ir nuvalyti jį į klijuotų dalių (maišo apačioje) tuščią. Dabar mes prijungsime apatinės dalies apačią ir viršuje siūles iš netinkamos pusės, sujungdami apatinę siūlę su viršutiniu siūlu. Krepšys paruoštas.
8 nuotrauka

Siuvame vaikui

Kūdikiui galite sukurti ir siūti gražią kuprinę, transformuojančią rankinėje rankinėje.

Mums reikės:

 • dviejų rūšių audiniai: monofoniniai ir ornamentai;
 • laivagalio ir sintetinio žiemojimo priemonė, skirta sandarinimui;
 • virvė vienos spalvos audinio ir keturių užtrauktukų spalva.

Gamybai reikalinga techninė įranga susideda iš magnetinės sagties, trijų sagčių, dviejų pusinių žiedų, dviejų karbinų ir vieno laido tvirtinimo elemento. Mes naudojame įrankius, siūlus, žirkles ir siuvimo mašiną.

Pjovimas

 1. Iš audinio su ornamentu iškirpėme septynis stačiakampius ruošinius. Dvi dalys užpakalinei kišenei 25x25 cm, priekinei kišenei 16x25 cm, šoninėms sienoms 15x32 cm ir 1 tuščia 8x130 cm audinio diržui virš peties.
 2. Iš vienos spalvos audinio supjaustome po vieną tuščią užpakalinės ir priekinės sėdynės sienoms 25x32 cm. Dviejų tipų siūlių dalys, kurių matmenys yra 8x15 cm ir 8x10 cm, taip pat kuprinės diržui 8x80 cm.
 3. Siuvame viršutinę kuprinės dalį iš dviejų 25x25 cm pločio, kuriame iš abiejų pusių nukirpome 7 cm kampus.
 4. Maišelio apačioje pritraukiame 28 cm pločio ir 16 cm aukščio ovalo.

Siuvimo žingsniai

 • Dangtelio, dugno, dviejų sienų, siūlių ir kuprinės diržų sandarinimui mes iškirpome kamieną iš vienos detalės. Be to, kondensuokite apatinę ir užpakalinę sienelę polsteriu. Mes išdėstome tris apatinius tarpus tarpusavyje ir atidėjome.
 • Į kišenių ruošinius įsiurbkite žaibas vienoje pusėje. Iš priekio užsukite kišenes į kuprinės priekinę ir galinę dalį. Švelniai sulygiuokite kišenę, anekdotus prie sienos. Viršutinėje užtrauktuko pusėje uždedame pynę ir pritvirtiname jį prie pagrindinio ruošinio. Pasirodė du ruošiniai su kišenėmis.
 • Į nugarinę sieną siuvame šonines sandarias dalis, pjaustome pjaustymus. Prie skriemulio ruošinių, mes pasukame pjūvius į vidų, sulankstome pusę ir siuvami. Paruoštose kilpose įdėkite rėmą ir siūti į galinę sieną.
 • Dabar ruošiame rankovių diržus. Norėdami tai padaryti, mes sukimo pjūvius iš ilgo šono į vidų, tada sulenkite juos į pusę ir lyginkite abi dalis. Tarp jų ir dygsnio įdėkite užtrauktuką.
 • Pjaustame ruošinį, kurį sudaro galinė siena ir dvi šoninės sienos su priekine siena ir apačia. Mes atsiskleidžiame ir pritvirtiname 8x80 cm ilgio juostą, skirtą nėriniams su anksčiau išlenktais kraštais, o nuo viršutinio krašto - apie 5 cm.
 • Ant kuprinės dangtelio siūlome detales, mes ketaus, įdėjome viršutinę tvirtinimo pusę, mes papuošiame, o tada mes siūlome pagrindinį preparatą kartu su kuprinės dirželiais. Iš šonų mes pridedame kilpas su įterptais semiringais.
 • Antrąją užrakto pusę įkišame į priekinę sieną. Dabar siūti pamušalą, pridedant kišenę su užtrauktuku. Įdėkite gatavą pamušalą kuprinės viduje, lenkdami viršutinį pjovimą 2 cm ir nuvilkdami apie 5 mm nuo krašto, siuvame. Tada pasitraukiame dar 5 mm, o liniją palei nėrinių juostelę.
9 nuotrauka
 • Įkišame laidą su kaiščiu gaminio viduje, ir galai traukiami per užrakinimo įtaisą, galai yra susieti su mazgu.
 • Dabar siuvame petį. Sulenkite pjūvius į vidų, sulenkite per pusę, geležį ir perforuokite priekinėje pusėje.
 • Galuose nustatoma ilgio ir karabinerio reguliavimo sagtis.

Krepšys paruoštas.

Paplūdimio modelis su kilimu

Norėdami nueiti į paplūdimį, galite dygti patogią ir funkcionalią kuprą su lokiu.

Jei norite, kad šis įdomus ir įdomus paplūdimio aksesuaras jums reikalingas:

 1. Du frotiniai rankšluosčiai, kurių dydis 70x140 ir 50x90.
 2. Audinys, kurio drėgmė nėra 100x150.
 3. Įvairaus dydžio audinio pjaustymas kišenėms, kojoms ir galvai. Ausų viršutinei kišenei ir pamušalo pusei - 50x100 cm, kojoms pamušalas - 50x50 cm, o apatinei kišenei - 50x90 cm.
 4. Ir taip pat reikia kuprinės juostos - 270 cm, užtrauktukas - 50 cm, pusiau automatinis užsegimas juostai - 4 vnt., Velcro - 50 cm.
 5. Be to, jums reikės siūlų, žirklių, smeigtukų ir audinio žymeklio.

Siuvimas

 • Iškirpti snukį nuo pjūvio 47x37 cm. Ant popieriaus, kurį piešiame, ir tada mes iškirpiame akis, nosį, ausis. Gautos dalys dedamos ant audinio, supjaustytos ir supjaustytos. Gautus preparatus gauname galvoje pagal suprojektuotą siūlę.
 • Tada mes išskiriame dvi detales iš pamušalo audinio ir vienodo dydžio iš audinio, kuris neleidžia drėgmei. Siuvinėjame kilpų dalis su pamušalu ir atidedame.
 • Prisegti diržų diržą ant detalių. Siuvinėkite vieną iš pamušalo kišenių ir kilpų su puse žiedo. Žaibas pakabinamas tarp pamušalo ir priekinių dalių. Patogumo dėlei susiuvykite rep. Mes dygsniuosime pamušalo ruošinius aplink perimetrą, sulenkdami juos su priekinėmis pusėmis. Siūti ant veido ausų.
 • Kojų virimo dalys. Norėdami tai padaryti, mes iškirpome keturias dalis kiekvienai kojoms: dvi pamušalui, vieną pagrindinę iš frotinio audinio ir vieną iš audinio, kuris neleidžia drėgmei.
 • Siuvame pagrindinę frotiją ir vieną pamušalą, sulenktus į viršų. Tada suskleidžiamos siuvamos dalys į viršų ir daroma kita linija. Antrojo pamušalo tuščiąja puse į viršų, o ant jos įsiuvama tuščia terry pusė į viršų, atsilieka nuo 2-3 cm krašto ir tuščia, pagaminta iš audinio, kuris neleidžia drėgmei nukristi.Mes sujungiame visas detales smeigtukais ir nupiešiame ovalo formos koją nuo apatinio krašto. Mes supjaustome ir siuvame aplink perimetrą, nelieskite viršutinio pjūvio ir nenukreipiame. Paaiškėjo, kad liežuvėliu buvo kišenė. Tai darome su likusiomis trimis kojomis.
 • Paimkite paruoštą rankšluostį 70x140 ir nuleisdamas snukį į mažesnę pusę, iškirpkite kaklą, išimkite iš kiekvienos pusės 2 cm, po to supjaustykite į supjaustyto kūno dydį nuo audinio, kuris neleidžia drėgmei. Ant rankšluosčio padėkite kojeles į apačią ir ant ruošinio iš audinio, kuris neperduoda drėgmės, ir mes supjaustome aplink perimetrą, tada jį pasukite.
 • Iki užpakalinės sėdynės pusės užspaudžiame juostas, prikabinti ilgomis juostomis. Įdėkite 15x47 cm įklotą ant viršaus ir nuleiskite ilgą šoną. Ant veido atsukite 35x47 dydžio įdubą ir siūti. Tada susiuvkite kontaktinę juostelę prie apatinio pamušalo detalių. Įdėjus į pamušalo dalių maišelį, pridedamos kontaktinės juostos turėtų sutapti viena su kita.
 • Mes atveriame dalį maišelio su trumpu pamušalu, į viršų dedame 25x47 cm pločio kilimėlį ir pamušalą. Sumaišykite sekcijas ir sumalkite dalis. Dabar sujunkite kišenės sekcijas, kurios bus kilimas, ir šlifuokite ant šonų. Sukimas ir dygsnio pamušalas. Siuvami maišelį apskritime.
 • Įkiškite kišenę į maišelio apačią ir išimkite rankšluosčių kilimėlį. Pritvirtinkite apačią su kontaktine juosta.

Krepšys paruoštas.

Kaip dar galite dygti kuprinės maišelį, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys