Siuvimo maišai

Krepšys mergaitėms su savo rankomis

Krepšys mergaitėms su savo rankomis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Siuvimo funkcijos
 2. Stilingi modeliai virš pečių
 3. Kaip siūti iš veltinio: meistriškumo klasė
 4. Kaip padaryti vaikų žaislų maišelį?

Kūdikių krepšiai yra pirmieji mažų ponų įvaizdžio papildymai. Noriu suteikti vaikui ne tik mados aksesuarą, bet ir kažką unikalaus. Kad tai padarytumėte ypatingą, jūs galite padaryti ranką mergaitei su savo rankomis. Tai neužima daug laiko, o atlikus meistriškumo meistrų klases, darbas atrodo paprastas ir patrauklus.

Siuvimo funkcijos

Reikalingos kietos medžiagos gamybai: plonas ir minkštas audinys neturės formos, o tai ne dėl geresnio poveikio. Jei tekstilės pasirinkimas yra mažas, galite sukurti rėmelį. Gerai, jei pasirinktai medžiagai nereikia papildomo krašto apdorojimo: su juo bus lengviau dirbti.

Jei yra siuvimo mašina su įvairiomis apdailos linijomis, gaminys atrodys taip, tarsi jis būtų nupirktas mados parduotuvėje. Ir tai nėra būtina paslėpti pašalpas: jie gali būti papuošti neįprastomis kontrastinėmis linijomis.

Siuvant maišus nereikia montuoti, nereikia rankinių linijų. Jei produktas yra mažas, pakanka kelių siuvimo kaiščių, kad būtų galima sujungti dalis tinkamose vietose. Jei dizainas suteikia nedidelį dekorą (karoliukai, karoliukai, metalinės detalės), geriau, jei įmanoma, ją pritvirtinti sriegiais. Jūs neturėtumėte tikėtis, kad klijai bus stiprūs, nes vaikai yra labai aktyvūs.

Kad krepšys būtų ilgesnis, pirmoji taisyklė turėtų būti detalių su sriegiais prijungimas.

Stilingi modeliai virš pečių

Mergaitėms skirtų maišelių stiliai yra įvairūs. Žinoma, viršutiniai modeliai yra pečių maišai: jie yra stilingi, madingi ir atlaisvina jūsų rankas. Jų stilius ir dizainas priklauso nuo amžiaus, skonio ir tikslo.

Renkantis būsimo maišo modelį, verta apsvarstyti patogumą dėvint: gaminys neturėtų sukelti diskomforto, turi per trumpas rankenas ar būti per didelis.

Modelių forma yra įvairi: jie gali būti gana paprasti, vokų pavidalu, tinkami vaikų sankabai, arba, priešingai, iš pirmo žvilgsnio yra erdvūs, talpūs ir atrodytų sudėtingi. Tačiau, naudojant bet kokį modelį, vaikų krepšelio kūrimo procesas taps daug lengviau.

Kaip siūti iš veltinio: meistriškumo klasė

Veltinis yra patogus, nes jam nereikia išmokų, kraštų apdorojimo ir leidžia jums lengvai sukurti bet kokius dekoratyvinius elementus. Paruošę modelio pilno dydžio modelį, jis perkeliamas į audinį, po to iškirpiamas be priedų: šiam modeliui jų nereikia.

Tada:

 • Produkto įdėjimas į voką, pažymėkite užrakto vietą ir siūti vieną velcro gabalėlį.
 • Kad maišelis būtų formos Sulankstomos detalės klijuojamos plona klijų juosta. Tada apvyniokite voką su ruošiniu, padarykite švarias skyles šoninėmis siūlėmis, naudodami skylę. Naudojant ilgą juostelę, šoniniai priedų kraštai susiuvami, suformuojant dekoratyvinį perdangą. Pradėkite „siuvimą“ iš vienos pusės apačios ir baigti kito apačioje. Nepamirškite palikti rankenos ilgį.
 • Velcro susiuvimas prie vožtuvoDangos iš viršaus su dekoratyvine gėlė. Madinga rankinė paruošta!

Tuo remdamiesi, jūs galite padaryti daug modelių, kiekvieną kartą atnešdami kažką naujo į stilių. Dekoratyviniai veltinio elementai gali būti supjaustyti ir priklijuoti prie klijų „Moment“ arba specialaus karšto lydymo klijų. Be to, jie gali būti prisiūti įprasta linija išilgai krašto. Be taikomųjų programų, galite sukurti trimatę ir daugiasluoksnę kompoziciją, užtikrinančią jų patikimumą poromis siūlių.

Kaip padaryti vaikų žaislų maišelį?

Vadovaudamiesi adatačių pavyzdžiu, galite žaisti žavingą merginos aksesuarą. Be medžiagos ir siūlų, jums reikės pleistrų, rėmo (kartono, plastikinių aplankų, kad išlaikytų formą), valymo šluostę arba sintetinį žiemą.

Kur pradėti?

 • Naudojant šablonus, iš pagrindo ir pamušalo nupjauti 7 dalys (3 sienos, 2 stogai, 2 šoninės sienos su stogu).
 • Išsamią informaciją apie namų vidinę ir išorinę dalį surenka rašomoji mašina.formuojant stačiakampius. Tada jie sulankstyti į viršų į vidų ir susiuvami iš trijų pusių, neliesdami apatinio pjūvio. Pasirodo, didelis stačiakampis su vienu neapdorotu kraštu. Siūlės išlyginamos.
 • Plastikiniai arba kartoniniai ruošiniai yra pritvirtinti siūlėmis, nukreipiančiomis adatą į tekstilės gaminius, kad jie būtų valomi (kad jie neslystų). Įdėjus į vidų ir apsaugant slaptus siūlus, detalė įterpiama į stačiakampį. Kad būtų užtikrintas patikimumas, rėmas susiuvamas siūlėse.
 • Šoninės sienos su stogu susiūtos ir išklotos. Viduje įdėkite rėmą su izoliacija, apatinę dalį užsukite slaptu siūlu. Po šoninės sienelės jie yra prisiūti į tris puses į stačiakampį su stipriais siūlais su slaptu siūlu.

Išlieka dekoruoti namus ir siūti rankenas. Dekoravimo maišas yra įdomus verslas. Jūs galite prijungti vaiką prie dizaino: todėl kiekvienas modelio vaizdas primins malonų kūrybinį procesą. Ir, žinoma, bus viskas, kas yra po ranka: juostelės, veltinis, akriliniai dažai, karoliukai, mygtukai, pakraščiai ir daug daugiau. Jūs galite sukurti realų dekorą, esantį ant gandrų stogo, užpildydami palėpę, virvę su kūdikių drabužiais, langus su užuolaidomis ir gėlių puodai.

Jei pabandysite, galite pavaizduoti žolę pakraštyje, klijuoti juokingą šuniuką iš termo lipdukų, sugalvoti medžius, varpą ir daug daugiau.

Smulkios detalės gali būti padengtos akriliniais dažais arba specialiomis veltinio antgaliais ant audinio. Ir kaip namo tvirtinimo elementai, geriau naudoti mygtukus ir vyrius: tai patogi ir padės vaikui vystyti puikius motorinius įgūdžius. Viduje jūs galite įdėti ką nors: nuo paprastų minkštų žaislų iki „nuostabaus namo“ gyventojų.

Šios idėjos dėka galima padaryti lankstymo galimybę, kuri, jei reikia, laisvai atsiskleidžia į žaidimo lauką.

Tokie priedai nepaliks abejingi nė vienai mergaitei: motinos priežiūra + idėjų jūra žaidimui bus patraukli visiems.

Vaikų krepšelio sukūrimas dukrai yra įdomus procesas. Vaikai mėgsta kurti bendrą kūrinį, todėl turėtumėte suteikti jiems ne tik mados aksesuarą, bet ir daug geros nuotaikos.

Įkvėptas šviesaus vaikų krepšelio pritaikymo, galite žiūrėti šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys