Siuvimo maišai

Nešiojamojo kompiuterio krepšys

Nešiojamojo kompiuterio krepšys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką galima rasti parduotuvėse?
  2. Ką reikia, kad susiūtumėte nešiojamą kompiuterį su savo rankomis?

Pastaraisiais metais labai padidėjo skirtingų mobiliųjų įrenginių, įskaitant nešiojamus kompiuterius, skaičius. Tai buvo įmanoma mažinant jų kainas ir laipsnišką įvairių veiklos sričių kompiuterizavimą, todėl nešiojamas kompiuteris tapo gyvybiškai būtinu. Bet nešiojamas kompiuteris negali būti be tokio aksesuaro kaip krepšys. Galų gale, ji apsaugo ją nuo pažeidimų ir taip pat leidžia lengvai jį transportuoti.

Daugelis dėmesio jos išvaizdai nemoka, tačiau yra žmonių, kuriems svarbu, kaip ji atrodys. Jei visi parduotuvėse parduodami modeliai netinka nešiojamojo kompiuterio savininkui, tai galite padaryti patys.

Ką galima rasti parduotuvėse?

Daugumoje parduotuvių šiandien yra modeliai, orientuoti tik į nešiojamojo kompiuterio nešiojimą, bet nešioti jokių estetinių komponentų. Dauguma jų yra juodi užtrauktukai su vienu ar dviem skyriais nešiojamam kompiuteriui vežti, taip pat baterijoms ir įvairiems priedams, pvz., Pele.

Čia yra sunku rasti kažką madingo ar įdomaus tikrasis klausimas - kaip padaryti nešiojamą kompiuterį.

Ką reikia, kad susiūtumėte nešiojamą kompiuterį su savo rankomis?

Jei niekada nepadarėte panašaus dalyko, tai nesvarbu - meistriškumo pamokų pritaikymą galima rasti įvairiuose „YouTube“ kanaluose esančiuose vaizdo įrašuose, taip pat ir specializuotų žurnalų tinklalapiuose, kuriuose bus rodoma, kaip siūti beveik bet kokį modelį. Nusprendę jus dominti modelį, prasideda kitas etapas - reikiamų medžiagų pasirinkimas.

Dėl to nebus jokių problemų, nes medžiagos ir įrankiai yra plačiai prieinami ir gali būti rasti bet kurioje specialybės parduotuvėje, kurioje parduodamos medžiagos ir audiniai.

Neseniai mados žurnaluose netgi galima rasti maišelius, tokius kaip modelis. Tai gali labai padėti kuriant nešiojamą kompiuterį.

Dabar kreipiamės tiesiai į jos kūrimą.

Kaip sukurti maišelį?

Jei nenorite pernelyg fantazuoti, kad galite sukurti kažką originalo pagal esamą sprendimą. Svarbiausia yra tai, kad tokie dalykai būtų geriausi dėl tam tikrų tankių ir patvarių audinių.

Pirmas žingsnis yra matuoti prietaisą, ir taip pat audinių, kurie taps būsimo maišo pagrindu, pasirinkimas.

Tam jums reikės:

  • vožtuvo audinys;
  • pamušalas ir pagrindinis audinys;
  • dublerinas arba kitas kompaktorius;
  • užtrauktukų arba diržų pora (priklauso nuo pasirinkto maišelio modelio).

Siuvimo etapai yra tokie:

  • Pirmiausia reikia atlikti pjovimą. Norėdami tai padaryti, būtina atkreipti dėmesį į pagrindinius ir pamušalinius audinius, atsižvelgiant į įtaiso dydį ir atsižvelgiant į siūles. Jūs turite pridėti keletą centimetrų iki laisvo tinka. Vožtuvo išdėstymas taip pat priklausys nuo įtaiso tipo ir išvaizdos.
  • Kitas žingsnis - išimkite viršelio detales. Kiekvienas turi būti priklijuotas su dulerinu arba anksčiau pasirinktu antspaudu. Siuvimas turėtų prasidėti nuo pagrindinio. Tokiu atveju audinys yra sulenktas į apačią, susiuvamas įprastu dygsniu. Dabar kraštai turi būti apdoroti. Jei norite taikyti kai kuriuos modelius, pateikti paraiškas ar pridėti detales, tai turėtų būti daroma šiame etape, kol visi elementai bus susiuvami.
  • Patekimas į apačią: iš susiuvusios dalies apačios, kampai yra kruopščiai įkišti, o tada siūlė pritvirtinama kaiščiu.Būtina matuoti įtaiso storį statmenai siūlei ir pažymėti pieštuku. Dabar, išilgai šio kontūro, gaminys turi būti susiuvamas, o perteklius turėtų būti nupjautas. Tą dieną bus dar geriau nustatyti dvi eilutes, kad jos taptų stipresnės. Tuo pačiu būdu, mes dygsniuoti antrąjį kampą, taip pat pamušalas. Beje, apatinėje dalyje reikia palikti mažo dydžio skylę.
  • Kitas žingsnis - sukurti atvartą arba maišelį. Būtina įdėti abi dalis į vieną pusę ir sušukti iš 3 pusių. Papildomi kampai supjaustyti, o kraštai apdorojami, po to vožtuvas turi būti pasuktas į priekį ir daroma visa kita. Kai sklendė yra išlyginta, ant priekinės pusės palei perimetrą turi būti pritvirtinta dekoratyvinė linija. Dabar ant magnetų galite įdėti mygtukus. Po to vožtuvas yra uždedamas ant priekinio gaminio galo ir gali būti pritvirtintas kaiščiais. Norėdami tai padaryti, reikia sulenkti pagrindinę dalį ir pamušalą, tada juos nuvalyti. Dabar nuvalykite tarpiklį, kuris liko tarpinėje, ir maišas bus paruoštas.

Paprašius, galite siūti rankenos, bet čia viskas bus individualiai.

Kaip galite tiesiog susiūti rankinę su maišeliu, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys