Siuvimo maišai

Krepšys su savo rankomis: modelis ir pritaikymas

Krepšys su savo rankomis: modelis ir pritaikymas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip siūti maišelio mazgo audinį?
  2. Paprastas maišelis maišui
  3. Vakaras

Naudodamiesi maišeliu, kiekviena moteris siekia pabrėžti savo individualumą ir papildyti kruopščiai sukurtą vaizdą. Aukštos kokybės originalus aksesuaras, atitinkantis mados tendencijas, yra labai brangus. Tačiau moterims, mėgstančioms siuvinėjimą, dygsnio unikalus maišelis, atsižvelgiant į mados tendencijas, yra labai paprastas. Neseniai įvairios versijos maišelis buvo labai populiarus.

Kaip siūti maišelio mazgo audinį?

Originalus ir tuo pačiu paprastas maišelio mazgas išsiskiria skirtingais rankenų ilgiais, kurie tarnauja kaip „užraktas“. Ilga rankena traukiama į trumpesnį, patikimai uždarant maišelio turinį nuo smalsių akių. Gauta kilpa dėvima aplink riešą.

Norėdami siūti tokią rankinę su savo rankomis, jums reikės dviejų rūšių audinio, vienas bus pagrindinis, o kitas - ant pamušalo. Jums taip pat reikės kaiščių, žirklių, sriegių, atitinkančių audinio ir siuvimo mašiną.

Ateities priedų pavyzdys sudaromas ant popieriaus. Jei suprojektuotas nedidelis krepšys, modeliui tinka kraštovaizdžio lapas. Jei norite turėti didelį priedą, galite paimti popieriaus ar popieriaus lapus.

Jei atsižvelgiame į albumo lapą, rankinės plotis bus 21 cm, o aukštis kartu su ilgiausia rankena yra 29,7. Kiekvienoje lapo pusėje skirtingų aukščių rankenų plotis turi būti 5,5 cm. Viena vertus 29,7 aukštyje ir, kita vertus, 23,2 aukštyje. Lapo plotį padalijame į pusę ir 15,5 cm atstumu nuo šio taško ir pažymėkite jį. Tada sujungiame tris taškus kreivės pagalba, todėl gaunama rankos anga.

Apvaliam maišelio dugnui reikia apskaičiuoti skersmenį. Norėdami tai padaryti, lapo plotis (21 cm) padauginamas iš 2, gauname 42 cm, o mes padalijame iš 3.14 (Pi vertė). Gautas skaičius yra 13,3 cm ir yra maišelio dugno skersmuo. Dabar galite pradėti atidaryti.

Paruoštame audinyje, sulankstytu dvigubu būdu su švelniu kraštu, išdėstome raštą, sekame detales, atsižvelgiant į siūlų nuolaidas, išskyrus apačią. Iškirpkite ir gaukite du ruošinius. Be to, sutelkdami dėmesį į rankos angą, pieškite liniją, kuri apibrėžia rankenų pradžią. Išilgai ilgos rankenos supjaustykite pažymėtą liniją. Dabar galite pradėti siūti.

Kiekviename ruošinyje mes šlifuojame šoninę liniją, trumpos rankenos pusėje, prieš rankos angą, ir po to nuvalykite apačią. Gautos dvi dalys yra išdėstytos viena kitai priekinės pusės. Tada abu kraštus abiejose pusėse sumalkite išilgai rankos angų. Trumpą rankenėlę sujungiame su siūlėmis, nesusišluojame šoninės linijos, per kurią mes išjungsime produktą.

Ilgąja rankena mes smulkiname detales, bet mes jų neprisijungiame. Prieš išjungdami gaminį, turite atlikti nedidelius pjūvius rankos angos srityje, kad siūlė nebūtų traukiama. Išsukame rankinę ir išplaukiame šoninę liniją nuo trumpos rankenos pusės su slaptu siūlu, o tada prisijungiame prie ilgos rankenos. Siuvami dugną.

Pagaminta rankinė gali būti papuošta aplikacijomis, karoliukais ar kitais dekoratyviniais elementais.

Paprastas maišelis maišui

Krepšys susiuvamas lengvai ir greitai, tačiau atrodo labai originalus. Įprasta stačiakampė forma, kurią traukia virvės, kurios yra rankenos. Jūs galite siūti šį priedą iš bet kokios medžiagos.

Jums reikės dviejų rūšių pagrindinio audinio ir pamušalo, nėrinių, skylučių, siūlų ir siuvimo mašinų.

Siuvimo technologija yra tokia:

  1. Mes priimame pagrindinį audinį ir atliekame ruošinį. Į kiekvieną pageidaujamą plotį kiekvienoje pusėje pridedame 1,5 cm (siūlės). Norimas aukštis padauginamas iš dviejų ir pridedama 10-12 cm (lenkimui).Tai yra, jei jums reikia siūti 22x30 maišą, reikia paimti 25 audinio gabalą 70-72 cm arba du 35-36 cm pločio 25 cm pločio gabalus. Dydžiai gali skirtis priklausomai nuo norimo maišelio dydžio.
  2. Kiekvienoje pusėje su skylės punchu mes gaminame du skyles, pasitraukiančias nuo 2-3 cm krašto, atstumas tarp jų turėtų būti šiek tiek mažesnis nei trečioji dalies dalis. Jei detalės plotis yra 22 cm, trečioji dalis yra apie 7 cm, o tai reiškia, kad skylės gali būti pagamintos 8 cm atstumu atgal iš kiekvieno krašto. mirksi Jei produktas buvo pagamintas iš dviejų pusių, dygsnio apatinį kraštą.
  3. Iš pamušalo audinio gaminame panašų ruošinį, bet šiek tiek mažesnį. Mes išsiskiriame pagrindiniu audiniu ir įdėjame pamušalą į pagrindinį tuščiąja puse. Sulenkite viršutinę pagrindinio audinio dalį, kad skyles paliktų priekinės pusės viršuje. Uždenkite pamušalo audinį prie pagrindinės, su kaiščiais, lenkdami į vidų 1,5 cm, o po to nuvalykite pamušalą į pagrindinį audinį.
  4. Laidą padalijame į dvi dalis ir į abiejų pusių įkišame į viršutinę gatavo produkto dalį, sujungdami laidų galus mazgus. Krepšys paruoštas!

Jei pageidaujate, galite siūti maišelį su apvalia arba ovaliąja dugne, prieš tai teisingai apskaičiuojant skersmenį. Vienas iš tokių pavyzdžių išsamiai aptariamas šiame vaizdo įraše:

Vakaras

Rankinės-maišelis yra tinkamas priedas vakare. Neseniai šis modelis yra labai populiarus. Tai nėra sunku siūti savo rankomis;

Norėdami siūti šį priedą 10x18, reikės bet kurio elegantiško audinio dydžio 13x46. Be to, turite įsigyti dviejų tipų juostas. Viena išorinė juostelė yra maždaug 25 cm ilgio (nailonas, šilkas arba satinas), o kitas - apie 65 cm ilgio ir 7 cm pločio, panašus į pagrindinį audinį.

Montavimo technologija yra tokia:

  1. Nupjaukite norimo ilgio ir pločio audinio gabalą ir sulenkite 5 cm audinio iš abiejų pusių. Mes užsikimšame kraštą priekinėje pusėje paslaptyje. Tuomet audinį sulankstome netinkama puse į viršų ir atliekame šonines siūles. Tada pasukite ruošinį priekinėje pusėje.
  2. Nupjaukite juostos juostelę per pusę. Mes paimame vieną juostos dalį, o kaiščiais prisegame prie audinio, prieš tai sukdami į šonines siūles esančius gabalus, į netinkamą pusę. Juosta turi būti išdėstyta taip, kad ji atitiktų sulankstymo liniją. Panašiai pritvirtiname antrą juostos dalį. Siūlome abiejose audinio pusėse dviem lygiagrečiomis siūlėmis, kad susidarytų anga.
  3. Paruoštą juostą, skirtą kaklaraiščiui, įdėkite į siaurą atplėšimo juostos atidarymą, iš anksto jį supjaustykite į pusę. Tai daroma naudojant nedidelį kaištį. Po šių manipuliacijų kiekvienoje pusėje yra suformuoti du laisvi juostelės galai, kurie turi būti sujungti tarpusavyje. Paruošta maišelio maišelis.

Jei pageidaujate, jis gali būti papuoštas karoliukais, rhinestones, juostelėmis ir kitais dekoratyviniais elementais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys