Drabužiai nutukusioms moterims

Kokių stilių suknelės tinka pilnoms moterims?

Kokių stilių suknelės tinka pilnoms moterims?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pilvas
 2. Pėdos
 3. Rankos
 4. Trumpas ūgis
 5. Kaip paslėpti plačius klubus
 6. Jaunimo galimybės
 7. Moterims, vyresnėms nei 40 metų
 8. Moterims, vyresnėms nei 50 metų

Merginos, turinčios puikių formų, dažnai nežino, kaip vertinti save, nesuvokdamos, koks nuostabus paveikslas jų prigimtis. Stilingi grožiai su viliojančiomis krūtimis ir klubais visuomet sujaudino vyrišką vaizduotę, net jei raukšlėse valdė liesos modeliai su berniukais.

Bet koks kūno sudėjimas, nesvarbu, plonas ar pilnas, reikalauja tinkamo drabužių pasirinkimo, kitaip visi figūros privalumai lieka nematomi. Šio straipsnio tikslas - papasakoti gražioms mergaitėms, kaip pasirinkti tinkamą suknelę, kuri pabrėžia seksualias figūras ir slepia trūkumus.

Pilvas

Išsiplėtęs pilvas yra viena iš pagrindinių mergaičių, turinčių korpulišką figūrą, problemą. Dažniausiai jie bando jį paslėpti už beformų kombinezonų. Nereikia to padaryti, nes maišelio formos drabužiai slepia ne tik pilvą, bet ir visus viliojančius kreives ir bulges.

Tie, kurie yra drovūs dėl pilvo, gali patarti kelioms suknelių stiliams, kurie sėkmingai ištaiso šį trūkumą. Pirma, tai yra A formos suknelės. Paprastai jie yra gana ilgi, todėl jie tinka vakare. Antra, suknelės su aukšta liemenė imperijos stiliumi. Toks stilius pailgina siluetą ir pabrėžia sodrią krūtinę. Ir pagaliau suknelė su kvapu. Šis modelis gali būti palaikomas tiek verslo, tiek vakarinio stiliaus. Giliai trikampio iškirpte gražiai atveria krūtinę - ką reikia nukreipti dėmesį nuo problemiškos juosmens.

Pėdos

Dažnai mergaitės kenčia dėl to, kad jų kojos jiems yra per daug pilnos - ir nesvarbu, tai yra tikras trūkumas arba išrado. Bet kokiu atveju, jūs neturėtumėte paslėpti savo kojų po didelėmis kelnėmis ar megztiniais, nes labai svarbu likti moteriškas - todėl mes pasirenkame sukneles!

Keliai ir apatinės kojos retai kelia susirūpinimą, o probleminė sritis paprastai yra klubai. Todėl nereikia rinktis suknelių prie grindų. Optimalus ilgis yra kelio viduryje. Vidutinio ilgio suknelės (pavyzdžiui, apvalkalai, marškiniai ar tunikai) puikiai tinka bet kuriam skaičiui. Tiesiog nepamirškite apie batus su kulnais. Net ir žemas kulnas vizualiai daro kojas plonesnes.

Rankos

Kartais pagrindinė mergaičių, turinčių pilną formą, problema yra apatiniai ginklai. Jei susiduriate su šia problema, klausykitės mados stilistų patarimų. Jie vienbalsiai pataria atsisakyti plonųjų trikotažo ir guipure montavimo dalykų, nes šie audiniai yra bjauriai griežtos probleminės sritys ir susirenka į raukšles.

Rankų pilnumas yra lengviausias paslėpti su suknelė su rankovėmis. Tuo pačiu metu jis neturi būti ilgas, nes problematiškiausia sritis yra nuo peties iki alkūnės. Atkreipkite dėmesį į suknelių su rankovėmis ¾ modelius - jie palieka savo riešus atvirus, kurie gali būti papuošti neįprasta apyrankė. Ieškokite suknelių su originaliomis rankovėmis, pavyzdžiui, šikšnosparniu. Jei nerimaujate dėl plačių pečių, atsisakykite „žibintų“ ir „sparnų“ rankovių - jie vizualiai prideda tūrį.

Trumpas ūgis

Merginos, turinčios nedidelę prigimtį, dažniausiai nori pasirodyti aukštesnės, todėl jos neturi aukštų kulnų ir nekalba galvų, kad jie pasiektų puikią laikyseną ir gražią nugarą. Šie privalumai turi būti pabrėžti ir suknelė yra tinkamas būdas tai padaryti.

Mažos apatinės mergaitės, turinčios pilną figūrą, turėtų rinktis sukneles, kurios ištiesia ir susiaurina siluetą.Čia būtina atsižvelgti ne tik į suknelės stilių, bet ir į spalvą. Ieškokite vertikalios spalvos suknelių - tai gali būti juostelės, kiti geometriniai raštai, etniniai modeliai ir kt. Puikiai susiaurinkite suknelės formą su spalvingomis spalvomis. Kalbant apie suknelės stilių, geriausia rinktis šiek tiek įrengtus siluetus. Apranga su apvalkalu, suknelė su šiek tiek užsidegusi midi sijonu, yra būtent tai, ko jums reikia.

Kaip paslėpti plačius klubus

„Staigūs“ klubai, daugelis vyrų atstovų mano, kad labai patrauklus, bet mergaitės paprastai stengiasi nuslėpti savo figūros savybę visais įmanomais būdais. Naudodami tinkamai parinktą suknelę, ją lengva padaryti. Svarbiausia yra vengti tokių stilių, kurie pritrauktų pernelyg didelį dėmesį problemos dalims. Todėl turi būti atsisakyta sodrių grožių: įtempti sijonai (ypač trumpi), suknelės su elastinga juosmens, dideli sijonai, pavyzdžiui, pakuotė ar balionas, taip pat drabužiai, pagaminti iš elastingų audinių.

Paslėpti plačius klubus padės suknelės su A-formos siluetu, ty su sijonu, šiek tiek plečiančiu į apačią. Imperijos stiliaus suknelės su ilgomis sijomis, pagamintomis iš tekančio audinio, taip pat bus labai naudingos. Galiausiai atkreipkite dėmesį į modelius su plačiu diržu arba diržu - ši detalė vizualiai subalansuoja plačius klubus.

Jaunimo galimybės

Jaunimas yra geras, nes per šį laikotarpį jūs galite leisti sau bet kokius eksperimentus su drabužiais, kuriuos sunku nuspręsti dėl brandesnio amžiaus. Ir net jei turite keletą papildomų svarų, jis neturėtų sustoti.

Jaunimo mada visada buvo drąsesnė ir ekstravagantiškesnė, nes šiame amžiuje žmonės neapsiriboja griežta aprangos kodo sistema. Jaunoms mergaitėms, turinčioms kreivų formų, gali būti rekomenduojama daugiau dėmesio skirti drabužių spalvai, o ne juodos ir pilkos spalvos. Turkiškos, raudonos, geltonos suknelės - tai, ką jūs galite ir turėtumėte dėvėti. Nebijokite drąsių priedų - stilingas skrybėlę, didelius akinius, neįprastas maišas gali nukreipti dėmesį nuo figūros ir sutelkti dėmesį į visą vaizdą.

Moterims, vyresnėms nei 40 metų

Keturiasdešimt metų moterys jau seniai nustojo būti gerbiamos moterys. Dabar jas suvokia moterys, turinčios tam tikrą gyvenimo patirtį, bet pasirengusios vystytis ir atviros visai naujai. Apranga yra geriausias būdas tai įrodyti, todėl nereikia gyventi ant griežtų kostiumų ar beprasmių atsitiktinių drabužių.

Pagal šį amžių moterys paprastai turi laiko studijuoti visas jų išvaizdos savybes, kad jos žinotų, kokios spalvos ir stiliai jie yra ir ką reikėtų vengti. Po 40 metų jūs turite apsirengti tiesiog, bet elegantiškai. Leiskite sau būti išdykusiais drabužiais: niekas dar nepanaikino seksualumo šiame amžiuje.

Moterims, vyresnėms nei 50 metų

Kai horizonte atsiranda pensija, daugelis moterų pradeda atsisakyti suknelių, apsirengia patogiomis kelnėmis ar plačiais sijonais, tačiau, laimei, tokių moterų procentinė dalis kasmet mažėja. Suknelė yra pati moteriškiausia mūsų drabužių spintos dalis, todėl ji jokiu būdu neturėtų būti ignoruojama.

Kokios suknelės gali būti pilnos moterys po 50 metų? Atsakymas yra akivaizdus: tie, kurie ištaiso trūkumus, ir atkreipia dėmesį į nuopelnus. Viso kūno privalumas yra tas, kad pilnos krūtys yra išsaugotos net ir suaugusiems. Žinoma, ji šiek tiek deformuota, tačiau ją lengva nustatyti su specialiais apatiniais drabužiais. Po 50 metų rekomenduojama padengti pečius ir rankas, bet, jei turite elastingą odą aplink savo iškirptę, įsitikinkite, kad tai įrodyta.

Nuo trumpų sijonų turėtų būti atsisakyta ir dėvėti sukneles iki kelio vidurio arba šiek tiek mažesnės. Nepamirškite apie gražius batus - tai ne mažiau svarbu nei drabužiai.

Komentarai
 1. Marina
  02.02.2016

  Daugiausia aš myliu suknelę su kvapu - jie labai sėkmingai nuslepia pilnumą ir prideda moteriškumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys