Drabužiai nutukusioms moterims

Paplūdimio tunika nutukusioms moterims

Paplūdimio tunika nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiliai
 2. Ilgis
 3. Audinys
 4. Spalva ir spausdinimas
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Ką dėvėti?
 7. Įspūdingi vaizdai

Ne visi iš mūsų jaučiasi patogiai paplūdimyje. Žinoma, daugelis merginų mėgsta pasimėgauti miniatiūriniais maudymosi kostiumėliais, rodančiais protingus figūras, tačiau yra ir tų, kurie nemėgsta būti tokioje perkrautoje vietoje, beveik be drabužių. Būtent tokiems kukliems žmonėms buvo išrastos paplūdimio tunikos.

Paprasti, lengvi marškiniai, tvirtai įsitaisę vasaros drabužių spinta, tačiau visų pirma šis drabužis buvo vertinamas jaunų merginų, turinčių kreivų formų.

Šiandien mes papasakosime apie vasaros tunikų, skirtų pilnoms mergaitėms ir moterims, ypatybes: apie tai, ką jie turi, į ką reikia atsižvelgti renkantis, ir ką galite dėvėti.

Stiliai

Iš visų didžiųjų paplūdimio tunikų modelių mergaitėms, turinčioms kreivą, labiausiai tinka šios galimybės:

Tunikos chalatas Tai gali būti ir namų apranga, ir stilingas paplūdimio apranga. Ji yra lengva suknelė su rankovėmis, kuri yra tepama ant diržo. Ypač įspūdingi išvaizdos modeliai grindyse, siūti iš permatomo audinio.

Tunikos suknelės pilnas turi daug variantų. Paprastai tai yra pailgos modeliai, kurie gali būti dėvimi kaip suknelės. Jie pasižymi laisvu iškirpimu, pabrauktu juosmeniu ir maža rankovėmis.

Megztos tunikos - Tai puiki galimybė lengviems drabužiams paplūdimyje, kurie, be to, galite sukurti savo rankomis. Nešiojamos medvilnės siūlų nėrinių tunika neabejotinai taps pagrindine jūsų vasaros išvaizda.

Ilgis

Paplūdimio tunikai gali būti skirtingo ilgio - nuo labai trumpo, vos apimančio klubus, iki ilgio, iki grindų. Pirmasis variantas tinka pilnoms, aukštoms grožybėms, kurios gali pasigirti lygiomis, statomomis kojomis.

Jei esate didingų klubų savininkas, tada vidutinio ilgio paplūdimio tunika puikiai priartės prie jūsų - maždaug iki kelio. Papildykite batų, turinčių aukštus kulnus ar pleištus, įvaizdį.

Plaukiojančios tunikos, kurių ilgis žemiau kelio, atrodo tiesiog nuostabios, ypač modelis su kvapu ir dideliais gabalais.

Mergaitėms, turinčioms prabangių formų, rekomenduojama dėvėti tokias tunikas, kuriose yra gražus uždaras maudymosi kostiumas.

Audinys

Medžiagos, iš kurių siuvami paplūdimio drabužiai, turi atitikti kelis svarbius reikalavimus. Taigi, paplūdimio tunikos audinys turėtų:

 1. būti natūralūs;
 2. praplaukite orą;
 3. sugeria drėgmę;
 4. greitai išdžiūti;
 5. būti atsparūs tiesioginiams saulės spinduliams ir vandeniui (įskaitant druską).

Šis reikalavimas atitinka daugybę medžiagų, pavyzdžiui, visus plonus medvilninius audinius. Medvilnės paplūdimio tunikos - tai turbūt populiariausia ir įperkama galimybė.

Didelis poreikis ir tunika pilnam šifono. Lengvas, permatomas audinys tuo pačiu metu pabrėžia figūros orumą, slėpdamas jo trūkumus.

Spalva ir spausdinimas

Daugelis puikių formų savininkų teikia pirmenybę tamsių atspalvių drabužiams, o mėgstamiausia jų spinta yra juodos spalvos. Paplūdimiui tai nėra geriausias variantas, nes karštyje ir saulėje juodoje tunikoje jausitės ne itin nepatogiai.

Be to, pajūrio yra vieta, kur norite mėgautis gyvenimu ir mėgautis ryškiomis gamtos spalvomis. Todėl rekomenduojama pirmenybę teikti paplūdimio tunikoms ryškiomis, prisotintomis arba šviesiomis atspalvėmis visoms mados moterims, nepriklausomai nuo kūno dydžio.

Beje, jei norite pasirodyti plonesni, atkreipkite dėmesį į šalto atspalvio tunikas, pavyzdžiui, šviesiai alyvą, mėtą, turkis, violetinę, fuksiją ir kt.

Kaip pasirinkti?

 • Paslėpkite išsikišusią pilvą ir formuokite tinkamas figūros proporcijas, kurios padėtų tunikai su aukšta juosmens linija. V formos iškirptė vizualiai iškelia kaklą ilgiau ir atkreipia dėmesį į dekoleto plotą.
 • Raštuojamos tunikos dažnai atrodo labiau įdomios nei paprastieji modeliai, bet ne kiekviena nuotrauka atrodo gerai ant apkūnusių merginų. Pasirinkus paplūdimio tuniką su spauda, ​​atsisakykite modelių su mažais papuošalais ir horizontaliu modeliu.
 • Vertikalios raukšlės, šoniniai kontrastiniai įdėklai, pailga apačia gale ir tinkamai parinktas dizainas padės jums vizualiai atrodyti plonesni. Venkite griovelių, užuolaidų ir kito didelio interjero probleminėse srityse.

Ką dėvėti?

Pirma, tai, žinoma, yra maudymosi kostiumėlis, nes paplūdimyje be jo jokiu būdu. Pasirinkite savo maudymosi kostiumėlį, tačiau nepamirškite, kad jis turėtų papuošti, o ne sugadinti. Dėl visiško grožio stilistai rekomenduoja tvirtus maudymosi kostiumus, taip pat modelius su didelėmis kelnėmis ir formuotais puodeliais.

Antras svarbus dalykas yra batai. Paplūdimio batai turėtų būti patogūs, todėl čia jums padės įvairūs sandalai, skalūnai ir sandalai. Aukšti kulniukai sako, jei einate į „civilizuotą“ paplūdimį su terasomis.

Nepamirškite priedų. Be didelių paplūdimio krepšių, šiaudų skrybėlių ir juodųjų akinių, tai gali būti ryškūs papuošalai - karoliukai, apyrankės, masyvi auskarai ir pan.

Įspūdingi vaizdai

„Win-win“ derinys: Palaidi balta tunika su nėrinių įdėklais puikiai susilieja su juoda maudymosi kostiumu ir auksiniu įdegiu.

Atostogų nuotaika: Paprastai supjaustyta tunika su ilgomis rankovėmis ir trikampio iškirpte atrodo įspūdinga dėl originalios spalvingos spaudos.

Nėriniai: lakoniško silueto sniego baltumo tunika atrodo tiesiog prabangi, nes ji yra siuvama iš permatomo permatomo audinio, pagal kurį ryškus maudymosi kostiumėlis išsiskleidžia.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys