Drabužiai nutukusioms moterims

Vakarinės suknelės nutukusioms moterims

Vakarinės suknelės nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiliai
 2. Madingi atspalviai
 3. Spausdina
 4. Audiniai
 5. Mados detalės
 6. Naudingi patarimai

Nėra pernelyg pilnų ir nepatrauklių merginų, tik siaurų drabužių. Todėl nuostabių formų savininkai turi rasti patrauklumą ir pasirinkti tinkamą aprangą šventei.

Netinkama suknelė gali duoti net tuos kilogramus, kurių niekada neturėjote.

Pasirinkus problemas nebus iškilę, nes dabar parduotuvėse yra labai didelis vakarinių suknelių pasirinkimas pilnoms mergaitėms ir moterims.

Stiliai

Pradedamas bet kokio stiliaus stilius, o netgi vakarinė suknelė. Apsvarstykite kai kurias galimybes, kurios sėkmingai sėdės ant pilno skaičiaus.

Ilgi modeliai

Ilgos suknelės su tiesiu pjūviu dabar yra jų populiarumo viršūnėje. Juose net ir pasaulinės žvaigždės pasirodo socialiniuose renginiuose.

Labai populiarūs graikų stiliaus ir imperijos stiliaus modeliai su aukštu juosmens. Šiuo atveju, esant žemam aukščiui, aukšti kulniukai yra privalomi, nes mergina atrodys nuostabesnė. Vasaros vakarams sundresses yra tinkami monofoniniai arba spalvoti.

Aukšta liemenė yra neįkainojama vieta mados pasaulyje nutukusioms moterims. Tik ji gali paslėpti viską, kas turėtų būti nepaisoma. Ilgis gali būti bet koks, gidas - kojų plonumas ir grožis. Nepamirškite mažo juosmens stilių. Jie taip pat slėpsis pilvą.

Suderinkite stiliaus naujos išvaizdos išvaizdą. Jo esmė slypi lakoninėje viršūnėje, kuri palankiai pabrėžia krūtinę ir nuostabią dugną, slepiasi dėl papildomo klubo tūrio.

Pastaraisiais metais populiarūs modeliai su šifono draperija. Tokie daugiasluoksniai drabužiai gali paslėpti figūros pažeidimus. Galite juos ieškoti į Adrianna Papell ir Tadashi Shoji kolekcijos.

Trumpi stiliai

Trumpos suknelės yra rodomos dėl pyshechek, kurie yra lieknas ir gražus kojas. Negalima nuvilkti, sutrumpindami suknelės ilgį, nes pasirenkama vakarinė suknelė ir ji negali būti per trumpa. Šlaunies vidurys - maksimalus ženklas, kurį viršijus neturėtumėte kilti.

Modeliai gali būti sandarūs, su petnešomis, su kvapu ir, atitinkamai, su V-kaklu, kuris geriausiai išryškins krūties grožį.

Daugelis pilnų mergaičių yra labai geros asimetriškoje suknelėje, kurios kraštas gale yra ilgesnis. Iš tiesų, su tokia suknelė kojos yra pratęstas ir tampa plonas.

Byla

Pilnas, bet darnus ir apetitinis figūra yra vakaro suknelės priežastis visą vakarą. Šiuo atveju tvirtas suknelė yra netinkama, bet šiek tiek laisva - būtent tai, ko jums reikia. Kontrasto intarpai, kurie prideda ploną figūrą, netrukdys.

Siluetus, kurie nekliudo judėti, galima rasti tokių dizainerių kaip Karen Kane, Ralph Lauren, Michael Kors ir Adrianna Papell kolekcijose.

Nėriniai suknelė

Nėrinių ir kostiumų spalvos ir kiti pasteliniai atspalviai yra itin patrauklūs, o nėrinių apranga yra itin švelnūs. Be to, reljefinis ažūrinis yra puikus papuošimas paprastiems stiliams, jokiu būdu jis nepraranda savo grožio.

Geriausia, jei suknelė bus su rankovėmis. Jų ilgis čia nesvarbu. Svarbiausia - uždaryti pečiai, kurie laikomi gero tono ženklu ir yra stilistinis gudrus (slepiasi rankų pilnumas).

Apskritai, stiliaus ir stilių guipure komplektai nesiskiria nuo modelių iš kitų audinių. Kaip visada, yra tinkama giliai V-iškirptė ir aukšta juosmens juosta.

Rankovės modeliai

Rankovių ilgio ir tipo parinkimo taisyklės yra:

 • Jei norite paslėpti pilnas rankas, pasirinkite 3/4 ilgio iškirptas rankoves. Šiuo atveju „žibintai“ turėtų būti atsisakyta, tačiau rankovių sparnai gali būti tinkami, jei jie yra ilgesni už alkūnę;
 • atkreipkite dėmesį - kuo platesnės rankos, tuo lengviau pasirinkti rankovių pjovimą;
 • vidutiniškai išlenktos rankovės su šifono modeliais išstumiamos iš plataus pečių. Geriau, jei pečiai yra uždaryti, o drapavimas su sunkiais audiniais nesukelia reikiamo dėmesio;
 • rankovės gali būti pakeistos bolero, kulkšniais arba gaubtu. Jie taip pat apsaugos nuo šalčio ir paslėpti pečius nuo smalsių akių.

Madingi atspalviai

Klaidingesnė nuomonė, kad šviesios spalvos drabužiai yra nepriimtini užpildytoms jaunoms moterims, dar nebuvo mados pasaulyje. Laikas praėjo, kai nutukęs moteris turėjo apeiti savo valią, madingus ir visada aktualius šviesos atspalvius.

Visi „couturiers“, nuo puikių iki pradedančiųjų, pripažinę klaidą, pradėjo kurti didelių dydžių komplektus baltos, šviesos, pieno ir persikų atspalviais. Visos spalvos šiuolaikinei merginai yra prieinamos su apetitinėmis formomis.

Leiskite pasivaikščioti pagal madingas galimybes nuo spalvų asortimento:

 • juoda spalva yra amžina savo mada ir aktualumas, ji visada gali suteikti paslapties vaizdą;
 • kai kurie mėlynos spalvos atspalviai tapo šių metų simboliu, todėl galite saugiai pasirinkti indigą, elektriką ir net tamsiai mėlyną;
 • Burgundija vėl ateina į madą;
 • su raudona spalva turite būti atsargūs, geriau rinktis tamsias ir ramus šio aistringos spalvos atspalvius;
 • kadangi pati koralų spalva yra akcentas, stilius neturėtų jį nutraukti.

Spausdina

Kaip ir lengvieji drabužiai buvo neteisingai laikomi neprieinamais nutukusių moterų, brėžiniai buvo uždrausti. Nors šis stereotipas sunaikinamas, atsargiai pasirenkant spaudinius ant drabužių nebus pakenkta.

Gėlių motyvų mėgėjai neturėtų net pažvelgti į gėles dideliame ir intriguojančiame spektaklyje. Tokie akcentai gali būti dedami tik tam, kad būtų pabrėžta tam tikra kūno dalis.

Pernelyg žalingi gėlių raštai moterims vis dar paslėpti. Na, jei brėžinys turės vertikalią kryptį - tai tam tikru mastu padės ištraukti figūrą.

Audiniai

Yra du stiliai, kurie tiesiogiai nustato audinio tipą:

 • montavimo apranga turėtų būti pagaminta iš labai tankių audinių be skaidrumo atspalvio. Tik jie gali paslėpti papildomą tūrį ir suteikti kūnui tinkamumą;
 • Nemokamą suknelės versiją galima pagaminti iš šviesios tekančios medžiagos. Šifonas puikiai tinka.

Geriau ne atkreipti dėmesį į satiną ir šilką, ir vengti jo, nes jų žaisti tikrai atspindės perteklinis tūris. Audinys, kuris pats savaime yra didelės apimties, nepadės nieko gero.

Mados detalės

Netgi apleistas trumpalaikis ir nepatyręs pažvelgti į naujausias nuotraukas iš parodų leis išryškinti pagrindines detales, kurias šį sezoną tiesiog turi turėti vakarinės suknelės.:

 • nėriniai, kaip visada, suteiks romantikos ir moteriškumo. Nėrinių sekcijos vieta gali būti: iškirptė krūtinės apyrankė, apačia, rankogaliai;
 • Tokie puikūs elementai kaip blizgučiai ir rhinestones gali būti tik lakoniškos ir kuklios suknelės. Priešingu atveju, jūs galite lengvai paversti puikia vieta, kuri bus matoma iš bet kurio kambario kampo - ar jums to reikia?
 • užuolaidos ne visada gali būti tinkamos, bet tinkamai išdėstytos ir suteikiančios jiems tinkamą formą, trūkumai bus patikimai paslėpti nuo smalsių akių;
 • siuvinėjime pagrindinis dalykas yra kuklumas.

Naudingi patarimai

Keletas naudingų patarimų nebus nereikalingi:

 1. Didelė detalių dalis nesuderinama su dideliu suknelės dydžiu.
 2. Tinkamas lino pasirinkimas yra ne mažiau svarbus nei pati suknelė. Korekciniai apatiniai drabužiai gali dirbti su kūnu, o siauras ir per storas apatinis trikotažas, priešingai, išsiskiria per daug.
 3. Korsetas gali išgelbėti dieną ir tapti gelbėtoju.
 4. Pasirenkant šviesią ir pernelyg originalią suknelę, aksesuarai turėtų būti ignoruojami. Priešingai, su kukliu apranga, apdaila būtinai turi būti ir gali būti didelė.
 5. Didžiulis vaikščiojimas, lygūs pečiai, iš kurių buvo išmesti visi kompleksai, yra geriausia kiekvienos mergaitės ir moters apdaila, neatsižvelgiant į jos figūros formą.

Dabar jums bus daug lengviau pasirinkti puikią suknelę ir spindėti visą vakarą.

Komentarai
 1. Šviesa
  20.07.2015

  Bet kuri pilnoji moteris pirmiausia turėtų atkreipti dėmesį į sukneles, turinčias didelę juosmens dalį. Ypač jei pilvas yra didelis. Patiko jūsų pasirinkimas. Ačiū!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys