Drabužiai nutukusioms moterims

Suknelės grindyse pilnai - iškilmingai progai

Suknelės grindyse pilnai - iškilmingai progai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokiu atveju tai tinka?
 2. Kokias medžiagas pasirinkti?
 3. Stiliai
 4. Ką dėvėti?
 5. Patarimai

Kiekviena mergaitė svajoja apie gražią suknelę ant grindų, nes toks apranga leidžia jaustis kaip tikra pasakų princesė. Tačiau auga daugelis iš mūsų atsisako ilgų suknelių dėl jų nepraktiškumo ar savo figūros trūkumų. Bet gyvenime yra įvykių, kai jūs negalite padaryti be suknelės prie grindų. Pavyzdžiui, oficialios ceremonijos su griežtu aprangos kodu. Vestuvės ir proms nėra tokių renginių, tačiau dauguma merginų mieliau dalyvauja šventėse ilgomis suknelėmis. Be to, dabar grįžta graži, bet nepagrįstai pamiršta tradicija grįžti į vakarinę suknelę į teatrą ar filharmoniją.

Taigi, bent viena suknelė prie grindų turi būti spintoje. Ir nesvarbu, kokiu skaičiumi jūs turite - šiandien yra didžiulis drabužių pasirinkimas įvairioms mergaitėms. Net jei jūs negalite rasti to, ko jums reikia parduotuvėje, galite užsisakyti savo mėgstamą modelį studijoje, arba, jei turite tam tikrų įgūdžių, siūti sau.

Šiame straipsnyje norime papasakoti apie tai, kaip pasirinkti ilgą suknelę, kuriuos modelius galima dėvėti, ir kokie yra geriau atsisakyti.

Kokiu atveju tai tinka?

Vakarinės suknelės arba vasaros sundresses paprastai yra nuleidžiamos ir mažesnės. Jei viskas yra gana paprasta su juo - paprastai jie įkeliami į paplūdimį, vaikščioti po miestą karštą dieną arba į kelionę į šalį, tada ne visada įmanoma teisingai nustatyti vakarinę suknelę. Yra keletas paprastų taisyklių, pagal kurias visada galite nuspręsti, ar dėvėti vakarinę aprangą, ar pasidaryti kokteilių suknelę.

Pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra renginio pradžios laikas. Jei jis prasideda prieš 19 val., Vakaro suknelė bus netinkama. Nors yra išimčių, pavyzdžiui, daugelis filmų festivalių prasideda per dieną, bet žvaigždės visada pasirodo ant jų ant grindų ilgio suknelės.

Antras svarbus veiksnys yra faktinė situacija, kai vyksta iškilmingas renginys. Vienas dalykas, jei šventė vyksta restorane ar banketų salėje, o dar vienas, jei svečiai susirenka bute ar kaimo name. Už renginius, vykstančius už miesto ribų, pvz., Vestuvių iškylą, taip pat geriau dėvėti kažką paprastesnio, nes ilgą vakarinę suknelę jums bus bent jau nepatogiai.

Kokias medžiagas pasirinkti?

Tinkamos suknelės medžiagos pasirinkimas yra vienas svarbiausių žingsnių kuriant vakaro išvaizdą. Yra keletas audinių tipų, kurių drabužiai yra visiškai draudžiami. Visų pirma, būtina atkreipti dėmesį į plonas trikotažas. Šios medžiagos suknelės turi dvi nemalonias savybes. Trikotažas linkęs susirinkti į raukšles ir ištiesti į netikėtas vietas. Be to, po pirmosios skalbimo suknelė, pagaminta iš smulkių trikotažo, gali prarasti formą.

Kita medžiaga, kuri turėtų būti vengiama užkietėjusioms mergaitėms, yra audinys, paprastai vadinamas „aliejumi“. Tai sintetinė medžiaga, pagrįsta viskoze ir poliesteriu. „Fashionistas“ mėgsta šią medžiagą, nes ji gražiai drapuoja, o tai leidžia jiems siūti neįprastai gražius, išgalvotus drabužius. „Naftos“ trūkumas yra tas, kad jis gali pabrėžti ne tik jo privalumus, bet ir visus esamus trūkumus, ypač kūno apimties dalis.Išimtis - stiliai, padedantys slėpti trūkumus.

„Atlas“ yra audinys, taip pat iš „uždraustų“ kategorijų, skirtų korpuliškiems grožiams. Šviesus šio audinio paviršius atkreipia dėmesį ne į suknelę, o į figūros ypatumus, todėl, jei yra kokių nors blizgių suknelių trūkumų, geriau atsisakyti. Be to, satino suknelės vizualiai padaro paveikslą didesnį, o prabangių formų savininkams jų nereikia.

Kokie audiniai tinka pilnoms merginoms suknelėms vakare? Ilgos suknelės gali būti labai skirtingos. Jei pasirinksite audinį, skirtą erdviam, plaukiojančiam drabužiui, atkreipkite dėmesį į šifoną ar organzą. Griežtesniems drabužiams pasirinkti audinius griežčiau - aksominį, brangų nėrinių, šilko, storų trikotažo ir kt.

Stiliai

Mados pasaulyje dabar daug dėmesio skiriama drabužių kolekcijų kūrimui pliuso dydžio modeliams. Dizaineriai ir stilistai sugebėjo sugalvoti ir įkūnyti neįtikėtinai gražių vaizdų, skirtų mergaitėms. Apsvarstykite keletą laimingų variantų, skirtų gražių moterų, turinčių prabangių formų, vakarinėms suknelėms.

A-linijos suknelės

Taip pat vadinamas siluetu. Tai klasikinis vakaro suknelės stilius ir jo orumas yra tas, kad jis tinka beveik visiems. Silueto suknelė pasižymi dviem bruožais: stora, slinki viršutine dalimi ir laisva, šiek tiek įdegusi dugne. Korsetas išryškins sodrią krūtinę, priveržs juosmenį, o laisvi sijonai užmaskuos pernelyg didelius klubų tūrius.

Suknelės su aukštu juosmens

Tokios suknelės buvo dėvimos senovės Graikijoje ir XIX a. Viduryje - laikais, kai pilnatvė buvo laikoma tikro grožio ženklu. Šis stilius taip pat vadinamas imperija arba graikų kalba. Tokios suknelės paprastai yra siuvamos iš šviesių, tekančių audinių. Didelė juosmens linija ir nedidelė iškirptė ištraukia krūtinę, o pailgos sijonas vizualiai traukia figūrą.

Suknelės, sundresses

Nepriklausykite vakarinių suknelių kategorijai, tačiau jie bus tinkami pažvelgti į atostogas po atviru dangumi ar biure su laisvu suknelės kodu. Sundress yra labai moteriškas apranga, kurios laisvas supjaustymas padės paslėpti kai kuriuos figūrų trūkumus. Jei esate drovūs apie atvirus pečius, galite pridėti vaizdą su apkarpytomis džinsinio striukėmis arba švarku, pagamintu iš natūralaus audinio, pavyzdžiui, linų.

Trapeze suknelės

Šio tipo suknelė yra dviejų rūšių. Pirmasis laikomas klasika ir yra laisvo pjaustymo suknelė, kūginė viršūnėje ir palaipsniui plečianti žemyn. Antrojo tipo suknelės labiau atrodo kaip siluetiniai modeliai: jie turi ryškią juosmens dalį, tačiau jų kūnas nėra toks įtemptas. Suknelės trapecijoje yra daugiau įvairių viršaus stilių, pavyzdžiui, tai gali būti iškirpte arba apykakle.

Ką dėvėti?

Jei tai ne vasaros sundresas, tada kulniukai yra privalomi ilgai suknelei, ypač jei yra prabangių formų. Bėgančius batus su kulnais, mes automatiškai bandome „užsidaryti“: ištiesinkite nugarą ir traukite į skrandį. Taigi, aukštakulniai batai ne tik daro mus plonesnius ir aukštesnius, bet ir suteikia gražią taką.

Kitas rekomenduojamas atributas vakarinei suknelei grindyse - šis korekcinis apatinis trikotažas. Nereikia dėvėti kasdien, bet ypatingomis reikšmingomis dienomis geriau nepaisyti šios detalės. Tada prisiminimai ir nuotraukos iš šio renginio suteiks jums tik malonų emocijų.

Priedai yra ne mažiau svarbūs nei pats apranga. Geriau ne perkrauti vaizdą su daugybe ryškių detalių, bet sustabdyti vienu ar dviem įdomiais papuošimais. Stilistai pataria pilnoms mergaitėms išvengti horizontalių detalių ir drabužių, ir aksesuarų. Juvelyriniai dirbiniai taip pat turėtų žaisti, kad vizualiai ištrauktų figūrą. Todėl pažiūrėkite į auskarus, pakabučius, o ne labai dideles ilgas grandines.

Bet kokia forma rankinė turi būti parinkta taip, kad ji būtų proporcinga jums.Plonos mergaitės atrodo gana juokingos, turėdamos didžiulius maišelius ant pečių, taip pat madingos mados moterys, turinčios mažą piniginę. Rekomenduojame ieškoti matinės odos arba neįprastų, aukštos kokybės tekstilės maišelių, vokų ar didelių sankabų.

Patarimai

 • Ilga vakarinė suknelė sukurta siekiant ištaisyti visus figūros trūkumus ir pabrėžti jo nuopelnus. Pastarasis, daugelis merginų pamiršta ir visiškai veltui. Jei turite didelių krūtų, parodyti ją gražia iškirptė ir, jei esate plonas kojos savininkas, įsitikinkite, kad turite suknelę su plyšiu ant sijono.
 • Prabangios krūtys paprastai yra ypatingos didžiausių merginų pasididžiavimo objektas. Kad toks grožis atrodytų labiausiai naudingas, svarbu pasirinkti suknelę su „dešiniuoju viršūnu“. Pakankamai gilus trikampis iškirpimas, atveriantis viršutinę krūtinę ir vizualiai pailginantis kaklą. Korsažas yra geras, kai dėl jo negailestingos raukšlės po rankomis nėra suformuotos ir nėra jokio jausmo, kad jis grįžta. Decollete turėtų rodyti tik tuščiavidurį, bet ne išvaizdą.
 • Gerai žinoma, kad tamsios spalvos leidžia vizualiai sumažinti figūros tūrį, ir daugelis merginų aktyviai ją naudoja, pašalindamos visas spalvas iš šviesių ir šviesių spalvų. Tai padaryti bet kuriuo atveju nėra verta, nes spalva, kaip ir niekas kitas, padeda sukurti tinkamą nuotaiką. Šaltai atspalviai - alyvinė, mėlyna, violetinė, taip pat gerai susiduria su vizualiu figūros koregavimu. Eksperimentuokite, mokykitės sukurti laimėjusius spalvų derinius - tada turėsite tikrai prabangų ir apgalvotą vakarinį aprangą.
Komentarai
 1. Alena
  02.02.2016

  Aš myliu sukneles į šventes, ypač dėl to, kad vakaro pabaigoje mano kojos išsipūtė siaubingai. Paskutinės 2 suknelės ypač patiko.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys