Drabužiai nutukusioms moterims

Madingos suknelės nutukusiems moterims, turinčioms mažą ir trumpą ūgį.

Madingos suknelės nutukusiems moterims, turinčioms mažą ir trumpą ūgį.

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ką vengti?
 2. Kaip vizualiai padidinti augimą?
 3. Svarbios taisyklės
 4. Ką dėvėti?

Mes, šiuolaikinės mergaitės, labai pasisekėme, nes mes gyvename nuostabiu laiku, kai nestandartinių figūrų savininkai nepatenka į mados pakraštį. Aukštos, žemos, pilnos, plonos - visos, su nedidelėmis pastangomis, nuo daugybės mados sprendimų, kuriuos siūlo dizaineriai ir stilistai, pasirinkimas, galės rasti tai, kas jiems tinka.

Mažas augimas paprastai laikomas nepalankia padėtimi tik pačioms mergaitėms. Vyrai dažniausiai mėgsta matyti miniatiūrinį kompanioną šalia jų, nes taip galite jaustis didelis ir stiprus. Todėl suknelė - geriausi drabužiai mergaitėms tokioje statyboje, labiausiai moteriški iš visų galimų suknelių. Jei trumpoji mergina turi puikias formas - tai nėra priežastis atsisakyti gražių suknelių. Priešingai, teisingai pasirinkta suknelė, kaip ir niekas kitas, gali ištaisyti visus figūros trūkumus ir pabrėžti jo nuopelnus.

Ką vengti?

Yra keletas rūšių suknelių, kurių tokios formos merginos turėtų vengti. Mes pasakysime apie kiekvieną iš jų.

Suknelės iš puikių audinių. Visų pirma, ši rekomendacija taikoma „blizgančioms“ medžiagoms, tokioms kaip satinas ir aliejus. Tokie audiniai šviečia saulėje ir kituose šviesos šaltiniuose, taip padidindami tūrio jausmą.

Suknelės iš tempimo audinių. Ne visi, bet tik tie, kurie yra negraži „susiraukšlėję“ ir susirenka į krūtines probleminėse srityse. Tokie audiniai yra trikotažas, jau minėta alyva ir kiti ploni, gerai drapuoti audiniai.

Suknelės su horizontalaus modelio. Horizontalios juostos vizualiai sulygina figūrą, o vertikalios juostos - tai, todėl pasirinkome pastarąjį. Iš jūrininko suknelės turės būti, bet mes turime pasirinkimą tarp daugelio kitų modelių. Vertikalios orientacijos papuošalai gali būti gėlių, daržovių, geometrinių, gyvūnų, etninių ir kt.

Kaip vizualiai padidinti augimą?

Yra paprastų metodų, kurie leidžia vizualiai pridėti keletą centimetrų augimo. Ėjimas „išeiti į šviesą“ bando naudoti bent vieną iš jų.

Pagarba proporcijoms. Norint pasirodyti aukštesni, reikia pasirinkti suknelių modelius, kuriuose viršutinė dalis yra daug mažesnė už apačią. Dalių santykį galima nurodyti spalva, draperija, diržu ar kitais elementais.

Kulnas. Dauguma trumpų merginų nedalyvauja aukštakulniais batais - ir jie daro teisingą dalyką. Pyshechkam geriau rinktis ne „stiklą“ ar ploną kirpiklį, o kulnas yra storesnis ir stabilesnis.

Paprastas supjaustymas. Mažas, pilnas mergaičių stilistų vienbalsiai patarė atsisakyti sodrių drabužių. Suknelės su dideliais sijonais, tokiais kaip „malvina“ arba „tutu“, vizualiai padarys jus dar mažesnes, tuo pačiu metu pridedant keletą papildomų svarų.

Svarbios taisyklės

 • Merginos su statybomis, kurios aptariamos šiame straipsnyje, dažnai yra drovūs. Norėdami jaustis patogiau, pasirinkti sukneles su rankovėmis - nebūtinai ilgai. Modeliai su rankovėmis ¾ atrodo paprasti ir elegantiški.
 • Nurodykite biuro suknelę, atkreipkite dėmesį į kišenių buvimą. Pleistro kišenės, kurios dažnai randamos verslo suknelėse, sukuria papildomą tūrį klubuose, tokie modeliai turi būti išmesti už sukneles su kišenėmis, susiūtomis į šonines siūles arba be jų.
 • Svarbu teisingai nustatyti suknelės ilgį. Per ilgas, pasiekiantis kulno sijoną, sutrumpėja ir esant kulnai.Net jei jūs turite lieknas, gražią koją, geriausia idėja yra nešioti mini su nedideliu augumu ir visą kūną. Idealus ilgis vos užima kelius.

Ką dėvėti?

Būtina pasiimti aksesuarus prie suknelės, atsižvelgiant į figūros savybes. Dekoravimas turėtų būti kuo masyvesnis, tuo didesnis skaičius. Tačiau, esant nedideliam augimui, pernelyg didelės dekoracijos bus perkraunamos. Todėl pasirinkite kažką pastebimą, bet ne sunkų. Ši rekomendacija taikoma pasirinkus rankines.

Bet kokia vertikali detalė bus jūsų rankoje - ar tai yra pakabukas ant ilgos grandinės, plonas skara, užtrauktukas ir pan. - tokie elementai vizualiai tempia ir susiaurina figūrą.

Komentarai
 1. Julija
  10.02.2016

  Aš paprastai nešiojau suknelę ant mano suknelės. Vaizdas vizualiai iš karto tampa plonesnis. Ir jūs, žinoma, turite priprasti prie kulnų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys