Drabužiai nutukusioms moterims

Biuro ir verslo suknelės nutukusioms moterims

Biuro ir verslo suknelės nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Verslo stilius
 3. Ką dėvėti?
 4. Batai
 5. Patarimai, kaip pasirinkti

Verslo stilius yra viena iš konservatyviausių drabužių tendencijų. Šiuolaikiški vyrų ir moterų verslo kostiumai labai skiriasi nuo tų, kurie buvo dėvėti prieš kelis dešimtmečius. Šis stilius yra mažiausiai veikiamas mados tendencijomis, todėl verslo šiandien įsigyti drabužiai gali išlikti svarbūs dar kelerius metus.

Visų mergaičių garderoboje yra griežtų dalykų, kurių darbas nesusijęs su fiziniu darbu ar kūrybiškumu, ir tokiu būdu šiuolaikiniame pasaulyje, dauguma. Daugelis įmonių, rūpindamosi savo pačių įvaizdžiu, riboja savo darbuotojus darbo drabužių pasirinkimu. Visų darbdavių reikalavimai yra skirtingi: kažkas apsiriboja neaiškia „verslo stiliaus“ apibrėžtimi, o kiti nurodo marškinėliai ir kulno aukštis.

Šiandienos straipsnis skirtas daugelio merginų problemai: kaip pasirinkti griežtą suknelę, kuri atrodytų graži ir elegantiška ant kreivių formų?

Savybės

Verslo suknelės turi keletą specialių savybių, įskaitant:

 • pusiau montuojamas siluetas - ne per daug laisvas, bet ne storas;
 • diskretiškos spalvos - šviesios arba tamsios, bet ne blizgios spalvos;
 • modelių trūkumas, išskyrus mažo rakto geometrinį modelį;
 • sijono ilgis iki kelio vidurio arba žemiau (kartais sijonas leidžiamas 5 cm virš kelio);
 • tankūs, nepermatomi aukštos kokybės audiniai.

Nepaisant gana griežtų reikalavimų, verslo suknelė nebūtinai yra nuobodu, konservatyvus apranga. Netgi laikantis griežto aprangos kodo, galite sau leisti kai kuriuos eksperimentus, pavyzdžiui, spalvų deriniu arba audinių deriniu. Be to, yra nemažai biuro suknelių variantų, todėl kiekviena mergaitė galės rasti tą, kuri tiksliai atitinka jos figūrą.

Verslo stilius

Suknelė „A“

Vienas iš tų stilių, kurie geriausiai atrodo mergaitėms, turinčioms kreivų formų. Trapecijos suknelė turi storą kūną ir iškirptą sijoną. Toks siluetas leidžia užmaskuoti blizgančius klubus ir yra naudinga pabrėžti krūtinę - ypač jei suknelė turi V formos iškirptę. Ilgos, kūginės rankovės papildo elegantišką, diskretišką išvaizdą.

Byla

Tai klasikinis verslo suknelės tipas. Tai paprasta suknelė, turinti seklią apvalią iškirptę ir pusiau įrengtą liesą sijoną kelio viduryje. Šis stilius puikiai tinka visoms mergaitėms, o apkūnus jaunos ponios nėra išimtis.

Suknelė su kvapu

Kitas modelis, kuris puikiai užmaskuoja kreivias figūras. Trikampė iškirptė ant krūtinės išplečia kaklą, o laisvi sijonai slepia papildomą tūrį klubuose. Kvapas sukuria vertikalią liniją ties juosmeniu ir sijonu, kuris gali vizualiai ištiesti ir susiaurinti figūrą.

Ką dėvėti?

Jūs galite įdėti striukę ar paprastą megztinį per ploną audinį arba rankovę be rankovių. Pėdkelnės ir kojinės gali būti tik dvi - kūno arba nepermatomos juodos. „Fancy“ pėdkelnės ar kojinės tinklinės biuro aprangos kode neleidžia.

Maišelis turi būti laikomas tokiu pačiu stiliumi, kaip ir batai, tačiau jis gali neatitikti jo spalvos. Riebalinės merginos geriau pasirinkti didelius modelius - pečių maišus ar „vokus“. Mažos rankinės turėtų būti atsisakytos, nes mažos rankinės atsiduria ryškiame kontraste su vešlia figūra.

Biuro dekoracijos turi būti diskretiškos, diskretiškos.Tai gali būti nedideli auskarai iš aukso ar sidabro, grandinė su pakabuku, plona apyrankė arba pora mažų žiedų.

Batai

Aukštas kulnas yra patikimas asistentas prabangių formų savininkams. Batai su kulnais ne tik prideda keletą centimetrų augimo, bet ir leidžia mums išlaikyti galvas tiesiai ir ištiesinti nugarą. Be to, kulnas vizualiai sumažina kojų tūrį, o tai ypač svarbu, jei dėvite suknelę, atveriančią šią kūno dalį.

Batai, kuriuos pasirinkome verslo suknelei, turėtų būti gana griežti. Tai reiškia, kad šviesūs sandalai, švelnūs sandalai ar batai-batai mums netinka. Pirmenybė turėtų būti teikiama klasikiniams modeliams: batai, valtys ar paprasti biuro batai su storu kulnais. Šaltojo sezono metu kulkšnies batai ar batai su susiaurėjusia kulkšnimi prie kelio priartės prie verslo suknelės.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Juoda, pilka ir ruda yra tradicinės verslo stiliaus spalvos. Tačiau jūs neturėtumėte pernelyg nuvilioti su jais, nes biuro stilius leidžia kitiems drabužių atspalviams. Ieškokite šviesių spalvų suknelių: smėlio, kremo, persikų. Jei pageidaujate tamsių spalvų, atkreipkite dėmesį į gilius mėlynos, bordo ir žalios spalvos atspalvius.
 • Dažnai apkūnus ir mergaitės kartą ir visiems laikams išsirenka vieną stiliaus stilių, panašų į beprasmišką drabužį. Nebandykite eiti taip! Kiekvienas paveikslas yra individualus, todėl reikia nuolat bandyti įvairiais modeliais: tarp jų tikrai bus keletas, kurioje atrodys tobulas.
Komentarai
 1. Veronica
  17.02.2016

  Dėl verslo įvaizdžio visada būsiu daug švarkų namuose, kurie papildo beveik bet kokią suknelę ir padaro biuro vaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys