Drabužiai nutukusioms moterims

Didelio svorio suknelė nutukusioms moterims

Didelio svorio suknelė nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kuris iš jų yra tinkamas?
 2. Stiliai ir tipai
 3. Kokių spalvų pasirinkti?
 4. Patarimai, kaip pasirinkti

Aukštos sukibimo suknelės turi turtingą istoriją. Dauguma jų yra žinomi dėl vaizdų, kurie mums atėjo nuo senovės laikų. „Hellas“ gyventojai dėvėjo palaidus drabužius, pagamintus iš šviesos audinio, susietus pagal krūtinę - tunikas ir tunikas. Susidomėjimas senovės graikų madomis buvo atgaivintas Prancūzijoje, XIX a. Pradžioje. Tada puošnūs suknelės su krinolinais ir grioveliais buvo pakeisti madomis paprastiems, natūraliems siluetams. Ilgos suknelės, pagamintos iš plono, tekančio audinio, leido pamatyti kūno kontūras - tai buvo žaismingumo aukštis, kurį mergaitės tuo metu galėjo sau leisti.

Nuo senovės Graikijos ir Napoleono Prancūzijos laikų suknelės, turinčios didelę juosmens dalį, vėl sugrįžo prie mados drabužių spintos, kiekvieną kartą keičiant modernią laiką. Šiandien yra daug įvairių tokių suknelių modelių: nuo klasikinės vakaro suknelės graikų stiliaus ir baigiant kūdikių doleriais.

Šiame straipsnyje mes norime kalbėti apie sukneles su aukšta liemenė, kurios tinka mergaitėms, turinčioms kreivą. Tuomet buvo sukurta imperijos mada tokiems asmenims, nes tuos laikus moterų grožio idealas buvo ne plonos būtybės, bet stiprios, sveikos mergaitės.

Kuris iš jų yra tinkamas?

Šis suknelės stilius tinka beveik visų tipų figūroms, nes kompensuojamoji juosmens linija leidžia jums pritaikyti keletą dažniausiai pasitaikančių trūkumų, kuriuos mergaitės paprastai priskiria sau.

Apsvarstykite šias funkcijas:

 • Jaunoms moterims, turinčioms „stačiakampio“ formos formą (joms būdingas vienodas pečių, krūtinės, juosmens ir klubų plotis), aukštas juosmuo padės suteikti moteriškesnę formą, nes prideda krūtinės apimties.
 • Jei nerimaujate dėl plataus klubo, tinkamai parinkta suknelė, turinti aukštą juosmens dalį, galės nukreipti dėmesį nuo probleminės kūno dalies, sutelkdama ją aukštesnę. Be to, pailga liemenė vizualiai traukia ir susiaurina figūrą.
 • Tokios pjaustymo suknelės pagalba taip pat galima užmaskuoti nedidelį išsikišusią pilvą arba pirmuosius nėštumo mėnesius. Tokiu atveju reikia pasirinkti suknelę su lengvu atspalviu, kuris prasideda nuo krūtinės. Liemenė gali būti pažymėta diržu arba diržu.
 • Mažos mergaitės, turinčios apatinį figūrą, tikrai turėtų pirkti tokią suknelę. Faktas yra tas, kad tam tikras viršutinės ir apatinės dalies santykių santykis leidžia jums pridėti keletą centimetrų augimo. Apatinė suknelės dalis turėtų būti daug ilgesnė už viršutinę dalį - šiuo atveju pasirodys aukštesnis ir plonesnis.

Stiliai ir tipai

Suknelė

Geriausios karštos vasaros dienos drabužiai, žinoma, yra gražus švelnus audinys. Galima eiti pasivaikščioti po miestą, į paplūdimį ir, jei leidžia aprangos kodas, tada dirbti. Ilgai plaukiojančios sundresses grindyse puikiai slepia visus figūros trūkumus. Be to, tai yra retas atvejis, kai kulniukai nėra būtini suknelei - galite gauti su sandalais ar sandalais.

Byla

Lieknas suknelė, pabrėžianti figūrą, puikiai atrodys beveik visose mergaitėse. Jums reikia tik atspėti, kokio dydžio ir ilgio suknelė. Byla neturėtų apimti kūno, ji turėtų tik apibūdinti paveikslo kontūras, pabrėždama (bet ne padaryti jį lengva) labiausiai patrauklias dalis - krūtinę ir užpakalis. Šios suknelės ilgis paprastai būna kelio viduryje.

Vakarinė suknelė

Dėl iškilmingų renginių, kurie turi būti ilgos suknelės, geriausias variantas tvirtioms mergaitėms būtų vakarinės suknelės, turinčios didelę juosmens dalį. Nėra griežtai apibrėžtų rėmų: „Natasha Rostova pirmojo kamuoliuko“ dvasia galite pasirinkti kuklią, bet mielą aprangą, arba galite sustabdyti seksualią suknelę, kuri pabrėžia prabangią iškirptę. Viskas priklauso nuo renginio formato ir jūsų pačių pageidavimų.

Kokių spalvų pasirinkti?

Spalvos pasirinkimas yra labai svarbus aspektas perkant naują suknelę. Tradiciškai, garbanos merginos renkasi tamsius drabužius šviesiai ir šviesiai. Tamsos spalvos, ypač juodos, yra linkusios slėpti tūrį, tačiau tai nereiškia, kad jūsų drabužių spinta turėtų dominuoti drumstas spalvas.

Juoda vakarinė suknelė, tamsiai mėlyna arba giliai pilka - tai klasikinė suknelė, kuri bus tinkama beveik visur. Tačiau mes rekomenduojame jums neužduoti kitų spintų savo spalvų. Jei turite ryškią išvaizdą, didelius, išraiškingus bruožus, galite sau leisti sau ryškių, turtingų spalvų drabužius. Pavyzdžiui, ilga suknelė su turtinga vyno spalva atrodys nuostabioje didelėje brunetėje su prabangiomis formomis.

Jei negalite atsisakyti savo mėgstamų tamsių spalvų, sužinokite, kaip sujungti jas su kontrastingomis spalvomis. Juodosios ir turkio, pilkos ir perlų rožinės spalvos derinys ne tik atrodo gražus, bet ir tinkamai naudojamas, leidžia vizualiai ištaisyti kai kuriuos figūrų trūkumus.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Krūtinės pjaustymas yra svarbi suknelės detalė, kuri gali vizualiai pakeisti figūros proporcijas. Kad kaklas atrodytų ilgiau, pasirinkite sukneles su trikampiu iškirpte - V arba U formos. Trumpi kaklo papuošalai ir grandinės vizualiai sutrumpina kaklą, o ilgai, priešingai, padeda pasirodyti aukštesni.
 • Jei planuojate pasirodyti atostogose suknelėje su ryškiu atspaudu arba neįprastu modeliu, atkreipkite dėmesį į linijų kryptį. Jei modelis yra orientuotas horizontaliai, tokia suknelė susilygins. Vertikalūs elementai, priešingai, pailgina ir susiaurina siluetą.
 • Korekciniai apatiniai drabužiai - jūsų ištikimas asistentas, kurį reikia nuolat prisiminti. Žinoma, nešioti ją kiekvieną dieną nėra labai patogu, bet ypač svarbiais atvejais galite paaukoti keletą valandų komforto grožio vardu. Be to, šiuolaikiniai lieknėjimo apatiniai drabužiai tapo daug malonesni, nes jie yra siuvami iš elastingos, minkštos medžiagos.
Komentarai
 1. Sasha
  09.02.2016

  Didelės spalvos suknelės yra labai moteriškos ir gražios, puikiai tinka mano 50 dydžio. Man patinka daugiau spalvų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys