Drabužiai nutukusioms moterims

Odinės suknelės nutukusioms moterims

Odinės suknelės nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Materialinės savybės
 2. Modelių įvairovė
 3. Seksuali suknelė
 4. Suknelės su odos įdėklais
 5. Derinimas su kitomis medžiagomis
 6. Patarimai

Požiūris į odos drabužius mados pasaulyje yra dviprasmiškas. Kažkas mano, kad tai gražus ir originalus, bet kas nors yra vulgarumo aukštis. Nuomonės sutinka tik vienu dalyku: įdėti odos aprangą turite turėti daug drąsos ir pasitikėjimo. Odinė suknelė - drabužiai drąsioms mergaitėms, kurios nebijo pritraukti daugiau dėmesio. Jei turite šias savybes, įsitikinkite, kad jūsų garderoboje yra kažkas panašaus.

Puikus paveikslas neturėtų sustoti - yra daug šiuolaikiškų, stilingų sprendimų, skirtų merginoms.

Materialinės savybės

Odiniai drabužiai, išskyrus viršų, daugiausia gaminami iš dirbtinės medžiagos. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia gaminti medžiagą, kuri iš esmės nesiskiria nuo natūralios odos. „Kozham“ gali imituoti įvairių rūšių natūralią natūralią odą: patentą, matinį, tekstūruotą, zomšinį.

„Kozhzam“ dalykai yra daug pigesni nei natūralūs, be to, jie nėra tokie griežti. Štai kodėl suknelės ir kiti dirbiniai iš dirbtinės odos yra tiek daug gerbėjų visame pasaulyje.

Modelių įvairovė

Odinė suknelė turėtų būti tokia paprasta, kaip pati medžiaga yra labai intriguojanti ir neįprasta. Apsvarstykite stilius, kurie labiausiai tinka nuostabių formų savininkams:

 • „Shift“ sutrumpinta suknelė tiesiai supjaustyta, paprastai yra ilgesnė už kelio. „Shift“ atrodo labai lakoniškas ir elegantiškas - tik kaip odos suknelė idealiai atrodo.
 • Byla yra suknelė, kuri seka figūros kontūrus, bet netinka. Paprastai ilgis yra kelio viduryje. Jei ją papildysite griežta striukė, tai gali būti biuro parinktis.
 • Šiek tiek užsidegęs suknelė. Yra galimybių su aukštu juosmens.

Seksuali suknelė

Tęsdami datą su savo mylimuoju žmogumi, galite sau leisti apsirengti drąsiau ir ryškiau nei įprastą dieną. Oda suknelė gali sukurti paslaptingą, viliojančią ir tikrai drąsų, seksualų vaizdą.

Suknelės su odos įdėklais

Tiems, kuriems trūksta drąsos apsirengti odinė suknelė, rekomenduojama atkreipti dėmesį į modelius su odos įdėklais. Suknelė gali būti pagaminta iš beveik bet kokios medžiagos, jei ji gerai susimaišo su neapdorota odos tekstūra. Įvairios suknelės detalės gali būti pagamintos iš odos: rankovės, pleistro kišenės, diržas, sijonas ir kiti elementai. Riebalinės merginos yra tinkami modeliai su šoninėmis plokštėmis, kontrastingais spalvomis - jie vizualiai formuoja plonesnę formą.

Derinimas su kitomis medžiagomis

Oda gerai dera su kitomis medžiagomis. Šią funkciją aktyviai naudoja dizaineriai, sukurdami labai originalius suknelių modelius. Dažniausiai oda yra derinama su trikotažu. Čia yra vienas niuansas, kad mergaitėms, turinčioms kreivių formų, reikia prisiminti: plonosios trikotažo problemos gali būti surenkamos į krūtines. Todėl audinys turi būti pasirinktas labiau.

Odos derinys su nėriniais ar šifonu atrodo labai įspūdingas - tačiau tai nėra kasdienio gyvenimo galimybė, bet vakare ar net nuošalesniame susitikime su mylimu žmogumi, kai jums reikia nustebinti kitus.

Patarimai

 • Venkite odos suknelių, kurios yra perkrautos su daugybe detalių - sagtimis, mygtukais, rhinestones ir pan. Oda savaime yra gana sudėtinga medžiaga, kuriai nereikia papildomo dekoro.
 • Nereikia dėvėti per daug odos gaminių vienu metu. Odinės suknelės, striukės ir maišų rinkinys tikrai yra per didelis. Jei įmanoma, dėvėkite tekstilės drabužius virš odos suknelės ir papildykite jį tinkamais priedais. Juvelyriniai dirbiniai turėtų būti kuo mažesni, jie turėtų būti labai glaustai, kad nebūtų pasveriamas vaizdas.
Komentarai
 1. Rita
  09.02.2016

  Oho Odinės suknelės - tik seksualios, net jei stilius yra klasikinis: D

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys