Drabužiai nutukusioms moterims

Vestuvinės suknelės pilnai

Vestuvinės suknelės pilnai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pasirinkite pagal formą
 2. Undinė
 3. Empire stilius (graikų stilius)
 4. A eilutė (trapecija)
 5. Trumpas suknelė
 6. Apranga su traukiniu
 7. Suknelė su „surinkta“ apačia
 8. Suknelės su korsetu pasirinkimas
 9. Mes akcentuojame kreivas figūras
 10. Spalvų paletė
 11. Vestuvių suknelės pasirinkimas pagal spalvų tipą
 12. Dekoracijos
 13. Ir dar keletas patarimų

Gerbiamieji jaunieji pyshechki, nustokite nerimauti dėl savo prabangių formų ir dydžio su keliais Xs! Pažvelkite į Rubenso paveikslus - tada moterys, viršijančios vidutinį riebumą, buvo laikomos grožio idealu! Tiesa, nuo tada šis idealas šiek tiek susilpnėjo, tačiau prisiminkite: vyrai, kurie nori, kad jaustumėtės savo švelnumu ir švelnumu ne tik dvasiniame, bet ir fiziniame prasme.

Tai, žinoma, nereiškia, kad negalite pasitraukti nuo šaldytuvo ir nieko nedaryti, kad atsikratytumėte papildomų svarų. Tačiau mityba, mankšta ir kitos ar mažiau griežtos priemonės numesti svorį - tai yra atskiro pokalbio objektas, mes spręsime svarbiausią (pasirinkus gyvenimo partnerį) klausimą kiekvienos moters gyvenime - pasirenkant vestuvių suknelę.

Tiesą sakant, dauguma mergaičių šią problemą išsprendžia nuo vaikų darželio, tačiau iki santuokos iki jų augimo - tiek mergaičių, tiek jų apimčių, o pasirinkimas turi būti ribojamas atsižvelgiant į figūros ypatumus.

Beje, nereikia tikėtis prarasti 5 kg per kelias savaites. Pasirinkite pagal figūrą suknelę, kad ji neužsuktų ir formuotų raukšles šonuose ir skrandyje.

Pasirinkite pagal formą

Stovėkite priešais veidrodį ir žiūrėkite savo figūrą kritiniu (bet ne per daug!). Žinoma, ji turi privalumų: gražių pečių, nuostabų krūtinę, pastebimą skirtumą tarp juosmens ir klubų („smėlio laikrodis“).

Daugelis pilnų mergaičių apskritai turi gražių figūrų, kurių dydis yra didesnis nei norėtume. Tačiau kritiniai taškai yra riebalų kaupimasis ant pilvo ir šlaunų, taip pat riebalų voleliai šonuose ir atgal.

Remiantis tuo, mūsų taktika bus paprasta. Mes akcentuojame privalumus, užmaskuojame silpnybes, todėl sukuriame klestintį, pilną nuotakos gyvenimą.

Undinė

Nors manoma, kad undinė yra tinkama tik idealiam figūrai, gana pilnos mergaitės, turinčios ryškų tūrio skirtumą tarp juosmens ir klubų ir nėra pilvo, gali sau tai leisti.

Vienintelis dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra tai, kad „undinė uodega“ tikrai turėtų būti ne aukštesnė nei nuo šlaunų vidurio, kad būtų sukurtos reikiamos proporcijos. Didelės krūtys šiam stiliui - tik orumas, bet jei ne, kompetentingas kūno supjaustymas padės kompensuoti šį trūkumą.

Empire stilius (graikų stilius)

Prisimink pirmąjį Natasha Rostovo kamuolį? Tai yra imperijos stilius arba graikų kalba. Suknelė, turinti aukštą juosmenį, vizualiai pailgina figūrą, todėl jis tampa plonesnis. Šiuo atveju pagrindinis dėmesys skiriamas viršutinei daliai - pečių, krūtinės ir probleminių sričių (pilvo, juosmens, klubų) paslėpimui. Nėriniai, siuvinėti, gausiai dekoruoti bodice ir dugnai, apjuostyti gražiai drapuotomis raukšlėmis ar tekančiomis bangomis, sukuria neįprastai patrauklų ir moterišką vaizdą.

Apskritai, imperijos stilius suteikia daug galimybių pasirinkti bet kokio tipo audinius:

 • sunkus lašas atlasas;
 • tekantis šilkas;
 • oro šifonas;
 • nėrinių audinys. Graikų stiliaus suknelė, pagaminta iš ažūrinių, atrodo labai elegantiška.

Plisuotas atrodo ypač įspūdingas. Vertikalios raukšlės yra plonos, o šviesos žaislas jiems suteikia ypatingą romantiką.Beje, graikų stiliaus suknelės laikomos idealiomis galimybėmis nėščioms nuotakoms - jos yra patogios nešioti, nelaikomos judesiais ir yra daug patogesnės nei įrengti modeliai.

A eilutė (trapecija)

Šį stilių pasižymi tvirta, akcentuota (bet ne nuimama) liemenė ir apačia, palaipsniui plečiantis žemyn, kuri sėkmingai paslepia pernelyg plačius klubus (kriaušės formos paveikslą) ir pilnas kojas. Paprastai vertikalios siūlės gaminamos reljefu, todėl figūra tampa plona.

Viršuje gali būti bet kuris:

 • uždarytas;
 • su plikais pečiais;
 • su dideliu iškirpte.

Tai priklauso nuo jūsų skonio ir figūros savybių. Net su visomis rankomis galite padaryti didelę iškirptę, kuri pabrėžtų krūtinę. Jei pageidaujate dar švelnesnio stiliaus, tai ši iškirpte gali būti padengta nėrinių arba permatomo audinio, išsiuvinėto perlais, karoliukais ir pan.

Skirtingai nuo „princesės“ stiliaus, kurį mėgsta visos merginos, sijonas nėra surenkamas ties juosmeniu, bet tarsi teka žemyn iš viršaus, palaipsniui plečiantis žemyn. Tai tinkami ir sunkūs audiniai, švelniai krentantys raukšlės ir šviesa, kuria sukuriama dramatiška apmušalas.

Trumpas suknelė

Dauguma pilnų nuotakų pirmenybę teikia ilgoms suknelėms, kurios pabrėžia renginio unikalumą ir iškilmingumą. Vis dėlto neseniai vis labiau populiarėja trumpos suknelės, ypač gražių, plonųjų kojų savininkų, kuriuos jie nori parodyti.

Natūralu, kad trumpa suknelė nereiškia mini, kuris netgi esant ilgoms, plonoms kojoms pabrėžs kūno pilnumą. Mes kalbame apie kelio ilgio sukneles arba šiek tiek mažesnes. Labai veiksminga išvaizda trumpos suknelės su pakopiniu dugnu - prieš kelį, palaipsniui pailginant ir formuojant gražias raukšles. Tai puiki galimybė vasarą.

Apranga su traukiniu

Modeliai, turintys ilgą šviesos traukinį, suteikia nuotaiką regaliam didingumui, tačiau jie sukuria nemažai problemų, nes traukinys iš tikrųjų traukia žemę ir neišvengiamai tampa purvinas (tačiau tai yra bet kokios ilgos suknelės problema).

Suknelėje su traukiniu nuotaka turi judėti labai atsargiai, o kiti turėtų išlaikyti atstumą, kad netyčia neužliptų traukiniu, ir mažai tikėtina, kad ji gali šokti tokioje suknelėje.

Tačiau sumanūs mados dizaineriai sukūrė vestuvių suknelės dizainą, kuriame jis buvo nuimamas turnyras ir yra pritvirtintas ant suknelės iš nugaros nuo viršaus arba apačios, naudojant specialias kilpas, kad jas būtų galima surinkti ir sutrumpinti iki suknelės ilgio.

Visi nuotakai turi žinoti, kad toks traukinys „atsveria“ galinį vaizdą ir pabrėžia plačius klubus. Tačiau traukinys gali būti atleistas pačiomis svarbiausiomis akimirkomis (ceremonija registro skyriuje, fotosesija), o tada tiesiog atjungiamas ir pašalintas.

Suknelė su „surinkta“ apačia

Tai gana retas variantas, jis atrodo labai originalus, tačiau rekomenduojamas mergaitėms, turinčioms plonas kojas ir nors visišką, bet gerą figūrą. Čia pagrindinis dėmesys skiriamas sijonui ir kojoms. Be to, pūkuotas apvadas su dugnu, dekoruotas grioveliais, atkreipia dėmesį į pernelyg didelius klubus.

Suknelės su korsetu pasirinkimas

Nedelsiant verta įspėti! Nebandykite traukti įtemptų korsetų, kad atsirastų plonesni. Atminkite, kad vestuvių suknelėje turėsite praleisti visą dieną vaikščioti, sėdėti, šokti, ir tiesiog kvėpuoti, o dėl pernelyg storos korseto ir prispaudžiamų laivų, jūs galite patekti į bangą, kaip moterys XIX a. Tai geriau naudoti lieknėjimą apatinius drabužius, kurie šiek tiek užmaskuos riebalų volelius, bet neliks jus kaip apvalkalas.

Bet jei jūs turite gražių pečių ir norite juos parodyti, tuomet jūs negalite daryti be korseto - tik su savo pagalba galėsite patikimai palaikyti savo krūtinę. Korsetas turėtų būti pasirinktas griežtai, ne mažesnis, kitaip jo įtvaras nuolat kinta, tik pabrėždamas tai, ko tikėjotės paslėpti.

Mes akcentuojame kreivas figūras

Kas sakė, kad garbanotas yra trūkumas? Dauguma vyrų greičiausiai nesutiks su tuo, o kai kuriose rytinėse šalyse niekas nematys moters, sveriančio mažiau nei 90 kg. Bet mes ne rytuose, ir todėl, kad tai yra būtina, mes pabrėžsime ir nereikės užmaskuoti.

Švelnios krūtys, sodrus klubas - tai, žinoma, yra orumas, ir tai nėra nuodėmė pabrėžti juos dideliu iškirpte arba lygia pjovimo linija, kuri pabrėžia klubo lenkimą. Bet jūs negalite pasakyti „sodrus“ apie savo skrandį, tik „didelį“, bet su apgalvotu stiliaus pasirinkimu ir supjaustymu jis gali būti sėkmingai paslėptas. Pagrindinis tokio užmaskavimo principas yra nukreipti dėmesį į gražiai papuoštą vestuvių suknelės viršų ar apačią.

Spalvų paletė

Baltos spalvos, tradicinės vestuvių suknelei, turi daug atspalvių. Labiausiai tikėtina, kad pilnos nuotakos suknelės nėra sniego baltos, bet perlas, pieniškas, dūminis, grietinėlė, dramblio kaulas. Tačiau daugelis jų kolekcijų turėtojų paprastai atsisako vestuvių suknelės baltos spalvos, pirmenybę teikia subtiliems kitų spalvų pasteliniams tonams.

Manoma, kad baltos spalvos užpildai, bet su tinkamu audinio pasirinkimu ir papildymais spalvos lanko ar gėlės pavidalu ir naudojant kitus projektavimo būdus, balta vestuvių suknelė puošia visą nuotaką. Pagrindinė taisyklė, taikoma visoms nuotakoms, yra išvengti blizgių audinių, kurie tik pabrėžs jūsų apvalumą.

Vestuvių suknelės pasirinkimas pagal spalvų tipą

Jei atsižvelgsime į spalvų tipą renkantis atsitiktinius drabužius, tai kodėl gi ne tai padaryti su tokiu atsakingu pasirinkimu kaip vestuvių suknelė? Čia yra nemažai galimybių:

 1. „Žiemos“ spalvų tipui, kuriame balta oda derinama su tamsiais plaukais, tinka baltos spalvos, minkštos rausvos ir sidabro pilkos spalvos atspalviai.
 2. Raudonos vestuvinės suknelės rudos brunetės atrodys spalvingomis - toks originalus sprendimas įgijo didelį populiarumą pastaraisiais metais.
 3. Pieniški balti, švelnūs žalsvos spalvos ir slyvų atspalviai tinka pilkos akys rudi plaukai, o raudoniesiems - baltiems ir kreminiams.
 4. Šviesiai su šviesiomis akimis (vadinamuoju „šaltuoju blondiu“) yra geriau rinktis baltas, mėlynas ir perlas-pilkas atspalvius.

Dekoracijos

Kalbame ne apie juvelyrinius dirbinius (apie juos kalbėsime dar kartą), bet apie vestuvių suknelės papuošimą. Pati medžiaga gali būti apdaila. Pavyzdžiui, nėrinių audinys atrodo toks įspūdingas, kad jam reikia minimalių papildymų.

Apskritai, „couturiers“ dažniausiai nesijaudina vestuvių suknelių apdailai, ir nors vestuvių mados yra gana konservatyvios, kiekvienas sezonas yra švelnus:

 • šilko siuvinėjimas;
 • karoliukai arba perlai;
 • blizgučiai ir rhinestones;
 • pūkai ir pūkai;
 • dirbtinės gėlės.

Būtent taip yra tuo atveju, kai yra svarbūs dydžiai. Pernelyg dideli dekoro elementai suteikia figūrą masyvesniam, tačiau vienas didelis gėlių ar gražus puošmenos puošimas bus įspūdingas dekoras.

Ir dar keletas patarimų

 1. Venkite modelių su diržais, skersinėmis linijomis ir nukirptais juosmeniais: jie vizualiai padalija figūrą į kelis segmentus ir yra pilnas, bet vertikalios linijos ir reljefinės siūlės, priešingai, yra plonos.
 2. Plonos dirželiai pabrėžia visą ranką ir pečius, todėl jie turi būti pakankamai plati.
 3. Norint nukreipti dėmesį nuo plataus juosmens ir klubo, naudojami patrauklūs karkaso ir iškirptės apdailos elementai.
 4. Jei nenorite atidaryti per didelių pečių ir rankų, galite siūti suknelę su tiesia rankena, guipure ar permatomu audiniu, arba įdėti ant botero, pagaminto iš guipure arba šilko su rankovėmis į alkūnę ar riešą.
 5. Jei planuojate vestuves bažnyčioje, jums reikės padengti plikas pečius ir gilų skilimą. Dėl to tinka bolero, nėrinių kepurė arba prabangus skara.
Komentarai
 1. Tikiuosi
  18.06.2015

  Dėkojame už pasirinkimą! Mermaid kaip 6 aukščiau esančiose nuotraukose yra mano pasirinkimas. Žinoma, yra papildomų svarų, tačiau šis skaičius yra proporcingas - jis patinka.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys