Manikiūras trumpiems nagams

Viskas apie manikiūrą trumpais nagais

Viskas apie manikiūrą trumpais nagais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Technika
  3. Madingos spalvos
  4. Dizaino galimybės su dekoru
  5. Sezoninis manikiūras
  6. Kaip vizualiai prailginti trumpus nagus?
  7. Įdomios idėjos ir pavyzdžiai.

Manikiūras - svarbi merginos išvaizda. Rankos visada matomos, o gražūs nagai nepastebės. Ir ne visada tinkama ilga nagų plokštelė. Trumpi nagai visada atrodo harmoningi, bet kokiu atveju patogūs, su jais nėra jokių problemų. Ir jūs galite juos padaryti - švelnus, šviesus, stilingas, elegantiškas. Kiekviena moteris yra naudinga žinoti apie manikiūrą trumpais nagais.

Savybės

Rankoms reikia ypatingos priežiūros, nes nuo jų priklauso jų grožis ir jaunimas. Nesvarbu, kaip sudėtingi ir brangūs papuošalai šviečia ant jūsų rankų, visos pastangos bus veltui, jei nėra tvarkingo, net paprasčiausio manikiūro. Kai kurie mano, kad jei nagai augs prastai, pleiskanos ir pertraukos, ar nėra galimybės auginti nagus, tada jums nereikia jų rūpintis. Tai yra klaidinga samprata. Taip pat galite naudoti laką taip pat ant mažų nagų, pasirinkdami tinkamą spalvą, stilių ir apdailą.

Mažų nagų privalumai yra tai, kad daugelis manikiūro tipų atrodys harmoningi. Ir su laiko trūkumu, jūs galite padaryti be kapitono ir patys manikiūro. Šiam tikslui tinkamas ir paprastas lakas, kurio įvairovė yra visuose kosmetikos parduotuvių languose.

Raskite savo tobulą spalvą ir dizaino elementai nebus lengvi. Galite susisiekti su kapitonu, kuris sukurs tikrą meno kūrinį ant nagų.

Kasdieniam naudojimui trumpi nagai bus naudingi su šviesiais ir ramus tonais, be jokių įdubų. Tačiau vakaro manikiūras gali būti gilesnis atspalvis. Vienintelė sąlyga: lakas turi būti naudojamas nepriekaištingai. Jei šviesoje nėra mažų klaidų, tuomet negalite išeiti iš tamsos. Taigi, jei nėra jokių įgūdžių, geriau kreiptis į manikiūro meistrą.

Technika

Technikas yra daug, ir kiekvienais metais jie tampa vis daugiau. Mada diktuoja savo, kai kurie technikai pakeičia kitą. Todėl renkantis manikiūrą nėra ribų. Galite pasirinkti, ką fantazija pasakoja, ar tikras profesionalas savo srityje.

Prancūzų

„Win-win“ galimybė bet kuriuo metu ir visur - aptarnavimo striukė. Be to, jos sukūrimas yra įmanomas namuose su paprastais lakais, naudojant specialias juosteles, kad būtų patogiau naudoti. Tokie rinkiniai parduodami daugelyje parduotuvių. Tradiciškai tokio tipo manikiūras naudojamas skaidrus ir baltas lakas. Tačiau yra įvairių variantų, kurie padės ilgam laikui nagams gerai prižiūrėti ir šviesiai. Todėl įvairios spalvos puikiai naudojamos kartu su skaidriu fonu: juoda, mėlyna, raudona, rožinė, geltona, žalia. Viskas priklauso nuo to, koks vaizdas yra pasirinktas. Padengimas šellaku leis manikiūras ilgiau išlikti. Danga gali būti papildyta dekoratyviniais elementais, kurie leis papuošti griežtą manikiūrą.

Gradientas

Įdomi technika, leidžianti sujungti kelias spalvas skirtingose ​​versijose. Gradientas gali būti vertikalus ir horizontalus. Vienos spalvos perėjimas į kitą gali būti subtilus arba ryškesnis. Priklausomai nuo pasirinktos spalvų paletės.Tačiau atliekant šią techniką reikia tam tikrų įgūdžių. Dažniau naudojamas variantas, kai gradientas yra tik viename ar dviejuose naguose, o likusi dalis yra padengta viena iš šių nagų, arba, priešingai, visiškai skirtingame atspalvyje.

„Geometrija“

Šis tipas laikomas labiau verslu ir griežtu, tačiau visada stilingas. Kiekvienas gali kurti paprastus linijų modelius, lygiagrečius ar susikertančius, net namuose. Papuoškite nagų blizgias juostas ar padengtą akmenimis, rhinestones. Tai taip pat gali būti lipdukai. Norėdami taikyti lygias linijas ir raštus su kitais lakų atspalviais, galite naudoti specialius modelius.

Mėnulis

Mėnulio manikiūras ne mažiau idėjų realizavimui. Jis taip pat gali būti labai švelnus ir nepastebimas, taip pat intriguojantis ir ryškus. Pavyzdžiui, skylės gali būti rožinės ir nagai yra baltos spalvos. Dažnai gręžiniai yra padengti skaidriais lakais, o pasirinkta spalva pateikiama su nagais. Be to, gręžiniai atrodo gerai, padengti sidabro ar aukso spalva, taip pat su pamušalu. Kaip ir kitais būdais, tokiu atveju skyles galima sudaryti ne iš visų nagų, bet pasirinktuose dviejuose ar trijuose, kiti gali būti parengti naudojant tik vieną spalvą arba tam tikrą derinį. Su bet kuriuo pasirinktu metodu pirmiausia turite galvoti apie visą vaizdą, spalvas, dekoracijas, techniką.

Su modeliu

Vis dažniau galite rasti nagų su įvairiais modeliais. Manikiūrininkai vis labiau tobulina savo meninius įgūdžius ir gali atlikti bet kokio sudėtingumo brėžinius. Taip, ir šie nagai atrodo neįprastai gražūs, nes kiekvienai progai, nuotaikai, sezonui, triumfui galite pasirinkti tinkamą modelį ar dizainą. Tai gali būti kontrastas, pagamintas iš kelių atspalvių derinių. Kai kurie žmonės mėgsta sudėtingas tekstūras abstrakčių kompozicijų forma, o kiti kaip drugiai ir gėlės. Tačiau tokie nagai turi pabrėžti savo šeimininko individualumą.

Atsisakymas

Šiuolaikinis piešinio tipas leidžia man padaryti tokį manikiūrą net namuose, jei turite visus reikiamus įrankius, gelio lako, džiovinimo lempą ir pačius modelius, kuriuose bus naudojami brėžiniai. Pirma, paruošti ir apdoroti nagai uždengiami pirmuoju lako sluoksniu, išdžiovinami, po to seka antrasis sluoksnis. Viskas, kaip įprasta. Bet tada reikia pasirinkti norimą vaizdą, naudojamas spalvas ir jas pritaikyti.

Dėl kliūčių reikia specialių dažų, kuriuos galima įsigyti ir specializuotose parduotuvėse. Bet storas lakas taip pat padarys.

Užtepkite ant plokštelės dažus atsargiai ir įsitikinkite, kad jis gerai pateko į visus šablono atvaizdo griovelius, kitaip ant nagų jis pasirodys neatskiriamas ar tamsus. Praktikuodami kelis kartus, galite visiškai išmokti, kaip padaryti gražų manikiūrą sau ir savo draugei, net be jokių meno įgūdžių.

Airbrush

Su tokio tipo nagų dizainu galite dirbti stebuklais. Bet čia jums reikės šeimininko rankos. Naudojant oro šepetėlį, galite taikyti bet kokius aiškius ryškius piešinius arba, priešingai, sukurti nagus, kai reikalingas vienas spalvos perėjimas į kitą. Galima vaizduoti trimačius brėžinius, kurie nustebins savo originalumu. Galite sukurti ant nagų rasos lašus, nėrinių, krokodilo ar gyvatės odos imitaciją. Tai nauja tendencija, tačiau ji jau įgijo populiarumą, nes plečia nagų dizaino horizontus.

Madingos spalvos

Mada, kaip žinote, yra kintama, o kartais keistos mados turi prisitaikyti prie naujų tendencijų, net jei kai kurios pasirinktys visai neveikia. Manikiūre viskas yra daug paprastesnė ir įdomesnė. Visi spalvų spektrai ir visi eksperimentai yra sveikintini. Svarbiausia derinti manikiūrą su likusia išvaizda ir atrodyti harmoningai.

Yra spalvų, kurios yra pageidautinos, dažniausiai jos randamos kuriant manikiūrą. Tai citrinų, kalkių, mėtų, mėlynos, turkis.Kasdieniame manikiūre plačiai naudojama šviesiai rožinė, smėlio ir pilka spalva. Kalbant apie vakarą ir šventinį manikiūrą, tada, žinoma, čia mėgstami yra labiau prisotinti ir ryškūs atspalviai. Ir šiais atvejais tinka raudonos, koralinės, raudonos, oranžinės, karštos rožinės spalvos.

Visos šios spalvos turi niuansų, kurie jiems yra puikūs. Todėl galite sukurti gražią vakaro manikiūrą, ir niekas nesakys, kad jis yra nebrangus.

Dizaino galimybės su dekoru

Galutinis manikiūro prisilietimas, suteikiantis jam ypatingą žavesį, gali būti dekoravimas. Svarbiausia tai pasirinkti, kad ji būtų derinama su spalva ir modeliu. Tada manikiūras bus tikrai prašmatnus ir kūrybingas.

Su lipdukais

Vienu, dviem ar trimis nagais, visada atrodo naudinga, nes dizainas yra tam tikras. Tačiau ne visada įmanoma padaryti gražią nuotrauką aukštos kokybės. Čia, be tam tikrų įgūdžių, negali. Tačiau tokiais atvejais bus išgelbėti lipdukai, iš kurių yra daug. Juos reikia tik suklijuoti atsargiai, vadovaujantis instrukcijomis.

Ant vandens, klijų pagrindo ir klijuojamų lipdukų yra lipdukų, kurie jiems turėtų būti įrengti. Vandeniniai lipdukai turi šlapias, kad atskirtų nuo pagrindo. Patogiausia naudoti pradedantiesiems - klijų pagrindu. Pakanka atskirti juos ir švelniai priklijuoti ant nago, o po to apsaugoti nuo skaidrios dangos. Tie, kurie turi būti naudojami su klijais, reikalauja atsargesnio požiūrio, nuo pirmo karto jis gali neveikti puikiai.

Įvairių lipdukų dėka galite pasirinkti nuotrauką tam tikram atostogoms, sezonui, nuotaikai, bet kokiai spalvai, stiliui ir dizainui. Tiek ant nagų plokštės, tiek iš jos yra lipdukų. Jei nagai yra trumpi, geriau rinktis mažesnius lipdukus, ir, žinoma, neturėtumėte jų klijuoti ant visų nagų, jums reikia pasirinkti tuos, kuriuos reikėtų pabrėžti.

Skirtingas manikiūras su skirtingais elementais sukels visiškai blogo skonio jausmą, bet tikrai ne grožį. Meistras visada apie tai žino, ir namuose reikia pabandyti surasti tą vidurį.

Su akmenimis

Žvirgždas prideda blizgesį ir grožį nagams, puošia juos šventiniu vakaru, protingas dekoratyvinių elementų naudojimas bus puiki stilinga kasdienio dizaino apdaila. Kalnų krištolas puošia nagų skyles, taip pat gali būti visiškai uždengtas akmenimis. Vykladyvanie bet kokie skaičiai ant vieno ar dviejų nagų, pavyzdžiui, širdies ar drugelio.

Akmenys gali būti tos pačios spalvos arba skirtingi. Reikėtų pažymėti, kad darbas, susijęs su akmenų klijavimu, ypač jų modeliais, turi būti atkaklus ir kantrus. Labiausiai tikėtina, kad pirmą kartą sunkiausia klijuoti sudėtingas dainas nebus lengva. Todėl geriau pradėti nuo kažko paprasto. Norėdami pradėti, pridėkite vieną ar du akmenis į kompoziciją.

Su folija

Folija taip pat suteikia mažiau galimybių nagų dizainui. Jis parduodamas skyriuose ir parduotuvėse, kur galite įsigyti viską nagams: visų rūšių lakus, dažus, lipdukus, įrankius, rhinestones ir kitus manikiūro prietaisus. Plėvelė gali būti monofoninė ir su štampuotais raštais. Reikėtų nepamiršti, kad naudojant foliją bus ryškūs nagai. Geometriniai skaičiai ir juostelės yra klijuojamos iš folijos, ištraukia skyles, antgalius arba visiškai nagą. Folija reikalauja specialaus klijų ir apdailos, skaidrios dangos, kuri sutvirtins rezultatą ir leis manikiūrui išlikti originalioje formoje.

Sezoninis manikiūras

Kiekvienas sezonas turi savo manikiūrą, atspalvių pasirinkimą, papuošalus. Žinoma, galite sutelkti dėmesį tik į savo pageidavimus ir nuotaiką, bet jei atsižvelgiate į sezonus, galite padaryti madingą ir elegantišką nagų dizainą.

Pavasaris

Pavasaris yra švelnių spalvų, atgaivinimo, lengvumo laikas. Todėl idealus manikiūras yra erdvus ir elegantiškas.Geriausi atspalviai yra baltos, mėlynos, žalios, mėtų, minkštos rožinės, smėlio spalvos, šviesiai žalios spalvos. Dviejų spalvų manikiūras atrodys gerai, jei derinsite, pvz., Mėlyną ir baltą, rausvą ir smėlio spalvą, žalias ir mėlynas. Šiuo metu gera daryti skaidrią programą su įvairiais papuošalais - karoliukais, perlais, rhinestones. Toks manikiūras turės svorio, lengvumo ir grožio jausmą.

Piešiniai ir modeliai taip pat turėtų atnešti pavasarį. Tai gali būti drugiai, ladybugs, paukščiai, visų rūšių gėlės ir lapai. Toks dizainas tikrai sukurs pavasarį. Kas mėgsta daugiau sočiųjų spalvų, gali pasirinkti ryškiai žalias su geltona, mėlyna, mėlyna, gilesnė turkis su mėtų.

Pavasaris pasakys, kur nukreipti savo vaizduotę ir kaip paversti savo planus į realybę. Ypač jei turite sukurti kartu su specialistu nagų dizaino srityje.

Žiemą

Žiema yra šaltas sezonas. Viena vertus, galite pabrėžti savo šalto grožio ir, kita vertus, sukurti šilumos lašą. Žiemos ypatumas yra daugelio mylimų atostogų, už kurias jie iš anksto paruošia, įžeidimas, ir, žinoma, jie galvoja apie aprangą, šukuoseną ir su juo manikiūrą. Šventiniame manikiūre dažniausiai yra blizgantys ir putojantys intarpai. Čia tinka folija, rhinestones ir juodinantis lakas.

Kalėdiniai piešiniai taip pat gali būti tinkami, jei jie neapsiriboja vienu vakaru. Pavyzdžiui, ne visai tinkama vaikščioti su Kalėdų Seneliu ant nagų dvi savaites, eglės šakos ar sniego dribsniai yra gana tinkami visai žiemai, kaip ir linksmas sniegas. Tačiau apskritai žiemos manikiūrui tinka šalti ramūs ir putojantys atspalviai - sidabras, pilkas, perlas, baltas, mėlynas, mėlynas.

Ir jei norite šviesaus ir šilto lašelio, kodėl gi ne padaryti raudoną manikiūrą ar pavaizduoti liepsną ant šviesaus fono, primenančio šiltą židinį šaltame žiemos vakare.

Rudenį

Ruduo - spalvų laikas, atsisveikinimas vasarą. Pati gamta rodo, kad visi raudonos, geltonos, oranžinės spalvos atspalviai atrodys labai harmoningi. Visi jie gerai derinami tarpusavyje ir su kitais tinkamai parinktais atspalviais. Kaip nuotraukos galite pasirinkti įvairius rudens lapus, uogas, spalvingus skėčius, lietaus lašus.

Labai gerai ir su bet kokiais atspalviais atrodys aukso spalva. Tai gali būti lakas ir folija, o viename iš nagų įklijuoti rhinestones. Airbrushing padės sukurti lašelių poveikį nagams.

Vasarą

Nesuvaržytos fantazijos ir drąsių idėjų laikas yra vasara. Ir čia yra gana priimtinas spalvų riaušės. Vasarą viskas įmanoma. Vaivorykštė ant nagų būtų tinkama. Galite pasirinkti bet kokį atspalvį, sujungti juos tarpusavyje, kurti įdomius modelius, taikyti piešinius. O jei lauke yra atostogos į jūrą, tuo daugiau galite naudoti labai daug piešinių. Tarp jų yra inkarai, laivai, delfinai, starfishes, kriauklės, kirai, jūros bangos, saulė. Ir, žinoma, amžinoji vasaros tema yra gėlės, drakono drugeliai, vaivorykštė ir viskas, ką pasakys fantazija ir vasaros nuotaika.

Kaip vizualiai prailginti trumpus nagus?

Jei norite augti ilgus nagus, bet neveikia, arba jie sukelia daug nepatogumų, tai nėra priežastis nusivylimui. Galite padaryti ilgesnį manikiūrą, tada nagai atrodys įspūdingi ir ryškūs.

  • Klaida manyti, kad tik ryškus lakas atrodo gerai ant trumpų nagų. Iš tiesų, vizualiai nagai atrodys ilgesni, jei jie bus padengti tamsiu laku. Idealus variantas būtų katės akių manikiūras.
  • Taip pat tinka prancūziškas striukė, o plonos spalvos nagų antgaliai taip pat vizualiai pailgina nagų plokštelę. Ir nebūtinai baltas, jie gali būti padengti bet kokiu ryškiu kontrastingu laku. Kuo plonesnė viršutinė juosta, tuo efektyvesnis bus trumpų nagų manikiūras.
  • Piešiniai turi būti taikomi tik vertikaliai, vengiant horizontalių.Tai padarys vertikalios juostelės ir visi skaičiai bei nuotraukos, kurie vizualiai plečia nagų plokštelę. Pavyzdžiui, filialas turi būti vertikaliai, gėlė geriau naudoti ovalo formos pailgos formos, o ne apvalią. Naudodami šį principą galite padaryti, kad bet kokie trumpi nagai atrodytų naudingi.

Įdomios idėjos ir pavyzdžiai.

Kiekvieną dieną tinka tvarkingas ir diskretiškas manikiūras, ypač jei reikia ieškoti griežtai darbe. Šiems tikslams tinkamas prancūziškas natūralus atspalvis. Nagai puikiai atrodo, tačiau tuo pačiu metu sukuriamas gerai prižiūrimas ir geras skonis.

Paaugliams taip pat galite sukurti nedidelį ir nesudėtingą manikiūrą. Tonai turėtų būti subtilūs, o viename ar dviejuose naguose galite surengti juokingus piešinius. Pvz., Šviesiai rožinis lakas atrodys labai geras, o baltos spalvos nagų spalvingesnis spalvos pelėda bus įdomi apdaila. Bet tai yra daugiau švenčių galimybė arba tinkama atostogoms. Ir kiekvieną dieną geriau ant bespalvių lakų tepti laką.

Jaunimo manikiūras yra gana spalvingas, ryškus, sukuriantis šventės jausmą ir norą mėgautis kiekvieną dieną. Ryškios nuotraukos, skirtingos spalvos, užrašai yra gana suprantami. Galų gale, manikiūras taip pat yra vienas iš būdų išreikšti savo požiūrį.

Spalvotas manikiūras tinka kiekvienai moteriai. Svarbiausia, kad atspalviai būtų derinami vienas su kitu ir papildytų vienas kitą. Pavyzdžiui, saulėtai vasaros dienai geras pasirinkimas būtų manikiūras, kuriame geltonos, mėlynos ir rožinės spalvos yra derinamos, o plonas juostelės - kaip priedas. Šis dizainas tinka kasdieniam gyvenimui ir atostogoms.

Griežtas ir verslo manikiūras nereiškia ypatingų spalvų perviršių ir riaušių. Todėl jis gali būti pagamintas iš vienos spalvos, o tai turėtų būti žemos spalvos ir ryški spalva bei diskretiška. Gali būti papuošalų, tačiau harmoningai derinama su bendra išvaizda. Dažnai labai gražūs monotoniški nagai, padengti gražiu laku.

Ypatinga atsakomybė už kapitoną yra pasirinkti nuotakos manikiūrą. Tai ypatinga diena, todėl manikiūras turėtų būti tas pats. Jis, žinoma, yra parinktas pagal vestuvių aprangą. Tačiau tradiciškai beveik visi nori užtikrinti, kad dizainas būtų subtilus ir elegantiškas. Kai kurie žmonės kaip montažus renkasi monogramas ir baltąsias gėles, kiti - raudonieji akmenys. Atrodo įspūdingai balta kartu su sidabru. Keletas spalvotų žvirgždų šiuo atveju bus paskutinis prisilietimas.

Kaip padaryti prancūzišką trumpą nagą, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys