Nagų ilgis

Kaip pašalinti lęšius su ilgais nagais?

Kaip pašalinti lęšius su ilgais nagais?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Koks yra geriausias būdas šaudyti?
  2. Rekomendacijos

Kontaktinių lęšių pašalinimas daugeliui ilgų nagų savininkų atneša didelį diskomfortą. Mes kalbėsime apie tai, kaip tai galima padaryti tiesiog ir greitai, be neigiamo poveikio.

Koks yra geriausias būdas šaudyti?

Daugelis gražiosios žmonijos pusės atstovų mano, kad ilgi nagai yra kontaktinių lęšių naudojimo kontraindikacija. Tačiau taip nėra. Žinoma, moterys, turinčios ilgus nagus, gali taikyti šį regėjimo korekcijos metodą.

Tačiau, kad nepažeistumėte akių, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kontaktiniai prietaisai būtų išimami ir išimami.

Kontaktiniai lęšiai gali būti skirtingi. Jie ne tik skiriasi nuo žaliavos, kuri naudojama jų gamybai, bet ir dėvėjimo laikotarpiu. Tokių regėjimo koregavimo priemonių priežiūra turi būti kruopšta. Taigi, naudojant produktus, skirtus ilgam nusidėvėjimui, turėtumėte naudoti specialius konteinerius. Vienos dienos modeliams tokių konteinerių nereikia.

Minkštas

Šie korekcinio regėjimo produktai atsirado palyginti neseniai. Tačiau jie greitai tapo populiarūs. Tokie produktai yra gana gerai perduodami orui. Tokių lęšių nešiojimas paprastai nesukelia diskomforto, jei jie buvo teisingai parinkti. Tokių produktų priežiūra yra gana paprasta. Jūs galite pašalinti minkštus lęšius ilgų nagų savininkams vienu metu. Vienas iš jų yra „nupeštas“. Jis turi nuosekliai vykdyti šiuos metodus.

  • Akies vokai, iš kurių nuimamas lęšis, turi būti gerai išstumti. Norėdami tai padaryti, abu vienos rankos pirštai turi būti ant viršutinio ir apatinio voko. Tokiu atveju pirštai turi būti išdėstyti arčiau plaukų augimo ribos ir šiek tiek uždelsti vokus.
  • Suspauskite objektyvą nuo ragenos. Tai turėtų būti padaryta su kita ranka. Išimkite lęšį nuo nagų ir pirštų distalinių phalanges šoninių paviršių. Tokiu atveju objektyvas, kaip jis "sulenkia" per pusę, lieka tarp pirštų. Atsargiai nuimkite produktą, kad nesugadintumėte akies ragenos.

Alternatyvus būdas pašalinti koreguojantį regėjimo aštrumą yra naudoti specialius pincetus. Toks įrankis turi minkštus kraštus. Šis metodas apima akių vokų plitimą vienos rankos pirštais, o pincetu naudojimą su kita ranka švelniai išgręžkite produktą iš akies korekciniu matymu. Šiame procese ji keičia savo formą ir „patenka“.

Kitas būdas pašalinti lęšius yra uždaryti vokus. Verta pažymėti, kad šis metodas yra mėgstamas daugeliui moterų. Neabejotinas šio metodo privalumas yra tas, kad jam nereikia tiesioginio kontakto su ragenos pirštais.

  1. Pirmasis šio metodo etapas - viršutinės ir apatinės vokų fiksavimas viena ranka.
  2. Po to akių vokus reikia atidžiai priartinti. Toks judėjimas prisideda prie to, kad vien tik lęšis paprasčiausiai „išeina“ akis.
  3. Norint, kad jis nepatektų ant grindų, po apatiniu voko turite įdėti delną.

Kai kurios moterys pašalina lęšius priešais veidrodį ant stalo. Norint, kad jis nenukristų tiesiai ant stalo, kai išimsite lęšį, geriau įdėti veidą į veidą. Tokiu atveju koreguojančio regėjimo produktas nebus prarastas.

Objektyvas, nukritęs ant servetėlės, turi būti praplaunamas specialiu tirpalu ir po to atsargiai įdedamas į paruoštą indą.

Sunku

Šie korekcinio regėjimo produktai yra pagaminti iš gana tankios medžiagos. Ši funkcija sukelia gana ilgą jų dėvėjimą. Daugelis žmonių negali dėvėti tokių lęšių, nes jie susiduria su dideliu diskomfortu. Norint pašalinti ilgus nagus, kietųjų lęšių pašalinimas taip pat turėtų būti gana atsargus. Tam nereikia fiksuoti akių vokų. Norint pašalinti tokį produktą iš akies, išorinis akies kampas turi būti ištrauktas pirštu. Tuo pačiu metu akies vokų oda pirmiausia turi būti gerai nuspausta ir tik tada atidedama link galvos dalies. Toks judėjimas prisideda prie to, kad akių vokai pradeda susilieti, o pats objektyvas išeina iš akies.

Verta pažymėti, kad šį metodą dažnai naudoja moterys, turinčios išplėstinius nagus. Jei atidžiai atliksite tokią procedūrą, neįmanoma pažeisti subtilios akies gleivinės. Ištraukus lęšį iš ragenos, produktas turi būti apdorotas specialiais tokių produktų priežiūros produktais ir po to patalpinamas į laikymo indą.

Rekomendacijos

Prieš išimdami lęšius iš akies, turėtumėte paruošti specialų konteinerį jų laikymui. Rekomenduojama jį išskalauti specialiu tirpalu. Jame yra specialių cheminių komponentų, kurie prisideda prie patogeninių mikrobų augimo slopinimo. Naudojant kokybiškus lęšių laikymo sprendimus, galima gerokai sumažinti virusinių ir bakterinių konjunktyvito riziką - patologijas, kurios gali atsirasti žmonėms, kurie dažnai dėvi kontaktinius lęšius.

Po skalavimo indą reikia išdžiūti. Norėdami tai padaryti, objektyvo dėžutė keletą minučių turi būti palikta atvira. Nuvalykite jį vilnoniu rankšluosčiu. Tuo pačiu metu, lęšiai gali patekti į mažus vilnius, o vėliau - blogo plovimo ir akies ragenos. Kai kuriais atvejais tai gali sukelti traumą dėl šio subtilaus akies membranos mikroduomenų.

Oftalmologai tai pažymi kontaktinių lęšių plovimui ir laikymui turėtų būti naudojami specialūs sprendimai. Vanduo šiam tikslui netinka. Svarbu pažymėti, kad regėjimo sąlyčio su vandeniu plovimas gali sukelti netinkamų konjunktyvito simptomų atsiradimą. Rankos, kai pašalinate lęšius, turi būti būtinai švarus. Nuplaukite juos muilu ir vandeniu. Atsargus skalbimas gali sukelti uždegimines akių ligas. Po tokio higieniško rankų gydymo, jie turi būti kruopščiai išdžiovinti, ir tik tada jie turėtų būti pašalinti iš akinių.

Kaip pašalinti lęšius su ilgais nagais, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys