Nagų ilgis

Manikiūro dizaino idėjos vidutinio ilgio nagams

Manikiūro dizaino idėjos vidutinio ilgio nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Įrenginio ypatybės
 2. Nagų forma
 3. Privalumai ir trūkumai
 4. Prancūzų arba prancūzų manikiūras
 5. Lipdukai
 6. Skaldytas stiklas
 7. Brėžinys
 8. Kalnų krištolas
 9. Mėnulio dekoras
 10. Madingi dekoravimo variantai
 11. Profesionalūs patarimai

Vidutinio ilgio nagai laikomi universaliu pasirinkimu įvairiems manikiūro dizainams. Jame derinamas patogumas, praktiškumas, o pagrindinis jo bruožas yra tai, kad nagų plokštę galima puošti stilistika, naudojama tiek ilgiems, tiek trumpiems nagams. Straipsnis skirtas gražaus manikiūro kūrimui ant vidutinio ilgio nagų.

Įrenginio ypatybės

Pirmiau minėtas ilgis yra idealus pasirinkimas stilingam ir tuo pačiu praktiškam manikiūrui kiekvieną dieną. Jei pasirinksite tinkamą nagų plokštelių dizainą ir formą, galite padaryti savo pirštus vizualiai ilgesnius, o rankas labiau grakštus ir patrauklesnis.

Nagų priežiūros meistrai rekomenduoja šį ilgį silpnų ir trapių nagų savininkams. Šiuo atveju, net ir be papildomo stiprinimo, jie lūžs daug rečiau, išlaikydami manikiūro dizainą.

Šiam ilgiui tinka didžiulis spalvų paletė, taip pat įvairūs modernūs ir klasikiniai stiliai.

Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą dizainą, atsižvelgiant į įvaizdį, aprangos stilių, metų laiką ir kitus veiksnius.

Nagų forma

Profesionalai teigia, kad norint sėkmingai manikiūruoti ant vidutinio ilgio nagų, reikia pasirinkti tinkamą formą. Jis gali pateikti vaizdinius pranašumus palankiai ir paslėpti trūkumus.

Yra 4 populiariausios ir dažniausios parinktys:

 • ovalo formos;
 • stačiakampis;
 • „Minkštas“ kvadratas;
 • migdolai

Ištemptų pirštų savininkai pageidautina pasirinkti stačiakampę formą. Jei pirštai yra ploni, ovalo formos arba migdolų forma yra tobula. Kvadratas su apvaliais kraštais ir ovalo formos yra geras sprendimas trumpiems pirštams.

Privalumai ir trūkumai

Vidutinio ilgio privalumai:

 • Tai yra naudingesnis sprendimas dažnai skaldytiems, silpniems ir ploniems nagų lakams;
 • kartu su tvarkingu manikiūru pirštai įgauna gražią ir moterišką išvaizdą;
 • ilgis netrukdo atlikti namų ūkio ir kitos namų ūkio veiklos;
 • vidutinio ilgio yra daug lengviau augti ir prižiūrėti namuose, be specialistų paslaugų;
 • Dėl tokio ilgio yra daugybė stilių, tai yra optimalus dydis įvairiems teminiams piešiniams ir modeliams.

Nepaisant didelių privalumų, vis dar yra tam tikrų trūkumų. Renkantis šią parinktį turite pasirinkti tinkamą formą. Kaip jau minėta, šis ilgis suteikia daugiau pasirinkimo laisvės, tačiau patartina atsisakyti spalvų ir dekoracijų, sutrumpinančių nagus.

Giliai įklotų nagų savininkai turėtų visiškai panaikinti dekoro su smailiais kraštais galimybes.

Prancūzų arba prancūzų manikiūras

Populiariausia nagų plokštės dizaino versija puikiai derinama su vidutiniu ilgiu. Be to, tiek klasikinis dekoras (su balta juosta ant krašto, tiek ir subtilus rožinis pagrindas) ir originalios idėjos su vaizdais, rhinestones ir kontrastingomis spalvomis puikiai tinka.

Suteikite dizaino išraiškingumą galima naudoti mažais blizgesiais. Jie gali padengti vieną iš pirštų, kad tai būtų akcentas arba naudojamas nagų kraštui.

Lipdukai

Norėdami sukurti ekspresyvų dekorą minimaliam laikui, galite naudoti specialius lipdukus.

Dažniausi ir universalūs vaizdai:

 • gėlės;
 • vaisiai (idealiai tinka vasarą);
 • abstrakcijos ir juostelės;
 • garbanos garbanos;
 • geometrija;
 • drugeliai ir kiti vabzdžiai.

Dabar parduodant galite rasti lipdukus su trimatiais vaizdais, kurie suteiks manikiūro originalumą. Patogu dirbti su jais ir rezultatas viršys visus lūkesčius. Dėl padidėjusio šio produkto populiarumo, jo kiekis ir asortimentas aktyviai didėja. Lipdukai gali būti derinami su blizgučiais, rhinestones ir kitais dekoratyviniais elementais.

Skaldytas stiklas

Ši dekoravimo idėja atkreipia dėmesį į spindesį ir eleganciją. Ši technika naudoja mažus folijos gabalus, o jos spalva gali skirtis. Be to, pasirinkus klientą, kapitonas pasirenka lako spalvą, kuri naudojama kaip fonas.

Pagrindinis šio stiliaus manikiūro principas yra teisingas fono ir folijos spalvų derinys. Jie gali kontrastuoti ir papildyti vienas kitą.

Brėžinys

Įvairių dalykų vaizdai žiūri į vidutinio ilgio nagus organiškai ir stilingai. Geriau pasirinkti konkrečiam vaizdui ar sezonui nuotraukas. Pradėjus vasarą, taps svarbūs drugelių, vaisių ir vabzdžių vaizdai. Šaltuoju metų laiku, ypač Naujųjų Metų švenčių dienomis, nagai puošia snaigėmis, sniegavardžiais, Kalėdų dekoracijomis ir kitomis nuotraukomis.

Visi laimėti yra pasirinkti konkretų įvykį. Pvz., Norėdami į Heloviną nuvilkti moliūgą ar šikšnosparnį ant nagų. Toks manikiūras visada bus tinkamas, jei jis yra tvarkingai dekoruotas.

Kalnų krištolas

Kalnų krištolas yra universalus dekoras nagų priežiūros srityje. Jie idealiai tinka vidutinio ilgio ir net paprastiausiam manikiūrui paversti originaliu, elegantišku ir įdomiu dizainu. Dekoratyviniai elementai gali būti išdėstyti atsitiktinai arba pavidalo ar modelio pavidalu. Ir jie taip pat gali tapti akcentu, pavyzdžiui, gėlių viduriu.

Parduodamos įvairių formų ir dydžių cirkonio akmenys, suteikiantys turtingą pasirinkimo laisvę. Bet nesvarbu, kaip patraukli jie yra, svarbiausia yra ne pernelyg didinti jų skaičių ir dydį. Priešingu atveju, papuošalai atrodys grubūs ir aplaidūs.

Mėnulio dekoras

Jei prancūzų manikiūre dėmesys skiriamas nagų kraštams, tada mėnulio dizainas akcentuoja skylę jo pagrinde. Vidutinio dydžio nagams šis stilius atrodo tvarkingas, elegantiškas ir stilingas. Šis efektas nėra tinkamas ilgiems nagams.

Kurdami mėnulio dekorą vidutiniu ilgiu, pageidautina pasirinkti šias spalvas:

 • juoda;
 • balta;
 • pilka ir peleninė;
 • raudona;
 • oranžinė;
 • mėlyna;
 • sidabras ir auksas.
7 nuotrauka

Jie puikiai derinami tarpusavyje. Dekorą galite papildyti įvairiomis dekoracijomis, taip pat minkštos spalvos perėjimo (ombr) poveikį.

Madingi dekoravimo variantai

Nagų plokščių dekoravimo menas nestovi. Profesionalai toliau kuria naujas idėjas ir stilistinius metodus. Ir taip pat jau žinomi dizaino variantai keičiasi ir keičiasi, atskleidžiant jų naują grožį. Apsvarstykite madingus ir originalius apdailos būdus, kurie šiuo sezonu yra populiarūs.

Flock

Flock manikiūras stiliaus tik populiarėja, todėl yra retas. Kiti šios technikos pavadinimai yra pūkuotas arba kašmyro dekoras. Gaminant nagų plokštelę naudojama speciali medžiaga. Tai yra natūralios medžiagos, viskozės arba medvilnės pluoštai.

Flockas gali būti įsigytas teminėse parduotuvėse, kurios teikia produktus nagų servisui. Jis parduodamas mažais stiklainiais. Medžiaga gali turėti skirtingą spalvą ir tekstūrą. Flockas gali būti naudojamas atskirų elementų dekoravimui arba visiškam aprėpimui.

Nuomonės dėl tokio dekoro yra suskirstytos. Kai kurie žmonės mano, kad toks dizainas atrodo juokingas ir neatsargus, o kiti yra tikri, kad tai ne tik neįprasta, bet ir stilinga dizaino technika.

Atsisakymas

Toliau pateikta naujovė grožio pramonėje leido aiškiai puošti nagus namuose be profesinių įgūdžių. Atsisakymas yra baigtų vaizdų taikymas ant nagų naudojant specialius antspaudus. Prisitaikyti prie šios technikos yra lengva. Pakanka jį išbandyti kelis kartus, ir dažnai galite jį naudoti manikiūrui namuose.

Antspaudų gamybai naudojamas plastikas ir silikonas. Atspausdinus modelį laku, jis uždedamas ant nagų plokštės, o paskui tvirtinimui naudokite paskutinį viršų.

Profesionalūs patarimai

   Įvairių dizaino technikų manikiūras pasirinkimas yra labai didelis, ir jis toliau auga kiekvieną sezoną. Jums patiko malonumas, išklausykite profesionalų rekomendacijas.

   • Jei patys dirbate manikiumi, nenaudokite senų lakų. Jie ilgą laiką nusileidžia apytiksliai ir sausai.
   • Renkantis spalvą apsvarstykite ne tik asmeninius pageidavimus, bet ir drabužių ir aksesuarų, kuriuos dėvėsite, spalvą.
   • Nepriklausomai nuo pasirinkto stiliaus, nagai turi būti gerai prižiūrimi. Nepamirškite periodiškai gaminti nagų vonias ir naudoti odeles odoms.
   • Išbandykite skirtingus metodus, nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti kūrybinius stilius. Tik šiuo atveju galėsite rasti tinkamą pasirinkimą sau.
   • Prieš pritaikydami modelį ant nagų plokštės, būtinai pabandykite jį piešti ant popieriaus.
   • Periodiškai reikia apdoroti ir sterilizuoti net asmeninius instrumentus.
   • Kad rezultatas būtų ilgesnis, naudokite fiksatorius ir fiksatorius.

   Kaip padaryti manikiūrą su pulku, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys