Nagų ilgis

Nagų ilgis: tipai, patarimai dėl pasirinkimo ir dabartinės tendencijos

Nagų ilgis: tipai, patarimai dėl pasirinkimo ir dabartinės tendencijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Istoriniai faktai
 2. Kaip pasirinkti?
 3. Geriausias variantas
 4. Technologijos
 5. Kas yra madinga?

Visais laikais jie atkreipė dėmesį į moterų rankas, įskaitant didelį dėmesį visuomet nagams. Mes suprasime, koks šiandien manikiūras, kaip pasirinkti geriausią ilgį.

Istoriniai faktai

Ilgą laiką nagų ilgis ir forma simbolizavo merginos socialinį statusą. Taigi, Kinijos karališkoji šeima turėjo maždaug 13 centimetrų ilgio nagus, kurie pabrėžė tarnautojų ar vergų, kurie atliko visą darbą, buvimą. Šios tradicijos taip pat atėjo į Europos šalis. Versalio pilies gyventojai turėjo tik vieną ilgą nagą - ant mažo piršto. Pagal etiketą žmonėms nebuvo leidžiama įlipti į duris, tik nulio.

XIX a. Anglijoje madinga tendencija buvo turėti migdolo formos nagų plokštelę su šiek tiek smailiu galu. XX a. Viduryje, kai tapo įmanoma dirbtiniai nagai, moterys visame pasaulyje svajojo turėti neįtikėtinai ilgas nagų plokšteles.

Šiandien mes galime laisvai pasirinkti formą ir ilgį, kuris leidžia mums parodyti savo individualumą. Nesvarbu, kokie jie yra: trumpas ar ilgas, migdolų formos, ovalo formos arba kvadratiniai, svarbiausia jausti harmoniją su sukurtu vaizdu.

Kaip pasirinkti?

Norėdami pasirinkti tinkamą formą ir ilgį, reikia žinoti, kaip stiprus nagų plokštelė. Jei mergaitė turi trapius ir lengvai sulaužytus nagus, geriau, jei ilgis neviršytų pirštų galų. Turėtų atsižvelgti į darbą ir pomėgius. Jei turite daug spausdinti darbe ar laisvai praleisti laiką sode, sodinti gėles, tada jūsų nagai turi būti trumpi, nes pastovus slėgis jiems kenkia.

Be to, jei mergaitė turi plonus pirštus, ji gali sau leisti tik trumpą manikiūrą. Moterims, kurių pirštai yra pilni ir trumpi, priešingai, geriau išplėsti nagų plokštelę, kad ranka vizualiai taptų plonesnė ir sklandesnė. Pasirinkimas visiškai priklauso nuo rankų formos. Kvadratinė forma skirta moterims, turinčioms tik ilgus pirštus, migdolai yra universalūs.

Geriausias variantas

Nėra tokio dalyko, kaip optimalus nagų ilgis, nes kiekvienas turi savo. Nagų dizaino meistrai siūlo žymes nuo 1 iki 5, patogiausia moterims, dirbančioms verslo srityje, laikoma 2, nes tai daro ranką tvarkingą, tačiau nesukelia diskomforto. Šou versle, ponios gali sau leisti 3 ir 4. Tokiu ilgiu, sudėtingais dizainais, dekoratyviniai dizainai atrodo gerai. Tiems, kurie užsiima mažo vaiko auginimu, nerekomenduojama statyti daugiau nei 1, nes galite netyčia subraižyti trupinius.

Specialistai turi savo nuomonę apie idealų santykį. Šis parametras pateikiamas kaip 2/3, kur pirmasis skaitmuo yra laisvas kraštas, o antrasis - ilgis. Verta pasakyti, kad per dideli nagai - tai ne tik žiaurūs, bet ir daug problemų, nes šis dizainas yra labai trapus. Jei mergaitė pirmą kartą kuria savo nagus, tuomet patartina naudoti dvi rankas. Formuose yra specialūs ženklai. Po korekcijos leidžiama padidinti dydį 50%. Pasirinkdami tinkamą dizainą ar tapybą, galite išplėsti vizualinę formą ir 3. Tai taip pat gali padėti šviesos atspalvio monochromatinis lakas.

Technologijos

Akriliniai nagai yra naudojami natūraliai, tai yra daugiapakopis procesas. Prieš tai, natūrali nagų plokštelė sutrumpėja, ji turi likti ne daugiau kaip 1 mm, pagal kurią varomas trafaretas.Šiame etape galite pasirinkti galutinį ilgį, priklausomai nuo asmeninių pageidavimų. Ant nago dedamas plonas akrilo gelio sluoksnis, padengiantis popieriaus trafaretą iki nurodytos sienos. Sluoksnis turi būti išdžiovintas po žibintu. Po to galite pašalinti popierių ir pradėti derinti formą.

Paprastai merginos pasirenka ilgį, atitinkantį jų asmeninį stilių. Jei moteris yra suvaržyta ir praktiška, pasirinkimas priklauso nuo trumpesnio ilgio, kuris atrodo gerai su ryškiu nagų laku.

Jei ponia yra atsipalaidavusi, ji pasirenka ilgesnį ilgį, kurį išskiria ryškus poliravimas. Tokiu atveju yra pakankamai vietos šepetėlių dizainui. Ekspertai pataria sustoti tokiu ilgiu, kuris atitinka gyvenimo būdą. Prieš atliekant visus pirštus, verta išnagrinėti dizainą.

Atlikę vieną nagą, jums reikės pajusti tarp piršto ir nago plokštelės galo, lengvai spauskite arba įveskite telefono klaviatūros tekstą. Pagrindinis dalykas yra būti patogus, kitaip šis manikiūras nebus ilgas. Jei kuri nors iš veiksmų atrodo keista ar nepatogu, verta sutrumpinti ilgį.

Kas yra madinga?

Neseniai trumpas ilgis buvo ypač populiarus, Yra keletas priežasčių:

 • mažiau laiko rūpintis;
 • atrodo tvarkingas;
 • patogiai.

Trumpų nagų madą paaiškina tai, kad moterys tapo labai užsiėmusios šiuolaikinėje realybėje, todėl nori mažiau laiko praleisti nagų priežiūrai, nori jaustis patogiai, nesijaudinti dėl išplėstų nagų, todėl pasirenka vieną ar du.

Nepaisant didelių priešingų nuomonių, trumpi nagai iš tikrųjų turi savo privalumų:

 • jie yra patogesni;
 • juose yra mažiau nešvarumų;
 • lengviau prižiūrėti manikiūrą;
 • galite dirbti greičiau, nesirūpindami, kaip greitai jie gali sulaužyti.

Be to, su trumpesniais nagais daugiau galimybių pasilinksminti, galite aktyviai gyventi. Kuo dažniau moteris naudoja savo rankas, tuo trumpesnis jo ilgis. Apibendrinant visa tai, galima pastebėti, kad nuo 3 iki 5 ilgis yra prieinamas tik toms moterims, kurios nieko nedaro: jie nuplauna indų, nesikreipia į sporto salę, nesivargina su vaikais. Tai tarsi apdaila, kuri reikalauja kruopštos priežiūros, nes ji yra trapi.

Nepriklausomai nuo to, kiek laiko nagai yra, mes neturime pamiršti rankų priežiūros kokybės. Tai ne tik drėkintuvai, vonios ir maitinančios kaukės, bet ir reguliarus odelių ir burrų apipjaustymas, tinkamas padavimas. Kuo ilgesnis ilgis, tuo sunkiau rūpinasi nagų plokštele, nes ji turi didesnę apkrovą.

Kitame vaizdo įraše rasite trumpų nagų dizaino „lašas lašas“.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys