Nagų ilgis

Manikiūras ilgiems kvadratiniams nagams

Manikiūras ilgiems kvadratiniams nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Apdailos technika
  3. Stilių derinys

Mada, kaip žinote, yra trumpalaikė ir negailestinga. Nemažai nagų meno krypčių gali išlikti tendencijos kelis sezonus iš eilės. Neskelbiama liūdno likimo ir nagų kvadratinės formos.

Jo populiarumas neišvengiamai mažėja, tačiau kitą sezoną vis dar yra galimybių ir tokio dizaino.

Savybės

Šio tipo antgalio dizainas savo gerbėjus sužino dėl savo universalumo ir paprastumo. Kvadratas puikiai atrodo bet kokio ilgio, kartu su bet kokiu dekoru ir drabužių stiliumi. Ir svarbiausia - suteikti kvadratinę formą nagams net namuose.

Tačiau yra atvejų, kai toks manikiūras nėra rekomenduojamas:

  • jei mergaitė turi plonus pirštus (kvadratas vizualiai juos padengs);
  • jei fonogramos yra trumpos ir pilnos (jis dar labiau pabrėžs šią formą).

Jei šios problemos nėra, tuomet liks tik nustatyti kampų formą ir dizainą. Faktas yra tai, kad kvadratinis manikiūras turi dvi veisles: griežtas ir minkštas dizaino galimybes kampams.

Klasikinė forma siūlo aštrius kampus. Ilgi nagai atrodo labai įspūdingi, tačiau kasdieniame gyvenime smailūs antgaliai greitai sugadinami atliekant kasdienį darbą. Todėl dauguma merginų pageidauja apvalių kampų. Be patogumo, jie taip pat puikiai atrodo bet kokio ilgio.

Norint sukurti tokį manikiūrą, nagas pirmą kartą formuojamas į kvadratą, vertikaliai pjaunant šonus ir horizontaliuosius ant galo. Pažymėtina, kad nagų failas yra perkeliamas tik viena kryptimi - tada galinio paviršiaus forma bus visiškai plokščia. Procedūros pabaigoje kampai yra šiek tiek suapvalinti.

Svarbu ne pernelyg didinti, nes kitaip aikštė nebus stebima.

Apdailos technika

Daugelis nagų dailės variantų atrodys vienodai gerai ilgiems ir ilgiems kvadratiniams nagams.

Ir čia, pirmiausia, noriu atkreipti dėmesį į prancūzų kalbą. Šis universalus stilius bus tinkamas tiek pavasarį, tiek vasarą ir šalto rudens-žiemos laikotarpiu. Klasikinis tipas su baltu antgaliu gali būti papuoštas rhinestones arba sparkles. Ne blogai kvadratu taip pat yra nuotraukos. Šiuolaikiškesnė versija bus prancūziškas vingis, kuris puikiai dera su šia forma.

Pagal mados tendencijas sezono nepamirškite apie mėnulio manikiūro. Įvairi spalvų paletė, tinkama jos dizainui, atveria galimybes mėgėjams eksperimentuoti. Norėčiau atskirai atkreipti dėmesį į ryškias, spalvingas oranžinės ir mėlynos spalvos paletės, kurios gali atvaizduoti vasaros ryškumą ir pojūtį.

Efektyviausiai tokie tonai atrodo labai ilgi.

Ilgiems kvadratiniams nagams tokie tendencijos būdai bus puiki galimybė:

  • ombre;
  • katės akis;
  • geometrija;
  • minimalizmas;
  • ažūrinis dekoras.

Gyvas, ryškus ir šiltas ombras gaunamas naudojant pastelinius žalios, geltonos ir mėlynos spalvos atspalvius. Atliekant šį metodą reikia nepamiršti, kad šį sezoną madingiausi laikomi kontrastingais deriniais.

Norėdami papildyti verslo lanką, tinkamiausias stilius yra geometrija, kuria galite pabrėžti kvadratinę nagų formą. Šio dekoro sunkumas gali būti sumažintas šviesos pagrindu, kuriame geometrija išsiskiria ryškiau.

Minimalizmas taip pat gali būti siejamas su kasdieniu manikiūru. Tačiau kai kurios jo rūšys yra universalios ir naudojamos vakariniam lankui.Ši parinktis bus tik verslo moterims. Be to, jei yra ilgas darbo paviršius, minimalizmas gali būti papildytas mėnulio manikiūro ar prancūziško stiliaus dekoru.

Stačiakampiai ažūriniai nagai taip pat gali tapti universaliu stiliumi. Viskas priklauso nuo naudojamų spalvų ir dizaino kontrasto. Jei pastelinių spalvų modelis bus nudažytas vienu ar dviem nagais, o likusi dalis bus diskretiška monofoninė danga, tai tikrai yra kasdieninė galimybė. Klubams ar vėlyviems kokteiliams, nors ir su verslo partneriais, reikalingas ryškesnis ir ryškesnis dizainas. Na, jei lankas leidžia jums naudoti sultingas vasaros atspalvius, nes jie iš karto pritraukia dėmesį ir pralinksmins visus, įskaitant jų savininką.

Stilių derinys

Vienas iš labiausiai rekomenduojamų specialistų variantų yra akvariumo dekoras su gėlių piešiniu. Jis gerai tinka su kvadratine nagų forma ir atrodo neįprastas. Šio manikiūro akcentas yra trimatis tūris. Atrodo, kad vaizdą galima pamatyti per vandens stulpelį.

Kitas puikus derinys, kuris yra populiarus mados, buvo ombras, papuoštas nebaigtu kontrastingos spalvos rėmeliu. Rėmimas palankiai pabrėžia kvadratinį antgalį ir turi daug variantų. Populiariausi spalvų rėmai tapo sidabru ir auksu. Jie yra beveik universalūs, derinami su įvairiomis spalvomis ir tinka bet kokiam vaizdui.

Manikiūro tendencijas galima priskirti ilgiems kvadratiniams nagams, ir siuntų dekoravimo vielą. Ši tendencija išaugo gana neseniai. Jo aktualumas susijęs su galimybe savarankiškai sukurti unikalų dizainą. Norėdami tai padaryti, užtenka sulenkti ploną vielą, pavyzdžiui, į keletą garbanos ar mažą figūrą. gyvūno profilio ir fiksuoti skaidrų laką keliose vietose pagal bet kokią spalvą. Tokiai kūrybai ši forma puikiai tinka.

Bet kokia konstrukcija naudojama, bet kokiu atveju ilgieji kvadratiniai nagai atrodys unikalūs tarp apvalių patarimų.

Kaip sukurti kvadratinę nagų formą, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys