Nagų ilgis

Kaip vizualiai pailginti nagus?

Kaip vizualiai pailginti nagus?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Nagų forma
 2. Spalva, kuri pailgėja
 3. Optimalūs dizaino tipai
 4. Dizainerio patarimai

Efektyvus nagų menas priklauso ne tik nuo mados tendencijų ir harmoningo santykio su visu vaizdu. Labai svarbu pasirinkti odos tipui tinkamą spalvą ir vizualiai padaryti elegantišką nagų formą. Be to, jei ilgis nėra laimingas, turite pasirinkti ekologišką dizainą. Jis vizualiai pailgina nagus, suteiks pirštų formos lengvumo ir moteriškumo. Sudėtingas manikiūras gali radikaliai pakeisti jūsų rankas.

Nagų forma

Labai svarbus kompetentingas požiūris į nagų plokščių formos pasirinkimą. Reikia nepamiršti, kad pernelyg ilgi nagai nebėra tinkami, todėl trumpesni ir vidutiniai ilgiai labiau tinka dabar. Jei natūrali forma yra gana siaura, nagas atrodys darnesnis, o jei jis yra platus, būtina atsižvelgti į savybes ir pasiekti malonės optinį efektą.

Tinkamiausius variantus, kurie išplėsti pirštus, galima laikyti tokiais.

 • Ovalas - ideali forma, tinkanti beveik visiems pirštams ir nagų plokštelėms. Tai tikras klasikinis - visuotinis, vizualiai susiaurinantis, labai elegantiškas ir moteriškas.
 • Stačiakampio formos - netinka tiems, kurie turi platų nagų tipą. Nepaisant to, kad ši forma nėra bloga, traukia ilgį, tačiau ji veikia tais atvejais, kai yra siauri nagai.
 • Sharp - gana provokuojanti forma, kuria turi būti laikomasi priemonės, nes priešingu atveju galite lengvai pernelyg apsiversti, o nagai atrodys bjaurūs.

Spalva, kuri pailgėja

Teisinga paletė gali padaryti daug ne tik renkantis suknelę, bet ir nagų kompozicijas. Todėl turėtumėte klausytis profesionalių stilistų rekomendacijų. Jie primygtinai reikalauja, kad šviesūs atspalviai būtų vizualiai sutrumpinti, o tamsieji pailgėtų, suteiktų malonę. Tai nereiškia, kad tamsus gotų mastelis yra geriausias variantas. Turėtumėte atkreipti dėmesį į gilų ir turtingą atspalvių paletę.

Idealiai tinka optiniam pailgėjimui:

 • tamsiai mėlyna - kilnus paletė, kuri niekada neatrodo pernelyg įžeidžianti, yra puikus fonas įvairiam dizainui;
 • uogų ir vyno, neįtikėtinai daug atspalvių, bet kokioje situacijoje atrodo labai naudinga ir elegantiška, puikiai derinama su dekoru;
 • smaragdas - žalia Praėjusio sezono paspaudimas, statusas ir netradicinė versija, kuri puikiai atrodo duete su skirtingais elementais.

Jei jums nepatinka tamsūs tonai arba jie yra neįmanomi dėl aprangos kodo, atkreipkite dėmesį į madingą nuogas nagų dailę. Būtina gyventi ant neutralių, suvaržytų, minkštų tonų, kurie atrodo tvarkingi ir brangūs, tačiau tuo pačiu metu nėra labai aktyvūs.

Optimalūs dizaino tipai

Nepakanka pasirinkti tinkamą spalvą ir formą. Nesėkmingas dizainas ar netinkamas dizainas gali paneigti visas pastangas. Mes siūlome Jums naudingas nagų meno galimybes, kurios vizualiai prideda ilgį prie nagų ir pirštų.

Prancūzų

Tai klasikinis manikiūras, kurio pagrindinis privalumas yra universalumas. Prancūzų manikiūras suteikia trumpą nagų ilgį dėl ratlankio, imituojančio plokštelės augimą. Šis atsparus nagų menas ilgą laiką puikiai išlaiko savo pradinę išvaizdą, todėl rekomenduojama jį atlikti su gelio danga. Ši parinktis leis jūsų plokštelėms nepastebimai ir vizualiai augti, kad neprarastų įspūdingumo ir tikslumo. Neutralūs atspalviai leidžia naudoti prancūzų kalbą net ir griežtomis aprangos kodo sąlygomis.

Mėnulio manikiūras

Ši pastarųjų metų tendencija yra nieko daugiau nei priešinga versija. Vizualiai jis pailgina plokštelę, padarydamas skylę puslankiu arba ūminiu kampu. Jis gali būti nudažytas tiek permatomu laku, tiek puikiu, šviesiu ar kontrastiniu. Staigus perėjimas tarp skylės ir pagrindinio fono daro nagų paviršių vizualiai ilgesnį. Tai galite atlikti ryškiomis spalvomis ir neutralioje padėtyje.

Geometrija

Labai madinga tendencija pastaraisiais sezonais, tačiau ji veikia ilginant su rezervacija - neįtrauktas horizontalus elementų išdėstymas. Nesvarbu, kokias geometrines formas ir linijas norite, bet jie turi būti vertikaliai. Be to, pasirinkite siauras, pailgas galimybes: ovalus, stačiakampius, trikampius, linijas.

Puikus judėjimas - kontrastingos spalvos, pavyzdžiui, juodi skaičiai ant šviesaus fono.

Nuoga minimalizmas

Neutralūs kūno tonai yra ne tik tendencijos, bet ir vizualiai sugebantys suteikti pirštams malonę. Toks elegantiškas, sudėtingas dizainas yra tinkamas beveik visose situacijose. Stilingas, glaustas pasirinkimas tikroms moterims - minimalistinis dizainas. Plonos linijos, vertikalūs taškai puikiai tinka ilginimui.

Dizainerio patarimai

Dekoras yra svarbus manikiūro elementas, galintis papuošti kompoziciją ir suteikti jai išraišką. Apsvarstykite, kokie būdai gali būti naudojami, jei nagai yra trumpi.

 • Blizgučiai, blizgesiai, blizgantys, veidrodžiai - puikiai traukia nagų plokštelę. Pasirinkite blizgus lakus, perlamutrines dangas „katės akis“ stiliaus, naudokite blizgesį kaip dekorą.
 • Venkite tamsių atspalvių prancūzų manikiūre, čia ryškesni patarimai.
 • Vertikalus modelis gali būti įvairus: pageidaujamos gėlės su ilgais stiebais, pailgos bangos, papuošalai, raštai, plonos linijos.
 • Graži kompozicija - trikampis, esantis viršutinėje dalyje.
 • Negalima dažyti nagų iš šonų - tik 1 arba 2 milimetrai be lako jau bus plokštelė.

Nurodykite nuogas, padėdami sutelkti dėmesį į odos toną.

Kaip vizualiai pailginti nagus, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys