Nagų ilgis

Ilgos nagų dizaino idėjos

Ilgos nagų dizaino idėjos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Formos
  2. Spalvų diapazonas
  3. Dizaino parinktys
  4. Spaudiniai ir kiti dekorai
  5. Gražūs pavyzdžiai

Nepaisant natūralumo tendencijos kuriant manikiūro dizainą, daugelis moterų neskuba atsisakyti ilgų, elegantiškų nagų, turinčių originalų dizainą, netrukdydami patalpos vaizduotei spalvų ir raštų požiūriu. Populiariausios iki šiol siūlomos ilgų nagų dekoravimo galimybės - mūsų straipsnyje.

Formos

Viena iš populiariausių ir net klasikinių formų. Pagrindinis šio pasirinkimo privalumas yra vizualus piršto pailginimas, kuris suteikia elegancijos ir tikslumo išvaizdą. Tačiau yra trūkumas: tokie nagai vargu ar tinka kasdieniam drabužiui, nes ši galimybė yra gana agresyvi ir mesti. Todėl rekomenduojama dėvėti ilgus smailius nagus ypatingoms progoms ar susitikimams.

Kalbant apie spalvų diapazoną, čia pasirinkimas yra visiškai laisvas - nėra jokių priedų prie nagų formos. Ypač patrauklus dėl tokių nagų atrodo kaip perlų ar matinės dangos motina. Jūs neturėtumėte apeiti apdailos ir akmenų prie nago pagrindo - tai padarys vaizdą labiau rafinuotą ir tuo pat metu iškilmingą.

Migdolų nagai turi panašią išvaizdą. Jei jūsų nagas turi pailgą siaurą formą, tada, pabrėžiant, ši parinktis tampa dar pranašesnė. Kalbant apie dizainą, verta apsiriboti blizgančiomis dangomis, puikiais milteliais ar gelu. Tačiau reikia nepamiršti, kad šiek tiek smaili nago forma sukelia gelio lūžimo pavojų antgalių srityje, taip pat smulkių dalių išardymą. Apskritai, migdolo formos nagai yra labiausiai paplitusi tendencija 2018 m. Dėl savo elegancijos ir universalumo.

Universalus ir ne mažiau gražus pasirinkimas nagų dizainui yra stačiakampio formos. Čia neturėtumėte galvoti apie savo nagų formą - bet kuriuo atveju jie gali suteikti stačiakampio formos išvaizdą. Esant aštriems kampams, stačiakampės kojos gali būti suskirstytos į ūmų kampą ir suapvalintas, pastarosios yra praktiškesnės ir todėl populiaresnės (dėl mažos tikimybės nulaužti nagą). Kampinis manikiūras tinka siaurų nagų plokštelių savininkams, kitaip sulaužymo tikimybė yra didelė, o nago išvaizda bus netinkama.

Čia aksomo ir blizgaus dangos derinys bus ypač gražus, ypač naudojant įvairius modelius. Apvalūs nagai (su nagų formos galvos odos formos vizualiu pasikartojimu) yra viena iš neįprastiausių ir elegantiškiausių metų tendencijų. Ši parinktis gali prailginti pirštus, pavyzdžiui, smailius nagus, tačiau tuo pat metu ji yra mažiau linkusi į lūžimą.

Čia tinkama klasikinė (diskretiška) spalvų schema, taip pat gelio ir originalių piešinių naudojimas.

Be klasikinių pirmiau išvardytų nagų formų variantų, dizaineris gali laisvai įkūnyti įvairiausias ir ne mažiau originalias idėjas, pavyzdžiui, nagų „baleriną“, kurios forma sujungia klasikinį ovalo ir stačiakampį. Rezultatas yra ovalo formos, su kūgiu, apipjaustytu, stačiu kampu.

Kitas įdomus sprendimas yra „lūpų dažai“, kuris yra stačiakampis, kurio kraštas „išjungtas“ kampu. Čia geriausia yra naudoti formą ant vieno piršto kartu su ovaliais arba stačiakampiais nagais.

"Ančių kojos" iš esmės skiriasi nuo "balerinos", išilgai link plokštelės galo, o tai sukuria "blyksnio" efektą. Čia puikus dizainas yra prancūzų manikiūras.

Spalvų diapazonas

Renkantis gėles, pirmiausia verta paminėti, kad darbininkams būtų naudingiau dirbti kasdieniame gyvenime ir kasdieniam nusidėvėjimui ant rezervuotų atspalvių. Ceremoninio išvykimo atveju pasirinkimas plečiasi: turtingos spalvos, spalvingos spalvos, kartu su smailia forma, vaidins svarbų vaidmenį kuriant tobulą vaizdą.

Viena iš pagrindinių šių metų mados tendencijų yra smaragdas, taip pat bordo spalvų ilgų nagų spalva. Ši paletė yra optimali visoms progoms: kasdieniniam darbui, atostogoms ar vakarėliams.

Tačiau norint išlaikyti tokių nagų įvaizdį, reikia pasirinkti reikiamus drabužius ir aksesuarus. Visų pirma, puiki galimybė būtų sujungti nagų ir lūpų dažus.

Jūs neturėtumėte apeiti ir giliai (net tamsiai) atspalvių: jie visada prisideda prie paslapties įvaizdžio ir tuo pat metu suvaržo eleganciją. Skirtingai nuo tamsių atspalvių, baltas tradiciškai atrodo kaip populiarus ir neabejotinai ryškus nagų dizaino pavyzdys. Be to, baltos spalvos nagai, ypač su inkrustuotais akmenimis, idealiai tinka vestuvėms palei nuotaką.

Įdomūs sprendimai gaunami eksperimentuojant su prancūzų manikiūru. Čia taip pat nėra jokių apribojimų - net ir juodos spalvos švarkas atrodys originalus ir moteriškas. Be to, norint, kad nagų išsikišimas būtų didesnis, rekomenduojama ne įprastai baltos, bet spalvos, naudojant lako dangą.

Tarp originalių manikiūrų taip pat galite pabrėžti aukso, sidabro ar metalo dizainą, taip pat vaivorykštės spalvų „chameleoną“. Nepraleiskite perlamutro - kartu su pieno baltumu arba juoda spalva, šis dizainas bus panašus į tikrą perlą. Negalima prarasti savo populiarumo ir nuolydžio, ir jūs galite naudoti ne tik papildomą ar pastelinę, bet ir gana kontrastingą spalvą.

Dizaino parinktys

Manikiūro idėjų įvairovė leidžia sukurti unikalų vaizdą visoms progoms. Vinys su rhinestones visada bus naudingas pasirinkimas, siekiant pritraukti dėmesį ir sukurti iškilmingą įvaizdį. Šis dizainas ypač tinka ilgiems nagams: didelis nagų dydis leidžia eksperimentuoti ne tik su akmenimis, bet ir su jų deriniais su blizgesiais, piešiniais ar lipdukais.

Labiausiai suvaržytas ir elegantiškas variantas būtų naudoti nedidelius rhinestones kartu su pasteliniais atspalviais (persikas, turkis, rožinis), ypač naudojant matinę spalvą. Didelės rhinestones prie nago pagrindo bus puikus prancūzų manikiūro priedas.

Klasikinis pavyzdys, kaip naudoti didelius ir mažus rhinestones yra vestuvių vaizdas - monochromatinis baltasis gelis kartu su mažais deimantais ir perlais atkeliauja. Tačiau nebūtina pernelyg smarkiai pervertinti: perlamutras ar gradientas kartu su putojančiais akmenimis gali būti netinkami.

Apskritai, glutimo problema gali būti išspręsta paprasčiausiai - sutvarkyti akmenis su gražiais piešiniais ant vieno ar dviejų nagų. Ši parinktis bus ne tik elegantiška ir diskretiška, bet ir unikali.

Galbūt vienas iš neįprastiausių mados atradimų nagų dizaine yra aksomo danga. Tam reikalingas specialus lakas, o dengimo galimybės gali būti labai skirtingos: nuo visiško nagų padengimo iki elegantiškų ir neįprastų modelių. Be to, "smėlio" lakas - tikras išgelbėjimas skaldytiems ar pažeistiems nagams. Profesionalūs dizaineriai gali suderinti aksomo dengimą su blizgančiu ar auksiniu - rezultatas gali būti nenuspėjamas, gražus ir neįprastas.

Grafiniai vaizdai ir išgalvotas geometrija, be abejo, stebina įvairius vykdymo variantus. Spalvų schema gali būti bet kokia: nuo citrinos iki kietos rožinės spalvos. Pastaruoju atveju juodos geometrinės linijos yra puikus sprendimas.Spalvos variante verta apsvarstyti spalvingų raštų ir geometrinių formų naudojimą keliuose vienos rankos pirštuose, tokiu būdu pridedant „zest“ vaizdui.

Tačiau, skirtingai nei rhinestones, milteliai ir klasikiniai volumetriniai modeliai su spalvomis, reikėtų vengti geometrinių atspaudų smailių ar išplėstų nagų savininkams: vietos trūkumas gali sukelti nesąmonę. Apskritai, geometrija leidžia sukurti glaustą ir kartais griežtą diskretišką dizainą kasdieniam drabužiui.

Folija yra dar viena gerai žinoma šių metų tendencija, kuri tapo žinoma socialiniuose tinkluose. Taikant tokį manikiūrą, gali atrodyti sunku, tačiau tokį metodą galima išmokti be sunkumų. Turėtų tai prisiminti Taikyti foliją visam nagų paviršiui yra nepageidaujamas - tiesiog patraukite antgalius, sukuriant derinį su ramus rausvais atspalviais, artimais natūraliam nagų spalvai.

Spaudiniai ir kiti dekorai

Jei reikėjo sukurti įspūdingą, iškilmingą įvaizdį vienai vakarai, verta pamąstyti apie odelės blizgesį. Šis dizainas yra labai trumpalaikis ir ištrinamas, kai pirmą kartą prasidės vanduo, tačiau galite būti tikri dėl nenugalimų nagų atostogų ar vakarėlio metu.

Ypač įspūdingi ant ilgų nagų atrodo „katės akis“ - manikiūras, sukurtas naudojant specialų laką su magnetiniu efektu. Mažiausios lako metalo dalelės sudaro švytinčią dėmę, panašią į akį. Taigi pavadinimas ir charakteristika.

Gradiento manikiūras idealiai tinka ir smailiai, ir apvaliai, arba stačiakampėms formoms. Puikus vaizdas bus dviejų ar trijų akmenų įdėklas nagų pagrinde. Tačiau nereikia perdėti - naudojant kontrastingus vaivorykštės atspalvius, svarbu išlaikyti priedų suvaržymą.

Nepriklausomai nuo klasikos - meno tapyba manikiūre buvo ir yra tendencija. Jei turite galimybę ir domėjimąsi šepečiu, galite lengvai sukurti individualų gėlių, širdies, lapų ir net išgalvotų vaizdų vaizdą. Gėlių forma taps puikiu papildymu šviesiai, erdviai vasaros išvaizdai, o grakščios monogramos padės sukurti vakarinio leidinio dizainą.

Prancūzų manikiūras yra tikras laiko neturintis klasikinis, su kuriuo leidžiama atlikti bet kokius eksperimentus: nuo spalvos pasikeitimo iki akmenų ir aksomo lako naudojimo. Dažniausia tokio dizaino forma yra smailus arba ovalus, taip pat stačiakampis.

Gražūs pavyzdžiai

Puikus ir visiškai neutralus atrodo nude manikiūras su inkrustuotais perlais ir kubiniais zirconias. Odelių dizainas su blizgančiais akmenimis puikiai derinamas su juoda matine apdaila.

Klasikinis prancūziškas manikiūras, papildytas rhinestones ant vieno piršto nago, atrodo lakoniškas ir tvarkingas. Stačiakampiai nagai su klasikine juoda matine apdaila yra puiki galimybė kasdieniam drabužiui.

Baltas manikiūras, kurio dydis yra vos pastebimas, tačiau kontrastingas juodas taškas yra originalus ir tuo pačiu klasikinis sprendimas visoms progoms. Paprastas, nesudėtingas raštas ant permatomo lako atrodo originalus ir ne visai nereikšmingas, tinkamai parinkus priedus.

Kaip padaryti manikiūrą ilgiems nagams, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys