Nagų ilgis

Ilga nagų prancūzų kalba: originalios dizaino idėjos ir naujausios mados tendencijos

Ilga nagų prancūzų kalba: originalios dizaino idėjos ir naujausios mados tendencijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra prancūzų manikiūras?
 2. Mes pasirenkame formą
 3. Aprėpties pasirinkimas
 4. Ilgų nagų tendencijos
 5. Dizaino idėjos
 6. Gražūs įkvėpimo pavyzdžiai.

Nepaisant to, kad mados tendencija yra natūrali, šiandien moteriškame paveiksle dažnai matomi ilgi nagai. Ir kadangi jų dizainas dažnai palieka daug pageidavimų, būtina išsiaiškinti savybes, su kuriomis reikia susidurti ieškant tobulo manikiūro.

Kas yra prancūzų manikiūras?

Pagal prancūzišką manikiūrą reiškia nagų plokštelės atlenkiamo krašto akcentavimą. Iš pradžių šis dizainas buvo sukurtas specialiai aktorėms, neturinčioms pakankamai laiko perpjauti nagus keičiant drabužius. Tuo metu striukė buvo revoliucinis sprendimas, leidžiantis išlaikyti gerus nagus.

Tradicinėje versijoje striukė reiškė plika ar kūno pagrindą ir baltą krašto galą.

Vėliau technikos spalviniai sprendimai tapo įvairūs - dėl šios priežasties galima sėkmingai įvesti prancūzų dizainą į bet kokio stiliaus ir amžiaus moterų lanką. Tokiu atveju šiandien regeneruota nagų dalis, vadinama šypsena, gali būti įvairiausia. Jei anksčiau ji vis dar turėjo ryšį su tam tikra nagų plokštelių forma, šiandien visi bandymai yra sveikintini: nuo pločio ir aukščio iki savininko vaizduotės.

Prancūzų manikiūras šiandien turi keletą variantų - Tai tradicinė klasikinė, atvirkštinė arba apversta striukė ir net nuolydis. Kiekvienas tipas yra nepaprastas savaip, o pats metodas gali vizualiai padidinti ne tik nagų formą, bet ir padaryti elegantiškesnius pirštus.

Mes pasirenkame formą

Ilgi nagai gali turėti skirtingą krašto formą. Šiandien keletas nagų plokščių dizaino variantų laikomi madingais. Sėkmingiausios iš jų yra ovalo formos, nes joje nėra jokių sienų. Be to, yra populiarūs kvadratiniai ir migdolų formos medetkai, kurių grįžimas tapo sveikintinu renginiu daugeliui madų.

Kaip aštrūs nagai, ši forma šiandien taip pat pradėjo rinktis gana dažnai. Sąžiningai pažymėtina, kad aštrių nagų dėka dėl savo žavesio ir šokiruojančio dizaino pasirinkimas yra gana didelis. Jei kažką skulptuosite, jie neatrodo gražūs moters lanku. Apskritai, kiekvienos moters nagų forma pasirenkama pagal natūralių nagų plokštelių savybes ir įpročius. Tai paaiškinama tuo, kad kai kurioms fashionistas dažniau pasivaikščioti su ovaliais nagais, kurie neliečia nieko, o kitos moterys nėra nepatogios ir smarkiai supjaustytos.

Kai kurie stengiasi patikti madai, kiti bando kažką naujo, bet beveik visada moteris greitai nustato, kokia forma jai patinka.

Kažkas pageidauja sklandžios formos, kuri iš dalies atsiranda dėl manikiūro paskyrimo. Pavyzdžiui, ovalo formos versija ar net „balerina“ moterų lankuose atrodo geriau nei ilgai ir neįmanoma. Tą patį galima pasakyti apie bandymą įterpti asimetrinį pjūklą į vaizdą - jis yra geras vienu metu, tačiau jis visiškai netinka kasdieniam drabužiui.

Aprėpties pasirinkimas

Tiesą sakant, visų tipų šiuolaikinės prancūzų nagų dangos gali būti suskirstytos į 2 tipus: gelius ir lakus. Nuo šiandien mes esame įpratę prie aukštos kokybės ir patvaraus manikiūro, pasirinkimas sustoja hibridiniams lakams, kurie sujungia abi gelio ir lako savybes.Jei anksčiau buvo ir painiavos tarp gelio lako ir šelako sąvokų, šiandien beveik kiekviena moteris žino, kad lakų veikimo principas yra tas pats (antrasis pavadinimas yra susijęs su konkrečiu prekės ženklu).

Prancūzai ilgiems nagams gali būti naudojami su įvairių tipų dangomis. Geriausias yra matinis ir blizgus pigmentinis lakas. Su dideliu pigmentavimu jie yra ekonomiški. Su jais patogu dirbti, nes jie nėra išdžiovinami be specialios džiovinimo lempos. Tai leidžia kapitonui dirbti be skubėjimo, atliekant vieną ar kitą aptarnavimo striukės dizainą.

Be matinio ir blizgaus dengimo galimybių, verta paminėti magnetinius, chameleonus, temperatūrą, želė, perlamutrą ir veidrodinius variantus. Kiekvienas iš jų leidžia pridėti kažką kitokio nei prancūzų manikiūro dizainas, kuris leis moteriai būti dėmesio centre. Pavyzdžiui, temperatūros dangos, kurios sukuria gradiento efektą dėl skirtingų aplinkos temperatūrų, atrodo ypač gražios ilgais nagais. Šalta, viršutinis kraštas bus tamsesnis, o pagrindas gali likti šviesus.

Magnetinės parinktys leidžia sukurti „katės akies“ efektą, nors šiandien meistrai pagerino įprastą blyksnį, tiesiogine prasme atlikdami kosminius dizainus su šiuo laku. Chameleono variantai yra puikus, nes jie prisitaiko prie skirtingo apšvietimo. Veidrodžių variantai gali atkurti metalo efektą, kuris taip pat laikomas itin moderniu šiandien.

Jelly variantai yra gerai subtilus dizainas - jie skiriasi permatomas tekstūros.

Ilgų nagų tendencijos

Yra daug idėjų, kad mada siūlo priimti prancūzų manikiūrą ant ilgų nagų. Pavyzdžiui, šiandien yra madinga:

 • pabrėžti ne visus, bet tik tris ar keturis nagus iš dešimties;
 • naudoti kontrastinės matinės ir blizgančios dangos žaidimą;
 • naudoti ne tūrio ir tinko apdailą, bet plokščius ir patogius interjero dekoravimo elementus;
 • sukaupti nagus, o ne naudoti nepatogias ir pritaikytas plokšteles netinkamiausiu metu;
 • naudokite dizainą gražiais akmenimis, bet mažais dydžiais, sujungiant juos su puokštėmis ar aukso (sidabro) blizgesio taškais;
 • atkreipti dėmesį į švarko priklausomybę tam tikram metų laikui arba netgi mėnesiui ar atostogoms;
 • paskirti odelių plotą mažais akmenimis, folija, kontūro smūgiu.

Svarbu, kad dizaine būtų naudojami harmoningi spalvų deriniai. Geriau, kad naudojamų spalvų skaičius neviršytų trijų ar keturių, priešingu atveju dizainas praranda savo statusą, atrodo paprastas ir nuobodu. Be to, ilgos nagai yra ypač reikalingi pirminės spalvos pasirinkimui, todėl juos reikia kruopščiai pasirinkti, atsižvelgiant į drabužius ar specialius priedus moteriškoje spintoje. Manikiūro spalva neturėtų visiškai sutapti, pavyzdžiui, su sijono ar suknelės tonu, bet jei ji yra susijusi, tai suteiks universalumo įvaizdį.

Svarbu nepamiršti dekoro dozavimo: Prancūzijos striukė ant ilgų nagų atrodys brangesnė, jei naudojate mažiau blizgesį, bet pasikliauti akcentinių nagų medžiaga. Šiuo atveju dėmesys gali būti skiriamas ne tik pačiam švarkui, bet ir prancūzų manikiūras galima derinti su klasikiniu, mėnulio, atvirkštiniu prancūzišku, „milteliu“, „šydu“ ar net „skaldytu stiklu“. Skirtingų tekstūrų kontrastai paprastai suteikia ypatingą nuotaiką švarkui, puoselėjant moterišką vaizdą.

Dizaino idėjos

Šiandien papuošti prancūzų kalbą ilgais nagais gali būti:

 • Akrilo pagrindu pagaminti milteliai;
 • patrinti;
 • lipdukai;
 • štampavimas;
 • trafaretai;
 • lakai;
 • rankomis dažyti;
 • Japonų kamifubuki;
 • blizgus arba blizgus cukrus;
 • rhinestones arba kristalai;
 • manikiūro folija.

Neginčijami šio sezono vadovai yra nėrinių motyvai ir geometriniai dizainai.

Kalbant apie nėrinius, verta paminėti, kad dabar ji yra įkūnyta rankomis. Ypač gražus atrodo akcente pagal klasikinę ir atvirkštinę prancūzų kalbą. Nėriniai motyvai gali būti akcento voko centre, šone, vietoj šypsenos arba pačios nagų plokštės pagrindo. Jie atliekami piešiant, štampuojant, naudojant vienkartinius trafaretus arba išimant modelį iš folijos ant specialaus klijų, kuris tampa skaidrus džiovinant.

Geometriniai modeliai dažnai yra pagrinde. Šiandien tai yra pailgos trikampiai, kurių ilgis gali būti nuo pagrindo iki nago krašto. Tuo pat metu jie dažnai turi pasienio ar lygiagrečių juostų, dėl kurių jie vizualiai sumušė plokščių trūkumus. Dažnai geometriniams dizainams naudokite rhinestones, kamifubuki ir blizgesį. Be to, smulkinimas naudojamas tolesniam dizainui: ant jo nudažomas gelis, o kartais ir ant jo sukuriami tūriniai brėžiniai.

Dizainą galima atlikti pagal sezoniškumą. Pavyzdžiui, rudenį galite naudoti lapų ir lietaus lašų spaudinius, naudodami skaidrų viršų arba modeliavimo gelį. Vasarą galite taikyti sultingų vaisių ir vabzdžių temą. Pavasarį verta apsupti nagų, naudodami pirmąjį žalią spalvą. Žiemą, megztų megztinių, sniego drožlių dizaino ir sniego striukės, kuriai galite naudoti akrilo smėlį, tekstūra.

Sniego miltelių poveikis atrodys labai gražus, uogų dizainas laikomas lygiai taip pat madingu. Dėl didelio nagų ilgio panašios temos nebus sunku papuošti ilgus, prancūzų akcentinius nagus. Tokių nagų pavidalu atrodo visi plunksnų, spikeletų ir gėlių, pagamintų šlapio piešimo su specialiais lakais technika.

Gražūs įkvėpimo pavyzdžiai.

Įvertinkite modernaus dizaino galimybes, padedančias fotografijų galerijų pavyzdžius, aiškiai parodant mados tendencijų tendencijas.

Gražus prancūziškas ilgiems nagams, pastelinėmis spalvomis.

Geras sprendimas kiekvienai dienai, kuri gali pagyvinti bet kokį moters įvaizdį.

Nėrinių naudojimas prancūziškoje temoje neatsisako savo pozicijų.

Elegantiškas leidinio sprendimas, galintis nurodyti gamtos tobulinimą.

Elegantiškas sprendimas modernios miesto moters įvaizdžiui.

Švelnus striukė plika spalva, galinti pagerinti net lakoniškus drabužius.

Galimybė įsigyti maišelį ar batus, originalus įspūdingo mados dizaino sprendimas.

Ruduo dizainas, kuris pakels jūsų dvasias ryškiomis spalvomis.

Žiemos idėja, kurios dėka galite išsiskirti iš minios.

Suprojektuokite griežtas lankas, į kurias reikia atsižvelgti į aprangos kodą.

Kaip parengti geriausią aptarnavimo striukę, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys