Išdavystė

Išdavystė: kas yra ir kaip atpažinti?

Išdavystė: kas yra ir kaip atpažinti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Priežastys
 3. Ženklai
 4. Kaip tai gydyti?
 5. Kaip išgyventi?
 6. Ar galima atleisti?
 7. Ar galima išvengti?
 8. Psichologo patarimai

Santykiai tarp žmonių yra įvairūs. Tokie jausmai kaip meilė ir neapykanta visada yra. Nenuostabu, kad jie sako, kad nuo meilės iki neapykantos - vienas žingsnis. Šie du jausmai gali pakeisti savo vietą žmogaus sieloje, kai yra išdavystė.

Kas tai?

Cheating yra išdavystė. Ir tai gali būti visose žmogaus gyvenimo srityse. Ypač dažnai ši sąvoka atsiranda, kai kalbama apie santykius tarp lyties.

Išdavimas pažeidžia visus sąžiningų santykių tarp vyro ir moters įstatymus. Kur yra linija tarp išdavystės ir trumpalaikės aistros, niekas negali atsakyti. Visos išvados, kurias kiekvienas žmogus daro sau.

Pavyzdžiui, meilė išsiskiria tarp dviejų artimų žmonių, kurie išsivysto į kažką daugiau - sielos draugą. Treason vienas partneris daro abejingą. Taip atsitinka todėl, kad vienas iš jų nusprendžia kitaip elgtis sąžiningai.

Todėl yra apgaulė, kurios negalima lengvai ir laisvai patirti. Sutrikusi jausmų harmonija, kuri veda prie plyšimo.

Skirtingi žmonės keičiasi skirtingai. Kai kuriems, sukčiavimas nėra laikomas sukčiavimu, jei jis turėjo vienkartinį pobūdį. Nepaisant to, ši apraiška niekada nebus gyvenimo norma. Nė vienas iš tinkamų žmonių nepriims to, kad jis buvo išduotas.

Beje, vyrai ir moterys turi skirtingą požiūrį į šį veiksnį. Pirmasis mano, kad vyrų išdavystė nekelia grėsmės jų šeimai. Kai kurie stipresnės lyties atstovai rimtai prilygsta jų užburiantiems ryšiams su neigiamais įpročiais, pavyzdžiui, rūkymu ir geriamuoju. Be to, ne gėrėjai ir nerūkantys asmenys pasiteisina, sakydami, kad tai yra vienintelis jų trūkumas.

Toks vartotojų požiūris į moterį negali būti pateisinamas nieko. Jei žmona leidžia savo vyrui elgtis taip, tai yra jos asmeninė teisė. Tačiau šis elgesys prieštarauja visiems žmogaus egzistencijos kanonams.

Moterys apgaudinėja savo tikinčiuosius ne mažiau kaip vyrus. Bet čia jūs turite padaryti rezervaciją. Kai kurie procentai išeina iš keršto, bandydami įrodyti savo vyrui, kad jis elgiasi ne taip, kaip norėtume.

Kalbėjimas tiesiogiai, jokios padorios moters nepavyks eiti į išdavystę, jei jos draugas yra turtingas, mandagus, gražus, šeimos žmogus, negeria, nerūkoma. Todėl, jei norime žinoti moterų neištikimybės priežastis, šis klausimas turėtų būti išsamesnis. Tad kodėl moterys ir vyrai vis dar nori eiti į išdavystę, suprasime.

Priežastys

Jie gali būti skirtingi. Kiek žmonių, tiek daug priežasčių. Tačiau, norint klasifikuoti prielaidas, kurios veda į išdavystę, yra įmanoma. Pabandykime juos suskirstyti pagal taškus.

 • Pradėkime nuo banalaus. Mergaitė nėra susituokusi dėl meilės. Tam tikros aplinkybės privertė ją imtis šio žingsnio. Tuo metu, kai ji priėmė šį sprendimą, jai atrodė, kad viskas buvo „ištverta - įsimylėjusi“. Bet ne, žmogaus siela turi tokias savybes, kurios neklauso blaivaus proto. Po kurio laiko ji susitiko su savo svajonių vyru. Žinoma, šioje situacijoje niekas negali duoti savęs įsakymo mylėti ar ne mylėti šį ar tą asmenį. Dėl to buvo išdavystė ir dėl to buvo sunaikinta santuoka.
 • Kitas momentas. Iš pradžių šeimos santykiuose viskas buvo gerai. Tačiau laikui bėgant prasidėjo konfliktai. Sutuoktiniai pradėjo drebėti. Vienas iš jų susitiko su labiau bendresniu asmeniu.Jis jam atrodė patrauklesnis. Netrukus santuoka buvo sunaikinta.
 • Kai kurie sutuoktiniai visą laiką neturi dėmesio. Pavyzdžiui, moteris bando padaryti savo išvaizdą nepriekaištingą. Atsižvelgiant į tai, ji taip pat yra gera šeimininkė ir savarankiškas asmuo. Ir jos vyras, esantis tuščiame taške, nepastebi visų šių savybių, bet, priešingai, taip pat kaltina ją už menkiausią pažeidimą.

Kantrybė su žmona gali bet kada sprogti. Ir šiuo metu tikrai bus kas nors, kuris matys visas nusikaltusios moters savybes ir orumą. Šiuo atveju išdavystė yra neišvengiama.

 • Sutuoktiniai kartu gyvena per ilgai. Vaikai yra suaugusieji, tačiau bendrų interesų nėra. Emocinė situacija namuose rodo, kad vyras ir žmona tapo visiškai svetimi. Norint patikrinti, ar taip yra, vienas iš jų nusprendžia atlikti svetimavimą. Tada paaiškėja, kad pats laikas atleisti vienas kitą nuo šeimos įsipareigojimų. Tačiau taip nėra. Situacija gali apsisukti ir pereiti prie kito scenarijaus. Išdavystė sukels stresą, emocinį kratymą. Rezultatas bus sutuoktinių susitaikymas ir jie bus išgydyti nauju būdu.
 • Socialiniai tinklai didina pokyčių skaičių. Daugelis žmonių turi savo asmenines sąskaitas. Kai kurie iš jų bendrauja su buvusiais pažįstamais ir klasiokais. Tarp jų gali būti buvęs mylimas. Ir nėra jokios garantijos, kad užmiršti jausmai neatsiras tarp jų.

Tai paprastai prasideda taip. Iš pradžių kalbama apie tai, kaip kažkas gyvena gyvenime, o tada prasideda šilti prisiminimai. Prieš išdavimą šiuo atveju ranka yra nustatyta.

 • Sunku įsivaizduoti, bet taip pat atsitinka kai kuriems tiesiog reikia sekso. Jis yra pasirengęs pamiršti apie šeimą ir vaikus. Po tokių veiksmų atgaila atgaila, tačiau, jei giminaičiai apie tai sužino, atsipirkimas bus labai didelis. Tai reikės daug darbo, kad atstatytų santykius tarp sutuoktinių.
 • Ir dar viena „nedidelė priežastis“ yra alkoholis. Svaiginimo būsenoje žmogus negali tinkamai mąstyti. Žinoma, tie jausmai, kuriuos normalus žmogus slopina patys, perima. Kai sąmonė neatitinka padorumo reikalavimų, tada atsiranda tokios neigiamos apraiškos. Tai gali būti per didelis. Todėl tiems, kurie po alkoholio vartojimo prastai kontroliuoja, turėtų būti ypač atsargūs.
 • Didelis amžiaus skirtumas taip pat vaidina svarbų vaidmenį formuojant išdavystės nuotaiką. Tai neįvyksta iš karto. Kai žmogus ir moteris susitinka, kur vienas yra daug vyresnis už kitą, tada iš pradžių viskas vyksta puikiai. Vyresnio amžiaus partneris saugo savo meilę. Bet laikas praeina, o amžius pradeda veikti visose gyvenimo srityse. Visų pirma - tai seksualinis patrauklumas, tada yra daugybė nuomonių ir įsitikinimų. Rezultatas - visiškas asmenybių nesutapimas, nes reikšmingas sutuoktinių amžiaus skirtumas yra iš esmės nenatūralus.

Ženklai

Atpažinkite išdavystę nėra lengva. Kai kurie netikėti sutuoktiniai paslėpti savo santykius taip, kad net patyręs specialus agentas negali jų suskaidyti. Viskas yra rimta: slaptažodžiai, apartamentai, rinkimai. Paprastai tokie ryšiai nėra ilgą laiką skelbiami, o kai kurie iš jų visiškai neatskleidžiami.

Jei abi besikeičiančios šalys nenori, kad didelis žmonių ratas suprastų savo santykius jie padarys viską, kas įmanoma ir neįmanoma paslėpti išdavystę.

Nė viena žmona ar vyras nesitikės, kad jo sielos draugas bus išduotas, jei ji viskas bus atsargi. Taip, tai labai sunku, bet tam tikru būdu pateisina netikimus vyrus ir žmonas.

Nepaisant visko, toks „gleny“ siekia išgelbėti šeimą. Todėl siekiant taikos šeimoje ir vaikų labui jie stengiasi ne reklamuoti savo gyvenimą ne santuokoje. Žinoma, nėra jokios priežasties juos pagirti, tačiau tai bent jau išeitis iš situacijos.

Kitas dalykas, kai yra aiškių įrodymų, kad yra neteisėta. Ir štai ką reikia atkreipti.

 • Antroji pusė labai atidžiai stebėjo jų išvaizdą. Ir tai taikoma ir vyrams, ir moterims. Šiuo atveju turėtumėte atkreipti dėmesį: pastaruoju metu jūsų vyras (žmona) ypač domina asmeninę higieną, stiprus kvepalų ar kvepalų kvapas iš jūsų mylimojo, idealus šukuosena daroma kiekvieną dieną ir pan. Viskas prasidėjo staiga, bet prieš tai nepastebėta. Pažvelkite į savo draugą.
 • Flirtavimas yra dar vienas ženklas. Jis gali pasireikšti be priežasties, kai esate pažįstamoje įmonėje. Jūsų draugas (ca) elgiasi provokuojantis, nuolat atkreipdamas dėmesį į save. Tai nereiškia, kad jūsų sutuoktinio garbinimo objektas (ha) yra arti. Tiesiog kai žmogus yra romantiški, jis elgiasi taip, nes šiek tiek padidėja hormonų lygis, arba jis yra susijaudinęs.
 • Šaltumas lytiniuose santykiuose - Tai ryškus ženklas, kad jūsų partneris keičiasi. Netikėtas sutuoktinis (-iai) turi dvigubą gyvenimą. Vienoje kitoje pusėje yra ištikimas ir mylintis žmogus, kitame - aistringas meilužis (ca). Tokie žmonės turi pakankamai patirties ir lengvai atsisako nereikalingų.
 • Nervinis elgesys taip pat gali reikšti, kad partneris jus apgauna. Jūs tiesiog pradėjote jį erzinti, nes jis turėjo naują garbinimo objektą. Jam atrodo, kad jūs sąmoningai darote viską, kad jį pykstu.

Nuolatinės neigiamos emisijos gali sukelti agresiją. Pokyčius galima numatyti iš anksto. Santykiai mažės ir netgi gali baigtis.

 • Jūsų žmona ar vyras elgiasi įtartinai. Dažnas vėlavimas darbe, išsigandęs išvaizda, kai užduodate pagrindinius klausimus. Viskas rodo, kad reikia apsvarstyti problemą. Daugelis besikeičiančių partnerių pradeda paslėpti savo telefoną, kad negalėtumėte stebėti jų skambučių ir privačių pranešimų. Galbūt jūsų įtarimai yra pernelyg nustumti, bet tikrinimas šioje situacijoje nekenkia.

Tai tik keletas iš ryškiausių požymių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Jei gerai pažįstate savo vyrą ar žmoną, tuomet jūs galėsite matyti elgesio pokyčius, kurie būdingi tik jūsų mylimam žmogui.

Kaip tai gydyti?

Nėra ir nebus aiškus atsakymas į šį klausimą. Žinoma, niekas geras išdavystėje nėra mylimas žmogus. Ir jei vertinama vienašališkai, tuomet galite duoti tik vieną patarimą - gauti santuoką.

Bet mes visi suprantame, kad mūsų gyvenime yra skirtingų situacijų, kurios neleidžia mums tiesiogiai ir besąlygiškai veikti teisingai.

Jei esate tvirtai susietas su vyru ar žmona, mėgstate beprotybę ir nenorite nutraukti santuokos, tuomet turėtumėte galvoti ir išklausyti psichologo patarimus.

Jūs galite sugalvoti išdavystę, kai negalite įsivaizduoti gyvenimo be jūsų artimo asmens. Šiuo atveju neturėtumėte stumti jo į atvirą pokalbį ir stengtis, kad jis būtų „aiškus vanduo“.

Taigi rizikuojate prarasti savo meilę amžinai. Galbūt jis (ji) apsisuks ir paliks su žodžiais: „Kadangi žinote viską, tai reiškia, kad man nieko nereikia paaiškinti“. Jei bijo tokio įvykio, tada elkitės atsargiai.

Šioje situacijoje nebūtina maišyti skandalų ir tantrumų, reikalauti lojalumo ir sąžiningumo. Jei sutuoktinis (-iai) „neuždengė durų“ iš karto, tada kur yra garantija, kad jis (ji) nepaliks po kito skandalo.

Jei jaučiatės, kad jūsų vyras (žmona) kenčia ir nežino, ką daryti, tai geriau nesiimti jokių staigių judesių. Praneškite, kad jūs nieko nežinote, ir toliau elgiatės taip, tarsi nieko nebūtų atsitikę. Net pabandykite padidinti savo dėmesį į savo sutuoktinį (-ius).

Kalbėkite meilingus žodžius, flirtuokite ir žiūrėkite savo išvaizdą. Šis elgesys neabejotinai prisidės prie to, kad jūsų antroji pusė vis dar nedrįsta palikti šeimą.

Kitas dalykas yra tai, kad būtinos kardininės priemonės, kad sutuoktinis pripažintų jo klaidą.

Pirmiausia jums reikia sugauti apgaudinėjantį vyrą (žmoną). Neteisingas partneris turi suprasti, kad jis padarė labai blogą aktą. Priešingu atveju išdavystė taps įpročiu. Vyrui (žmonai) nebūtina turėti didelę bausmę.

Galite tiesiog pasikalbėti su mylimu žmogumi ir paaiškinti, kad jo veiksmai kenkia jūsų šeimos reputacijai. Jei turite patikimų santykių, galbūt viskas vyks.

Santuoka visada buvo abiejų sutuoktinių lojalumas. Todėl jums reikia raginti savo partnerį tinkamai elgtis su jumis. Tam reikia pasikliauti savo mintimis ir norais.

Turite suprasti, kad nepakanka skaičiuoti svetimavimą. Po to, kai tai atsitiks, būtina aiškiai žinoti, ką daryti su šiuo faktu ir kaip elgtis. Yra vienas paprastas atsakymas - tai priklauso nuo jūsų. Jei nuspręsite atleisti, atleiskite ir niekada nesigailėkite.

Jei suprantate, kad negalite sutikti su mylimojo išdavyste, tada turėtumėte pateikti santuokos nutraukimo bylą.

Kaip išgyventi?

Nepakanka žinoti, kad antra pusė keičiasi. Po to būtina suprasti, kaip išgyventi išdavystės skausmą. Taigi sekite savo vidinį balsą, jis niekada neklaidins tavęs. Ir pradėkite dirbti su šia problema.

 • Negalima apsigyventi, ką pakeitėte. Sunaikink visus neigiamus prisiminimus ir patirtis, su kuriais susidūrėte tuo metu, kai sužinojote apie mylimojo išdavystę. Išplaukite iš savo galvos išdavystės faktą. Tai bus lengviau, kai manote, kad jūsų partneris yra labai atgailaujantis.
 • Negalima paniekinti save silpnumu ir tuo, kad elgiatės neteisingai. Jūs einate į savo širdies kvietimą ir tai visiškai teisus. Niekas negali kaltinti jūsų dėl jūsų veiksmų.
 • Negalima klausytis patarimų, kuriuos „geri norai“ bando suteikti jums. Ne visada jie gali padėti, o kai kurie gali tik pakenkti. Atminkite, kad iš šono yra daug lengviau spręsti, nei patirti sielos problemą.
 • Negalima keršto. Būkite aukštesni. Nebūkite piktas, nes pyktis yra blogas patarėjas ir niekada niekada nepadėjo. Dėl neigiamų problemų jūsų problemos augs tik kaip sniego gniūžtės.
 • Po mylimojo išdavystės mano širdyje yra labai blogai. Kad išvengtumėte depresijos, įsitraukite į trukdančius ir teigiamus dalykus. Geriausios pagalbos sportas. Kierat ar stadionas susitiks su mąstančiais žmonėmis.

Nauji pažįstami ir bendrosios aistros jus atitrauks nuo obsesinių minčių.

Jei jūs dabar skaitote šį elementą, turėtumėte suprasti, kad jūsų sielos gelmėse jūs vis dar tikitės, kad jūsų santykiai nebus suskaidomi. Jei nuspręsite atleisti išdavystę ir padaryti taiką su savo sutuoktiniu, atlikite keletą žingsnių.

 • Kai esate arti savo sielos draugo, pabandykite jo dar kartą nekaltinti dėl išdavystės. Patikėkite, tavo mylimasis žmogus patiria ne mažiau nei tavo ir bando su visais savo potencialais užmegzti santykius.
 • Pasivaikščiokite daug, eikite aplankyti ir parodyti savo susitaikymą.
 • Prisijunkite prie bendros priežasties, pavyzdžiui, pradėkite taupyti pinigus, kad nusipirktumėte brangų elementą, kurį jums reikės ir kuris jums patiks.
 • Būtinai įtraukite vaikus į įvairias šeimos šventes ir pramogas. Iš jūsų santuokos tik sustiprės.
 • Pradėkite bendrus remonto darbus savo bute arba pradėkite statyti bet kurio pavėsinės pavidalo objektą. Vėliau surengsite bendrus susirinkimus.
 • Atskiras pramogos taip pat gali padėti greitai prisitaikyti prie realybės. Tegul vienas iš jūsų eina žvejoti, o kiti tvarko namų ruošos darbus. Iki vakaro susitiksite ir gausite bendrą vakarienę, kur pagrindinis patiekalas bus ausis.

  Jūs galite pamiršti visus įžeidimus, kai tai bus nuoširdi nuotaika. Niekas jums neišspręs jūsų problemų.

  Ar galima atleisti?

  Išdavystė yra išdavystė.Išdavystės psichologija yra tokia: jūs esate išduotas artimiausiam asmeniui, ir tai dar labiau skaudina.

  Tikrai ne atleidimo išdavystė. Nė vienas paaiškinimas negali pateisinti šio veiksmo. Toks požiūris į save neturėtų būti toleruojamas. Pasaulis žlunga prieš mūsų akis ir atrodo, kad viskas, gyvenimas niekada nebus tas pats.

  Tačiau verta pasakyti „sustoti“ sau. Ištraukite save! Nuo sobbing ir wailing jums nebus jaustis geriau siela. Priešingai, jūs dar labiau pabloginsite savo būklę. Niekas nėra blogesnis už mirtį. Viskas, kas nesusijusi su juo, gali būti pataisyta.

  Norėdami atleisti ar ne atleisti - tai priklausys tik nuo jūsų noro, pobūdžio ir požiūrio. Moralinė pusė čia nesvarbu. Tam tikromis aplinkybėmis mylimam žmogui galima suprasti, nepaisant to, kad jis yra labai kaltas prieš jus.

  Žinoma, jei jūsų draugas (ca) daugiau nei vieną kartą sulaužė lojalumo įžadą, tuomet turėtumėte giliai galvoti apie santykių tęsimą. Nors šiuo atveju neįmanoma vienareikšmiškai spręsti. Ypač jei tai nėra pirmas kartas, kai viskas vyksta „į stabdžius“, tai reiškia, kad jūs jau prisitaikėte prie šio įvykio savo gyvenime.

  Ar verta tai pakeisti, kaip jūs gyvenate kartu, nes jūs visada atleisite savo mylimam žmogui, tada šis žmogus jums yra brangus.

  Galbūt jis turi kitų savybių, kurios gali „nugalėti“ tokią neigiamą pusę, kaip sisteminis išdavystė.

  Jokiu būdu negalima pasmerkti už tokį elgesį. Niekas neturi teisės tai daryti nei giminaičių, nei draugų. Tai yra jūsų likimas, ir tik jūs nuspręsite, kaip elgtis konkrečioje situacijoje.

  Jei nesate pavargę nuo kančių, tai reiškia, kad jie nesukelia didelės žalos jūsų psichikai. Šiuo atveju yra tik vienas patarimas: kovokite už savo laimę, nepaisant naikinimo ir pasmerkimo.

  Normalūs žmonės ne juoksis kitų žmonių klaidomis. Jei kas nors bando jus pasmerkti, tai reiškia, kad jis pats nėra tinkamas savo asmeniniame gyvenime. Praradėjo nuomonė neturėtų jus sudominti.

  Taip pat atsitinka, kad asmuo padarė klaidą vieną kartą ir iškart sugavo. Jis tikrai nori nukristi prieš kelius ir atsiprašyti. Bet jūsų pasididžiavimas neleidžia jūsų pasirinktam žmogui nuoširdžiai paprašyti jūsų atleidimo. Iš to kankinkite save ir kankinkite savo kitą pusę.

  Kokia ši kančia? Yra viena paprasta taisyklė būti laimingu žmogumi: jei tikrai norite kažką daryti, tai atlikite. Priešingu atveju, jūs vėliau apgailestuosite apie likusį gyvenimą apie prarastą galimybę.

  Niekas nežino, kas nutiks toliau. Galbūt jūs esate „aklas“ nuo nusikaltimo ir negalite pamatyti, kaip kenčia jūsų mylimas žmogus. Todėl Būkite atsargūs - nepalikite savo nuoširdžių norų ir impulsų.

  Ar galima išvengti?

  Šis klausimas yra toks pats, kaip ir ankstesniais atvejais, nėra jokio aiškaus atsakymo. Spontaniškų išdavinių negalima numatyti iš anksto ir, žinoma, jų išvengti. Tačiau, jei išdavystė įvyko girtuoto alkoholio fone, tai gali būti laikoma force majeure.

  Nereikia galvoti, kad vyras ar žmona tikrai jus pakeis. Mūsų mintys yra materialios, ir jūs galite netyčia kviesti savo šeima. Tiesiog gyvenite ir nebijokite nieko, tuo daugiau turite tai padaryti, jei nėra tam tikrų prielaidų susirūpinimui.

  Tačiau kitais atvejais antrosios pusės išdavystė gali būti išvengta atliekant nuolatinius prevencinius veiksmus.

  Visų pirma, jūsų priešininkas (ca) niekada nebus sėkmingas, jei esate tinkamo elgesio standartas. Jei jūsų nepriekaištinga išvaizda suteikia praeiviams savo ruožtu, o elgesys visada teisingas, ir jūs turite visas žmogaus savybes, atsipalaiduokite.

  Tikimybė, kad mylimas žmogus bus apgautas, yra perpus. Kiekvienas, kuris nori suvilioti savo žmoną ar vyrą, prieš keletą kartų bandys įtikinti kitą pusę.Kadangi priešininkas (ca) supras, kad esate vertas priešininkas (ca), ir nenorėsite patirti fiasko.

  Kitas dalykas, jei nesistengiate rūpintis savo vaizdu. Tai gali būti dėl laiko ir pinigų trūkumo. Tačiau ypač moterys turėtų tai prisiminti tikra ponia visada ras priemones, kad taptų gražus.

  Paprasta agurkų kaukė, nepretenzinga plaukų priežiūra ir ne brangi, bet stilingi drabužiai padarys jūsų išvaizdą unikalų. Vyrai taip pat gali patarti išlaikyti save tam tikroje formoje. Negalima valgyti naktį ir reguliariai sportuoti (tai taip pat taikoma moterims). Blauzdos figūra ir žlugęs pilvas dar nepadarė nė vieno patrauklaus.

  Jei jums patinka žmonės aplink jus ir visada spinduliuojate teigiamą, tuomet bus sunku konkuruoti su jumis. Jūsų partneris galvoja šimtą kartų, kol jis pradės flirtuoti šone.

  Psichologo patarimai

  Daugelis pagundų dažnai lemia tai, kad žmogus pradeda purkšti. Jis nori paragauti visų gyvenimo malonumų. Tiems, kurie turi mažiau stabilią gyvenimo perspektyvą, linijos tarp pomėgių ir išdavystės yra neryškios.

  Gyvenimo teorija visada labai skiriasi nuo praktinių. Nenuostabu, kad populiari išmintis sako: „Kitų žmonių rankų žvalgyba“. O kaip su juo? Jis neveiks per naktį. Turime dirbti su juo.

  Atminkite, kad po vieno iš jūsų partnerių (sutuoktinių) išdavystės niekas nebus toks pats. Visi santykiai turės būti atkurti iš naujo, o kai kurie iš jų pasikeitė visiškai kitaip.

  Jei nuspręsite išgelbėti savo santuoką ir jausmus, pabandykite sureguliuoti tai, kad turėsite padaryti daug, kol ramybė ir džiaugsmas vėl ateis į jūsų namus.

  Norėdami tai padaryti, vadovaukitės psichologo patarimais.

  • Nedvejokite savo partnerio dėl skandalų. Nepamirškite išdavystės ir nekaltinkite.
  • Įsijunkite į bendrus reikalus, kurie jus suvienys ir padarys taiką.
  • Daugiau bendrauti su savo vaikais ir praleisti šeimos atostogas kartu.
  • Pabandykite pamiršti viską, kas buvo susijusi su išdavyste. Ekstremaliais atvejais galite pabandyti pereiti į kitą miestą. Tikrai nėra nė vieno ir niekas jums neprisimins apie neigiamą patirtį.

   Kitoje situacijoje, kai jums mylimam žmogui išduodamas mirtinas reiškinys, neturėtumėte sau kankinti ir pabandyti „klijuoti sulaužytą puodelį“. Paimkite valios žingsnį ir per vieną ropą nutraukite viską, kas buvo susijusi su asmeniu, kuris jus išdavė.

   Jei priėmėte galutinį ir neatšaukiamą sprendimą, jūs neturėtumėte nedvejodami išsiskyrimo metu.

   Tai leis jums lengviau įvesti i. Būtina suprasti vieną paprastą taisyklę: kuo ilgiau yra sprendimų priėmimo laikas, tuo labiau jūs pateksite į stuporą. Ši sąlyga sukels psichosomatinius reiškinius. Nuo didelės emocinės perkrovos galite susirgti fiziškai. Todėl pasirūpinkite savo nervais ir duokite sau užsakymą.

   Taip, iš pradžių bus sunku, bet laikas išgydys. Viskas eina. Nieko nebebus paliktas nuo skausmo, ir būsite pasiruošę naujiems susitikimams, ryškesniems, kurie baigsis stipriais santykiais.

   Tiesiog nebandykite įdėti „kryžiaus“. Dabar jums atrodo, kad nebegalite patikėti niekam. Atminkite, kad gyvenime vis dar yra daug įdomių ir neištirtų. Jei dabar nenorite matyti kito asmens šalia jūsų, tada pabandykite surasti savo sielos hobį. Dėl to galėsite išgydyti savo sielą, ir kai tai atsitiks, jūs patys pajusite, kad norite susitikti su kuo nors.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys