Išdavystė

Kas statistiškai keičiasi dažniau: vyrai ar moterys?

Kas statistiškai keičiasi dažniau: vyrai ar moterys?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ką dažniausiai keičia moterys?
 2. Kas nėra tiesa?
 3. Neištikimybės statistika
 4. Kas yra labiau pajėgus išduoti išdavystę: mergaitės ar berniukai?

Visuomenėje dažniau diskutuojama apie vyrų išdavystę, palengvinami jų duomenys, o kartais žmogus yra veikiamas kaip tikras herojus, o moterų svetimavimas nėra populiariausia diskusijų tema. Moteris, išdavusi savo vyrą, yra pasmerkta visuomenės, ir šie faktai patys retai tampa nacionaliniu turtu. Todėl kyla klausimas, kad jis dažnai keičiasi partneriais: vyrais ar moterimis?

Ką dažniausiai keičia moterys?

Nemanykite, kad išdavikai daugiausia yra vyrai. Moterys taip pat nelieka skolos. Šią išvadą padarė „Daily Telegraph“ ekspertai, kurie paneigė visus statistikos faktus. Jie paskelbė savo duomenis, gautus atlikdami platų anoniminį apklausą. Jų rezultatai parodė, kad 2 iš 5 moterų kada nors apgaudinėjo savo vyrus arba išrinko, o tik 3 iš 10 vyrų nusprendė dėl svetimavimo.

Maždaug pusė moterų, kurios anonimiškumo sąlygomis prisipažino išdavyste, sakė, kad tai atsitiks klubo partijoje. Ketvirtis pripažino, kad turėjo (turi) santykį su darbo kolega, trečiasis pripažino, kad pašalinių asmenų dėmesio ženklai juos įkvepia ir žaismingai, o 10% netikinčių žmonų sakė, kad tai yra jų gyvenimo principas, kuris yra kad gyvenimas nėra verta išlaidų monogamijai.

Anksčiau buvo manoma, kad savarankiškos, darbingos ir turtingos moterys keičiasi. Tačiau naujausi sociologų duomenys tai rodo moterų išdavystė nežino tokio dalyko kaip saugumas ar socialinis statusas - namų šeimininkės keičiasi ne mažiau kaip verslo moteris. Iki 90 proc. Išdavėjų pripažino, kad seksas ant šono padeda jiems atsikratyti neigiamo emocinio perviršio.

Ką moterys linkusios išduoti savo vyrą.

Nusivylęs

Ponia, susituokusi, turėjo savo idėjų apie žmogų, pastatė savo lūkesčius ir iliuzijas. Šeimos gyvenimas padėjo viską į savo vietą, o vyras nebuvo toks princas, kaip atrodė registro biure. Moteris, kuri laiko save apgaule, yra nesąmoningai pasirengusi pakeisti savo partnerį. Tačiau ji ne visada siekia sunaikinti santuoką, nes vyras gali būti labai patogus ir patogus gyvenimui kartu.

Mylimas ir pavargęs

Jei prarandami sutuoktinio jausmai ir nepakanka drąsos nutraukti santykius, ar yra ir kitų priežasčių likti vedyboms, vis dar yra švelnumo, meilės patirties, atskleidimo seksualumo poreikis. Šiuo atveju svetimavimas dažnai tampa moterų psichikos išgelbėjimu, ir dažnai jis baigiasi vėjuota romantika pusėje ir esamos santuokos žlugimas.

Išsilavinę

Ypač jei jų išsilavinimo lygis yra didesnis nei jų partnerio išsilavinimo lygis. Anksčiau ar vėliau tokia pora yra suskaidyta - apie tai nieko nekalbėti. Moteris siekia asmeninio augimo, o jos mažiau išsilavinę partnerė tik juokiasi, nepritaria jos siekiams. Mylėtojas, kuris rems asmeninį augimą ir vystymąsi, tampa ne toks seksualinis partneris, kaip tikras draugas. Seksas yra susijęs su tokiu svetimavimu antraeiliais pagrindais.

Nuobodu

Moteris, kurios kiekviena valandos valandos nėra suplanuota, turi daugiau laiko pažintys (taip pat ir internete) flirtuoti šone.

Jaunesni nei 25 metų ir po 40 metų

Pirmieji išlieka pernelyg nedideli, antroji jau pakankamai išmintinga ir truputį paėmė iš kiekvieno ankstesnio taško - jie buvo išsilavinę, nusivylę, truputį nuobodu įprastai ir vidutiniškai pavargę.

Turi laisvą moralę

Paprastai tai yra moterys, kurios matė, kaip motina keičia partnerius, pateisina savo draugus, kurie lengvai įsitraukia į vyrus ir keičia juos, taip pat moterys, turinčios turtingą seksualinę patirtį prieš santuoką.

Moterys eina į svetimavimą, paprastai net ir seksui. Jie nori būti laukiami, mylimi, nori būti žavisi, nesulaukti jo šeimoje. Jie nori drebėti ir aistringi jausmai, turtinga emocinė patirtis, supratimas, bendravimas, jie nori sugauti kiekvieną jų žodį, vertiname juos.

Jei žmogus šeimoje negali arba nenori tai pastebėti, yra didelė tikimybė, kad jis taps apgautu vyru.

Kas nėra tiesa?

Vyrai yra daugiakalbiai. Štai kodėl reikalauti, kad tik viena moteris svajonė apie žmogų ir iš tikrųjų svajotų apie tikrovę. Tačiau yra ne tik natūralus noras turėti daug moterų, bet ir švietimas, religija, principai, asmeninio pobūdžio bruožai. Ir jie yra ribojantis veiksnys. Psichologai išskiria kelis pagrindinius vyrų tipus, kurie neturi tiek daug išorinių veiksnių įtakos, todėl jie yra labiausiai išdavikai.

Vyras vaikas

Išoriškai žmogus yra tarsi žmogus, bet jo širdyje jis išlieka amžinas vaikas, geriausiu atveju, kaip paauglys. Jis džiaugiasi žaidimais, nenorėdamas atsiduoti savo laisvalaikiui draugams, jis dažnai eina į ekstremalius sportus ir turi gana pagarbų požiūrį į savo žmoną - kaip ir jo motiną. Kuo daugiau žmonos, atsižvelgiant į jos sutuoktinio infantilizmą, uždraudžia, tuo daugiau trisdešimties metų ar keturiasdešimties metų „paauglys“ sukilėlių ir nenori susirasti draugės dėl interesų pusėje. Tačiau tokie vyrai neskuba nutraukti santuokos.

Gražus senėjimas

Ši kategorija apima vyrus 40 metų, kurie susituokė gana anksti ir neturėjo laiko patirti visų gyvenimo malonumų prieš santuoką. Iki 40 metų yra supratimas, kad jei ne dabar, tada vargu ar kada. Jie nuoširdžiai tiki, kad žmona niekur nesiruošia, todėl lengva flirtuoti pusėje yra gana priimtina. Jis neskiria savo žmonos paslaptims - saugo ją ir savo nervus.

Nuotykių ieškotojas

Toks žmogus turi tik vieną aistrą - nuotykių aistrą. Jis nežino, kaip gyventi taikiai ir išmatuoti, jis tikrai turi surasti nuotykius ir nervinti nervus. Jo šūkis yra „Ne diena be adrenalino!“ Jis gali būti geras vyras, bet šeimos gyvenimas greitai trikdo, jis tampa jam šviežias. Išdavystė jam reikia kaip išgydyti nuobodulį. Su visa tai jis nesiekia paprastų būdų ir dažnai gauna labai rizikingus romanus - pavyzdžiui, su savo žmonos draugu ar jo draugo žmona, kad jis būtų pavojingesnis ir įdomesnis.

Savarankiškas ir narcistas

Tokie vyrai pagimdo žmoną, kad būtų oficialiai parodyti visiems - jis yra savininkas, nugalėtojas, bet jis jokiu būdu nepriklauso nuo jo sutuoktinio. Be to, tai yra jo turtas, taigi tokie vyrai, turintys naujų pergalių meilės priekyje, neslėpia to iš savo draugų ir net neslėpti savo teisėtos žmonos. Iš esmės, jų elgesys nemato nieko blogo. Tačiau sutuoktinių išdavystė niekada nepriims ir nebus toleruojama.

Pragmatistas

Paprastai tokio žmogaus santuoka jau seniai egzistavo tik įpročiu ar sutapimu. Aistra ir meilė nėra, žmona nėra pageidautina. Tačiau santuoka yra varginantis ir kartais nepelningas tiek jam, tiek jo žmonai. Todėl žmonės gyvena, bet tai vadina šeima. Toks žmogus šviečia pilką kasdienį gyvenimą su adulteur. Žmogus netgi negali turėti vieno meilužio, jis nesijaučia kaltu prieš savo žmoną ir todėl neslepia daug, jo žmona daug spėlioja, bet nori tylėti.

Abejotinas pralaimėtojas

Tokie vyrai kankina abejonėmis.Žmona yra gera, bet staiga yra geresnių moterų pusėje? Jis tikrina, ieško, bet jis pernelyg bailiai skelbia jį kaip savo teisę, todėl jis yra ir išeina. Jo širdyje jis tikisi, kad jo žmona ne vieną dieną stovi ir išeis.

Kova su aukomis

Tokie vyrai paprastai yra susituokę su labai autoritarinėmis ir galingomis moterimis, kurios net sugeba padaryti seksą įrankiu savo sutuoktinio valdymui - jie vis dar turi būti uždirbti. Nusikaltimas jiems tik jų lytinių troškimų, atsipalaidavimo pasitenkinimas. Jie paprastai nepalieka šeimos.

Neištikimybės statistika

Neištikimybės statistika Rusijoje yra gana įdomi, ir ji gali dominti ir stipresnės lyties atstovus, ir gražias ponias:

 • apie 62% vyrų, keičiančių žmonas, pageidauja susitikti su susituokusiomis moterimis, tik 10% vyrų, kurie yra vedę, rizikuoja pradėti santykius su viena mergina;
 • moterų išdavystė yra nuolatinė - iki 45 proc. santuokoje esančių moterų turi nuolatinį mylėtoją ir nėra linkusios jį pakeisti kito, o tik 19 proc. vyrų, kurie apgaudinėja, gali pasigirti tokiu pat nuoseklumu;
 • iki 75% vyrų ir iki 24% moterų sistemingai keičia savo žmonas ir vyrus arba bent kartą juos pakeitė;
 • nepasitenkinimas lytiniu gyvenimu sukelia skyrybas 9 proc. vyrų ir 13 proc. moterų;
 • noras patirti naujus ūmus jausmus būdingas 14 proc. vyrų ir 7 proc. moterų;
 • tikra nauja meilė - 7% vyrų ir daugiau nei 25% moterų;
 • padidinti jų savigarbą, norą įsitvirtinti - 14 proc. vyrų ir tik 4 proc. moterų;
 • ilgas atskyrimas, priverstinis atskiras gyvenimas sukelia neištikimybę 12% vyrų ir 8% moterų;
 • nuo nuobodulio ir rutinos iki naujų santykių, 3% vyrų ir 7% moterų „pabėgsta“;
 • atsitiktinis išdavystė (alkoholio, vakarėlio, korporacinės partijos ir pan.) 14% vyrų ir 7% moterų;
 • neteisingas partneris išdavystė išdavyste - dažniausiai moterų reakcija: tai daro 11% moterų ir tik 0,5% vyrų;
 • dažniausiai 30% vyrų ir beveik tiek pat moterų keičiasi su kolegomis;
 • kurorte moterys dažniau keičiasi - taip atsakė 34 proc. prekiautojų žmonėmis, o tik 19 proc.
 • su kaimynais ir šeimos draugais jis keičiasi iki 10 proc. moterų ir apie 5 proc. vyrų.

Norint papildyti nuotrauką, verta informuoti, kad dažniausias išdavystė įvyksta vieno iš mėgėjų namuose. Apie trečdalis mėgėjų mėgsta eiti į šalį arba pasilikti su draugais. Tik 10% nuomoja butą ar viešbučio kambarį.

Kas yra labiau pajėgus išduoti išdavystę: mergaitės ar berniukai?

Jei pasitikite statistiniais duomenimis, vyrai dažniau keičiasi, tačiau mergaitės taip pat nenusileidžia. Geba išduoti visus, nes aplinkybės, galinčios tai padaryti, gali būti labai skirtingos.

Taip pat svarbu, kad pora investuotų į išdavystės sampratą. Psichologų nuomone, nėra fizinio ar moralinio išdavystės - nėra pustonių. Nuo to momento, kai vienas iš partnerių leidžia sau galvoti apie galimus santykius su žmogumi, esančiu pusėje, jis jau tampa išdavikas. Tokios mintys net ir laimingose ​​santuokose gali atsirasti partneriams. Tai nereiškia, kad jie skubės keistis. Nepamirškite apie asmeninę patirtį, asmens prigimtį, auklėjimą ir įsitikinimus.

Tačiau šeimose, kuriose vyrauja supratimas, abipusė pagalba, pasitikėjimas, kai sutuoktiniai turi bendrų interesų ir žino, kaip bendrauti tarpusavyje bet kuria tema, išdavystė vyksta daug rečiau. Viskas svarbi - sekso kiekis ir kokybė, bendrų vaikų buvimas, bendri pomėgiai, būdas praleisti bendrus savaitgalius, šeimos tradicijas ir nedideli vienas kito dėmesio ženklai.

Tikimybė, kad šeimose, kur nėra supratimo, išduodama daugiau, kai jie nežino, kaip kalbėti ir spręsti bendras problemas, kai partneriai nesijaučia remiami, ignoruoja vienas kito poreikius. Šiuo atveju vyrų svetimavimo tikimybė visada bus šiek tiek didesnė nei moterų tikimybė, tačiau abipusiai išdavystė nėra atmesta.

Informacijos apie tai, kodėl mes esame keičiami, kurie dažniau yra vyrai ar moterys, kaip atleisti, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys