Išdavystė

Kaip suprasti, kad mergaitė keičiasi?

Kaip suprasti, kad mergaitė keičiasi?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Pagrindiniai išdavystės požymiai
  2. Kaip patikrinti?
  3. Kaip atpažinti svetimavimą atstumu?
  4. Psichologo patarimai

Nepriklausomai nuo to, kiek ilgai trunka santykiai, kaip jie susilieja, ar ji pasiekė santuoką, ar ne, kiekvienas žmogus anksčiau ar vėliau galvoja apie tai, ar jo ponia širdis keičiasi, ar ne. Su susijusiais klausimais vyrai paprastai nesikreipia į draugus ar giminaičius - tema yra pernelyg subtilus. Jie kreipiasi į informaciją internete, ir čia jie laukia tikrojo testo, nes dauguma patarimų sudaromi taip, kad net ir pavydus žmogus iki skaitymo pabaigos virsta Otello. Ne visos rekomendacijos yra vienodai naudingos. Pažvelkime į klausimą iš skirtingų požiūrių.

Pagrindiniai išdavystės požymiai

Gamta tapo lengviau vyrams - jei mergaitė keičiasi, ji paprastai tampa gana akivaizdi, nes moterys mažiau suvokia savo svetimavimo sąmokslą ir labiau linkusios į emocionalumą, o tai gali suteikti jiems galvos, o pokyčiai neabejotinai atsispindės jų elgesyje.

Prieš kalbėdami apie ženklus, pažvelkime į mergaitės psichiką. Psichologai išskiria keletą moterų, kurios yra linkusios į svetimavimą.

  • Nuobodos ponios - mergaitės ir moterys, turinčios daug laisvo ir laisvo laiko. Jei tuo pačiu metu pasirinktas darbas, studijos ir negali praleisti visą laiką netoliese, tuomet nuobodu jaunoji ponia gali ieškoti nuotykių ir naujų emocijų.
  • Paveldimas sukčiavimas. Lojalumo samprata yra įterpta beveik iš darželio. Bet kuri mergina nesąmoningai priima santykius su partneriais iš savo motinos. Jei motina dažnai pasikeitė partneriais arba buvo nutraukta santuokos nutraukimo su tėvu dėl moters neištikimybės, mergaitė turi visas būtinas sąlygas tapti išdavikais.
  • Seksualiai atsipalaidavęs ir patyręs. Mergaitė, turinti turtingą asmeninę istoriją, pateisinančią savo draugus, kurie apgaudinėja savo vyrus ir jauniklius, yra gana lengvas ryšys su svetimavimu, todėl jis pats nėra pašalintas.
  • Nusivylusios ponios. Jei mergaitė yra nusivylusi savo partneriu, jei santykiai pastaruoju metu tapo daug blogesni, tai įmanoma, kad nuo pasipiktinimo dėl sugriautų svajonių ji ieškos asmens, kuris gali pakeisti nesėkmingą princą.
  • Kitos socialinės sluoksnio moterys, skirtingas išsilavinimo lygis. Jei tarp jūsų interesų ir moterų interesų egzistuoja bedugnė, jei ji turi prestižinį ir gerai apmokamą darbą, o savaitgaliais ji eina į savęs pažinimo kursus ir mokosi sanskrito, o jūs ir jūsų 8-oji klasė ir techninė mokykla nenuilstamai, svajodami apie gerą miego arba vėliau neišvengiamas interesų susidūrimas. Labiausiai tikėtina, kad ji suras žmogų, kuris taip pat mokysis sanskrito ir su savimi įsitraukia į savęs pažinimą, nes su juo ji bus tiesiog įdomesnė.

  • Taip pat nepaisykite. Yra tiek malonių ir entuziastingų savybių, kad net ir jiems sunku užfiksuoti jų interesus ir simpatijas. Be to, egzistuoja tikra meilė - palikite moteriai teisę padaryti klaidą (šiuo atveju yra klaida).

Yra daug moterų išdavystės požymių, tačiau, suradus tą sąrašą, neturėtumėte daryti skubių išvadų. Tik neištikimybės „simptomų“ kompleksas padės daugiau ar mažiau realiai įtarti svetimavimą. Atskiri ženklai gali nieko nekalbėti.

Elgesio pokyčiai

Jei jau ilgą laiką buvote kartu, gerai žinote savo įpročius ir reakcijas. Ponia, kuri nusprendė atlikti svetimavimą, tampa dar viena - staiga keičia vaizdą, praranda svorį, daro kitą makiažą. Ir visi šie pokyčiai akivaizdžiai nėra jums, nes jūsų komplimentai yra ignoruojami arba sukelia šiek tiek dirginimo. Moteris pradeda džiaugtis ilgiau prieš išvykdamas į savo draugą, nors ji anksčiau pasitraukė iš treniruoklių ir lengvosios striukės, ir ilgiau žiūri į veidrodį prieš dirbdama ar mokydama. Susitikimai su drauge taps dažnesni, ir vis dažniau ji turės priežasčių palikti namus kažkur be jūsų.

Svarbiausia - keisti savo nuotaiką ir išvaizdą. Moterys prastai užmaskuoja savo emocijas, atidžiai žvelgdamos į akis, daug ką galima suprasti - cheater vengs akių, vengs tiesioginio kontakto su akimis, tuo pat metu ji bus sparnuota ir šiek tiek svajinga. Jei išdavystė buvo vienkartinis ir moteris apgailestauja, tada ji bus bloga nuotaika, vengs bendravimo.

Susitikimai tampa retesni

Susitikimai tampa retesni, intymusis gyvenimas sumažėja iki minimumo arba išnyksta. Jei dar negyvenate kartu, datos tampa retos. Vis dažniau ji atsisakys jūsų pasiūlymų susitikti tikėtinu pasiteisinimu - yra atvejų, kai darbas, universiteto darbo krūvis yra didelis, kažkas iš jos šeimos serga, išvyksta į komandiruotę ir pan.

Jei jūsų santykiai jau yra pastatyti po vienu stogu, tada pastebėsite, kad ji pradėjo judėti dažniau, ji dažnai turi galvos skausmą, kuris suteikia jai visas priežastis atsisakyti sekso.

Faktas yra tai, kad moterys nėra daugiakampės, kaip vyrai. Keletas partnerių vienu metu nėra moterų stilius. Jei ji turi mylėtoją, kuris jai visiškai tinka ir bendravimui, ir seksui, ji sklandžiai panaikins lytinius santykius su vyru, kuris gyvena su ja kaip vyru ar civiliu sutuoktiniu.

Skambučiai ir bendravimas tapo mažiau paplitę

Apgaulė moteris emociškai nebėra jums priklausanti. Neaišku, dėl kokių priežasčių ji lieka su jumis, nes paprastai moterys, jei nėra sutuoktinių bendrų vaikų ir priklausomybės nuo finansinės garantijos, nori eiti į savo mylėtojus arba tiesiog palikti, jei užmegzti santykiai.

Tačiau, jei turite ypatingą atvejį, ir įtariate, kad moteris vis dar turi santykių pusėje, pasilieka su jumis, turėtumėte atkreipti dėmesį į savo skambučių ir pranešimų dažnumą. Jei pastaruoju metu jie buvo dešimt per dieną, o dabar jie nėra, ir tuoj pat neatsako į tavo, tai yra priežastis galvoti apie tai. Tačiau nepamirškite, kad ištikima moteris, kuri tiesiog prarado jus dominančią, taip pat nusivylė. Jei nesate suinteresuota, ji paskambins tik verslo reikalais. Abiejų atvejų frazės yra vienašalis, balsas yra įtemptas, moteris siekia užbaigti pokalbį ir greičiau pakabinti telefoną.

Konfliktai didėja

Kai kurie žmonės pradeda provokuoti jūsų priežiūrą. Jie mano, kad tai geriausias variantas. Jei nesilaikysite skandalų ir išvyksite, ji neturės paaiškinti ir prašyti atleidimo. Šiuo atveju konfliktai išsilieja nuo nulio, su ar be priežasties, moteris tampa smulkmena, reikli, kaprizinga. Jai neįmanoma, nepaisant to, ką darote. Net ir tai, kad ji mylėjo anksčiau, sukelia dirginimą.

Tokio elgesio priežastis yra stiprus kaltės jausmas, kurį ji jaučia. Ir patys konfliktai prasideda ne net laisva valia, bet pasąmonės lygiu. Apsvarstykite, kad panašiai, kai kurios moterys elgiasi nėštumo metu ankstyvosiose stadijose ir priešmenstruacinio sindromo metu, todėl stebi arba paklausia jos.

Pasirodo paslaptys

Pradeda kalbėti mįslėmis ir atsiranda paslapčių. Anksčiau savo telefoną valandomis galėjo stovėti ant lentynos koridoriuje arba ant stalo virtuvėje.Paslapčių nebuvo, ji visada pasakė, kas ir kodėl vadinama. Dabar vis dažniau telefonas bus „tylus“ arba „vibracijos“ režimu, kad nebūtų pritrauktas jūsų dėmesys. Pranešimai bus ištrinti, jūsų kompiuteryje ir išmaniajame telefone bus rodomi nauji slaptažodžiai, kurie nieko nepasako.

Ji paliks kalbėti telefonu „su darbu iš Masos“ arba „su Lena nuo nagų salono“ į balkoną ar verandą, ir į klausimą, kodėl negalite aptarti manikiūro ar darbo momentų su kolega tiesiai į butą, virtuvėje, ji užsidės teisingai pyktis ir kaltina jus su drąsumu, psichologiniu neraštingumu ir bandymu jos asmeninėje erdvėje.

Pakeitus požiūrį į jus

Moterys, teoriškai apibrėžusios pakaitalą, pradeda kritikuoti viską, ką darote. Ji yra susierzinta dėl savo valgymo būdo, jai nepatogu, kad jūs nešildėte savo kojinių į skalbinių krepšį vonios kambaryje, ji kritikuoja savo išvaizdą, darbą, draugus, charakterį, hobį.

Svarbiausia, ji pradeda gulėti. Moterys gali meluoti, bet tik apie smulkmenas, paslėpti tiesą ir meluoti „smulkmenose“ yra du dideli skirtumai. Paprastai jiems sunkiausia paslėpti sunkią tiesą. Būkite atsargūs, žiūrėkite.

Kaip patikrinti?

Labai daug kas šiuo klausimu priklauso nuo to, kaip gerai jūsų draugas žino, kaip meluoti. Yra moterų, kurios nežino, kaip tai padaryti, ir išėjo tiesa. Todėl verta pradėti sąžiningą pokalbį. Jei pradėsite šaukti ir pateikti jai identifikuotus ženklus, įprastas pokalbis neveiks. Agresija sukuria nuobodžią gynybą - ji užsidaro ir nieko nesako, ji gali tiesiog išeiti iš pokalbio, o tada ji pasikeitė ar ne, tai bus sunku žinoti tiksliai.

Pasikalbėkite ramiai, ramiai, pasirinkite tinkamą laiką tam, kai ji ir jūs neskuba, pavyzdžiui, laisvalaikį. Nereikia klausytis, ką ji atsakys, daug svarbiau yra tai, kaip ji tai padarys. Yra labai mažai moterų, galinčių meluoti be akių, todėl žvalgyboje yra labai mažai moterų. Asmuo, kuris guli, žiūri, vengia tiesioginio kontakto su akimis, subraižo ar trina kaklą, nosies sparnus, kosulį. Jei pastebėsite gulėjimo požymius, pasakykite tai dar kartą ramiai ir sustiprinkite žodžius su rastais ženklais. Daugelis po tokio spaudimo atsisako ir pripažįsta viską.

Antrasis metodas skirtas pacientams. Tai apima įrodymų stebėjimą ir rinkimą. Tokiu atveju esminis pokalbis su surinktų įrodymų masė perduodamas vėliau.

Stebėjimas nėra visiškai etiškas moralės principų požiūriu, ir, jei atsidursite neteisingai, bus labai sunku atkurti prarastą pasitikėjimą. Bendri draugai ir jos draugai gali tapti naudingu informacijos šaltiniu, tačiau reikia nepamiršti, kad draugai gali būti nešališki ar prastai informuoti, o tada tiesa gali pasiekti jus labai iškraipytu pavidalu, o kartais nurodytos versijos bus toli gražu ne realybės. Be to, klausimas, ar draugai turėtų būti pradėti į jūsų abejones, yra abejotinas.

Kokį informacijos rinkimo būdą galite pasirinkti. Viskas priklauso nuo to, ką laikote priimtinu sau dėl savo asmeninės kultūros ir auklėjimo - kai kurie skaito savo pranešimus telefone, kiti žiūri ją prieš ir po darbo, o kiti samdo privatų detektyvą, kad atliktų visus nešvarius darbus su kažkieno rankomis. Yra didelių originalų, kurie veda mylimąjį į poligrafą, tačiau po to poros dažnai dalyvauja ne visada, nes išdavystė yra įrodyta.

Kaip atpažinti svetimavimą atstumu?

Jei įprastas dalykas yra ilgas atleidimas nuo pareigos jūsų pora, kyla klausimas, ar galima žinoti apie moters neištikimybę iš atstumo. Taip, jūs negalite matyti jos akių ir stebėti, bet jūs galite atkreipti dėmesį į tai, kiek moteris išlieka dėmesinga jums. Jei ji ilgą laiką nešaukia, nesirašo ir neatsako į jūsų skambučius vienagarsėmis frazėmis, kurios nereiškia ilgos ir nuoširdžios pokalbio, jei jūsų skambučiai erzina ją ir dažniau skambina neteisingu laiku, galite tik nustatyti, kad moters priežastys nėra sukonfigūruotos. Kokių priežasčių ji turi tai padaryti, yra sunku nustatyti nuotoliniu būdu.

Korespondencijoje tai nėra tikslinga aptarti, nes neatsakysite į moters akis ir reakcijas, atsakydami į jūsų klausimus. Nors, jei mergaitė rimtai įsimylėjo, ji greičiausiai apie tai praneša korespondencijoje ir rašys lietimą laišką, kuris baigsis tradiciniu „atleidimu“ ir „atsisveikinimu“ šiuo atveju. Jei atsiskyrimas nėra įtrauktas į jos planus, o tas vaikinas yra tik nelaimingas atsitikimas, tuomet bus neįmanoma sužinoti apie išdavystę nuotoliniu būdu arba tik asmeninio susitikimo metu, kai bus galimybė kalbėti asmeniškai.

Psichologo patarimai

Pavydas yra destruktyvus jausmas, kad žmogus sau dažnai sukuria savo baimes ir žemą savigarbą, baimę būti vienišais, būti pralaimi ir prarasti kitų akyse. Prieš pradedant plataus masto partnerių išdavystės įrodymų paiešką, psichologai pataria vyrams gerai mąstyti - ir jei ji nėra kaltas? Galų gale, tai kažkaip neigiamai paveiks būsimus poros santykius.

Jei išdavystė yra akivaizdi, tada žmogus turėtų pabandyti nuraminti, traukti save ir pats nuspręsti - kas toliau. Jis arba yra pasiruošęs pasilikti su šia mergina ir atleisti, arba dabar jis nemato bendros ateities ir primygtinai reikalauja atsiskyrimo.

Bet kokiu atveju, ekspertai rekomenduoja pabandyti suprasti ponios motyvus, tai padės atleisti ir paleisti ją ramybėje. Atleidimas yra svarbus visiems: mergaitė nepatirs agonyvaus kaltės jausmo, ir pats žmogus galės lengviau išgyventi tai, kas nutiko, ir pradėti naują gyvenimą. Taip pat svarbu išlaisvinti nusikaltimus, kad būtų išvengta psichogeninių ligų atsiradimo tikimybės.

Išdavystė yra išbandymas suaugusiems. Tik suaugusieji, psichologiškai ir emociškai subrendę žmonės gali atleisti. Jei nuspręsite toliau pasilikti su šia moterimi, niekada nepamirškite apie tai, kas atsitiko ir stebėkite savo valstybę - gana dažnai gana sunkūs asmenybės sutrikimai, įskaitant patologinį paranoidinį pavydą, vystosi dėl vienkartinio klastojimo.

Jei jūsų pasirinktas žmogus nenori tęsti santykių su jumis, leiskite jai eiti kuo teisingiau, pagarbiai. Kiekvienas nusipelno pagarbos ir niekas neprivalo patenkinti jūsų lūkesčių.

Skandalai, keršto troškimas, bandymas užpuolti, įžeidimai nėra geriausias būdas žmogui elgtis tokioje situacijoje. Pats įvykis nepasikeis, jo patirtis nepasikeis, bet ne maloniausių emocijų mastu bus pridėta gėdos jausmas, kuris tada, kai pyktis išnyks, tikrai atsiras tuščioje sielos vietoje.

Tai gali užtrukti, kol žmogus atsakys į visus šiuos klausimus. Kad nebūtų pažeistos malkos, geriau imtis pauzės - eiti kažkur pagal pragaištingą pasiteisinimą, pasilikti vienatvėje, galvoti, viską įdėti į lentyną. Vieną rytą patirsite aiškumą ir išsamų supratimą apie tolesnius veiksmus. Jei jame yra moteris, kuri sukėlė žaizdą, pabandykite sukurti santykius su ja. Jei kelias yra kitoks, pradėkite gyventi su naujomis jėgomis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys