Išdavystė

Ką daryti, jei vyras keičiasi ir kaip su juo susidoroti?

Ką daryti, jei vyras keičiasi ir kaip su juo susidoroti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pagrindinės priežastys
 2. Kaip elgtis
 3. Ar verta kovoti?
 4. Treason nėščia žmona
 5. Kaip susidoroti?
 6. Kaip išvengti svetimavimo?

Žmogaus visuomenėje buvo vertinamas atsidavimas nuo seniausių laikų. Sutuoktinių ištikimybė yra pagrindinis jungiamasis ir ilgalaikis elementas. Be to, nebus visavertės šeimos. Vyras ir žmona viena kitai turi elgtis su meile ir pagarba. Tada jų santuoka bus stipresnė. Bet ką daryti, jei vienas sutuoktinis nenori priimti sąžiningų sąlygų, kurios būdingos santuokos ryšiams?

Pagrindinės priežastys

Išdavystės priežastys gali būti daug, bet kiekvienas šeimos perdavimas daugeliu atvejų baigiasi vienu - tragedija. Nedelsiant būtina padaryti išlygas, kad ne visos šeimos išdavystė būtų suvokiama vienodai. Kai kurie sutuoktiniai po to gyvena, kažkaip išgyveno ją ir nedarydami nieko kardinalaus, o kiti išsiskyrė po vieno iš jų išdavystės.

Taip atsitinka todėl, kad ne kiekvienas žmogus yra pasirengęs atleisti kito asmens klaidas. Tik tas, kuris turi ypatingą temperamentą, galės susitaikyti su partnerio neištikimybe, arba pats taps nepatikimas. Bet ar verta tai padaryti?

Dauguma žmonių rimtai vertina šeimos ryšius. Tačiau net ir tarp šios daugumos yra tų, kurie negali nepaisyti priešingos lyties dėmesio. Mąstymų ir troškimų nenuoseklumas leidžia lengvai flirtuoti. Ir tai atsitinka dėl to, kad šeimoje, kurioje vienas sutuoktinis leidžia save pakeisti savo sielos draugą, yra daug problemų santykiuose.

Suteikiame kai kuriuos iš jų.

 • Vyras - savanaudis su dideliu savigarba. Jis gali pažvelgti į šoną dėl to, kad iš esmės jis negali rūpintis savo sutuoktiniu, nes jis galvoja tik apie save.
 • Kai kurie vyrai tiki, kad šeima yra jų pareiga ir darbas. Jie atlieka savo tiesiogines pareigas ten, nuoširdžiai tikėdamiesi, kad kartais jie gali leisti „pasilikti“ iš šeimos kitų moterų rate. Todėl, einant į jų pusę, suvokiama kaip tam tikra atostogos sanatorijoje.
 • Taip pat yra vyrų, kurie išduoda išdavystę dėl nuoširdaus įsitikinimo, kad jie kartais gali leisti pasilepinti, šiek tiek „bėdų“. Tokie vyrai suvokia savo žmonos išdavystę kaip įprotį rūkyti ar alkoholį. Ir tai reiškia: priklausomybės įpročiai „žudo“ ne tik šeimos laimę, bet ir sveikatą, o pramogoje su meiluže nėra nieko blogo sveikatai ar šeimos gerovei.
 • Lovelace yra dar viena vyrų grupė, kuri apgaudinėja savo sutuoktinius. Jie negali atsispirti moteriškam žavesiui dėl specifinės jų psichikos struktūros.
 • Lytinių galimybių ir įvairių požiūrių nesutapimas su žmona dėl lyties taip pat lemia vyrų dažnai išdavystes. Taip atsitinka, pavyzdžiui, tais atvejais, kai žmona yra toks „pilkas paukštis“, entuziastingas savo kasdieniame gyvenime. Tokia moteris nėra suinteresuota nieko, išskyrus maisto ruošimą ir vaikų priežiūrą. Ir jos vyras nori pamatyti šalia jo gražią moterį gražioje suknelėje, kuri nėra gėdinga parodyti savo draugams ir pažįstamiems. Kai troškimai nesutampa su tikrove, sutuoktinis mano, kad idealas yra pusėje.
 • Vienkartinis išdavystė gali atsirasti apsinuodijimo fone. Šis faktas gali būti priskirtas force majeure. Nors reikėtų pažymėti, kad nė vienas tinkamas žmogus neleis patys išduoti, net jei jis daug gėrė.

Psichologai teigia, kad daugelio ligų priežastis reikia ieškoti patys. Žmona netinkamai siejasi su sutuoktinio išdavyste. Reikia prisiminti, kad jūs pats planuojate savo laimę ir gyvenimą.

Ir jei norite, kad šalia jūsų būtų ištikimas žmogus, tai pasieksite.

Kaip elgtis

Jūs galite reaguoti į išdavystę įvairiais būdais. Draudžiama apsimesti, kad nepastebi, kad tavo vyras yra apgaulingas. Kai kurios moterys atleidžia neištikimybę, nurodydamos, kad žmonių psichologija yra tokia, ir nieko apie tai negalima padaryti.

Yra tokių asmenų, kurie bando pateisinti tokius savo pasirinktus veiksmus. Pavyzdžiui, jei žmogus pasikeitė po šeimos ginčo, moteris stengiasi išlyginti situaciją, tačiau vis dar jaučiasi kaltas. Tai yra jos pasirinkimas, čia pateikiami patarimai gali neveikti.

Žinoma, kiekvienas iš mūsų gali laisvai daryti tai, ką jis laiko tinkamu, ir kad niekas neturi teisės pasmerkti. O ką apie tai, kada žmogus nuolat guli savo žmonai, kalbėdamas pateisindamas, kad jis yra sulaikytas darbe, o pats pats tuo metu apgaudinėja kitą moterį?

Šiuo atveju viskas priklauso nuo jo sutuoktinio sprendimo. Jei ji leidžia jai ištikimai elgtis tokiu būdu, šis klausimas jai nėra labai svarbus.

Galbūt nepatikimas vyras turi dorybių, kurios visiškai padengia jo moralinį trūkumą.

Tai yra kitoks dalykas, kai vyras apgaudinėja kitą moterį, o jo žmona apie tai sužino tik atsitiktinai. Emocinis stuporas atsirado dėl tokio įvykių. Gerai, jei nusižengusi žmona turi gerą pasitenkinimą ir neleidžia sau daryti jokių kvailų dalykų.

Bet kokiu atveju, mylimam žmogui išdavystė ilgą laiką gali išblaškyti net pačią rezervuotiausią silpnesnės lyties narį. Šiuo metu jai reikia artimų žmonių paramos ir net specialistų pagalbos. Jums taip pat gali prireikti gydymo vaistais.

Jos vyro išdavystė negali būti pateisinama nieko: nei suvartotos alkoholio dozės, nei šeimos ginčai, nei jo depresija, nei faktas, kad jis uždirba daug pinigų. Sužinoję apie savo vyro išdavystę, turite imtis veiksmų. Žinoma, pirmasis sprendimas yra santuokos nutraukimas. Galbūt moteris nėra pasirengusi eiti šiuo keliu, nes ji labai myli savo vyrą arba priklauso nuo jo. Todėl šiuo atveju būtina veikti atsižvelgiant į konkrečias gyvenimo aplinkybes.

Jei nepalieka šeimos

Pavyzdžiui, jei vyras išeina iš šeimos po jo poveikio. Ši situacija gali reikšti daug. Gali būti, kad jis tiesiog neturi nieko. Kitas variantas: nepatikimas žmogus nemėgsta savo žmonos ir niekada jo nesimylėjo, tačiau jam patogu gyventi santuokoje. Sunku palikti namą, kur jis visada yra šiltas ir jaukus.

Tokioje situacijoje moteris turi apsvarstyti, kad jos vyras paprasčiausiai jį naudoja savo tikslams. Jei atleisite jam, išdavystė bus atnaujinta nauja jėga. Žmogus supras, kad viskas atsitraukia su savo rankomis, todėl jis pajus savo nebaudžiamumą.

Galite pasiūlyti du šios problemos sprendimus. Vienas - gauti skyrybas, kitas - jei nesate pasirengę dalyvauti su mylimuoju žmogumi amžinai, pabandykite jį vėl šviesti (žinoma, per protingas ribas).

Pavyzdžiui, galite pradėti flirtuoti su kitais stipresnės lyties atstovais, keisti savo išvaizdą ir tapti gerai prižiūrimu asmeniu, nustoti atkreipti dėmesį į savo sutuoktinį, pradėti elgtis savanaudiškai ir pan. Jei jūsų partneris yra protingas žmogus, jo protas įsijungs ir jis stengsis ištaisyti savo klaidas.

Atminkite, kad visi tavo gudrybės, kurių reikia norint kontroliuoti, o ne per toli. Tik jūs žinote savo pasirinkto pobūdžio, todėl eikite iš šios pozicijos.

Jei netinkamas stipresnės lyties atstovas turi sprogią ir nenuspėjamą poziciją, siūlomos parinktys gali būti netinkamos jums, nes pasekmės šiuo atveju yra sunkiai prognozuojamos.

Jei tai buvo vieną kartą

Kitas dalykas yra tas, kai vyras vieną kartą pasikeitė ir dabar apgailestauja. Aš pats tapo skirtingas, viskas bando pateisinti save ir prašo atleisti. Bet šiuo atveju viskas priklauso nuo jūsų ir tik jūsų sprendimo. Norite atleisti - atleisti. Pajuskite, kad negalite sutikti su pakeitimais, geriau apsvarstyti dar kartą, prieš priimdami sprendimą.

Tokiais atvejais neįmanoma veikti per pusę. Jei nepamirškite šios istorijos visam laikui, tada vyro neištikimybė jus nužudys kiekvieną gyvenimo dieną. Todėl laukiate depresijos. Jūs patys kankinsite, ir jūs išmoksite savo artimuosius. Todėl būkite sąžiningi sau ir priimkite sprendimą, kad tavo siela jums pasakys. Tiesiog nedarykite iš karto, duokite sau laiko atvėsti.

Jei nuolatinis išdavystė

Jei nuolatinis jos vyro išdavystė yra pavargęs, ir esate ant nervų suskirstymo ribos, tuomet jūs tikrai turite tai padaryti. Anksčiau sutuoktinis apgaudinėjo, bet neatrodė, kad jaustumėte daug. Taigi kas atsitiko dabar, kai sutuoktinio išdavystė neleidžia jums gyventi ramybėje?

Labiausiai tikėtina, kad skausmas ir pasipiktinimas pribloškė „kantrybės“. Šį kartą jūs nusprendėte visam laikui panaikinti šią situaciją, bet jūs nežinote, kaip tai padaryti. Tam mes galime pasakyti: skyrybos, žinoma, išgelbės kančias nuo laiko, tačiau nėra jokių garantijų, kad kai kurios bėdos nebus pakeistos kitomis.

Jei leidote anksčiau pakeisti savo sutuoktinį, tai reiškia, kad tai buvo priežastys. Tai reiškia, kad jis yra brangus jums ir esate pasirengę ištverti begalinius išdavinius. Skyrybos šiuo atveju nepadės išspręsti problemų, bet tik jas padidinti. Todėl turime veikti kitaip.

 1. Dirbkite su savo išvaizda. Pakeiskite savo įvaizdį ir tapkite nenugalimu. Jūsų daugelis konkurentų pateks į stuporą, o kai kurie iš jų gali pasitraukti po tokių įvykių.
 2. Pradėkite išlikti darbe. Pateikite viską, lyg kažkas rūpinasi. Pirkite puokštę ir nuneškite jį namo. Namuose su sumištu šypsena eikite į gėles ir ištaisykite. Į jūsų sutuoktinio klausimus turėtų būti atsakyta ribotai. Leiskite jam galvoti, kad turite ventiliatorių.
 3. Jei sutuoktinis pradeda teikti pretenzijas dėl išvaizdos, vėlavimų darbe ir spalvose, tada priminkite jam apie savo begalinius pokyčius ir pasakykite, kad tu paimsi iš jo pavyzdį. Vienintelis įspėjimas: veiksmai su gėlėmis gali būti atliekami, kai esate įsitikinę savo partnerio suvaržymu. Jei jis yra pavydus ir nenuspėjamas, tai geriau atsisakyti tokių provokacijų.
 4. Raskite savo sielos hobį arba užsiregistruokite meistriškumo klasėje. Čia jūs turėsite puikų laiką ir išmoksite save gerbti. Be to, tokia veikla gali paskatinti pavydą su savo vyru. Vyrai yra pavydūs moterims už kiekvieną mažą dalyką. Ir jūsų naujoji aistra paliečia jo pasididžiavimą. Ir kas žino, gal vyras pradės jus su meile.
 5. Žaisti sportą. Tai atitrauks jus nuo problemos, pagerins jūsų sveikatą ir kūno formą, taip pat sutiks jūsų sutuoktinį galvoti apie tai, ką jis gali prarasti. Jei tai nepadeda daug, pradėkite nuo šio sąrašo 1 punkto.

Jei tai būtų kažkada - manau, kad išdavystė, yra daugiau klausimų nei atsakymai. Viena vertus, jus kankina pavydo ir pasipiktinimo jausmai, kita vertus, nenorite dalyvauti, nors vyro klaida tapo rimtu bandymu.

Be to, sutuoktinis per daug atgailauja, prašo atleidimo, ir manote, kad jis yra nuoširdus savo jausmuose. Esant tokiai situacijai, jums gali būti patariama atlikti šiuos veiksmus.

 1. Norėdami suprasti save, pabandykite būti savarankiškai, nuraminti ir pereiti prie proto.
 2. Būtina pasverti privalumus ir trūkumus.
 3. Pagalvokite apie tai, kas atsitiks, jei skyrybų? Čia galvokite apie materialiąsias ir moralines būsenas. Ar turite juos skyrybų atveju?
 4. Prarasti situaciją ir įsivaizduokite, kaip vyks įvykiai, jei paliksite vieni, be vyro pagalbos.

Patikėkite manimi, viskas iš karto taps aiški ir aiški, nes pats geriausias patarėjas. Pasitikėkite savo jėga ir jūs galite įvertinti realybę. Tada padarykite teisingą judėjimą.

Ar verta kovoti?

Kai jos vyras sukčiavo, moterį kankina klausimas: ką ji turėtų daryti? Viena vertus, pasididžiavimas ir pasipiktinimas neleidžia atleisti žmogui, kad išleistų ar išstumtų netikėtą sutuoktinį iš namų, kad galėtų su juo dalintis amžinai, prarasti savo šeimą ir poilsį. Jei nedvejodami ir linkę į tai, kad vyras turėtų pasilikti su jumis, tada atleiskite ir pamiršite apie netyčią klaidą. Galų gale, mes ne visi angelai.

Moteris susiduria su pasirinkimu, kai myli savo sutuoktinį ir nenori prarasti savo gerovės.Bet kaip išlaikyti ar grįžti į mylimąjį žmogų, jei jis pats yra supainiotas ir nežino, su kuo pasilikti: su savo šeima ar savo šeimininke.

Labiausiai reikia išspręsti sudėtingus klausimus. Ir jums reikia greitai nuspręsti ir nepadaryti klaidų.

Dėl meilės jūs visada turite kovoti. Ar iš tiesų duodate savo mylimam žmogui „mėlynojo krašto lėkštę“? Nepriklausomai nuo atsakymo į šį klausimą, turite priimti tam tikrą sprendimą. Jei nuspręsite likti savo interesais, pabandykite atlikti šiuos veiksmus.

 1. Negalima kaltinti vyro dėl savo išdavystės, pasikalbėkite su juo apie tai, kaip tu skauda ir skausmingai žino, kad jis išdavė jus.
 2. Priminkite savo vyrui apie savo priesaika, kurią jis davė, kai pateikėte paraišką registro skyriui.
 3. Atminkite, kad vaikai auga jūsų šeimoje. Jiems reikia tėvo, ir jie myli abu tėvus. Vaikams bus labai skausminga sužinoti, kad jų tėvas nusprendė palikti namus kitai moteriai.
 4. Noras nubausti nusikaltėlį neturėtų būti įžeidžiantis. Susitikimai ir skandalai, kurių nieko nepasieksite. Jokiu būdu neturėtų būti keršto ir pakenkti atskyrimui. Praneškite, kad jis visai neegzistuoja.
 5. Jei vyras dvejoja pasirinkimu, tada padėkite jam tai padaryti savo naudai. Būkite su juo meilus ir geranoriškas. Tuo pačiu metu, neperžengkite linijos ir nesukelkite bereikalingo.
 6. Visą laiką kalbame apie tai, kad turite pavyzdinę šeimą. Tai leis savo vyrui manyti, kad jis praranda stabilumą, jei jis išsiskirs. Niekas nežino, kaip jo likimas bus su kitu partneriu, ir jis visada jaučiasi gerai su savo artimaisiais.
 7. Negalima skubėti savo vyro ir nepritaikyti pasirinkimo. Negalima šantažuoti vaikų. Būkite kantrūs ir palaukite, kol bus pažadintas.

Treason nėščia žmona

Nėštumo metu moteris tampa dirginanti. Ne kiekvienas žmogus gali stovėti savo kaprizais. Jei turite vyrą su geležies nervais ir „auksiniu“ ženklu, tada jūs neturėtumėte jaudintis. Jis ištvers visas bėdas. Tačiau net ir tokiam supermenui reikia išleidimo.

Kai kurie ieško jos pusėje. Kai kurie įsipareigoja sąmoningai išduoti, kiti ne visai sąmoningai. Jokiu būdu negalima teigti, kad visi vyrai yra nepatikimi. Iš daugelio stipresnės lyties atstovų skaičiaus susitarta tik nedidelė dalis.

Išdavystė visada yra išdavystė. Neįmanoma, kad tokie veiksmai būtų normalūs. Jie neturėtų būti pateisinami tuo, kad žmona yra padėtyje, todėl jos pobūdis ir išvaizda labai pasikeitė. Reikia nepamiršti, kad dabar ji bus ypač sužeista, kad sužinotų apie kvapą.

Neteisingas vyras šiuo atveju duoda: jo žmona ir vaikas. Kaip ateityje galite tikėtis jo? Todėl, jei žmona nusprendžia jį palikti, niekas jo nepripažins. Kitas klausimas yra tai, kad sunku padaryti dėl kelių priežasčių. Pavyzdžiui, nėščia sutuoktinė bus sunku vien tik susidoroti su kylančiomis problemomis po vaiko gimimo.

Tokioje situacijoje reikia visapusiškos paramos. Jei ji turi giminaičių, jie teiks paramą. Ir jei moteris neturi artimų žmonių, tuomet ji turės susitaikyti su situacija. Jums reikia mąstyti blaiviai, todėl neskubėkite priimti sprendimo nutraukti santuoką. Turėtų būti gerai apgalvota jų veikla ir problemos rimtumas. Pirmiausia turite pagimdyti ir tik tada elgtis pagal situaciją.

Šiuo metu turėtumėte rūpintis ir galvoti apie savo sveikatą ir negimusio vaiko sveikatą ir tik tada spręsti pasaulines problemas. Pernelyg daug nervų sukrėtimų, kurių jums nereikia per ateinančius dvejus metus. Todėl atidėti sprendimą vėliau. Ir tada, matote, viskas yra suformuota.

Kaip susidoroti?

Po savo vyro išdavystės, jūs netekote pasitikėjimo juo, kurį labai sunku grįžti. Meilė išliko, bet tuo pačiu metu jūs sutinkate su savo sutuoktiniu, pateikdami jį kitam asmeniui. Ir tai gana normalu ir teisinga. Vienas dalykas, jo manymu, yra nuoširdžiai atgailauti, o kitas dalykas yra ne daugiau klaidų.

Jus kankina klausimai apie vyro ištikimybę ar neištikimybę šiuo metu.Niekas jums neatsakys į šiuos klausimus, nesvarbu, kaip sunkiai bandote, ir jei jūs kankinate save, jūs galite prarasti taiką amžinai. Depresija turi būti išnaikinta. Ir tai padės jums psichologo patarimų.

 • Nustokite slinkti tą patį diską apskritime - kiekvieną kartą įsivaizduokite, kaip jums skauda, ​​kad esate išduotas. Iš to jūs patirsite dar daugiau.
 • Sustabdyti ginčus su savo vyru dėl to, kad negalite jam atleisti, nors ir apsimeta atleisti. Dirginimas gali tapti įpročiu, ir tokiu būdu nuodėmės sau, savo sutuoktiniui ir net vaikams.
 • Negalima kaltinti savęs, kad apgaudinėjate savo vyrą. Kodėl nusprendėte, kad galėjote numatyti tokią plėtrą? Kas turėjo įvykti - atsitiko, bet jūs negalėjote paveikti bylos baigties.
 • Suprasti, kad jūsų gyvenimas baigėsi. Vyrai kaip jūs ir jums reikia jūsų vyro. Priešingu atveju jis būtų palikęs tave ir net neužmirštų.
 • Neįtraukite vaikų į šį konfliktą. Jūs ir jūsų vyras padarote taiką, o jaunesnė karta gali pasipiktinti ir traumuoti.
 • Perjunkite į naują bangą. Pasiūlykite savo vyrui įdomią veiklą ir atlikite jį su juo.
 • Pasivaikščiokite kartu, apsilankykite. Tai atneš jums arčiau savo sutuoktinio ir padidins jūsų savigarbą. Nepaisant visko, jūs kartu ir mylite vieni kitus.

Kaip išvengti svetimavimo?

Jūs esate moteris, todėl jūs turite apsaugoti savo šeimą nuo dezintegracijos laiku. Nenuostabu, kad silpnesnės lyties atstovai mano, kad jie yra namų valdytojai. Jūs turite išlaikyti namą šiltą, sukurti jaukumą, kad jūsų žmogus nori grįžti į šeimą, o ne eiti į kitą moterį, kad būtų atidžiai elgiamasi su savimi. Todėl vadovaukitės toliau pateiktomis rekomendacijomis.

 • Negalima laikyti sau ir visai šeimai streso. Problemos ateina ir eina, tačiau laimė išlieka. Kol esate kartu, esate laimingi.
 • Jei padarėte klaidų, dėl kurių šeimoje buvo nesuderinama, pabandykite vengti jų ateityje. Vyrui tai nepatinka, kai praleidžiate ilgą laiką iš šeimos su draugėmis. Dėl šios priežasties jūs jau turite ginčą. Nedarykite to, ko nepatinka jūsų vyras, jei norite išlaikyti santykius. Pasirinkite, kas jums yra brangesnė: santuokos ar tuščių pokalbių su vienu gossips? Atsakymas akivaizdus.
 • Laikykite atsitiktinius žmones iš savo gyvenimo. Jie gali jums pakenkti ir padaryti kažką nemalonaus. Pabandykite bendrauti su savo artimaisiais.
 • Ar neseniai susituokėte? Visada būkite sau ir nustokite žaisti viešai. Parodykite, ką tikrai galite padaryti. Jūsų gyvenimas kartu su vyru jau prasidėjo, o teatro scenos neturėtų būti painiojamos su tikrove.
 • Priimti vyrą, kaip jis yra. Jūs pats pasirinkote gyvenimo partnerį. Visi žmonės turi savo trūkumų, jūsų vyras taip pat negali būti tobulas. Taigi supakuokite savo įpročius. Negalima skandaluoti per smulkmenas.
 • Būkite visada geros nuotaikos. Teigiamas pritraukia teigiamą. Iš gerų žmonių nepalikite. Todėl iš naujo paleiskite savo blogą nuotaiką ir nebandykite šaukti ir grumbėti be darbo.
 • Dažniau, pagirti savo sutuoktinį už tai, ką jis padarė aplink namą: jis paėmė šiukšles, suremontavo maišytuvą, įklijavo tapetą. Tai suteiks jam jėgų naujiems pasiekimams.
 • Aplankykite ir parodykite kitiems, kad turite gana stiprią šeimą.
 • Pasinaudokite nauju automobiliu. Bendra priežastis sustiprins santykius.
 • Dažnai vaikščiokite su vaikais gamtoje. Ji vienija.
 • Išspręskite problemas su savo sutuoktiniu. Tik tuo pačiu metu nebijokite vieni kitiems ir neskirkite jiems draugų. Jei kas nors sužino apie jūsų rūpesčius, tai jums nebus lengviau, bet gandai tikrai sukurs deramą žemę konfliktams jūsų šeimoje.
 • Atlikite verslą dažniau kartu. Kaimo namų statyba tampa įdomia veikla, kai esate šalia vienas kito. Bendra pramoga padeda suvienyti, o bendra priežastis stiprina santykius šeimoje.

Atminkite, kad viskas šiame pasaulyje priklauso nuo mūsų nuotaikos teigiamai. Kai mes statome savo gyvenimą, jis tekės.

Daugiau apie tai, ką daryti, jei pakeisite vyrą, sužinosite iš šio vaizdo įrašo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys