Išdavystė

Vyrų išdavystė: priežastys, statistika ir psichologija

Vyrų išdavystė: priežastys, statistika ir psichologija

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ar visi žmonės gali išduoti išdavystę?
 2. Statistika
 3. Psichologija ir priežastys
 4. Pasekmės
 5. Vyrų požiūris į problemą
 6. Kaip išgyventi?
 7. Kaip išvengti?

Kai kurie vyrai mano, kad vyrų neištikimybė žymiai skiriasi nuo moterų. Manoma, kad ji yra paviršutiniškesnė, ir ji neturėtų būti rimtai vertinama.

Jų nuomone, sutuoktinis turėtų tai suvokti kaip paprastą malonumą, kuris būdingas vyrams dėl savo savitojo mąstymo.

Ar visi žmonės gali išduoti išdavystę?

Kiekviena moteris atsakys į šį klausimą pagal savo gyvenimo patirtį. Kai kurie pasakys, kad yra vyrų, kurie niekada nepasikeis, ir tai yra jų vyrai. Kita vertus, kiti atsakys, kad visi stipresnės lyties atstovai gali išduoti kitą pusę, jei atsiranda tam tikrų sąlygų.

Abi iš jų yra visiškai teisingos savo nuomonėse, nes kiekvienas iš mūsų yra individualus ir gyvas. Kas lemia mūsų vyrų išdavystės nuotaiką?

Į šį klausimą negalima atsakyti vienašališkai. Daugeliu atvejų vyro požiūris į jo žmoną priklauso nuo moters elgesio. Dažnai yra situacijų, kai tas pats žmogus elgiasi skirtingai ir skiriasi nuo moterų.

Visa tai atsitinka, nes vienas iš jų leidžia jai keisti ar elgtis taip, kad vyras būtų priverstas pažvelgti į šoną. Kitas išlaiko savo pasirinktą savo „jungą“, arba jis taip daro, kad jis nenori žiūrėti „į kairę“.

Bet kokia meilė gali būti modeliuota, jei atliekate reguliarų darbą dėl svetimavimo prevencijos. Kaip ir išdavystė gali būti tinkamas ir sąžiningas žmogus, jei jo kita pusė nesirūpina santykių palaikymu.

Reikia prisiminti, kad santuoka yra labai sunkus darbas. Tai ypač pasakytina apie moteris. Nenuostabu, kad jie sako, kad sąžininga lytis yra židinio laikytojai.

Tačiau iš visų taisyklių visada yra viena, bet išimtis. Yra atvejų, kai moteris yra bejėgė aplinkybių atžvilgiu.

Žinoma, yra vyrų, kurie negali palaikyti ilgalaikių santykių. Ir tokie atvejai atsiranda.

Esant tokiai situacijai, nekaltinkite moters. Jūs turite suprasti, kad ji gavo partnerį su nestabilią psichinę būseną. Labiausiai tikėtina, kad tokią valstybę sukėlė tam tikra psichinė trauma, gal net vaikas. Štai kodėl Don Juan žmogus negali sustoti renkantis vieną nuolatinį partnerį.

Nusikaltimas sukėlė žmogų su tuo, kad kiekvieną kartą, kai jis pats įrodo, kad gali bet kada ir bet kuriuo metu surasti draugą. Jis niekada nebus atmestas, apleistas ir žeminamas, nes jis, jo manymu, yra tobulumas.

Susipažinęs su tokiu žmogumi ir suvokdamas jo prigimties esmę, Negalima nusiminusi ir pabandykite rasti trūkumų, kad pateisintumėte grėblio elgesį.

Šiuo atveju geriausias sprendimas būtų nutraukti šį ryšį visiems laikams. Reikia prisiminti, kad gyvenime jūs vis dar susitiksite su žmogumi, kuris galės duoti jums meilės ir pagarbos.

Statistika

Ekspertai po atliktų tyrimų teigia, kad daugeliu atvejų vyrai keičiasi, kad įgytų seksualinį pasitenkinimą. Jų protinė būsena ne visada dalyvauja procese. Būtent todėl daugelis teigia, kad vyrų svetimavimas nieko nereiškia.

Moterys „visapusiškai keičiasi“ ir tikisi, kad jų partneris turės tą patį šiltą psichologinį poveikį. Nenuostabu, kad moteris sako, kad moteris, keisdama savo vyrą ir būnant nuomojamu butu, nežinodama organizuoja baldus ir bando padaryti jaukią šeimos lizdą.

Bet nepaisant visko, dauguma mūsų amžininkų, beveik 51%, nemano, kad išdavystė yra santuokos nutraukimo priežastis. Galbūt tai atsitinka todėl, kad daugiau nei 70 proc. Vyrų ir daugiau nei 26 proc. Moterų apgaudinėja antroje pusėje apie vieną kartą per visą gyvenimą.

Pateikiame tam tikrą statistiką.

 • Darbe jie keičiasi apie 30 proc., Šis skaičius apima ir vyrus, ir moteris. Paprastai toks svetimavimas yra vienkartinis reiškinys.
 • Su kaimynais keičiasi 14% vyrų ir moterų.
 • Atostogų metu moterys (34 proc.) Dažniau keičiasi nei vyrai (20 proc.).
 • Gamtoje ar šalyje 30 proc. Išdavystės įvyksta, o butuose, kur vienas iš partnerių gyvena su savo šeima, 30 proc. Žmonių keičiasi.

Taigi galime pasakyti, kad ne visi mūsų planetos gyventojai sugeba sistemingai išdavėti.

Stipri šeima ir vaikai dažnai stabdo impulsus, lemiančius amoralinį elgesį.

Psichologija ir priežastys

Psichologai teigia, kad yra daug prielaidų ir veiksnių, kurie provokuoja žmogaus požiūrį į svetimavimą. Toks reiškinys gali sukelti vidutinio gyvenimo krizę. Po keturiasdešimties metų kai kurie vyrai pradeda jausti, kad jų aktyvus lytinis gyvenimas baigiasi.

Be to, tuo metu daugelio šeimų vaikai tampa gana suaugusieji. Jie turi savo interesus ir pomėgius. Tėvų priežiūra išnyks į foną. Žmogus jaučiasi bevertis, ir tai verčia jį atsidurti kitoje veikloje.

Šio fenomeno pavadinimas yra sugriauto lizdo jausmas. Žmogus yra maitintojas, jis yra įpratęs tikėtis jo pagalbos ir priežiūros. Šeimos vadovas ir toliau dirba ir „traukia dirželį“, bet nejaučia jokio grįžimo ar moralinio pasitenkinimo. Jis nuolat kyla prieš tai, kad jo sūnus jau gali sukurti materialų turtą, o jo dukra rūpinasi visiškai stipresnės lyties atstovu.

Atsižvelgiant į tai, žmogus pradeda jausti, kad daug jo gyvenime buvo praleistas ir nepatyręs. Jei toks stipresnės lyties atstovas neranda išeitį iš šios situacijos, jis gali patirti psichosomatinį reiškinį. Psichosomatika sukels sunkias ligas.

Todėl, norėdamas instinktyviai pabėgti nuo depresijos, jis nori pasivyti ir pasiekti daugybę aukščių. O kas tai įkvepia? Žinoma, romantiški impulsai. Atsakymas į tokius impulsus visada yra. Būtinai susitikite su moterimi, kuri dalijasi savo pomėgiais ir dideliais dvasia. Šiuo atveju pasaulis spindės su naujomis spalvomis.

Ir taip atsitinka, kai net ir mylintis sutuoktinis pradeda „išeiti į kairę“ iš savo tikinčiųjų. Pasirodo, kad vyrai apgaudinėja savo žmonas, bet nepalieka šeimos. Dažnai sutuoktinis ilgą laiką yra tamsioje vietoje, kad vyras turi meilužę.

Mūsų visuomenėje taip pat randama situacija, kai pačios žmonos yra kaltos dėl savo vyrų išdavystės. To priežastis yra seksualinis nepasitenkinimas žmonėmis arba šaltas požiūris. Norėdamas pagerinti savo savigarbą, žmogus dėl dėmesio stokos ieškos jo "pusėje".

Yra nedaug stipresnės lyties atstovų, kurie iš pradžių negali sukurti stiprios šeimos. Šiam reiškiniui įtakos turi daug psichologinių veiksnių. Tam tikras pobūdis ir savanaudiškas požiūris, kad tokie vyrai niekada neprisidės prie ilgalaikių santykių palaikymo su moterimis.

Reikia pripažinti, kad tokie stipresnės lyties atstovai gyvena planetoje, o tai gali būti priskiriama įsitraukusiems bakalaurams. Jei žmogus gyvena vienas, tai nereiškia, kad jis visiškai neturi romantiškų santykių su savo partneriu. Paprastai tokie santykiai nėra reklamuojami, todėl neprivalo nieko.

Bakalaurai gyvena kaip vienišas vilkai. Nebandykite „sutramdyti“ tai. Padarykite save blogiau.

Pasekmės

Neigiami aidai, susiję su jos vyro išdavyste, gali būti skirtingi. Kai žmona sužino apie savo vyro išdavystę, jos savigarba smarkiai sumažėja, ir ji tampa depresija. Atsižvelgiant į tai, visa šeima kenčia, ypač vaikai. Tada moteris pradeda pykti su savo sutuoktiniu dėl savo klaidų. Ir ši būsena nesibaigia nieko gero. Neigiamos emocijos niekam nepadėjo.

Dėl šios priežasties pažeidžiamos sąžiningos lyties atstovas gali patekti į išdavystę, kad jis būtų kerštas. Šeimos sunaikinimas čia bus neišvengiamas. Kai sutuoktiniai ilgą laiką gyveno santuokoje, vieno iš jų išdavystė atrodys kaip „mėlynos varžtas“. Ne visos moterys gali atleisti sutuoktinio išdavystę, ir tai reikia prisiminti.

Moterų pusė žmonijos labiausiai sudėtingas kerštas. Nusivylusi žmona gali apsispręsti dėl keršto. Tai jokiu būdu neturėtų būti leidžiama. Daugelis žmonių, įskaitant savo vaikus, gali nukentėti nuo savo beprasmių veiksmų. Jei moteris pažeidžia įstatymą, ji bus patraukta baudžiamojon atsakomybėn. Ir tai yra tragedija, kuri sukels nepataisomą žalą visiems.

Ir dar vienas svarbus momentas, kurio nereikėtų pamiršti išdavystės situacijoje, yra pasitikėjimo praradimas. Nusikaltusi žmona nebegalės su sutuoktiniu sušilti. Jos kiekviename žingsnyje ji pajus, kad jos vyras vėl jį apgauna. Ir tik po tam tikro laiko jos įtarimas išnyks. Bet kol ateis poilsio būsena, šeimoje bus daug skandalų ir rūpesčių.

Jei išdavystė įvyko, tuomet neturėtumėte apsigyventi. Būtina gyventi. Laikas išgydo, o jūsų nusiskundimai išnyks, jei norite.

Vyrų požiūris į problemą

Kai kurie vyrai apskritai netiki, kad jų išdavystė yra kažkas antgamtinio pobūdžio. Tai, kad kai kurie stipresnės lyties atstovai sako: „Ką aš darau? Turiu visas teises į išdavystę. Mano žmonai ir šeimai nereikia nieko. Aš negeriu, nerūkauju. Ar galiu bent šiek tiek trūkumų? “

Sunku įsivaizduoti, tačiau daugelis jų yra įsitikinę, kad jie teisūs ir netiki, kad jie daro kažką negerai. Toks stipresnės lyties atstovas niekada nekeis savo nuomonės. Jis nueis į dešinę ir į kairę, kol jam bus pakankamai jėgos. Taip, būtina pridurti, kad tokio tipo vyrai retai palieka šeimą.

Šis elgesys būdingas tipiškam egoistui. Gyvenime jis nori iš karto išbandyti viską. Jis visada turi gerą nuotaiką. Čia yra tik žmona ir meilužė jaučiasi labai nepatogiai su tokiu gyvenimo partneriu. Tiesa, ne visi vyrai elgiasi su savo mėgstamiausia moterimi. Tarp netikėtų vyrų yra tų, kurie patiria nepakeliamas psichines kančias, nes jie turi visą laiką apgauti ir apgauti.

Jis puikiai supras, ką daro blogai, ir jo išdavystė gali sunaikinti santuoką. Baimė ir apgailėtinumas žmogui sukelia iš vidaus. Tačiau dėl to jis nieko negali padaryti dėl to, kad jo žmona ir meilužė jam tampa brangūs, ir kiekvienas iš jų savo keliu.

Padėtis šioje byloje yra išspręsta dviem būdais: vyras paliks šeimą savo meilužei, arba jis išliks. Čia viskas priklausys nuo besikeičiančių aplinkybių.

Kaip išgyventi?

Jei yra didelis noras, tai gali būti patiriamas šis reiškinys. Paimkite savo emocijas savo ruožtu ir sureguliuokite teigiamai. Be šio požiūrio nieko nereikėtų daryti. Tada geriau skyrybų, nei ką nors padaryti. Taigi, jūs nusprendėte išgelbėti šeimą ir santuoką. Tada atlikite šiuos veiksmus:

 • nekaltinkite vyro ir nepamirškite pokyčių;
 • sukurti jaukią atmosferą namuose, paruošti įvairius gėrybes ir organizuoti bendrą arbatos gėrimą;
 • dažniau sukuria romantišką atmosferą, kai esate vienas su savo sutuoktiniu;
 • Aplankykite savo artimus draugus ir parodykite visiems, kad viskas jums buvo sukurta;
 • jums reikia atimti savo vyrą, kad pažvelgtumėte į kitas moteris, nes tai visada būkite arti;
 • turėti bendras sporto treniruotes;
 • dažnai palieka visą šeimą gamtai;
 • bendrauti su artimais giminaičiais, tėvais;
 • Negalima vilkite vaikų į savo konfliktus - jie vis dar yra maži ir bus labai susirūpinę, nes mama ir tėtis gali išsiskirti.

Visos jūsų pastangos nebus nepastebimos. Palaipsniui skausmas nyksta, tačiau tuo pačiu metu atsiras optimistinė nuotaika. Jūs pats nepastebėsite, kaip viskas sureguliuota į norimą režimą. Svarbiausia yra ne išspręsti problemos ir nespausti.

Kaip išvengti?

Tikėkite, kad nė vienas skyrybų nebus išdrįstamas atsiimti savo vyrą nuo jūsų, jei ji nesąmoningai jaučia, kad ji yra prastesnė už visus moteriškumo rodiklius. Ji nešvaistys laiko savo tikintiesiems, kai kiti vaikščioja aplinkui, kurių žmonos atrodo daug blogiau nei ji - ji yra tokia vieniša ir graži.

Atminkite, kad jūsų akys visada turi būti pagamintos, o jūsų šukuosena turi būti puiki. Kol dirbate, kad išsaugotumėte savo santuoką, jūsų išvaizda visada turėtų būti nepriekaištinga.

Negalima paneigti savo vyro iš intymumo be jokios ypatingos priežasties. Jūsų atsisakymas turi būti logiškai pagrįstas. Tuo pačiu metu, ne pernelyg įsibrovę, ypač jei abu jau esate pakankamai brandūs. Priešingu atveju, jūsų vyras pradės sudėlioti ir jaudintis dėl savo vyrų galios gyvybingumo.

Stenkitės išvengti nesutarimų ir be priežasties. Siekite tarpusavio supratimo ir tarpusavio pagarbos tarp jūsų. Būkite teigiami, net jei nėra nuotaikos.

Asmuo pats gali sukurti malonų atmosferą aplink save ir savo artimuosius. Viskas priklauso nuo jūsų, ir jūs neturėtumėte galvoti visą laiką, kad jūsų vyras gali jus pakeisti bet kuriuo metu. Kova su savo baimėmis ir juos užkariauti.

Ekspertų nuomonė apie vyrų išdavystę kitame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys