Motinystės drabužiai

Marškinėliai nėščioms moterims

Marškinėliai nėščioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip pasirinkti?
  2. Modeliai
  3. Originalios idėjos linksmiems ir juokingiems užrašams

Devyni mėnesiai laukė mažo stebuklo, galbūt vienas iš maloniausių kiekvienos moters gyvenimo laikotarpių. Šiuo metu noriu atrodyti ypač gražus ir moteriškas, nes nėštumas nėra priežastis atsisakyti stilingų ir madingų drabužių.

Šiuolaikiniai dizaineriai kuria visas madingų marškinėlių kolekcijas nėščioms moterims.

Atskirai tokių kategorijų marškinėliai yra modeliai su kūrybingais, linksmais užrašais ir juokingais atspaudais, skirtais linksmam renginiui.

Tokia marškinėlių dėka kiekviena mama gali tvirtai pasitikėti savo nenugalimumu ir sugebėti žavėtis žvilgsniais ir maloniais jų aplinkinių šypsenais.

Kaip pasirinkti?

Marškinėliai su juokingu užrašu yra puiki priežastis ne tik pasimėgauti sau, bet ir atnaujinti savo drabužių spintą pagal naujausias mados tendencijas. Tačiau drabužių pasirinkimas nėščioms moterims turėtų būti gydomas daugiau dėmesio ir dėmesio nei įprastiems drabužiams.

Pirmenybė turėtų būti teikiama ne tik madingiausiems ir gražiausiems dalykams. Marškinėliai turėtų būti kuo patogesni.

Prieš perkant marškinėlius turite atkreipti dėmesį į kai kuriuos punktus:

  1. Medžiaga. Gerai, jei marškinėliai yra siuvami iš natūralaus audinio, minkšto ir malonaus, pavyzdžiui, medvilnės. Sintetinė oda neleidžia kvėpuoti, tokiame marškinėliai vasarą bus karšti. Sintetika gali sukelti alergines reakcijas, paraudimą ir niežėjimą.
  2. Dydis. Jūs neturėtumėte pasirinkti netinkamo dydžio marškinėliai, nesvarbu, koks jis yra. Negabaritinis marškinėliai padarys moterį beformą, o per mažas dalykas apribos judėjimą, patrins pečius ir sukels nepatogumų.
  3. Ilgis. Kiekviena moteris pasirenka optimalų marškinėlių ilgį. Kažkas yra patogesnis ilgame marškinėliai, kažkas jaučiasi gana patogus trumpais modeliais, kurie atskleidžia pilvą.
  4. Spausdinti. Dažų kokybė, kuria užrašai ar brėžiniai, turi būti labai aukšta. Po pirmojo skalbimo dažai neturėtų išnyks.

Modeliai

Marškinėliai nėščioms moterims yra gana įvairūs ir apskritai skiriasi nuo įprastų marškinių.

Marškinėliai su ilgomis rankovėmis arba ilgomis rankovėmis. Tokie modeliai yra labai populiarūs ir meilė moterims. Ilgomis rankovėmis pasižymintys marškinėliai yra įvairūs, puikiai tinka, praktiškai ir patogiai dėvėti. Ilgomis rankovėmis puikiai dera džinsai ir kelnės. Tiesiog nesirinkite pernelyg griežto modelio.

Marškinėliai turėtų laisvai sėdėti ant figūros ir netrukdyti judėti.

Marškinėliai su trumpomis rankovėmis. Optimalus variantas vasarą, be kurio tiesiog neįmanoma įsivaizduoti moteriškos spintos. Šiek tiek užsidegęs viršus yra geriausias variantas. Šis marškinėliai gali būti dėvimi skirtinguose nėštumo etapuose, nesijaučiant diskomforto ar nepatogumų.

Tarpinis pasirinkimas - Marškinėliai su vidutinėmis rankovėmis. Marškinėliai nėščioms moterims paprastai yra pagaminti iš glaustai supjaustytų, be nereikalingų dekoratyvinių elementų, su paprastu apvaliu, ovaliu ar trikampiu iškirpte. Rankovėmis gali būti reguliariai supjaustyti arba pagaminti sudėtingesniu dizainu (žibintuvėliai), papuoštais plyšiais.

Originalios idėjos linksmiems ir juokingiems užrašams

Marškinėliai su užrašais yra tokie dideli, kad kiekviena mama gali pasirinkti tinkamą modelį su gražia nuotrauka ar įdomiu užrašu be jokių problemų.

Tarp labiausiai juokingų ir juokingų užrašų ypač populiarūs šie variantai:

"Puzozhitel". Marškinėliai su šiais saldžiais ir gausiais raštais yra ypač populiarūs nėščioms moterims. Dažniausiai tokį žaismingą slapyvardį lydi linksmas, ryškus vaizdas, vaizduojantis miego kūdikį su šypsena ant veido. Įvairiuose tokio marškinėlių variantuose gali būti nuotraukų su mažų kulnų ir kūdikių delnais.

"Kinder stebina." Kitas populiarus variantas būsimai mamai. Marškinėliai su neutraliomis raidėmis paprastai pasirenkami moterims, kurios dar nežino negimusio vaiko lyties. Užrašu gali būti pateikiamas teminis paveikslėlis, sudarantis analogiją su populiariu ir mylimu delikatesu. Tik vietoj žaislo iš šokolado kiaušinio žiūri kūdikis.

Marškinėliai nėščioms motinoms, laukiančioms dvynių. Tokie marškinėliai dažnai vaizduoja gandrai, vežančius du maišelius su kūdikiais. Kitas variantas - du vaikų veidai ryškiame fone su užrašu „dvyniai“. Tai gali būti dviejų mėlynų ir rožinių širdžių vaizdas.

Marškinėliai su žodžiais „Aš planuoju pabėgti!“. Tokį užrašą dažnai papildo net mėnesio, kuriuo tikimasi gimdyti vaikas, vardas, pavyzdžiui, „Aš planuoju pabėgti rugpjūčio mėnesį“. Kartais pridedama nuotrauka, vaizduojanti metų laiką, kada kūdikis turi būti gimęs. Užrašas yra dažnai atliekamas prieš kūdikio kūdikį su gudriomis akimis.

Kartais galite pamatyti marškinėliai, dekoruoti labai kūrybingais užrašais, pavyzdžiui: „Taip! Aš nurijusį kamuolį! “,„ Jis dirbo! “Ir kt.

„Aš būsiu greitai! Palaukite! Kitas variantas apie artėjančios kūdikio išvaizdos temą. Įrašą lydi ryškus patenkinto kūdikio vaizdas, turintis butelį pieno rankoje arba gandrą, vedantį vaiką.

"Per užimtas pilvelyje". Kitas saldus ir liesti užrašas, kuris dažnai naudojamas tokiems marškinėliams kurti. Įrašas gali būti pateikiamas su juokinga nuotrauka, vaizduojančia vaiko kulnais ir delnais, juokinga veidą arba pats kūdikis.

Atskiros kategorijos marškinėliai yra skirti būsimiems tėvams.. Jie gali būti papuošti užrašais, pavyzdžiui, „Tėtis, duok man penkis!“ Arba „Leidžiama paliesti tik tėvą“. Taip pat gali būti sudarytos poros marškinėliai būsimiems tėvams su tais pačiais atspaudais.

Be dažniausių užrašų, taip pat yra daugiau originalių parinkčių, Pavyzdžiui, „Pagaminta su meile“, „Laukia stebuklo“, „Pilvas su paslaptyje“, „Negalima atidaryti iki ... (nurodant numatomo gimimo mėnesį)“, „Mano pilvas auga, ir jame yra trūkčiojantis“, „Negalima trukdyti! Suformuota asmenybė ir daugelis, daugelis kitų.

Būsima motina gali ne tik pasinaudoti parengtomis idėjomis, bet ir parodyti savo vaizduotę, išradusi individualią versiją. Laimei, užsakyti marškinėlius su pasirinkta raide ir tinkamu spausdinimu, šiandien nėra sunku.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys