Motinystės drabužiai

Vakaro suknelės nėščioms moterims vestuvėms

Vakaro suknelės nėščioms moterims vestuvėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiliai
 2. Suknelė
 3. Nėriniai suknelė
 4. Trumpas
 5. Su rankovėmis
 6. Patarimai, kaip pasirinkti

Kaip nuostabus yra tai, kad drabužių gamintojai nėščioms moterims pagaliau suprato, kad reikia gražių mergaičių drabužių. Iš tiesų, jau pavargau nuo suknelės-razletayki ir baggy apranga, kurie yra keli dydžiai didesni nei reikalaujama. Ši tema tapo tokia skubi, kad kiekvienoje mados savaitėje dizaineriai būtinai pateikia vakarines sukneles nėščioms moterims vestuvėms ar kitoms šventėms.

Yra tiek daug stilių, kad kitos mergaitės gali net jausti pavydus jūsų pozicijai, kuri suteikia jums teisę pasirinkti išskirtinius drabužius. Leiskite sustoti keliems.

Apie Motinystės vestuvių suknelės Galite skaityti kitame straipsnyje.

Stiliai

Šiuolaikiniai dizaineriai rūpinosi nėščiomis merginomis ir sukūrė atskirą vakarinių suknelių kolekciją. Tarp visų šio turto mums pavyko pasirinkti sėkmingiausius variantus, kurie atrodys puikūs ir nesukels nepatogumų. Dabar nėštumas nėra priežastis likti namuose ir praleisti visus įdomiausius įvykius, pavyzdžiui, mylimojo vestuves.

Graikų stilius

Nėštumas, ypač ilgesniais laikotarpiais, puikiai suderinamas su ilgomis maxi suknelėmis. Graikų stilius čia yra labai tinkamas, ypač kai kūno lenkimai su naujuoju gyvenimu, atsiradusiu jo viduje, įgauna moteriškumą.

Šiame stiliuje pilvą galima paslėpti už daugelio šifono sijonų, o visas dėmesys gali būti perkeltas į karkasą, papuoštą rhinestones, karoliukais, blizgučiais ar ažūriniais aplikacijomis.

Asimetrija gali būti iš viršaus ir apačios (nuožulnus kiaurymė ant krūtinės, atviros peties). Tuo pačiu metu modelis gali būti panašus į Egipto karalienės aprangą.

Verta pažymėti, kad ilgos suknelės yra patogiausios, o tai labai svarbu būsimai motinai. Be to, jie leidžia kai kuriems paslėpti sunkų ir rimtą važiavimą, kuris yra svorio padidėjimo pasekmė.

Tiesios linijos

Ankstesni terminai su netiesiogiai matomu pilvu leidžia apsivilkti savo kūną įrengtais siluetais, pavyzdžiui, apvalkalo suknelė.

Jei norite, kad būtų draperija, tada leiskite jį pastatyti ties juosmeniu, kuris leis jums šiek tiek išlyginti apvalumą. Nebijokite atnešti savo vaizdui ryškių dekoracijų ir papuošti savo suknelę su nuostabiomis medžiagomis - prašmatnus, elegancijos ir šventės jausmas niekada nebuvo nereikalingas. Bet, kaip visada, prisiminkite apie priemonę.

Vėlesniais laikotarpiais pilvas nebūtinai atsisako tiesių siluetų. Jūs galite eiti į kai kuriuos gudrybės, pavyzdžiui, didžiulį lanką, kuris paslėps jūsų poziciją.

Vakaro apranga su mažu tvarkingu traukiniu - raktas į sėkmę kuriant didingą vaizdą. Nesivaržykite pažvelgti į gėlių atspaudus, blizgius elementus, užuolaidas, siuvinėjimus, griovelius ir nėrinius. Žodžiu, viskas, be kurios negali būti puikus vaizdas.

Undinė

Nenorite ilgos aprangos? Tai yra jūsų teisė, ypač todėl, kad yra kompromisinis sprendimas ankstyvoms nėštumo sąlygoms - undinė suknelė. Jo sklandžiai kontūrai, sijonas, kuris pradeda plisti nuo kelio, sukurs stebuklingą vaizdą.

Pasirinkite beždžionės modelį be korseto. Jis skirtas įtempti juosmens ir net ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu gali pakenkti kūdikiui. Ypač jei visą dieną praleidote korsete.

„Mermaid“ stiliaus vakarinės suknelės netinka nėščioms moterims, turinčioms vidutinio ar didelio pilvo.

Ir ši galimybė neskatina dėmesio? Tada pažiūrėkite į ilgaamžę suknelę, bet su tiesiai supjaustytu sijonu. Ir jei jūsų figūros tipas gali būti priskiriamas „smėlio laikrodžiui“ arba „kriaušei“, tada jums net nėra prasmės apsvarstyti kitų stilių.

Aukščiau ir apatinėse dalyse patraukliausios yra pirmiau pateiktos galimybės nėščioms moterims suknelėms skirti vakarinę suknelę. Čia, kaip niekur kitur, būtų tinkama V formos griovelis. Šis elementas ne tik paryškins jūsų krūtinę, kuri tapo labiau sodrus, bet ir sutrumpins jūsų pečių ilgį.

Jei norite pasiekti priešingą poveikį, tiesiog pridėkite plonas dirželius. Jei jūsų pasididžiavimas yra pečių linija ir rankų lygumas, tada suknelė turėtų būti pasirinkta be peties diržo.

Jūsų stovykla laikoma pavyzdžiu sekti ir sukelti pavydą? Atsukite nugarą neįprastu iškirpte.

Suknelė

Patogumas ir grožis derinami dar viename vakarinės suknelės - suknelės tipo. Vasarą, kai lauke yra šiluma, šis konkretus apranga gali būti laikomas idealu ir priimtinu.

Modeliai gali rasti daug gražių modelių, kvapą gniaužiančių spalvų viršutinei ir apatinei, monotoniško stiliaus, perteikiančio spalvų gylį. Bet koks skonis, forma ir ilgis pateikiami modeliuose, kurių pasirinkimas gali būti atliekamas pagal plaukų ir akių spalvą.

Trumpas priekinis, ilgas galas

Asimetriška apatinė apranga nėra tabu nėščioms moterims. Priešais sutrumpintas ir užpakalinis - tai nauja tendencija, kurią visi didieji dizaineriai paėmė tą pačią valandą. Ši suknelė gali būti vadinama unikalia, nes ji gali išgelbėti nuo šilumos ir šilta vėsioje.

Nesvarbu, koks gražus šis vaizdas, nėštumo būsena, be jaudinančių jausmų, dažnai siejama su patinusiomis kojomis. Tokios mažos problemos buvimas yra svarbi priežastis atsisakyti trumpo ilgio ir vis dar pasirinkti ilgą suknelę, už kurios patinusios ir nepatrauklios kojos nebus matomos.

Nėriniai suknelė

Kada dar nešioti nėrinius, jei ne nėštumo metu! Sunku sugalvoti gražesnį ir madingesnį sprendimą.

Net mados dizaineriai pripažino nėrinių aprangą kaip neginčytiną mėgstamą. Toks sprendimas puikiai derinamas su pastebimu pilvu, sukuriančiu išskirtinai gražų ir stilingą vaizdą. Eksperimentai su spalva, nėrinių forma ir pačios suknelės ilgis nebus nereikalingi.

Trumpu laikotarpiu jūs galite sau leisti būti trumpu suknelės jungu arba žaisti konservatyvios moters vaidmenį ilgoje, griežtoje suknelėje. Tik drąsios mergaitės gali pasirinkti iš esmės nėrinius.

Jei turite natūralų kuklumą, sustokite nėrinių įdėkluose. Geras pasirinkimas yra suknelė, kuri apjungia šviesos viršūnę su nėriniais krūtinėje ir stora apačia.

Trumpas

Tik nedideliais terminais galite dėvėti trumpą suknelę, žinoma, ne mini, bet jis gali pasiekti, pavyzdžiui, gerai žinomą apvalkalo suknelę į šlaunies vidurį.

Kalbant apie stilių, nėra jokių apribojimų - viskas priklauso nuo jūsų figūros stiprybių:

 • ilgis iki kelio arba šlaunies vidurio (bet ne didesnis);
 • su rankovėmis įvairiais variantais;
 • su skirtingo storio ir formos juostomis;
 • su kitokia iškirpimo forma.

Tik jūsų asmeniniai pageidavimai, nuotaikos ir figūra gali paveikti detales. Galite sutelkti dėmesį į audinį, pavyzdžiui, brangus brokatas būtų vertas pasirinkimas.

Graikų stilius ne visada susijęs su maxi ilgiu, taip pat galima apsvarstyti trumpesnę versiją. Svarbiausia yra išlaikyti aukštą juosmenį, o sijonas turėtų būti laisvas. Ši paprasta versija gali būti vertinama net ir su gerai pažymėtu pilvu. Tokios suknelės privalumas yra judėjimo laisvė ir bet kokio pilvo spaudimo nebuvimas. Pridėti pripūstos juostos kontrastines spalvas ir nebūti drovūs su iškirpte.Jei norite matyti aukštesnius, gelbėjimo darbus atliks plonos juostos.

Negalite nuspręsti dėl pasirinkimo? Tada galbūt imperijos stilius ir asimetrinis apvadas taps jūsų idealiu vaizdu. Na, net jei jis netelpa, tada lieka trapecijos. Vėliau geresnis variantas tikriausiai neegzistuoja.

Diržo nebuvimas yra būtent tai, ko reikia šioje situacijoje. Originalios išpjovos su turtinga apdaila ir ryškiais audiniais padės sumažinti vaizdo paprastumą. Paprasta suknelė yra priežastis, kodėl jūsų fantazija išpilama ant aksesuarų.

Su rankovėmis

Puiki vakarinė suknelė nėščioms moterims vestuvėms su nėriniais. Įvairaus laipsnio skaidrumo nėriniai ir papildomi kilo šydai, suteiksime košetiškumą.

Suknelė su ilgomis rankovėmis idealiai tinka nėščioms moterims, turinčioms patinusių rankų.

Jei ilgomis rankovėmis jūs neužklijuojate, arba tiesiog nesutinkate su reikiama suknelė, tada jų funkcija gali būti skara, skara ar švarkas. Trumpa rankovė, nors ir suteikia jai nedidelės dalies vaizdui, papildomai palaikys krūtinę.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • sugedęs pėsčiomis bus saugiai paslėptas už ilgos suknelės;
 • net paskutinis nėštumo mėnuo nėra priežastis pasirinkti plačias sukneles, geras pečių tvirtumas reiškia daug;
 • jei juostelė, tada tik išilginė, apie skersinį pokalbį negali būti;
 • Tegul suknelė tinka figūrai, bet neužklijuokite;
 • kiekvienas elementas, kuris patenka į „per“ apibrėžimą, negali būti atvaizde.

Moderavimas turi būti visuose.

Komentarai
 1. Rita
  14.08.2015

  Geriausia paslėpti pilvą nuo smalsių akių ir gauti suknelę su aukštu juosmens.

 2. Olga
  26.07.2015

  Svarbiausia yra grožis, net nėštumo metu. Aš pasirinko viskozės suknelę. Tai, žinoma, yra ilgas, bet aš eisiu tik šalia savo vyro, kad apdraustumėte.

 3. Lyuba
  21.07.2015

  Man tai patinka, kai suknelėje yra nėrinių. Net jei suknelė yra paprasta, ji atrodo moteriški ir žavingi.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys