Motinystės drabužiai

Parkas nėščioms moterims

Parkas nėščioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės ir privalumai
 2. Modeliai
 3. Kaip pasirinkti?

Jei, renkantis viršutinius drabužius, nėščia moteris nežino, ką rinktis, verta pažvelgti į striukės parką. Tai idealiai tinka apsaugai nuo šalčio ir komforto. Ir, nepaisant nuolatinio pilvo augimo, visa nėštumo trukmė yra gana „pakankamai“.

Savybės ir privalumai

Šiandien yra daug tokių striukių modelių, kurie skiriasi ne tik funkcionalumu ir komfortu, bet ir gražiai ir stilingai.

Moterų parko pagrindinis bruožas - juosmens dirželis. Su šiuo nėriniu galite nustatyti dydį įvairiais laikais, kai pilvas auga.

Taip pat yra specialių slingo parkų nėščioms moterims, kurios turi specialius įdėklus, kad būtų galima koreguoti dydį. Ir po gimdymo šie švarkai turi slingovstavku kūdikiui.

Pagrindiniai privalumai renkantis parkus nėščioms moterims bus:

 • Audinys, kuris nėra šlapias ir nesuvaržo.
 • Šiltas pamušalas.
 • Laisvas pjovimas.
 • Užuolaida, su kuria reguliuojamas dydis.
 • Papildoma įrišimas nuo striukės dugno, kuris apsaugo nuo pūtimo.

Modeliai

Klasikinis

Klasikinis moterų parkų modelis yra striukė į šlaunies vidurį su dygsniuotu pamušalu, daugiausia iš dirbtinio kailio. Šie švarkai turi aukštą antkaklį ir gaubtą. Be to, švarkui išsiskiria pleistro kišenės ir viena kišenė ant rankovės.

Transformatorius

Tokie parkai tikriausiai yra tinkamiausia alternatyva nėščioms moterims, nes beveik visi elementai yra transformuojami priklausomai nuo poreikių.

Šiltosioms ir vėjuotoms dienoms pamušalas ir gaubtas atsilieka, kai kuriuose modeliuose šis sąrašas prideda rankoves. Kaip ir gaubtu, kai kuriuose parkuose įrengtas vertikalus užtrauktukas, kuris gaubtą paverčia apykakle.

Tiems, kurie laukia, kol kūdikis pasirodys šaltuoju metų laiku, yra paverčiami parkai su diržų įdėklais. Jie leidžia nešioti kūdikį po gimimo.

Pailgos

Labai aktualus paskutinių sezonų modelis, jis tarnauja kaip gera alternatyva pamušalams. Tokių striukių parkų gaubtai paprastai yra dekoruoti kailiais.

Kaip pasirinkti?

 • Apsipirkdami nėščioms moterims, reikia sutelkti dėmesį į dydį. Nereikia imtis kelių dydžių didesnių, tačiau tuo pačiu metu striukė neturi tapti maža pilvo augimo metu. Norėdami tai padaryti, tokiame parke, yra specialių įdėklų ir papildomų spynų.
 • Ši kojelė turi turėti užtrauktuką ant kūdikio gaubto, o kai kuriuose modeliuose yra užraktai vaiko rankenoms.
 • Pasirinkite parko izoliaciją, kuri yra termofinas ir tinsuleyt. Tokie šildytuvai garantuoja mažą kainą, paprastą priežiūrą ir turi nedidelį kiekį, skirtingai nei kailiniai įdėklai.
 • Kad būtų išvengta pūtimo, ilgis turi būti bent vidurinės šlaunies su reguliuojamomis kilpomis.
 • Dvišalis užraktas padės vėlyvam nėštumui su nepatogiais ir atšaldomais judesiais arba vaikščiojant laiptais.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys