Motinystės drabužiai

Motinystės maudymosi kostiumėliai

Motinystės maudymosi kostiumėliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Medžiagos ir madingos spalvos
 3. Modeliai
 4. Prekiniai ženklai ir vertė
 5. Apžvalgos

Pradedant ilgai lauktas nėštumas, šiuolaikinės mamos nėra skubančios prisidėti prie savo gerų įpročių. Dienos pratimai, bėgimas, dviračiai ir plaukimas baseine dar kartą įrodo, kad nėštumas nėra liga, bet tik neįprastas ir ypatingas kiekvieno moters gyvenimo etapas.

Tai labai patogu, kad šiuolaikinėje mados ir grožio pramonėje šis specialus laikotarpis taip pat yra elgiamasi su supratimu ir kūrybiškumu. Be kitų dalykų, specialūs drabužiai, garbės vieta užima maudymosi kostiumus nėščioms moterims. Jie turi ypatingą, skirtingą nuo klasikinės, pjaustytos ir audinio sudėties.

Savybės

Atrodytų, ką dar galvoti: nusipirkau klasikinį modelį pora dydžių ir džiaugtis. Bet tai nebuvo. Yra keletas išskirtinių bruožų, leidžiančių nėščiajai jaustis maudymosi kostiumoje ne tik patogiai, bet ir aukštyje:

 • Liemenėlė. Taurelės turi būti net uždaruose modeliuose. Paslėpta liemenėlė, švelniai ir švelniai palaikanti krūtinę, turi elastingą plokštelę arba minkštus kaulus. Tai padės išvengti strijų ateityje.
 • Diržai. Būtinai būkite plati ir minkšta, lengva reguliuoti, taip pat sutelkti dėmesį į krūties dydžio pokyčius. Pagrindinis privalumas yra tas, kad jie gali būti išdėstyti standartiniu, kryžminiu būdu aplink kaklą.
 • Audinio audinys pilvui. Kietoje maudymosi kostiumoje arba atskiroje, bet su didelėmis kelnėmis visada yra vietos jaunesniam puzozhitel ir, atitinkamai, būsimos motinos fiziologinių parametrų pokyčiams. Kūdikių maudymosi kostiumėliai yra pagaminti atsižvelgiant į šį veiksnį ir juos lydi šoninės kojinės, įrišimo ar drapuotės, baisiai dengiančios įdomią poziciją pradiniais laikotarpiais. Be to, šios papildomos mažos „gudrybės“ padeda maudymosi kostiumėlį kuo patogiau ateities mamai ir jos jaunesniam pilvui.

Medžiagos ir madingos spalvos

Audiniai, iš kurių gaminami maudymosi kostiumai nėščioms moterims, neturėtų turėti sintetinių priemaišų. Atkreipkite dėmesį į tempimo procentą ir audinio kokybę, kad grįžtumėte į pradinę formą.

Renkantis šį plaukimo priedą, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ką įsigijote: saulei, plaukimui baseine ar tvenkinyje (švieži arba sūrūs). Šie parametrai vienaip ar kitaip veikia patogų laiką.

Maudymosi kostiumėlis turi būti atsparus UV spinduliams, kad šildant jis neperduotų neigiamo ir, galbūt, prastos kokybės odos ir viso kūno savybių. Be to, pradedant praktikuoti baseine (plaukimas, vandens aerobika, gimnastika), reikia pažymėti, kad chloruotas vanduo ne visada turi teigiamą poveikį maudymosi kostiumėlį, todėl reikia pasirinkti modelius iš audinių, kurie yra atsparūs šiai vandens cheminei sudėčiai.

Idealios medžiagos šiai „nėščiai“ pagalbinei įrangai gaminti yra:

 1. Mikropluoštas - tai unikali medžiaga, kuri gali praeiti oru, greitai išdžiūti, išties saugiai grįžti į pradinį dydį. Mikropluošto maudymosi kostiumėliai atlaisvins jus nuo hipotermijos ir perkaitimo;
 2. Laikrodis turi visas ankstesnės medžiagos savybes ir turi „natūralesnį“ paviršių.

Nuo šiol spalvų riaušės ir šokiruojančios mados, taip pat galima pasirinkti „nėščių“ maudymosi kostiumus, daugiausia dėmesio skiriant mados tendencijoms.Tačiau čia stilistai pataria atsižvelgti ir į figūros ypatumus. Deja, ne kiekvienas yra laimingas su tvarkingais „reklamos“ kultais. Tačiau pasirinkus mažą nuotrauką, vertikalias juostas, „grobuoniškas“ spalvas bendruose maudymosi kostiumuose, galite puikiai pabrėžti ir gražiai papuošti naują būsimos mamos figūrą.

Modeliai

Drabužiai, skirti ypatingam laikotarpiui, visų pirma yra kokybė ir komfortas. Šiuolaikiniai dizaineriai bando nuo sezono iki sezono į maudymosi kostiumus nėščioms moterims jokiu būdu ne prastesni už jų klasikinius kolegas.

Pagrindiniai specialiųjų maudymosi aksesuarų modeliai:

 • Lydytas. Klasikinis patalpų maudymosi kostiumėlis su visais papildomais priedais, kurie užtikrina patogią būsimajai mamai.
 • Atskirkite. Jis suskirstytas į keletą porūšių:
 1. bikini - maudymosi kostiumėlis su liemenele, kuris atitinka visus patogaus nusidėvėjimo reikalavimus nėštumo metu; kelnaitės - nuleistos priekyje ir šiek tiek pripūstos iš užpakalinės, didelės, „nuskaito“ ant pilvo, su juo auga;
 2. tankini - viršus yra suprojektuotas kaip viršutinis, palaidinė su trumpu ar ilgu rankovėmis, tunika ar net korsetu;
 3. gang - bra-bandage strapless, tačiau suteikia patikimą paramą mažoms krūtims, turinčioms minkštus kaulus paslėptuose puodeliuose.

Taip pat šiandien yra daug maudymosi kostiumėlių, ne tik tiems, kurie laukia, bet ir tiems, kurie jau gimė, kurie maitina mamas. Jų liemenėlės yra aprūpintos specialiais nuimamais puodeliais, leidžiančiais žindyti kūdikį bet kokiomis sąlygomis su mažomis pastangomis.

Už baseiną

Patogiausias ir praktiškiausias modelis plaukimui chlorintame vandenyje bus sportinis maudymosi kostiumas nėščioms moterims. Ji neturi jokių esminių skirtumų, bet visiškai atitinka naujo skaičiaus reikalavimus: ji patogiai pabrėžia krūtinę ir augančią pilvą. Dauguma šių modelių turi tvarsčių tipą, kad apsaugotų būsimą motiną nuo nenumatytų apkrovų. Tokius maudymosi kostiumus galite įsigyti nėščioms moterims specialiuose sporto centruose. Taip pat parduotuvėse - oficialių bendrovių „Adidas“, „Reebok“, „Puma“, „Nike“ atstovai.

Be to, jei moteris prieš nėštumą aktyviai užsiėmė plaukiojimu, plaukimo kostiumėlį pasirinkus tam tikrą laiką savo gyvenime, ji nebūtų įdėta į aklavietę. Plaukimo kostiumai baseinui - tai unikali galimybė tęsti savo veiklą beveik vienodu ritmu ir ta pačia energija. Žinoma, jei tai nekenkia kūdikio sveikatai ir vystymuisi.

Prekiniai ženklai ir vertė

Kūdikių maudymosi kostiumėliai nėščioms moterims gamina ne tik specialias įmones, bet ir pasaulinius prekių ženklus su šiuo procesu labai malonu.

„Emma Jane“ maudymosi kostiumėlis pagamintas iš ekologiškos medvilnės. Jame yra subtilus mėlynos spalvos su dideliu šviesiai mėlynos spalvos atspalviu. Yra galimybė atlaisvinti diržus ir be jų jų naudoti maudymosi kostiumėlį. Būsima motina jausis ne tik komforto iš audinio ir spalvų kokybės, o modelio pusėje esanti sąranka leis augančiam pilvui harmoningai suderinti bendrą vaizdą. Maudymosi kostiumėlį nėščioms moterims „Emma Jane“ kaina svyruoja nuo 1500 iki 2700 rublių vienam vienetui.

Juodasis „Carriwell“ prekės ženklo modelis tinka, nes jis pagamintas iš poliamido ir elastano. Šis audinių derinys neleidžia motinystės maudymosi kostiumėliui sėdėti po plovimo ar maudymosi. Platus dirželis aplink kaklą gali būti pritaikytas prie besiplečiančios krūtinės reikalavimų. Dvigubas audinio sluoksnis ant pilvo, tvirtai ir švelniai remia jį augimo procese. Danijos gamintojas rekomenduoja šią baseino vandens procedūrų maudymosi kostiumėlį ir užtikrina, kad modelis pasižymi aukštu džiovinimo laipsniu ir atsparumu chlorui. Rusijos pirkėjų kaina svyruoja nuo 1700 iki 2000 rublių.

Klasikinis plonas juostelių modelis iš Vokietijos Laskanos gamintojo. Platus diržas per kaklą patogiai pritvirtina krūtinę ir padengia didėjantį pilvą jos dugno dugno sąskaita.Aukštos juodos kelnaitės su stygomis ant šonų yra taip pat pritaikytos, kad padidintų būsimos mamos dydį. Vokietijos prekės ženklo kaina Rusijos parduotuvėse už 3000 rublių.

Britų kompanija „Next“ užkaria savo klientus paprastumu, prieinamumu ir modelių originalumu. Tą patį galima pasakyti apie maudymosi kostiumus nėščioms moterims. Ryškios juostelės, subtilios spalvos ir originalūs geometriniai raštai. Visa tai kartu su aukštos kokybės audiniais ir individualiu požiūriu į beveik kiekvieną modelį sukelia būsimos mamos komforto ir unikalumo jausmą. Galų gale, tai labai svarbu: svarbiausiu gyvenimo laikotarpiu jums atrodo ir jaustis 100%. Už šį nuopelnų rinkinį turėsite sumokėti apie 1900 rublių.

„Envie de Fraise“ yra prancūzų prekės ženklas, sukurtas tik nėščioms moterims. Jo maudymosi kostiumėliai pasižymi išskirtinėmis kokybės savybėmis, unikaliais ryškiais dizainais. Viena iš drąsiausių šiandien yra ryškiai geltona bikini su patogiomis nuleistomis kelnėmis ir lengva liemenėlė ant diržų, kurių dydis yra reguliuojamas dekoratyviniais, iš pirmo žvilgsnio, prisegamas. Tačiau vienam modeliui iš Envie de Fraise kolekcijos turės mokėti ne mažiau kaip keturis su puse tūkstančio rublių.

Kitas britų prekės ženklas „Asos“ garsėja savo ryškiais ir neįprastais modeliais. Jo „nėščia“ kolekcija Motinystė malonus ateities mamos akiai ir kūnui. Pavyzdžiui, juodos ir baltos spalvos dryžuotas maudymosi kostiumas su nuimamais dirželiais. Jis leidžia jums gauti šviesų įdegį ant pečių, taip pat patogų pramogas rezervuaro krante arba baseine. Maudymosi kostiumėlis - ant natūralaus pamušalo, leidžiančio praleisti orą ir minimaliai kontaktuoti su drėgnu plaukimo aksesuaro audiniu. Flirto nėriniai aplink bodice - romantiškas niuansas iš Londono mados dizainerių. Toks grožis vertas šiek tiek daugiau nei du tūkstančius rublių.

Apžvalgos

Šiandien nėščių moterų maudymosi kostiumų rinka yra tokia plati, kad jau galima kalbėti apie daugybę būsimų motinų atsiliepimų apie įvairius modelius ir prekinius ženklus.

Pavyzdžiui, komentarai apie „Decathlon“ prekės ženklą ir jo sporto bakas „Nabaiji“ dažniausiai yra teigiami. Tiesa, kai kurios mergaitės, renkantis sporto maudymosi kostiumėlį nėščioms moterims, manydamos, kad tik jis gali kokybiškai palaikyti pilvą, yra nusiminusios dėl savo kuklios spalvos. Tačiau tuo pačiu metu jie pastebi patogų dvigubą audinį puzozhitel srityje: vidinis sluoksnis palaiko, o išorinis - tvarkingai, kartu su pilvu.

Be to, kartais nėščiųjų maudymosi kostiumėliams pirkėjai skundžiasi dėl tanikini modelių su iškilusiomis viršūnėmis. Dažnai moterys skundžiasi, guma po krūtimi yra įtempta. Dėl šios priežasties yra tam tikras diskomfortas, kuris jau vyksta tvenkinyje. Plaukdami tokiame maudymosi kostiumėlį, yra viršaus viršaus judėjimas, kuris taip pat suteikia tam tikroms moterims tam tikrų nepatogumų.

Norint visapusiškai atsižvelgti į visas pageidavimus ir rekomendacijas, pirmiausia būtina pabandyti plaukti kostiumu ir pajusti, kaip jums tinka. Kiek jis yra jūsų modelis. Galų gale, nėštumo metu viskas turėtų būti tobula, kad kūdikis, kuris pirmą kartą atvyksta į šį pasaulį, jau jo brandinimo motinos skrandyje stadijoje, aiškiai pajuto visą savo gyvenamosios vietos grožį, laimę ir komfortą. Tai, kaip nėščia moteris praleidžia savo 9 mėnesių laimės, priklauso nuo to, ar kūdikio pritaikymas naujomis sąlygomis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys