Motinystės drabužiai

Slaugos liemenėlė „Fest“

Slaugos liemenėlė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Mažai apie prekės ženklą
  2. Patogumas ir švelnumas
  3. Dydis nėra dydis!
  4. Aktyvioms mamoms
  5. Absoliutus grynumas
  6. Jūs esate seksualus!
  7. Diena ir naktis

Su kūdikio atsiradimu jaunoji motina turi daug naujų rūpesčių. Ir jie susiję ne tik su kūdikio komfortu. Po gimdymo - atėjo laikas galvoti apie savo sveikatą. Ir ši nauja motina padės bras šerti Fest.

Mažai apie prekės ženklą

„Fest“ yra pirmoji Rusijos rinkos įmonė, gaminanti apatinius drabužius nėščioms moterims ir jaunoms motinoms. Vystymosi procese dalyvauja Rusijos medicinos mokslų akademijos ir Rusijos valstybinės medicinos universiteto akušeriai ir ginekologai.

Malonu, kad patalynės siuvimas vyksta ir Rusijoje, ir tai leidžia kontroliuoti produktų kokybę visuose etapuose. Natūralios medžiagos, aukštos kokybės priedai, puikus komfortas - visa tai susiję su „Lingerie Fest“!

Patogumas ir švelnumas

Įrodyta, kad dėvėti specialius drabužius, neleidžia krūtinės odai atsirasti strijų. Specialus tinkamai parinktas apatinis trikotažas nedažo krūtinės, neleidžia stagnuoti pieno, saugo formą.

Lininė šventė pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės. Platus diržai nešviečia, minkštos siūlės suteikia mamai komfortą. Stiprūs liemenėlės tvirtinimo elementai neleidžia paslysti. Plastikinių ir geležies sėklų nebuvimas užtikrina saugumą, o minkšta plati elastinė juosta palaiko krūtinę ir suteikia jaunajai mamai jautrumo jausmą.

Dydis nėra dydis!

Kad liemenėlė būtų patogi ir saugi, reikia pasirinkti tinkamą dydį. Šią intymią garderobą galite įsigyti po pristatymo, tačiau ginekologai rekomenduoja dėvėti specialią liemenėlę nuo pirmųjų kūdikio gimimo dienų.

Devintą nėštumo mėnesį rekomenduojama pirkti liemenėlę. Atminkite, kad krūties dydis po gimdymo šiek tiek padidės, tačiau krūties apimtis sumažės. Liemenėlė turėtų sėdėti patogiai, ne sutraiškyti ir ne išgyventi krūtinę. Idealiu atveju, jei nesijaustumėte kūno apatinių drabužių, pajusite krūtinės palaikymą.

Aktyvioms mamoms

Liemenėlės slaugos šventei leidžia greitai atidaryti krūtinę ir maitinti vaiką. Tai ypač patogu aktyvioms mamoms, keliaujančioms arba lankantiems viešus renginius su kūdikiu. Siekiant palengvinti maitinimo krūtimi procesą, sukurti specialūs drabužiai šerti, taip pat diržai, kurie leidžia uždaryti kūdikį ir motiną nuo smalsių akių.

Absoliutus grynumas

Šventėje yra sterilūs apatiniai drabužiai. Tokie liemenėlės, kelnaitės, tvarsčiai ir marškinėliai gali būti paimti su savimi į ligoninę, ligonines ir dėvėti namuose. Sterilus skalbinius valo specialiai, jame nėra bakterijų ir bakterijų. Jei norite suteikti sau ir savo kūdikiui saugumo ir absoliučios švaros garantiją, tada sterilus skalbimas Fest sukuriamas tik Jums!

Jūs esate seksualus!

Su vaiko gimimu nepamirškite apie savo mylimą žmoną. Daugeliui moterų svarbu išlaikyti gražią ir seksualią, net ir naują motinos statusą. Ir tai visiškai teisinga!

Platus šviestuvų asortimentas patenkins net pačius reikliausius klientus. Seksualūs nėriniai, flirtingos lankai padės sureguliuoti romantišką nuotaiką, jaustis pasitikintys savo patrauklumu.

Be apatinių linijos yra ne tik liemenėlės. Mielos pižamos, sandarūs marškinėliai, trumpos viršūnės, snauningos kelnaitės papildys išvaizdą ir padės paryškinti pilką kasdienį gyvenimą.

Diena ir naktis

Mama įsakyme aktyviai rašo savo atsiliepimus apie brolius po gimdymo.Lingerie Fest, pagal maitinančias moteris, yra patogi ir patogi dėvėti. Jaunos motinos nori dėvėti ją dieną ir naktį.

Daugelis taip pat džiaugiasi už prieinamą liemenėlės kainą - apie 700 rublių už vienetą. Mamoms patariama pirkti drabužius vaistinėse ir specializuotose parduotuvėse, kad galėtumėte apsisaugoti nuo perkant žemos kokybės prekes. Jei kalbame apie minusus, kai kurios motinos skundžiasi plačiomis siūlėmis, kurios matomos po įtemptu marškinėliai ar marškinėliai. Tačiau daugeliui moterų tai nėra problema - jums reikia tik pasirinkti reikiamus drabužius.

Moteriškas apatinis trikotažas nėščiosioms ir laktacijos metu rūpinsis krūtų sveikata, suteiks jums jausmo jausmą ir švelnumą, ir jums atrodys seksualus! Būkite patrauklūs ir laimingi mama!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys