Motinystės drabužiai

Slaugos liemenėlė

Slaugos liemenėlė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kodėl tai būtina?
 2. Kaip ji atrodo ir kaip ji skiriasi nuo įprastų?
 3. Modeliai
 4. Prekiniai ženklai
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Kokia medžiaga yra pagaminta?
 7. Kas yra įklotai?
 8. Apžvalgos

Šiuolaikiniame pasaulyje moterų po gimdymo laikotarpis yra gana lengvas, nes daugelis apatinio trikotažo modelių ne tik verčia jaustis patogiai, bet ir atlieka apsauginę funkciją. Vienas iš šių modelių yra slaugos liemenėlė, kurios tikslą ir ypatumus mes išsamiau svarstome.

Kodėl tai būtina?

Po gimdymo kūnas patiria didžiausią stresą, įskaitant kūno dalis. Didžioji apkrova yra ant pieno liaukų, nes jie yra užpildyti pienu ir tampa didesni, oda turi ištiesti, o krūtys gali prarasti formą ir nykti.

Klasikinė liemenėlė, skirta šerti po kaulais, visų pirma yra galingas krūties palaikymas, padedantis jį išgelbėti nuo patyrusių formų praradimo. Plati linija su užsegimu leidžia jaunajai motinai jaustis taip patogiai, neišpjauna į odą ir puikiai sutvirtina krūtinę.

Tiesioginiam naudojimui reikia specialios liemenėlės, kuri padėtų žindyti. Atsižvelgiant į tai, kad krūtinėlė gali būti gana lengvai ir greitai eksponuojama arba išimta iš liemenėlės puodelio, maitinimas vaikui nebėra toks sudėtingas ir vyksta patogesnėmis sąlygomis.

Pirkti tokį produktą stovi prieš pat gimdymą, nes krūtis išsipučia ir didėja, o iš anksto nupirktas produktas gali tapti mažas ir tapti tik lėšų švaistymu.

Jei planuojate įsigyti slaugos liemenėlę iš anksto, pirmiausia turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju, kuris vadovauja nėštumui, paaiškinkite, kiek galite padidinti kiekį ir įsigyti didesnį produktą.

Tačiau tai taikoma tik liemenėms su užsegimais ir fiksuotais puodeliais. Marškinėliai ir viršūnės modeliai yra pagaminti iš specialios elastinės medžiagos, kuri gana paprasta, todėl krūties apimties padidėjimas nebus problema.

Kaip ji atrodo ir kaip ji skiriasi nuo įprastų?

Liemenės diržai nėščioms moterims yra daug platesnės nei įprasta, nes po gimdymo krūtimi reikia daug stipresnės paramos. Ir puodelių dalys yra tvirtos ir pritvirtinamos prie mygtukų ar mygtukų, kad būtų galima lengvai patekti į reikiamą krūties dalį ir lengviau šerti.

Kiti modeliai skiriasi nuo įprastos liemenėlės, nes jie yra pagaminti iš elastingo audinio viršūnių arba marškinėlių pavidalu, kurie puikiai tinka naudoti namuose arba naktį.

Ypatingas bruožas yra medžiaga, iš kurios pagamintos liemenėlės nėščioms moterims. Tai turėtų būti minkštas audinys, malonus kūnui, turintis minkštas paslėptas siūles, kurios neleidžia produktui patrinti minkštos jaunos motinos odos.

Modeliai

Krūtinėlės šėrimui, taip pat normalios, yra keletas veislių, nes nė vienas modelių diapazonas neapsiriboja vienu tipu. Kiekviena jauna mama turi savo įpročius, todėl ji pasirenka savo pasirinkimą pagal asmeninius pageidavimus, stengdamasi sau patogiausią produktą.

Apsvarstykite išsamiau kiekvieną tipą, kokie jų privalumai ir kokie trūkumai gali lemti modelio atmetimą.

Liemenėlė

Šis liemenėlės modelis - tai sportinio modelio viršūnė, pagaminta iš minkštos medvilnės arba megztos medžiagos.Gali būti nuolatinių plačių arba siauresnių reguliuojamų diržų.

Viršutinis modelis gali turėti V formos pjūvį, tada kūdikis maitinamas stumiant audinį ant vienos iš krūtų.

Kitas viršaus modelis yra produktas iš audinio juostos su atsargine priekine dalimi, sumontuota ant specialių kablių.

Ši liemenėlės versija turi daug privalumų, įskaitant neįtikėtiną komfortą dėvint ir naudojant, paprastą ir greitą krūtų šalinimą, malonų medžiagos tekstūrą.

Tarp trūkumų galima pastebėti tik elastinių dubenų trūkumą, dėl kurio krūtinė yra šiek tiek „pakabinamoje“ padėtyje, kuri gali neigiamai paveikti jo formą.

Mike - liemenėlė

Tokio plano liemenėlė yra panaši į viršų, o skiriamasis bruožas yra ilgis, kuris paprastai pasiekia juosmens arba juosmens sritį.

Tokie marškinėliai nėra labai praktiški naudoti kasdieniame gyvenime, nes dėl to, kad trūksta atraminės linijos ir duobių, krūtinė yra „kabanti“.

Tačiau šis modelis puikiai tinka miegoti ir labai supaprastina kūdikio maitinimą naktį.

Besiūliai

Šis modelis puikiai tinka jaunoms motinoms, turinčioms subtilią odą, kuri reikalauja gerbiamo gydymo ir tinkamos priežiūros. Ši liemenėlė neskiria ir nesukelia diskomforto.

Modelis be siūlių gali būti pagamintas klasikinės liemenėlės pavidalu ir viršuje arba marškinėliai šerti.

Be to, klasikinė besiūlių krūtinės liemenėlė leidžia nešioti siauras vakarines sukneles.

Ant kaulų

Modelio apatinis laidas - labiausiai estetinis variantas, nes jis palaiko krūties formą, nepadarant žaizdų.

Modelis yra su nuimamais elementais, leidžiančiais atskleisti krūties dalį. Elementas sumontuotas ant mygtukų arba nematomų mygtukų.

Kai kurie maitinamų liemenėlių modeliai turi „push-up“ efektą, todėl krūtis atrodo labiau apetitinga ir viliojanti.

Ypatingas modelio su „underwire“ bruožas yra putų gumos puodeliai ir įvairios tvirtinimo detalių parinktys - nuo nugaros ar priekio.

Prekiniai ženklai

Tinkamai parinktas pogimdyminis apatinis trikotažas vaidina svarbų vaidmenį maitinant vaiką. Daugelis gamintojų giria savo produktus, daugiausia dėmesio skiriant aukštos kokybės medžiagų naudojimui. Praktikoje apsvarstykite, ar tai tiesa ir ar po gimdymo slaugos liemenėlės yra pagrįstos.

Emma jane

Šio gamintojo kolekcijose yra daugybė slaugos liemenių modelių. Be valdovų, modeliai taip pat skirstomi į dieną ir naktį, kurių kiekvienas turi daugybę funkcijų.

Be to, šio prekės ženklo liemenėlės priklauso nuo krūties formos, todėl po gimdymo jaunoji motina jaučiasi kuo patogesnė. Kėbulai pagaminti iš natūralių audinių, turi platų diržų ir patogiausių tvirtinimo detalių ant kablių.

Tokių liemenėlių kaina svyruoja nuo 2000 iki 5000 rublių, o tai yra gana priimtina ir pagrįsta.

Kaip ir pats prekės ženklas, jis jau ketvirtį amžiaus buvo jaunų motinų rinkoje, džiaugdamasis klientais patogiomis ir aukštos kokybės prekėmis.

Mom Comfort

Puikus slaugos liemenėlės linija, pristatyta daugiausia iš apatinių strypų modelių, puikiai palaikančių krūtines, padedančias išlaikyti jo formą po gimdymo.

Šio gamintojo liemenėlės yra ne tik patogios, bet ir labai patrauklios išvaizdos, jos turi įvairius dekoratyvinius elementus spausdintų spalvų ir nėrinių įdėklų pavidalu.

Motinos komfortas yra vidaus gamintojas, kurio kaina, priklausomai nuo modelio, yra 1000–2000 produktų.

Medela (Medela)

Šveicarijos kompanija, kuri specializuojasi gaminant produktus ir kitas prekes nėščioms ir žindančioms motinoms, pradėjo savo egzistavimą tolimuose 1961 metais.

Gamintojas įsitvirtino kaip aukštos kokybės prabangos prekių gamintojas, o aukšta kokybė pasiekiama ir palaikoma reguliariai atliekant naujoviškus tyrimus.

Šių produktų kaina yra nuo 2000 iki 5000 rublių.

Bliss

Kitas vietinis prekės ženklas, kurio specializacija - aukštos kokybės prekių gamyba nėščioms moterims ir jaunoms motinoms, buvo įkurta 1998 m. Novosibirsko mieste ir vėliau apsigyveno sostinėje.

Slaugos liemenėlių kolekcijos stebina jų plotį, yra modelių su apatiniu lynu, viršūnėmis ir marškinėliais, pagamintais iš geros kokybės medžiagų ir suteikianti maksimalų patogumą jaunajai motinai.

Tokių produktų kaina nuo 1500 iki 4000 rublių, priklausomai nuo modelio.

Anita

Prekinis ženklas, atstovaujantis didžiuliam prekių sąrašui nėščioms moterims, apima slaugos liemenėlių modelius.

Šios bendrovės kainodaros politika yra gana lanksti, galite rasti modelį iki 1000 rublių ir kainuos apie 4000 rublių.

Mūsų mama

Uralio įmonė, gaminanti prekes nėščioms moterims ir slaugai, pradėjo egzistuoti gana neseniai, tačiau greitai įgijo populiarumą.

Prekės yra plačiai paplitusios dėl savo švelnios kainų politikos. Faktas yra tai, kad naudojant geros kokybės medžiagas, liemenėlės kaina svyruoja nuo 500 iki 600 rublių.

Kaip pasirinkti?

Kai kurioms moterims po gimdymo lytinių santykių pasirinkimas gali būti didelė problema, nes dėl aplaidaus požiūrio kyla nepatogių apatinių drabužių, kurie sutraiškys ir trukdys judėti. Pažvelkime į tai, kaip pasirinkti gerą slaugos liemenėlę, ką ieškoti ir kokių niuansų ypač verta apsvarstyti.

Medžiaga

Nėštumo metu keičiasi moters figūros parametrai, todėl neturėtumėte pagrįsti savo pasirinkimo įprastu liemenėlės dydžiu, būtina išmatuoti šiuos parametrus ir pasirinkti juos.

Antrasis, bet ne mažiau svarbus kriterijus yra medžiagos kokybė. Faktas yra tai, kad po gimdymo krūtinės oda yra ypač jautri ir jautri, todėl audinys, iš kurio gaminys yra siuvamas, turi būti aukščiausios kokybės.

Puodeliai

Visų pirma, norint, kad maitinimo procesas būtų greičiausias ir patogiausias, liemenėlės puodeliai turi būti atidaryti ir greitai uždaryti. Pageidautina, kad didelė dalis krūties patektų glaudesnio kontakto tarp motinos ir kūdikio maitinimo metu.

Geriausia tai, kad rankogalių sąvaržos nėra pernelyg įtemptos, jei tai yra mygtukai, o mygtukų atveju jie yra lengvai įkišami į kilpas. Žaibai yra modeliai, tačiau jie nėra labai patogūs.

Be to, puodelių tūris turi būti toks, kad būtų galima įdėti specialius įdėklus. Kai kuriose puodeliuose yra specialios kišenės.

Dydis

Tinkamo dydžio nustatymas yra svarbus braso pasirinkimo taškas, bet ne kiekviena mergina žino, kaip tai padaryti teisingai, kad būtų atsižvelgta į visus figūros parametrus ir ypatybes.

Pirmas dalykas, kurio reikia norint išmatuoti krūtinės perimetrą, sutelkiant dėmesį į labiausiai išgaubtas dalis. Tuo pačiu metu centimetras turi būti lygioje padėtyje ir neturi būti susuktas, nes tai gali iškreipti rezultatą.

Be to, reikia matuoti liemens plotą po krūtimi, atsižvelgiant ir į lygią matavimo juostos padėtį.

Dydžio diagrama

Norėdami kuo tiksliau pasirinkti liemenėlę, nepakanka tik matuoti paveikslo parametrus, taip pat reikia palyginti juos su matmenų tinkleliu, kad apskaičiuotumėte tinkamą dydį. Visi matmenys, atitinkantys tam tikrus parametrus, nurodyti šioje lentelėje:

Po apsiausto (cm)

62–66

Nuo 67 iki 71

72-76

Nuo 77 iki 81

82–86

Nuo 87 iki 91

Nuo 92 iki 96

Nuo 97 iki 101

Nuo 102 iki 106

Nuo 107 iki 111

112–116

117–122

Taurės dydis

Krūtinės apykaita (cm)

76–78

81–83

Nuo 85 iki 88

Nuo 91 iki 95

96–98

Nuo 101 iki 105

Nuo 106 iki 110

Nuo 111 iki 115

Nuo 116 iki 120

A

Nuo 79 iki 81

84–86

Nuo 89 iki 91

94–96

98–102

Nuo 103 iki 107

108 - 112

113–117

Nuo 118 iki 122

123–127

128–132

133–138

B

81–83

Nuo 86 iki 88

Nuo 91 iki 93

96–98

Nuo 101 iki 103

106–108

Nuo 111 iki 113

Nuo 116 iki 118

121–123

126–128

Nuo 131 iki 133

136–138

C

Nuo 83 iki 85

Nuo 88 iki 90

93–95

Nuo 98 iki 100

103–105

108-110

113–115

Nuo 118 iki 120

123–125

128–130

133–135

Nuo 138 iki 140

D

Nuo 90 iki 92

95–97

Nuo 100 iki 102

Nuo 105 iki 107

Nuo 110 iki 112

Nuo 115 iki 117

120–122

125–127

130–132

135–137

140–142

DD, E

Nuo 91 iki 93

Nuo 96 iki 99

Nuo 101 iki 104

108–109

Nuo 111 iki 114

Nuo 115 iki 119

Nuo 121 iki 124

126–129

Nuo 131 iki 134

136–139

Nuo 140 iki 144

F

Nuo 93 iki 96

98–101

Nuo 103 iki 106

Nuo 109 iki 112

113–116

Nuo 118 iki 121

122–126

Nuo 129 iki 131

Nuo 134 iki 136

139–141

Nuo 144 iki 146

G

Liemenėlės dydis

65

70

75

80

85

90

95

100

105

110

115

120

Moterų drabužių dydis

Nuo 34 iki 36

Nuo 36 iki 38

Nuo 38 iki 40

40–42

42–44

Nuo 44 iki 46

Nuo 46 iki 48

Nuo 48 iki 50

50–52

Nuo 52 iki 54

Nuo 54 iki 56

56–58

Šioje lentelėje pateikiami išsamūs ir tikslūs duomenys, kuriais galite lengvai nustatyti, kuri liemenėlė jums tinka.

Tačiau, kaip jau minėta, slaugos liemenėlės pasirinkimas turėtų būti atliekamas po gimdymo arba paskutiniais nėštumo mėnesiais, nes skaičiaus parametrai keičiasi pasikeitus hormonų lygiui ir pieno išvaizdai, todėl iš anksto pasirinktas produktas gali tiesiog būti netinkamas.

Kokia medžiaga yra pagaminta?

Maitinimo liemenėlės skiriasi ne tik modeliais ir dydžiais, bet ir skirtumai, susiję su medžiaga, iš kurios gaminys pagamintas. Kiekvienas audinys pasižymi tik jam būdingomis savybėmis ir funkcinėmis savybėmis.

 • Medvilnė Kai kurie modeliai, paprastai aukščiausios kokybės prabangos klasė, yra pagaminti iš aukštos kokybės medvilnės medžiagos, kuri puikiai kvėpuoja, o oda kvėpuoja. Tačiau toks produktas gali būti labai praktiškas, nes jis turi mažą atsparumą dėvėjimui ir greitai praranda savo pradinę išvaizdą ir tuo pačiu metu turi daug funkcijų.
 • Trikotažas Norint sukurti patvaresnius ir funkcionalesnius modelius, naudojamos aukštos kokybės trikotažas su medvilnės pluoštu, kuris suteikia medžiagai kvėpuojančias savybes. Trikotažas yra elastingesnis, todėl tiksliai kartoja formų kontūras ir puikiai „sėdi“ ant krūtinės.
 • Mikropluoštas. Tarp akivaizdžių šios medžiagos privalumų galima pastebėti gana mažas sąnaudas, dėl kurių liemenėlės gali būti labiau prieinamos bet kuriam biudžetui. Be to, medžiaga puikiai tęsiasi, o liemenėlė gerai palaiko krūtinę.

Tačiau dėl vieno didelio trūkumo visi šie privalumai išnyksta ir tampa nereikšmingi, nes mikropluoštas nėra natūrali medžiaga, todėl ji neleidžia odai kvėpuoti ir gali sukelti diskomfortą, o kartais ir alerginę reakciją pernelyg jautrią odą.

 • Poliamidas Ši medžiaga yra gana dažna, bet nepageidaujama po gimdymo, nes ji turi sintetinę kilmę. Tačiau pastaruoju metu poliamido gamyboje pradėjo naudoti hipoalerginius pluoštus, todėl ji puikiai tinka siuvimo liemenėms siūti.

Be to, po poliamido pagaminti apatiniai apatiniai drabužiai yra geri, nes modeliai turi didelį atsparumą dilimui, elastingumą ir atsparumą dilimui.

Kas yra įklotai?

Daugelis po gimdymo likusių liemenių yra aprūpinti papildomais elementais, pavyzdžiui, įdėklais, kurie kartais vadinami trinkelėmis. Išsiaiškinkime, kas tai yra, kokias funkcijas atlieka įdėklai ir kodėl jos reikalingos.

Įdėklai yra ploni pakartotinai naudojami putų pagalvėlės, kurių absorbcija yra didelė. Įdėklai įdedami į liemenėlę, tvirtai prigludę prie krūtinės, o kartais gaminys turi specialiai paskirtą kišenę.

Kai kurie mano, kad įdėklai yra lėšų švaistymas, tačiau, remiantis higiena, po gimdymo įdėtos įklotinės yra labiau būtinos, nes jos išsprendžia „išblaškyto“ pieno problemą.

Faktas yra tai, kad dažnai pienas nuteka iš krūties ir, dėvėdamas įprastą liemenėlę ant drabužių, yra drėgnos dėmės, kurios yra ne tik higieniškos, bet atrodo šiek tiek estetinės.

Siekiant išvengti tokių „šlapių“ pėdsakų atsiradimo, būtent tokie įklotai puikiai sugeria visus krūties išsiskyrimus. Esant stiprioms dėmėms, jas galima lengvai pakeisti naujais.

Kadangi šis elementas yra pakartotinai naudojamas, nereikia įsigyti daugelio įdėklų, tai yra visiškai įmanoma daryti su trimis - keturiomis poromis.

Apžvalgos

Analizuojant daugybę jaunų motinų atsiliepimų, pogimdyminės liemenėlės unikalumas tampa akivaizdus, ​​nes beveik nė viena mergaitė per šį laikotarpį be tokio produkto negali padaryti.

Tik apie 1,5% visų moterų mano, kad slaugos liemenėlė yra pinigų švaistymas ir laikosi senų šėrimo būdų, o dėvėti visiškai įprastą, kasdieninę liemenėlę.

Apie 17,5% pageidauja, kad liemenėlės būtų pagamintos iš grynos medvilnės, tačiau šiuo atveju būtina įsigyti gana dažnų produktų, nes, kaip jau minėta, medvilnė greitai nusidėvi.

Apie 20% pageidauja mikropluošto produktų, tačiau neatsižvelgiama į tai, kad medžiaga yra sintetinė ir gali sukelti reakciją. Nemažai moterų patraukia maža kaina ir aukštas ilgaamžiškumas bei atsparumas dilimui.

Bet didžioji dalis - 51%, pirmenybė teikiama po gimdymo iš hipoalerginių, patvarių poliamidų. Tokie produktai tęsis ilgą laiką, yra geros formos, todėl atsargiai naudojant, gali būti nereikalingas keitimas.

Be to, analizuojant apžvalgas paaiškėja, kad dauguma moterų mano, jog būtina naudoti liemenėlės.

Be to, daugelis jaunų motinų pirmenybę teikia naktiniams modeliams ir liemenėms be akmenų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys