Motinystės drabužiai

Pasirenkant suknelę nėščiajai fotografuoti

Pasirenkant suknelę nėščiajai fotografuoti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Reikalavimai
 3. Vienos dienos nuoma: ieškome nuomos
 4. Laced
 5. Atviras pilvas
 6. Ilgis
 7. Populiarios spalvos
 8. Nuotraukų sesijos vieta
 9. Priedai
 10. Kokių reikiamų reikmenų?
 11. Patarimai

Nėštumas yra svarbus kiekvienos moters gyvenimo laikotarpis, todėl jūs norite išlaikyti šiuos malonius įspūdžius gyvenimui. Nuotraukų dėka visada galite palikti atmintyje gražią akimirką. Dažnai merginos naudojasi profesionalų paslaugomis. Fotosesija gali vykti įvairiose vietose, svarbiausia yra perduoti džiaugsmo ir pozityvių emocijų jausmą.

Savybės

Daugelis nėščių moterų pasirenka tiksliai sukneles fotografuoti, nes jos padeda sukurti gražią ir žavingą vaizdą. Paprastai merginos pasirenka tokį suknelės stilių, kuris padės paslėpti figūrų trūkumus ir pabrėžti pilvą. Suknelė gali būti pagaminta iš minkštų plonų audinių, puikiai tinka pilvui, be to, galite padaryti minkštą raukšlę.

Megztos suknelės turi didelę paklausą, nes ši medžiaga puikiai driekiasi ir nesukelia diskomforto. Taip pat galite dėvėti „plaukiojančių“ audinių (šilko, avarijos, šifono ir kt.) Suknelę.

Reikalavimai

Renkantis nėščioms moterims suknelę, reikia atsižvelgti į audinį ir spalvas. Padengimo medžiagos padės pabrėžti apvalią pilvą, bet nepamirškite, kad komfortas turėtų būti pirmiausia.

Priklausomai nuo odos ir plaukų spalvos, verta nusipirkti suknelės spalvą, kad nuotraukoje esantis vaizdas atrodytų kontrastas. Taigi, blondinės gali dėvėti juodos arba mėlynos suknelės. Merginos su juodais plaukais labiau tinka ryškioms spalvoms. Kiekviena mergina gali pasiimti ryškią spalvą, kuri tinka jos veidui. Tokios nuotraukos pasirodo labai veiksmingos.

Vienos dienos nuoma: ieškome nuomos

Jei norite, kad nuotraukose atrodytų prabangūs, bet neturite galimybės įsigyti elegantišką suknelę, tada suknelės nuoma bus geras problemos sprendimas. Kai kurios nėščios moterys nemato poreikio pirkti vieną dieną suknelę. Jei išsinuomojate drabužius fotografijai, galite pamatyti nuostabų už prieinamą kainą.

Kai kurios mergaitės netgi iš karto išsinuomoja keletą suknelių, kad nuotraukoje nufotografuotų įvairius stilingus vaizdus. Šiandien daug salonų siūlo nuomos komplektus, todėl bus lengva rasti geriausią variantą.

Laced

Nėščia mergina šviesioje nėrinių suknelėje atrodo patraukli ir moteriška, todėl šis apranga dažnai pasirenkama fotografuoti.

Dėl nėrinių jums nereikia papildomų priedų, kad būtų sukurtas elegantiškas vaizdas. Tokia suknelė puikiai dera prie paveikslo, todėl ji padeda pabrėžti „įdomią“ poziciją.

Atviras pilvas

Dažnai mergaičių fotosesijoje atskleidžia pilvą, nes tokia nuotrauka atrodo natūrali ir graži. Kai kurie suknelių modeliai leidžia atidaryti skrandį, o ilgos kilpos suteikia eleganciją ir paslaptį.

Ilgis

Ilgas

Suknelės, skirtos nėščioms moterims fotografuoti, tai yra geras sprendimas, leidžiantis pabrėžti natūralų moters grožį. Ilgos suknelės gali būti griežtos arba laisvos, pasirinkimas priklauso nuo nėščios pasirinkimo.

Tvirtas derinimas taps patrauklesnis būsimos motinos įvaizdžiui. Dėka įvairių priedų, ilga suknelė bus papildyta ir vaizdas bus įdomus ir originalus.

Daugelis mergaičių naudoja juostą, kuri yra susieta su pilve, ir sukuria prabangų lanką.Ilga suknelė šiuo atveju atrodo labai įspūdinga, o pilvas atrodo kaip tikra dovana.

Trumpas

Šviesios suknelės mėgėjai gali pasirinkti trumpą suknelę. Šis apranga puikiai dera su ryškiais batus su kulniukais ar aukštais batus.

Nors daugelis teigia, kad mini ilgis yra netinkamas nėščiai moteriai, tačiau galite pasirinkti ilgį, šiek tiek virš kelio, ir laisvas pjūvis leis nėščiajai jaustis laisvai.

Populiarios spalvos

Baltos

Baltoji suknelė yra populiarus pasirinkimas fotografuojant, nes ši spalva leidžia sukurti romantišką, ryškų ir subtilų vaizdą, pabrėžia moteriškumą. Mergaitė baltoje suknelėje atrodys gražiai bet kurioje fone.

Raudona

Nėščia moteris raudonoje suknelėje atrodys šviesi ir graži. Ši spalva suteikia merginai pasitikėjimą, žavesį ir grožį.

Jis puikiai derinamas su kitais tonais, todėl fotografavimo metu galite naudoti kitą foną.

Mėlyna ir mėlyna

Mėlynąsias sukneles paprastai pasirenka mergaitės su šviesiais plaukais ir šviesiai.

Tamsiai suknelė padės paslėpti figūrų trūkumus, atrodo elegantiška ir stilinga. Mėlynos spalvos atspalviai taps ryškūs ir įdomūs.

Nuotraukų sesijos vieta

Fotografai siūlo didžiulį galimų nuotraukų fotografavimo vietų sąrašą, tačiau pasirinkus tokius veiksnius, kaip oras, fotografijos objektas ir, žinoma, nėštumo būsena.

Studijoje

Pirmoji galimybė fotografuoti yra nuotraukų studija, nes būtent čia galite gauti daug privalumų, palyginti su kitomis vietomis:

 • Studija leidžia jums išeiti į pensiją ir sureguliuoti teigiamas emocijas.
 • Oras neturi įtakos foto sesijai.
 • Studijoje visada yra būtini priedai ir atributai, skirti papuošti nėščios moters ir vietos vaizdą.
 • Jaukus ir jaukus kambarys leidžia užtemdyti pilvą, kad sukurtumėte nepamirštamas nuotraukas.
 • Fotostudijoje galite paversti tikrove bet kokią idėją.

Fotografui daug lengviau dirbti savo darbo vietoje, nes jis turi reikiamą apšvietimą, kad galėtų sukurti aiškius ir ryškius vaizdus.

Namai

Namų nuotraukos yra labai populiarios nėščioms moterims, namuose jos gali parodyti pasirengimą būsimam susitikimui su naujagimiu. Namuose mergaitė gali visiškai atsipalaiduoti ir atrodyti natūraliai ir lengvai.

Parke

Puikus sprendimas yra surengti fotosesiją parke, nes ten galite gauti kuo arčiau gamtos, o ne toli nuo kaimo. Vaizdingos laukinės gamtos dėmės bus puiki vieta. Galite sėdėti ant suolelio, pasivaikščioti per savo mėgstamas vietas ir mėgautis aplinkinio pasaulio grožiu.

Gamtoje

Vasarą daugelis nėščių moterų fotografuoja gamtoje. Galite pasirinkti lauką, mišką ar parką prie upės ar jūros. Aplinkos grožis akcentuos mergaitės grožį ir natūralumą, tikėdamasis vaiką.

Tai yra prigimtis, kad galite padaryti ryškias, linksmas ir spalvingas nuotraukas. Tačiau būtina atsižvelgti į natūralias sąlygas: jei lyja, turėsite atidėti fotografavimo datą.

Priedai

Norėdami parodyti savo asmenybę ir parodyti ryškias spalvas prie nuotraukos spalvų schemos, būtina naudoti daugiau įvairių priedų. Jūs galite naudoti smulkias skrybėles, šviesias šalikas, pareos ar kaklaskarės, gražias pirštines, ypatingus karoliukus ar apyrankes, brangius papuošalus.

Kokių reikiamų reikmenų?

Profesionalus fotografas visada turi daugybę rekvizitų, kurie padės papuošti fotografijos vietą ir padaryti nėščios moters įvaizdį ryškesnį ir neįprastesnį.

Tarp daugybės įvairių reikmenų, dažniausiai naudojamų minkštų žaislų, vaikų drabužių, gėlių (gyvų ar dirbtinių), plokštelių su originaliais užrašais, popieriaus drugeliais ir daug daugiau.

Mados tendencija yra sukurti juokingą modelį ant pilvo dėl ypatingo makiažo ar kūno meno. Šie dažai yra nekenksmingi, nesukelia alerginių reakcijų. Įvairūs brėžiniai yra tiesiog nuostabūs ir stebina. Jūsų pilvas gali būti papuoštas juokinga šypsena, ryškus drugelis ar nedidelis tot. Kad brėžinys ilgiau išliktų originalioje išvaizdoje, jis turėtų būti padengtas specialiu fiksatoriumi.

Patarimai

 • Pasiruošimas fotografavimui: švarus kūnas ir plaukai, manikiūras ir pedikiūras, puikus makiažas ir gera nuotaika.
 • Kad jūsų veidas atrodytų švieži, prieš dieną turėtumėte susilaikyti nuo sūrų patiekalų, o ne gerti daug skysčio.
 • Būtinai gaukite gerą miegą prieš tokį svarbų įvykį, nes fotosesija užtruks daug laiko ir pastangų.
 • Pagalvokite apie tų, kurie dalyvaus fotosesijoje, sudėtį. Vyrai ir jų vaikai yra laukiami.

Rengiant straipsnį, buvo naudojamos nuotraukos iš dashakirillova.com.

Komentarai
 1. Masha
  22.02.2016

  Man patinka, kai atsipalaidavęs fotografuoja, o suknelės yra paprastesnės, kaip čia daugelyje nuotraukų. Persiunčiamas pozicijos žavesys, pirmiausia yra nėštumas, o ne pati suknelė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys