Suknelės stiliai ir modeliai

Plonos suknelės - elegancija ir elegancija

Plonos suknelės - elegancija ir elegancija

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kad tiktų
 2. Ilgis
 3. Mados modeliai ir stiliai
 4. Mezgimas ir nėrimas
 5. Pilnai
 6. Laced
 7. Megzti
 8. Vasara
 9. Vestuvės
 10. Vakaras
 11. Baigę studijas
 12. Spalva
 13. Spausdinti
 14. Ką derinti

Kiekvienos merginos drabužių spintoje yra suknelė, kurią ji naudojasi malonumu - galų gale, toks apranga yra kaip pirštinė. Kalbame apie šias sukneles, apie kurias kalbėsime.

Kad tiktų

Pritaikytos suknelės tinka beveik visiems. Svarbiausia pasirinkti stilių paveiksle:

 1. Jei turite platus pečius, suknelę su pūkuotu sijonu ir įrengta viršutine lentele, toks apranga taip pat paslėps plačius klubus.
 2. Gražios kojos visuose grožiuose pristatys trumpus įrengtus modelius.
 3. Apvalkalo suknelė padės paslėpti pilvo defektus.
 4. Asimetriška suknelė suknelėje pridės papildomą porą centimetrų į jūsų aukštį.

Ilgis

Ilgas

Ilga suknelė ant figūros dažniausiai naudojama kaip vakarinė suknelė.

Kėbulo ir minkšto audinio raukšlės suteiks Jūsų išvaizdai moteriškumo ir romantikos.

Visiškai įrengta suknelė, atitinkanti jūsų kūną, išryškins kiekvieną jūsų kūno kreivę, atskleisdama jūsų dorybes ir pridedant įdubą jūsų vaizdui.

Trumpas

Daugiau vasaros ir atsitiktinis variantas yra trumpas pusiau įrengtas suknelė. Kiekvieną dieną jums tinka nežymių spalvų suknelė su pūkuotu ar blizgančiu sijonu.

Viršus galima papuošti įvairiais būdais: rankovės yra trumpos ir trys ketvirčiai ilgos, su pločiais arba siaurais pakabos, arba net be jų, su apvaliu, ovalu, stačiakampiu arba v-kaklu.

Kaip ir kokteilių suknelėms, yra tie patys sprendimai, tačiau stilius gali būti kitoks. Pavyzdžiui, apvalkalo suknelė su atvirais pečiais ir iškirpte šonuose arba dekolete, papuošta įrišimu ar guipure.

Kitas variantas: graikų stiliaus suknelė su plonu diržu juosmens ir v-kaklo, suformuota iš audinio sankirtos.

Nepamirškite apie klasiką, kuri davė mums legendinę moterį Coco Chanel - mažą juodą suknelę - vieną iš universaliausių verslo ir vakarinių drabužių.

Midi

Vidutinio ilgio suknelės yra universalios, jas galima dėvėti kasdien, verslo susitikimams, vakarėliams ar jaunimo vakarėliams.

Aprangos, apykaklės, rankovių ir aprangos papuošalų apdaila gali būti labai įvairi, todėl jūs turėtumėte susieti modelį su nustatymu, kuriame jūs atsidursite šiame aprangoje.

Mados modeliai ir stiliai

Su rankovėmis

Įrengtų suknelių modeliuose gali būti įvairių rankovių formų:

 • tiesios linijos;
 • sumontuotas
 • žibintuvėlis;
 • šikšnosparnių rankovės;
 • blyškėjo.

Rankovės ilgis taip pat skiriasi: rankovė gali būti trumpa, trys ketvirčiai ilgio arba ilgai. Pastarieji puikiai tinka vėsiam sezonui ar dienai.

Vakaro ir laisvalaikio sukneles galite rasti įdomioje rankovėje.

Tiesioginis

Suknelė paveiksle puikiai sėdės ant plonų merginų, pabrėždama kiekvieną kūno kreivę ir pabrėždama visus privalumus.

V-iškirptė prideda vaizdą į akį, o krūtinę pristato palankioje šviesoje. Ilga, tvirtai prigludusi rankovė puikiai tinka jūsų rankoms ir atrodys labai elegantiška.

Kalbant apie ilgį, trumpas suknelė ir vidutinio ilgio suknelė parodys jūsų kojoms viliojančią šviesą, o jei pasirinksite ilgą suknelę, tą patį efektą galima pasiekti nupjaunant šlaunies vidurį.

Undinė

Mermaid silueto suknelės tinka pasaulietinėms partijoms, įvairioms šventėms ir kitiems vakariniams renginiams. Jie padengia paveikslą keliais, todėl vaizdas yra elegantiškas, romantiškas ir patrauklus.

Įdomus liežuvis apačioje nepaliks nė vieno abejingo ir padarys jus vakaro karaliene.

Išsipūsti

Graikų suknelės ir imperijos stiliumi, sumontuotos ant viršaus ir padegė į apačią, su per didelės juostos pagalba paslėpti pilvo trūkumus ir paslėpti netobulus klubus.

Sudegusių sijonėlių su skirtingomis montuojamų viršų versijomis derinys leidžia sukurti įdomius modelius.

Su pilnu sijonu

Įrengtos suknelės su ugnies sijonu ir vidutinio ilgio gali būti pateiktos stiliaus stiliaus ir suteiks jums šviesią ir neįprastą žvilgsnį į vakarėlį.

Ir jei toks apranga yra pagaminta iš tos pačios spalvos, tada jis yra puikus kaip vakarinė suknelė.

Ilgi princesės siluetoje suknelės su pūkuotu sijonu visada atrodo prabangūs ir turtingi: atviros pečių ir iškirptės prisideda prie jūsų seksualumo ir emancipacijos, bet tuo pačiu parodo savo didybę ir suvaržymą.

Marškinių suknelė

Sportinės mergaitės mėgsta suknelę, kurią galima dėvėti beveik kiekvieną dieną.

Be patogaus pjaustymo ir stiliaus, dar vienas šio suknelės privalumas yra tai, kad jis gali būti dėvimas kaip nepriklausomas apranga ir kartu su antblauzdžiais ar džinsais.

Išjungimas

Išskirtinė suknelė su liemenėmis išryškins jūsų juosmens liniją ir vizualiai ją susiaurins. Pūkuotas sijonas slėps klubus ir akcentuos kojų plonumą. Puikiai tinka tiek vakare, tiek kiekvieną dieną.

Šiuo metu labai populiarus dviejų atspalvių modelis, turintis aukštą juosmens ir papuošalų.

Mezgimas ir nėrimas

Puikiai tinka atvėstioms nėrimo suknelėms ir mezgimui. Įvairūs įdomūs modeliai pabrėžia orumą ir slepia trūkumus.

Svarbiausia prisiminti, kad tokios suknelės prideda papildomą porą centimetrų iki juosmens ir šiek tiek platesnės.

Pilnai

Priešingai nei visi stereotipai, pusiau įrengtos suknelės puikiai atrodo su riebalinėmis merginomis, o kartu su plačiais diržais arba įvairiais bolerais, jie paslėpia kai kuriuos trūkumus ir padaro figūrą švelnesnę.

Įstatytas viršus išryškins sodrus krūtinės grožį, plonas diržas parodys juosmens, o ilgas tiesus sijonas paslėps netobulus klubus su minkštais raukšlėmis. Boliero ir rankovių pagalba galite paslėpti rankų pilnumą, o platus diržas aiškiai išskiria juosmens.

Laced

Vaizdo prabanga, turtai ir didybė parodys tauriųjų nėrinių. Ypatingai subtilus ir elegantiškas išvaizdos suknelės ir suknelės su nėrinių įdėklais.

Nėriniai atveria slaptumo užuolaidą, kad jūsų vaizdas taptų paslaptingesnis ir pageidautinas. Grindys, kuriose yra nėrinių pleištų, suteiks jūsų kojoms dar daugiau švelnumo, o raištelis su nėriniais ant smėlio fono sukels nuogumo jausmą ir pritrauks entuziastingus kitų žmonių požiūrius.

Trumpas nėrinių suknelė su įmontuotu viršūniu padės sukurti žaismingą ir žaismingą jaunos merginos išvaizdą, parodys kojų grožį, o artimas ilgas rankovės padarys jūsų rankas grakštesnes ir rafinuotas.

Megzti

Mezgimo suknelė idealiai sėdės ant paveikslo. Be abejo, tai bus vienas iš mėgstamiausių drabužių, atsižvelgiant į audinio charakteristikas ir gerai pasirinktą stilių.

Tiesioginė suknelė paveiksle parodys visus jūsų privalumus, bet negalės paslėpti kai kurių trūkumų. Todėl šis apranga tinka mergaitėms ir moterims su nepriekaištingu skaičiumi.

Tačiau suknelė su įmontuotu kėbulu ir pilnu sijonu pasislėps nuo smalsių akių pora papildomų centimetrų ant skrandžio ir klubų.

Megztos suknelės grindyse puikiai tinka ypatingoms progoms ir kelionėms į teatrą.

Suvaržymas ir elegancija - tai suteiks jums suknelę ant viršaus ir teka minkštais trikotažo raukšlėmis.

Vasara

Vasarinė suknelės versija bus šviesios spalvos arba ryški monofoninė apranga.Suknelės su liepsnojančiais sijonais tinka eiti į kiną, paplūdimį, restoraną ir apsilankymą drauguose, o griežtas suknelės marškinėliai arba chalatai tinka dirbti.

Jūs galite eiti į diskoteką ar vakarėlį į nedidelę suknelę arba suknelę su trumpu ir pilnu sijonu. Ilgesnės tiesios suknelės yra tinkamos formalesnėms prekėms ir renginiams.

Vestuvės

Populiariausi vestuvių stiliai - tai ir bus princesės stilius - suknelė su korsetu ar be jos ir ilgai susitepęs sijonas.

Tačiau tiems, kurie nenori būti panašūs į visus kitus, bus daug suknelių nuotakoms, kurios neatitinka tradicinių normų. Šiandien vis labiau populiarėja ploni graikų stiliaus vestuvių suknelė, kuri padės jums atrodyti dievišką svarbiausią savo gyvenimo dieną.

Jei turite pūkų pečių, galite naudoti suknelę su pūkuotu vidutinio ilgio sijonu. Atviras viršelis padarys jūsų pečius vizualiai platesnius.

Vakaras

Labai atsargiai turėtų rinktis vakarinę suknelę. Kadangi trumpoji suknelė yra viena iš populiariausių vakarinių suknelių, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad oficialiame priėmime ne visuomet gali būti rodoma. Todėl ilgos aprangos suknelė bus vertas trumpos suknelės pakaitalas.

Dėl suknelės dizaino ir apdailos: suknelė gali būti papuošta akmenimis ir rhinestones, nėriniais ir pusiau permatomais audinio intarpais, išpjovomis ir gabalais, taip pat įvairiomis dizaino rankovėmis, kurios sėkmingiausiai parodys jūsų kūno pranašumus ir tinka jums.

Baigę studijas

Pasirenkant suknelę, skirtą baigti, taip pat atkreipkite dėmesį į įvairius sukomplektuotų suknelių modelius, kurie gali būti dėvimi ne tik baigiamojo vakarėlio vakarinėje dalyje, bet ir jame dalyvauti iškilmingame valdove.

Be ilgų suknelių, jūs galite pasirinkti suknelę iš princesės siluetą su pūkuotu vidutinio ilgio ir pastelinės spalvos sijonu. Atviri pečiai gali būti paslėpti po permatomu skara arba skara, taip pat pasirinkti tinkamą bolero.

Spalva

Juoda

Nuolatinis mėgstamiausių spalvų riaušių yra juodas. Apribojimas ir sunkumas, budrumas ir iškilmingumas, tradicija ir naujovės - visa tai apjungia elegantišką juodą spalvą.

Šios spalvos suknelės niekada nepraras savo aktualumo ir pripažinimo. Nesivaržykite juos derinti su ryškiais lūpų dažais ir juodais batus, pasiimkite rankinę, kad atitiktų situaciją.

Mėlyna

Didžiosios mėlynos spalvos ir visi jos atspalviai nėra prastesni nei juoda spalva. Tai giliai mėlyna verslo drabužių ar vakarinės suknelės spalva, kuri akcentuos moters kūno grožį ir dėmesį sutelkia į odos spalvą.

Jūros bangos spalva suteiks jūsų įvaizdžiui šviežumo ir lengvumo, o tamsiai mėlyna spalva pabrėžia suknelės savininko sunkumą ir rimtumą.

Balta

Kitas klasikinis spalvų komplektas suteiks jums nekaltumo ir grynumo, švelnumo ir žavesio. Čia taip pat yra visi šiltai smėlio ir pieniško atspalviai, nes jie sukuria neliečiamumo ir jaunystės aplink merginą su minkštu atspindžiu halo.

Raudona

Ryškiai raudona spalva yra aistros ir noro spalva, tai yra tai, kas pabrėžia jūsų apipjaustytos spalvos spalvą. Bet ne visi raudoni atspalviai atrodo pretenzingi ir vulgarūs.

Burgundija - brandos ir suvaržymo spalva, tinkama vyresnėms moterims. Ryški ir be rūpesčių rožinė - pasukite merginą į Barbie lėlę. Ir tuo pačiu metu subtilus rožinis spalva suteiks nekaltumo ir nekaltybės tokios suknelės savininkui.

Spausdinti

Be monofonų suknelių, neturėtumėte pamiršti suknelių su įdomiomis spalvomis. Įrengta suknelė gali imituoti leopardo odos spalvą arba būti su taškeliais.

Nepamirškite liaudies ir geometrinių raštų. Nepamirškite apie vis populiaresnę polka dot suknelę.

Ką derinti

Dėl suknelės su rankovėmis parenkame tam tikro pločio diržą: plonas, plonas, kaip įmanoma, pilnas.Plonas, neutralus spalvos diržas tinka griežtai formaliai suknelei.

Mada taip pat yra siaura juosta, kuri gali apvynioti juosmenį du kartus.

Vaizdą papildo sankabos maišelis. Taip pat nepamirškite apie dekoracijas. Batai pasirenkami atsižvelgiant į situaciją.

Tarp daugelio suknelių visada bus populiarus plonas suknelė - moteriškumo, švelnumo ir grožio simbolis. Dėvėkite jį su malonumu!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys