Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė suknelė yra žaisminga ir romantiška.

Suknelė suknelė yra žaisminga ir romantiška.

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Populiarios spalvos
 4. Audiniai
 5. Šortų tipai
 6. Vestuvių suknelės su maivais
 7. Mados tendencijos
 8. Ką dėvėti?
 9. Batai
 10. Priedai

Su suknelėmis papuoštomis suknelėmis kiekviena mergina gali sukurti romantišką ir švelnų vaizdą. Skleidžia transformacijas ir trumpus vasaros komplektus, kokteilių sukneles ir ilgus vakaro modelius. Šis drabužių elementas padeda pabrėžti eleganciją ir moteriškumą.

Savybės

Su frills, suknelė užima įdomią ir originalią išvaizdą. Esant tokioms opcijoms, flanšai yra labai įvairūs.

Tokie banguoti stiliaus duomenys skiriasi pagal tūrį, padėtį, spalvą ir dydį. Šio stiliaus suknelės dėl šortų buvimo atrodo sodrus. Tokios dalies naudojimas tinkamoje vietoje padeda pridėti garsą.

Kas yra tinkamas?

Suknelės, kurių puošmena yra floures, netinka visoms moterims. Švelnūs klubų elementai prideda tūrį, todėl šie modeliai turėtų būti dėvimi tik plonais grožiais. Priešingai, jei merginos figūra yra panaši į apverstą trikampį, sijonai ant sijono padės subalansuoti siluetą.

Moterims, turinčioms figūrinį stačiakampį, rekomenduojama taip pat suknelės su sijonu ant sijono, nes tokioje suknelėje šlaunys atrodys platesnės ir pamatysite ploną juosmens.

Modeliai, kurių sijonas supjaustyti flounces, yra griežtai kontraindikuotini mergaitėms, kurių figūra primena kriaušę ar obuolį. Išimtis gali būti suknelė, turinti ilgą sijonėlę, kurioje vienas snaplecock yra prisiuvtas prie apačios.

Populiarios spalvos

Balta

Snieguolių suknelėse su flounces mergina atrodo švelniai ir patraukli. Šios suknelės prisideda prie auksinio įdegio atspalvio, todėl vasarą jos yra ypač paklausios.

„Batiste“ suknelės, apipjaustytos horizontaliomis arba vertikaliomis blauzdomis, pasižymi elegantiška tekstūra ir senoviniu žavesiu.

Juoda

Modeliai su juodais raukšlėliais gali būti geras pagrindas vakaro išvaizdai, jei pridedate juos su išraiškingais priedais. Dažniausiai tai trumpas ilgio suknelė. Blyksniai jose gali būti ant krūtinės arba ant apatinės dalies.

Taip pat atrodo patrauklūs juodi produktai, turintys daug horizontalių flanšų.

Mėlyna

Modeliai su šios spalvos flanšais atrodo suvaržyti ir elegantiški. Šių suknelių švarkas gali būti vienintelis, pavyzdžiui, ant peties arba palei apvadą. Tamsiai mėlyni trumpi šilko drabužiai atrodo labai šventiniai.

Šio stiliaus šviesiai mėlynos suknelės mergina atrodo labai švelni ir romantiška.

Raudona

Toks ryškus apranga su apipjaustymo įbrėžimais atrodo įspūdingas ir pritraukia išvaizdą. Jį pasirenka pasitikintys moterys, vertinančios save ir mylinčios dėmesį.

Tokioje suknelėje bet kokio ilgio negali nepastebėti.

Audiniai

Šviesos suknelėms, kuriose gausu flokšų, šifonas yra idealus. Šis audinys puikiai teka ir sukelia suknelę erdvus. Dažnai pasirenkami vidutinio ilgio, medvilnės, šilko, batio modeliai.

Elegantiškose suknelėse galima sujungti šifono, nėrinių, organza ir panašius audinius.

Šortų tipai

Ant peties

Šis pjūvis atrodo labai originalus, todėl modelis tinka šventiniam renginiui. Šaulių pločio plotis yra 5 cm ar didesnis. Tokio suknelės modelio dėvėti rekomenduojama tik plonoms mergaitėms.

Ant sijono

„Flounces“ gali papuošti ilgus ir trumpus sijonus. Šiuo atveju dažniausiai jie yra ant lygiagrečių eilių. Taip pat paplitę modeliai, kurių floures yra siuvami asimetriškai.

Apatinėje pusėje

Suknelės, apipjaustytos apmušalais, gali būti dėvimos tiek atostogoms, tiek vasaros pėsčiomis.Viskas priklauso nuo produkto audinio, spalvų ir dekoro.

Ant krūtinės

Vienas ar daugiau iškirptų iškirpte padės atkreipti dėmesį į biustas ir pridėti tam tikrą tūrį. Šių apdailos suknelių modeliai yra skirtingo ilgio ir skirtingų stilių.

Vienoje petyje

Ši šortelio vieta leidžia suknelę tapti labiausiai moterišku ir elegantišku. Modelis yra asimetriškas ir atrodo labai neįprasta. Dažniausiai tokios suknelės yra raudonos, baltos arba mėlynos. Šių suknelių apdailoje dažnai naudojami nėriniai, kurie sukelia suknelės romantiką.

Vestuvių suknelės su maivais

Vestuvinė suknelė su daugybe įdegimų atrodo minkšta ir didinga. Vestuvių suknelės su frill'u sujungia skirtingas medžiagas, o šortai gali būti skirtingo dydžio ir skirtingų išdėstymų.

Naujai panašios aprangos apranga atrodo kaip gėlė. Priklausomai nuo nuotakos pageidavimų, galite pasirinkti šio stiliaus suknelę baltu arba dramblio kaulo atspalviu, taip pat originalesnę (raudona arba juoda) spalvą.

Mados tendencijos

Suknelės, apipjaustytos įvairių dydžių ir formų flanšais, yra labai populiarios ir dažnai randamos ant kelio. Dizainerių kolekcijose yra įvairios elegantiškos vestuvėms ir kitoms šventėms skirtos suknelės ir mieli modeliai kasdieniam naudojimui.

Dažniausiai pasitaikantys trumpi modeliai su subtiliomis spalvomis. Šios suknelės yra paklausios tarp jaunų merginų su lieknomis kojomis. Griežtesni ir suvaržyti gali būti vadinami suknelėmis, kurių ilgis yra švelnus. Tokie modeliai dažnai vadinami kokteilių suknelėmis. Šviesos plyšiai gali būti ant krūtinės, taip pat ir juosmens, kaip suknelė su basku.

Didelio asortimento mados dizaineriai taip pat siūlo ilgas vakarines sukneles su šortų gausa. Kai kuriuose modeliuose „frills“ išsiskiria savo spalva arba forma. Jie dažnai yra asimetriškai. Visos šios suknelės turi brangų ir elegantišką išvaizdą, todėl jos atrenkamos daugiausia šventinėms progoms.

Ką dėvėti?

Kartu su švarkais papildomi elementai, kurie turėtų būti atrinkti, neturėtų trukdyti lengvumo ir nesvarumo jausmui. Dėl šios priežasties vaizdą papildo skaidrūs elementai ir erdvūs audiniai. Vasaros produktus su flokštais galima dėvėti plačia briaunomis arba kepurėliu. Vėsiame ore galite dėvėti paminkštintą striukę, odinę striukę arba megztinį.

Batai

Rekomenduojama pasirinkti paprastus ir nesudėtingus batus, kurie taip pat netraukia dėmesio.

Geriausias papildymas šiam stiliui bus klasikiniai batai ir sandalai be kulnų. Taip pat su panašia suknelė galite dėvėti nėrinių batus ir platforminius batus.

Priedai

 • Renkantis papuošalus į tokį stilių, laikykitės minimalizmo. Pavyzdžiui, suknelė su sijonu ant sijono gali būti papildyta paprastais auskarais, viena karoliukai ir plona apyrankė.
 • Jei suknelė yra vasara, galite dėvėti keletą mažų apyrankių.
 • Kai kurie suknelių modeliai su švelniais atrodo gerai, siauras diržas arba diržas.
 • Paprasta supakuoti suknelę puošia suknelė. Tai gali būti oda arba tekstilė.
 • Dideli karoliukai, didelių gabaritų maišeliai ir didelės apyrankės su šio stiliaus suknelėmis yra prastos.
Komentarai
 1. Šviesa
  22.02.2016

  Man labai patinka suknelės su sijonu ant sijono. Pasirodo, žaismingas vaizdas, o tūris pridedamas prie klubų, todėl mano figūra tampa gražesnė.

 2. Elizabeth
  19.02.2016

  Dabar ji norėjo, kad suknelė, ant jos peties, blaškytų!

 3. Lera
  15.02.2016

  Trumpa sijono apačia yra šiek tiek panaši į metus

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys