Suknelės stiliai ir modeliai

Kimono suknelė - paprasta tinka, komfortas ir grožis

Kimono suknelė - paprasta tinka, komfortas ir grožis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kiek istorijos
 3. Kas yra tinkamas?
 4. Audiniai
 5. Su kišenėmis
 6. Ilgis
 7. Ar tai tinka visam?
 8. Patarimai, kaip pasirinkti
 9. Ką dėvėti?
 10. Priedai
 11. Batai

Japonijos nacionaliniai drabužiai jau seniai išplito už savo gimtosios šalies ribų. Europos moterys mėgo kimono sukneles dėl paprasto pjaustymo ir grožio.

Savybės

Pagrindinės kimono suknelės savybės:

 • T formos iškirpimas.
 • Platus rankovėmis, kurios yra vieno pjūvio. Rankovių ilgis yra skirtingas, o jei jų nėra, suknelės peties linija yra išplėsta, kad susidarytų nedidelis persidengimas.
 • Plataus diržo buvimas. Jo vieta gali būti išilgai juosmens ir šiek tiek didesnė, jei norite sukurti aukštą juosmens siluetą.
 • Nėra mygtukų, užtrauktukų ar mygtukų. Norėdami pritvirtinti suknelę ant kūno, naudokite tik diržą.

Kai kurie šiuolaikinių kimono suknelių modeliai labai panašūs į tradicinius japonų komplektus. Vidutinė tokių aprangų dalis nupjauta juosmeniu, kuris imituoja diržą. Ant gaminio gali būti tvirtinimo elementų, o ilgis labai skiriasi.

Kiek istorijos

Tradicinis japonų dėvėtas kimono yra daugiau nei 1,5 tūkst. Metų. Tokie drabužiai Japonijoje naudojami tiek vyrams, tiek moterims, skiriasi tik spalvomis.

Iš pradžių stilius buvo sukurtas atsižvelgiant į japonų moterų bruožus, siekiant pabrėžti šepečių ir kaklo grožį. Tai lėmė ilgomis rankovėmis sukurtą suknelę, ir tokios suknelės šukuosena dažniausiai susideda iš užpakalinės kolekcijos.

Šiuolaikinės kimono suknelės skiriasi nuo japoniškų drabužių, tačiau tai netrukdo jų populiarumui. Šiandien tokios suknelės pateikiamos tiek išeinančių modelių, tiek naminių suknelių ir suknelių kasdien. Jie yra patogūs ir labai gražūs.

Kas yra tinkamas?

Suknelė kimono sėdės gerai ant bet kurio skaičiaus, tuo pat metu yra patogi apranga.

Jis gali saugiai dėvėti mergaites su garbanotomis ir „obuolių“ figūromis, taip pat jaunomis moterimis, turinčiomis pernelyg ploną. Dėl laisvo iškirpimo ši suknelė padeda subalansuoti mergaičių „trikampio“ figūrą, taip pat plačius pečius ir siaurą dubenį.

Audiniai

Kimono suknelės gamybai naudojami minkšti ir natūralūs audiniai, kurie teka ir blizga.

Klasikinis variantas yra šilko suknelė, tačiau šiandien galite įsigyti lino, viskozės, šifono, trikotažo, medvilnės ir net aksomo modelius.

Su kišenėmis

Laisvai nupjautų kimono suknelių, turinčių plačias kišenės, modeliai padeda pridėti apatinio klubo ploto moterų skaičiaus. Dažniausiai tai paprastos suknelės, panašios į kimoną tik su viršutine dalimi (rankovėmis).

Ilgis

Ilgas

Ilgos šio stiliaus suknelės bus geras pasirinkimas kiekvienos dienos drabužiams vasaros karštyje. Jie gali pakeisti sundress ir vizualiai padaryti jų savininką aukštesnį ir plonesnį.

Kimono suknelės modeliai grindyse gali būti geras pasirinkimas vakarinę suknelę, ypač jei jie yra pagaminti iš blizgaus tekančio audinio.

Trumpas

Kimono suknelė virš kelio ilgio dažnai dėvima namuose, o ne chalatu ar treniruokliu. Šis apranga yra patrauklesnis ir patogesnis.

Trumpos šio stiliaus suknelės iš brangių audinių pasirinktos kaip išeiti suknelė. Jie dažnai traukia dėmesį įspūdingu diržu.

Ar tai tinka visam?

Šį stilių gali naudoti mergaitės, turinčios papildomų svarų, nes dėka vertikalių linijų siluetoje ir vieno gabalo rankovės, šis apranga vizualiai plonas ir pridės malonę figūrai.

Patarimai, kaip pasirinkti

Renkantis suknelės spalvų schemą, apsvarstykite laiką, kurį ketinate dėvėti. Pavasarį ir vasarą tinkamiausia spausdinti kimono suknelę bus gėlių.

Atvėrusiam laikui paprastai pasirinkite produktus su abstrakčiais piešiniais.

Kalbant apie audinius, vasariniai kimono modeliai yra siuvami iš plonesnių ir natūralių audinių, o žiemos - labiau tankią medžiagą.

Ką dėvėti?

Vakare kartu su kimono stiliumi pasiimkite mažą sankabos maišelį ar vokų maišelį. Tokios laisvalaikio suknelės gali būti dėvimos su dideliu odos krepšiu, kad atitiktų diržą ar batus.

Dažnas papildymas prie kimono suknelės yra diržas. Tai kontrastinga spalva ir ryškus siuvinėjimas.

Priedai

Šio stiliaus suknelė pati savaime yra pakankama, todėl priedai, turintys kimono suknelę, yra naudojami iki minimumo arba juos visiškai išmesti. Jūs galite pasiimti sidabro ar aukso papuošalus su vienos spalvos kimono.

Geras papildymas prie šio stiliaus bus papuošalai plaukams. Pavyzdžiui, šukuosena gali būti papuošta šukomis, smeigtukais ar gražiais plaukų segtukais.

Fotosesijų metu vaizduotė nežino ribų, o kimono tonai gali būti tikras atradimas.

Batai

Tinkamiausi batai po ilgomis suknelėmis-kimono bus batai, sandalai ar sandalai su plokščiu padu. Jei apranga yra trumpa, jis mieliau turėtų aukštus kulno batus.

Komentarai
 1. Lena
  14.02.2016

  Man patinka kimono. Turiu tokį chalatą namuose, dabar noriu nusipirkti kitą šią stilių suknelę.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys