Suknelės stiliai ir modeliai

Stiliai, modeliai ir tipai suknelėms, slėpiančioms pilvą

Stiliai, modeliai ir tipai suknelėms, slėpiančioms pilvą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek laiko norėčiau: ilgas, midi ar trumpas?
 2. Kokios spalvos geriau tinka?
 3. Šiek tiek apie audinius
 4. Kokia spalva vizualiai koreguoja formą?
 5. Trim vertė
 6. Kokius priedus pasiimti?
 7. Patarimai: slėpti skrandį ir šonus

Suknelė - tai geriausi mergaičių drabužiai, nes tik jame galite jaustis tikrai patrauklus ir pageidautinas. Tačiau, deja, daugelis merginų atsisako šio aprangos dėl figūrų trūkumų. Viena iš labiausiai paplitusių problemų yra išsikišęs pilvas. „Pilvo“ atsiradimas ne visada yra merginos kaltė. Jis gali pasirodyti ne tik dėl netinkamos mitybos ir sporto aplaidumo, bet ir dėl gimdymo ar ligos. Siekdamos nuslėpti išsikišusią pilvą, mergaitės paprastai naudoja du radikalius būdus: arba jie dėvi kanopas paslėpti savo figūrą, arba patraukia į įtemptus drabužius, tikėdamiesi, kad jie vizualiai taps plonesni.

Šiame straipsnyje mes norime jums pasakyti apie esamus mados suknelių stilius, slėpiančius pilvą. Jūs sužinosite, kad net ir ne idealus paveikslas, galite sau leisti gražius ir stilingus drabužius.

Kiek laiko norėčiau: ilgas, midi ar trumpas?

Ilgos suknelės

Vizualiai traukite figūrą, kad jie būtų puikūs, kad paslėptų pilvą.

Vis dėlto ši grindų suknelių nuosavybė netinka labai mažai augančioms mergaitėms. „Thumbelina“ ilgoji suknelė tampa dar mažesnė. Todėl, jei elgiatės su miniatiūrinėmis merginomis, geriau atsisakyti.

Vidutinio ilgio suknelės

Midi ilgio suknelės tinka įvairiems kūno tipams. Tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori užmaskuoti išsikišusią pilvą.

Vidutinio ilgio sijonas viliojančiai atveria kojas, slepia visas problemines kūno vietas.

Trumpos suknelės

Tai yra pavojingiausia teritorija mergaitėms, kurios yra drovūs. Mini sijonas, ypač jei jis padengia klubus, horizontaliai padalija figūrą toje vietoje, kur to nereikia. Pasirinkite laisvas stilius, kurie nepadės jūsų pilvui. Taip pat tinka flarkas su siaurais klubais.

Kad išvengtumėte klaidų, geriau atsisakyti ultragarso suknelių, nustatydami sau didžiausią leistiną ilgį vienai delnai virš kelio.

Kokios spalvos geriau tinka?

Suknelės spalva jums reikia pasirinkti tą, kuri jums tinka. Labai svarbu prisiminti, kaip daugelis merginų, žinodamos, kad tamsios spalvos vizualiai sukuria plonesnį žmogų, ryškių spalvų garderobą. Dėvėjęs juodos ir pilkos spalvos schemą, galite, be abejo, pataisyti figūrą, bet nuolat apsirengti tamsiomis spalvomis, lengva pamiršti apie kitus savo išvaizdos privalumus.

Švieži veido spalvos, gražus akių atspalvis, neįprasta plaukų spalva - visa tai gali būti pabrėžta tinkamos spalvos suknelė. Todėl jūsų spinta turi būti šviesios, turtingos ar subtilios, pastelinės spalvos.

Suknelė su šoniniais skydeliais, kontrastinga spalva, vizualiai susiaurina figūrą - mergaitėms, turinčioms pilvą, tikrai reikia pažvelgti į šį stilių. Jei jums patinka suknelės su spauda, ​​tada pasirinkite vertikalios orientacijos raštus - toks piešinys „traukia“ figūrą.

Šiek tiek apie audinius

Jei yra išsikišęs pilvas, reikia vengti tvirtų audinių. Išmeskite sukneles iš plonų trikotažo arba elastingų guipure. Šios medžiagos ne tik akcentuos visas esamas raukšles, bet ir pridės naujų.Jei jums patinka ažūriniai audiniai, tada pasirinkite suknelių modelius su guipure rankovėmis arba dekoleto plotu, tačiau leiskite probleminėms sritims padengti tankesnę medžiagą.

Be to, reikia atkreipti dėmesį į blizgusius audinius, nes blizgantis paviršius atrodo labiau nei jis iš tikrųjų yra. Todėl šilkinės ir satino suknelės taip pat turėtų būti atidėtos. Taigi, jūsų pasirinkimas yra storas, matinis audinys, pavyzdžiui, medvilnė, linas, veliūras, krepas-šifonas, batis ir kt.

Kokia spalva vizualiai koreguoja formą?

Ne tik suknelės ilgis, bet ir jo spalva gali vizualiai koreguoti formą. Visa spalvų paletė suskirstyta į dvi dalis: viena - šiltas atspalvis, kitas - šaltas. Tuo pačiu metu viena spalva gali turėti tiek šilto, tiek šalto tono. Šaltai atspalviai vizualiai daro atstumą iki objekto daugiau, o šilti atspalviai, priešingai, jį sumažina. Todėl, norint sukurti tūrio mažinimo iliuziją, turite pasirinkti drabužius šaltame intervale.

Mokymasis atskirti šaltus ir šiltus tonus yra labai lengva. Šilčiausia spalvų paletės spalva yra oranžinė, o šaltiausia yra violetinė. Dabar atidžiai žiūrėkite į spalvų ventiliatorių: dalis, kuri yra arčiau oranžinės, yra šilta, o tas, kuris yra arčiau violetinės, yra šaltas.

Trim vertė

Pradinė audinio apdailos funkcija yra dekoratyvi. Bet jei jums reikia paslėpti pilvo buvimą, apdailai suteikiama didesnė svarba, nes ji perkelia dėmesį nuo figūros iki aprangos. Yra daug įvairių drabužių apdailos rūšių: draperija, nėrinių įdėklai, siuvinėjimas, aplikacija ir pakraštis - vis tiek galite juos išvardyti labai ilgai. Norėdami baigti žaisti rankoje, venkite horizontalių linijų ir mažo modelio. Vertikalūs dekoratyviniai siuvinėjimai ar siuvinėjimai, apmušalai, nukritę iš viršaus į apačią - tai efektyviausi vaizdo vizualinio koregavimo metodai.

Kokius priedus pasiimti?

Priedai - tai dar vienas ištikimas asistentas kovoje su išsikišusiu pilvu. Kaip ir apdaila, jie skirti nukreipti dėmesį. Yra keletas variantų, kaip naudoti priedus, kad būtų užfiksuotas šis trūkumas:

 • Daiktai, kurie sukuria vertikaliąsias linijas, pvz., Ilgus kaklaraiščius ar grandines.
 • Šviesūs dalykai, kurie sukuria akcentus teisingose ​​vietose, pavyzdžiui, didelės sagės ar dirbtinės gėlės (tiesiog neuždenkite juos prie juosmens - tai geriau pasirinkti dekoleto zoną).
 • Naudokite įvairius diržus. Platus dirželis, korsetai turi būti tiesiai ant juosmens, o plonas - šiek tiek didesnis ir dėvėti su didelėmis suknelėmis su laisvu iškirpimu.

Patarimai: slėpti skrandį ir šonus

 • Korekciniai apatiniai drabužiai - Tai yra dalykas, kad moterims, turinčioms problemišką juosmeninę liniją, turėtų būti dėvimi, jei ne kasdien, tada bent tais atvejais, kai jums reikia ieškoti geriausio. Liemenėlė yra skirtingų tipų - atskira viršutinė ir apačia, arba tvirtas modelis, panašus į pertrauką.
 • Sukurti teisingą laikyseną: kai tik pradėsime slysti, pilvo raumenys iš karto atsipalaiduoja, o skrandis „iškrenta“. Pasistenkite pabėgti nuo stuburo, tada skrandis automatiškai susitraukia ir atrodo plonesni.
 • Atkreipkite dėmesį į savo figūros privalumus, o jo trūkumai taps mažiau pastebimi. Ką jums labiausiai patinka? Galbūt tai yra puiki krūtinė, o gal ir graži nugaros ar lieknas kojos. Tai, ką didžiuojuosi, būtina pabrėžti teisingai pasirinkto stiliaus stiliaus pagalba.
Komentarai
 1. Elena
  29.01.2016

  Turiu išsikišusią pilvą.Paprastai pasirenku sukneles, turinčias aukštą juosmenį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys