Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelės stiliai: nuo populiarių iki retų

Suknelės stiliai: nuo populiarių iki retų

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Siluetu
 2. Iškirpti sijonai
 3. Aukšta juosmens
 4. Į viršų supjaustyti
 5. Laisvas pjovimas
 6. Suknelė
 7. Nacionaliniai stiliai
 8. Pilnai
 9. Vasaros suknelės stiliai
 10. Žiema

Suknelė gali būti vadinama labiausiai paplitusia ir gražiausia moters drabužio dalimi. Įvairūs stiliai leidžia pasirinkti tinkamą aprangą, kuri atitiks jūsų figūrą. Pažiūrėkime, kokie yra suknelių stiliai ir kokie jų bruožai.

Siluetu

Tiesios linijos

Tiesios suknelės priklauso stiliaus klasikai ir jūsų drabužių spinta turi būti tokia. Tai puikiai tinka šventėms ir kasdieniam gyvenimui.

Tiesus supjaustymas, skirtingas ilgis, spalva, rankovių buvimas, kaklo dizainas - visa tai kaip dizaineris, iš kurio mados dizaineriai surenka puikius modelius.

Trumpas ir vidutinio ilgio apvalkalo sukneles galima dėvėti kiekvieną dieną, o ilgesni modeliai renkasi vakarinius drabužius.

Daugelyje modelių užpakalinėje dalyje yra užtrauktukas, kuris dažnai yra tikras dekoravimas. Kitas būdingas niuansas tiesiai suknelei yra siūlių trūkumas juosmens.

Apvalkalo apvalkalas dažniausiai yra ovalo formos arba apvalus, tačiau yra modelių su kvadratine iškirpte ir atvirais pečiais bei asimetrija, taip pat su nestandartiniu kaklo dizainu.

Tiesios suknelės leidžia pabrėžti ploną figūrą.

Populiariausias šio stiliaus atstovas yra garsioji „Chanel“ juoda suknelė. Šiandien jis yra klasikinis verslo drabužių, taip pat populiariausių kokteilių suknelių tipas.

Tiesiogiai supjaustytos suknelės derinamos su įvairiais priedais ir spalvų schemomis, jas labai lengva pasirinkti iki įvairių tipų figūrų. Nepriklausomai nuo aukščio, suknelė puikiai tinka plonoms mergaitėms ir moterims, turinčioms aiškiai matomą juosmens dalį. Jei juosmuo yra „paslėptas“ - tiesiai suknelė su plonu diržu juosmens gali lengvai surasti.

Gode ​​(undinė, žuvis)

Suknelės metai atsirado iš 50-ojo dešimtmečio princesės silueto. Jis tinka skaičiui prie kelio, o jo lygyje smarkiai plečiasi.

Nors suknelių pjūvis atrodo toks pat - iš tiesų, yra daug variantų.

Vienintelė nepakitusi suknelės metų detalė yra įrengta viršutinė dalis, kurią galima papildyti bet kuriuo elementu:

 • atviri pečiai;
 • plonos arba plonos dirželiai;
 • vienas užsikabinęs kaklas

Atgal, ši suknelės dalis tampa pagrindine vaizdo dalimi:

 • atsukti atgal;
 • asimetriniai gabalai;
 • pynimo įvairovė.

Labiausiai drąsūs dizainerių sprendimai yra įtraukiami į juosmenis.

Paprastai šios suknelės siuvamos be rankovių, tačiau eksperimentuojant mados dizaineriai sukūrė mergaitės sukneles su ilgaamžėmis rankovėmis.

Suknelės metai, išpjauti, netinka atsitiktinei išvaizdai. Jie yra siuvami iš brangių audinių, todėl jie puikiai tinka ypatingoms progoms. Jie puikiai tinka mažoms mergaitėms, turinčioms vidutinę kūno sudėjimą, vizualiai jas padaro aukštesnes ir plonesnes.

A-siluetas

Šio stiliaus suknelės paprastai būna ilgos ir joms būdingas siauros, siauros kojos ir apatinės kojinės buvimas, ir tai primena raidę „A“.

Dėl šio pjaustymo produktai pabrėžia vyriškumą ir prideda prie moteriškumo.Dažniausiai modeliai su A-siluetu pristatomi vakarais ir kokteiliais retro stiliaus arba vestuvių suknelėse.

Dizaineriai eksperimentavo su A-linijos suknelėmis.

Nėra ilgio apribojimų. Tuo pačiu metu suknelė gali būti trumpa priešais ir ilgai atgal.

Retro stiliaus dizaineriai vis labiau pritaikomi kasdieniam gyvenimui. Tai išreiškiama paprasta medžiaga, rami spalva.

Trapezium

Suknelė-trapecė atėjo pas mus nuo šešiasdešimtojo dešimtmečio ir tuo pačiu metu tapo viena iš mylimiausių dėl savo sudėtingo paprastumo. Siaurėja prie pečių ir plečiasi į apačią, ji tampa beveik beprasmiška ir nepastebima ant kūno.

Stilius panašus į A-siluetą, tik čia juosmens nėra.

Šio stiliaus suknelės vadinamos universaliais, nes jos tinka tiek brandioms moterims, tiek jaunoms mergaitėms. Dažniausiai suknelės trapecijos ilgis - trumpas.

Gaminant sukneles gamintojai yra lygūs sezonui ir kainodarai, taip pat vieta, kur ją įdėjote. Štai kodėl neįmanoma išvardyti visų medžiagų ir spalvų, iš kurių jie siuvinėja trapecijos sukneles.

Kalbant apie pjovimą - čia taip pat yra daug pasirinkimo galimybių:

 • įvairios rankovių mirties bausmės iki jų nebuvimo;
 • įdomus iškirptės ir apykaklės dizainas;
 • su kišenėmis ir be jų;
 • puošia siuvinėjimas;
 • su spausdintine arba monofonine.

Norėdami pridėti pompą, tokių suknelių modeliai yra siuvami daugiasluoksniais sijonais arba apipjaustomi užuolaidomis ar raukšlėmis. Viršutinė dauguma suknelių, trapecijos atstovavo iškirptę „valtį“.

„Ball Gown Princess“

Šios suknelės skirtumas nuo kitų stilių yra gražus iškirpimas arba atviras atgal, taip pat ilgas pūkuotas sijonas.

Tokie modeliai yra ypač patrauklūs aukštoms moterims.

Rutuliniai chalatai yra siuvami iš brangių audinių, naudojant patrauklią ir turtingą apdailą, todėl dažniausiai šį stilių atstovauja suknelės, kurios pasirenkamos baigiant ar vestuvėms.

Dizaineriai eksperimentuoja su tūriu, naudodami sluoksniavimą, su skirtingomis suknelės viršaus versijomis, spausdindami ir netgi su dideliais gabalais.

Iškirpti sijonai

Kūdikių doleriai

Šio stiliaus suknelę dažniau pasirenka jaunos moterys ir jaunos mergaitės. Šiame stiliaus stiliaus mišinyje yra vaikystės ir moteriškumo elementai.

Suknelė išsiskiria trumpu sijonu, laisva tinka ir dažnai yra pervertintas juosmens. Jis turi trumpą rankovę arba ne rankovėmis.

Jie siuvinėja kūdikių dolerių sukneles iš šviesių oro audinių, dažnai juos apipjaustydami nėriniais. Daugelio šio stiliaus modelių sijonas yra pūkuotas, su daugybe įsišaknijimų ir griovelių. Labai dažnai kūdikių lėlės apranga pasirenkama kaip puošnus suknelė.

Ballonas

Šioje suknelėje apačioje yra daug didesnės apimties ir atrodo, kad jis yra suspaustas, su kuriuo susietas stiliaus pavadinimas. Toks pjūvis leidžia paslėpti tokius figūrų trūkumus kaip išsipūtusį pilvą ir šlaunis. Be to, ši suknelė puikiai tinka labai plonoms mergaitėms.

Paprastai pamušalas sutrumpinamas, kad sukurtų baliono suknelės formą. Taip pat yra variantų, kuriuose apatinė dalis išsikiša (ji surenkama į raukšles ir apdaila siuvinėjimu ar piešiniu).

Kiekvieną dieną galite dėvėti baliono suknelę (jei modelis yra pagamintas iš trikotažo) arba pasirinkti tokį šventės stilių (pavyzdžiui, šviesią šifono suknelę).

Tutu

Mada moterys pasiskolino šį stilių iš baleto. Pakuotės suknelės ypatumas yra švelnus viršūnės ir trumpo pločio sijono derinys, skirtas siuvimui, kuris naudojamas nuo 6 iki 15 sluoksnių oro audinio, pavyzdžiui, tiulis.

Dėl pūkinės sijono suknelės galite paslėpti tūrinius klubus, bet dėvėti tokį aprangą dėl savo trumpo ilgio yra vertas tik plonų kojų savininkams.

Nors tutu suknelė buvo pradėta dėvėti praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje, šiandien toks apranga išlieka stebuklas, nors ir ne išgalvotas. Ši suknelė dažniausiai pasirenkama vakarėliams ar vestuvėms.

Išsipūsti

Šio tipo suknelės yra išsipūtusios iš juosmens, todėl jų naudojimas padeda paslėpti tūrinius klubus, tačiau tuo pačiu metu jis gali pabrėžti biustas. Dažnai jie papildomi juosta, kad būtų galima toliau sutelkti dėmesį į juosmenį.

Dažniausiai šio stiliaus suknelės yra šviesūs vasaros modeliai, kurie gali būti monofoniniai arba su skirtingais atspaudais.

Kulot

Tokia suknelė atrodo jaunatviška ir drąsus. Jo pagrindinis bruožas yra sijono nebuvimas - jį pakeičia plačios kelnės arba šortai. Šio stiliaus suknelėms pritaikyti tradiciškai naudojami džinsai arba trikotažas. Suknelių culottes privalumas gali būti vadinamas gebėjimu paslėpti visą klubą ir pabrėžti juosmenį.

Kadangi šį suknelės modelį dažniau pasirenka jaunos mergaitės, culottų spalvos paprastai yra ryškios ir išraiškingos. Apranga gali būti puiki galimybė vaikščioti vasarą, o jei pasiimsite produktą, kurio spalva yra suvaržyta, tai bus puikus darbo kostiumas.

Aukšta juosmens

Imperija

Pagrindinis šio stiliaus bruožas yra pervertinti juosmens liniją, taip pabrėžiant biustas, o žemiau krūtinės figūros trūkumai yra paslėpti. Šio tipo suknelės ilgis gali būti labai skirtingas, o audiniai, skirti jo pritaikymui, yra naudojami daugiausia.

Pagaminti iš skirtingų ilgių, apipjaustyti akmenimis, juostelėmis ar rhinestones, jie tinka eiti į parduotuvę ir po karūną.

Graikų

Jei norite sužavėti savo žmogų ar pritraukti kitų dėmesį - jūsų pasirinkimas turėtų būti graikų stiliaus suknelėje.

Šiuos suknelius gamintojai pasirenka lengvus ir nesvarbius audinius, kad atrodytų kaip deivė, kuri ką tik nusileido iš Olympus viršūnių.

Graikų suknelė supjaustyta ir turi aukštą juosmenį ir neįvertintą. Jis yra sujungtas su rankovėmis, įvairiomis ilgio parinktimis, taip pat oro srautais. Tokios suknelės tinka visiems, tiesiog turite pasiimti savo modelį, iš kurio yra daugybė rinkinių.

Šioje suknelėje galite pasirodyti bet kur ir net eiti žemyn.

Sujunkite juos su lengvuosius sandalus ant kulno, platformos ar be jos, su ilgomis grandinėmis arba be jų.

Iš juvelyrinių dirbinių, labiausiai tinka plonų apyrankių, pagamintų iš brangiųjų metalų, arba jiems pagamintų, jūs taip pat galite sujungti graikų suknelę su plačiu apyrankės žiedu, įvairiais auskarais ir nedideliu žiedų skaičiumi.

Galite plaukti žiedą į plaukus, pridėti nedidelį tiarą arba metalinį kirpimą su akmenimis.

Smok

Šio stiliaus pavadinimas siejamas su anglišku žodžiu „smock“, o tai reiškia suknelės apdailą. Taigi pagrindinis šių drabužių bruožas yra sodrus maivymasis. Be to, šlepetės suknelė paprastai yra aukšta juosmens ir laisva apačia.

Dauguma šių aprangų ilgio virš kelio. Daugelis jų neturi rankovių arba diržų.

Kadangi suknelė yra supjaustyta, ji puikiai tinka mergaičių kūnui. Šis modelis bus geras pasirinkimas kokteilių suknelei, taip pat patogus nėščioms moterims.

Į viršų supjaustyti

Suknelė su kvapu

Šiam stiliui būdingas V panašus įdubimas, suformuotas išlenkiant vieną lentyną kitam, ir daug kartų. Ši suknelė rekomenduojama merginoms, turinčioms išraiškingą figūrą, nes ji padeda pabrėžti klubus ir juosmenį, ypač krūtinę.

Pirmosios suknelės su kvapu buvo siuvamos iš medvilninio audinio su gėlių piešiniu. Jie patiko amerikiečiams, nes jie buvo universalūs ir paprasti. Dabar gaminami šio stiliaus modeliai, naudojant įvairias medžiagas su įvairiomis spalvų parinktimis.

Suknelės ilgis su kvapu yra labai skirtingas. Paėmę tinkamą variantą, gausite suknelę, skirtą susitikimui ar šventei, arba kasdienį biuro modelį.

Nuo amerikietiškos kilpos

Šio stiliaus suknelių viršūnė yra panaši į viršų, ji apima moters kaklą. Tokios suknelės, amerikietiškos moterys atrodo labai moteriškos, todėl dažniau atstovauja vakarinės suknelės. Jie yra mažesnės merginos, turinčios ploną juosmenį.

Marškinių suknelė

Šiame stiliuje moterų mados derinamos su vyru, nes aprangos viršuje atstovauja marškinėliai, o žemiau - pūkuotas sijonas. Ypač paplitęs suknelė po praėjusio amžiaus 60-ųjų. Jei anksčiau tokia suknelė visada turėjo apykaklę, šiuolaikiniuose modeliuose ji gali nebūti.

Marškinių suknelė taip pat yra tiesi ir šiek tiek įrengta. Daugelyje modelių yra diržas.

Pagrindiniai stiliaus privalumai yra praktiškumas ir komfortas.

Asimetrinė

Šių suknelių akcentas yra neproporcingas krašto ar peties linijos ilgis.

Dažniausiai asimetrinės suknelės priekinės dalies yra sutrumpintos, o gale - atgal. Be to, daugeliui modelių suknelės apačia yra vienoje pusėje.

Polo suknelė

Tokia sportinė suknelė pasirodė Didžiojoje Britanijoje XX a. Pabaigoje polo marškinių pagrindu. Šią suknelę gamina medvilnė ir trikotažas.

Viršutinė modelio dalis yra panaši į marškinėlį, o suknelės ilgis dažniausiai yra vidutinis arba mažas (maxi yra daug rečiau).

Pagrindinės polo suknelės ypatybės apima antklodę, pleistro kišenes ir mygtukus gaminio viršuje.

Šis suknelės stilius tinka bet kuriai moteriai, tačiau jis atrodo patraukliausias tamsesnėms sporto merginoms. Tamsūs modeliai, papildyti juosta, atrodo ypač moteriški.

Dažniausiai šios suknelės yra perkamos laisvalaikiui, vaikščioti ar sportuoti, tačiau nedideliame vidutinio ilgio modelyje leidžiama eiti ir dirbti biure.

Cheongsam

Vadinamosios elegantiškos ir elegantiškos suknelės, kurių išvaizdą įtakojo Kinijos kultūra ir mada. Jie yra sandarūs modeliai su vertikaliu apykakle, įstrižainės ir mažų pjūvių kvapas šonuose.

Dažniausiai jų pritaikymui naudokite ryškius šilkas, kuris gali būti pavaizduotas gėlių piešiniu.

„Cheongs“ suknelė yra rekomenduojama trapiems ir mažoms jaunoms moterims, kurios nori pabrėžti savo grakštus formas. Jis yra ilgas ir trumpas, jis pateikiamas vakare, kasdien.

Laisvas pjovimas

Suknelė

Šio suknelės stiliaus bruožai yra laisvi ir trūksta juosmens, kad suknelė taptų kaip krepšys.

Shift

Šio stiliaus suknelių modeliai skiriasi kelio ilgiu ir paprastomis linijomis. Paprastai jie turi mažą rankovę arba ne, bet gali būti apykaklė.

Suknelė Shift tinka bet kokiai formai. Jo pavadinimas vertimu reiškia „pamainą“, nes toks apranga tapo populiarus praėjusio amžiaus 50-ajame dešimtmetyje.

Šiuolaikinės suknelės-Shift dažnai siūti vilną ar trikotažą, todėl jos yra labiausiai paklausios kaip kasdieniai drabužiai.

Tunika

Šio stiliaus suknelės atstovauja trumpos suknelės, turinčios palaidų pjaustytų ir išsipūtusių rankovių.

Kadangi suknelė-tunika netinka, ji tinka moterims, turinčioms labai skirtingą figūrą. Siuvinėkite stilių daugiausia iš lengvų medžiagų.

Jo populiarumas priklauso nuo paraiškos universalumo. Dėl šios suknelės galite dėvėti kelnes ir gauti gerą verslo ansamblį. Lengvoje šifono tunikoje malonu būti vasarą, o šviesioje ir elegantiškoje šio stiliaus suknelėje galite nueiti į vakarėlį.

Suknelė

Šio stiliaus suknelės yra lengvos ir patogios. Dažniausiai jie neturi rankovių (dauguma sundresses turi diržų), ir dėl laisvo iškirpimo tokie drabužiai tinka mergaitėms su bet kokiu skaičiumi.

Šiuolaikinės sundresses siuvamos iš įvairių rūšių audinių, tačiau vasarą dažniau naudojama medvilnė, o žiemos modeliai yra megzti. Diržai būna skirtingo storio, jie gali būti pririšti, pritvirtinti ir apdailinti lankais.

Suknelė yra labai populiari atsitiktinė suknelė, taip pat dažnai dėvima nėščios moterys.

Nacionaliniai stiliai

Kimono

Šio stiliaus suknelės yra Japonijos tautinio kostiumo pritaikymas.Jie yra paklausūs dėl patogaus stiliaus, natūralaus minkšto audinio (dažnai šilko), laisvosios rankovės, ryškių spalvų.

Kimono suknelė neturi mygtukų, nes apranga kvepiama. Tokie drabužiai gali būti tiek patogūs drabužiai kiekvieną dieną, tiek kaip „išeiti“ suknelė.

Sari

Šis suknelės stilius buvo pasiskolintas iš to paties vardo drabužių. Originale tai yra audinio gabalas, kuris buvo apvyniotas aplink kūną ypatingu būdu.

Dėl laisvo pjaustymo suknelė pasirodo universali ir tinkama bet kokio amžiaus ir bet kokio amžiaus moterims.

Šiuolaikinės sari suknelės pateikiamos su stilizuotomis šifono ar šilko suknelėmis, panašiomis į originalias sari tik turtingomis spalvomis ir siuvinėjimu. Šios suknelės netinka verslo moterims, bet bus geras pasirinkimas vaikščioti ir atsipalaiduoti.

Sarongas

Ši suknelė atsirado dėl indoneziečių, azijiečių ir Okeanijos gyventojų tautinių kostiumų.

Pirmosios sarongo suknelės buvo sukurtos kaip paplūdimio apranga, kurios buvo susietos per krūtinę ir nukrito iki kulkšnių. Štai kodėl šis stilius yra tinkamiausias karštų vasaros orų metu.

Pilnai

Merginos „kūne“ sukelia sunkumų, kad surastų tobulą aprangą, nes dauguma modelių yra skirti liesiems. Štai kodėl dizaineriai visą eilę suknelių užpildo.

Rekomenduojame pasirinkti A-silueto sukneles arba trapeciją, taip pat galite pasirinkti modelius imperijos stiliumi. Tokios suknelės, sėdinčios prie krūtinės ir laisvai tekančios, paslėps trūkumus ir pabrėžia orumą. Netinkamas jūsų modelio ilgis mini.

Pilna, bet tinka mergina suknelę „paveiksle“, bet ne stora.

Priklausomai nuo progos, pasirinkite savo aprangą ne tik stiliaus, bet ir spalvos. Dažniausiai suknelė turėtų būti monofoninė, pageidautina klasikiniais tonais. Tačiau galite eksperimentuoti ir pasirinkti savo tipo spalvas.

Rankinės, pasirinkite vidutinio ir mažo dydžio spalvas, atitinkančias bendrą vaizdą. Kalbant apie batus, masiniai modeliai yra nepageidaujami, tačiau per šviesūs yra netinkami. Geriausia yra „aukso vidurkis“ - batai ar sandalai su kulniukais arba vidutinio ilgio platformomis.

Mažo dydžio, tvarkingos ir elegantiškos dekoracijos puikiai papildo bendrą vaizdą. Jūs galite papuošti kaklą su lengva skara arba satino skara.

Vasaros suknelės stiliai

Vasarą kiekviena mergaitė nori atrodyti dar patrauklesnė ir ji sugeba tai padaryti naudodama gerai parinktą aprangą.

Vasarą galite dėvėti bet kokio stiliaus suknelę: graikų, imperijos, metų, trapecijos, pūkuotas, suknelių marškinius, kombinaciją, retro, bustier ir net sporto. Viskas priklauso nuo priežasties ir situacijos, kuriai pasirenkama apranga.

Pasirinkite paveikslo spalvą, ilgį ir stilių, priedai papildo vaizdą - ir sukursite tikrą pojūtį. Akiniai, rankinės, batai ir papuošalai gali būti labai įvairūs.

Žiema

Jūs visada turite atrodyti gerai, net ir šalčiausią metų laiką. Dažniausiai žiemą populiarūs įvairių stilių, ilgių ir spalvų megztos suknelės. Jie yra derinami su įvairiomis rankin ÷ mis ir batus, pridedamos kilim ÷ s, pirštin ÷ s. Tunikos suknelės gali būti dėvimos pagal džinsus arba paprastus antblauzdžius.

Žiemos suknelės iš storų audinių taip pat būna įvairių stilių:

 • su rankovėmis ir be jų;
 • suknelės, tunikos;
 • suknelės, liemenės;
 • Sundresses;
 • A formos;
 • tiesios linijos.

Šie stiliai tinka šaliai, kaklaskarės, kaklaskarės, batai ir nedideli batai, įvairūs papuošalai, pirštinės ir paltai. Pagal juos taip pat galite dėvėti paprastas kilpas, šiltas pėdkelnes ir antblauzdžius.

Komentarai
 1. Alla
  14.02.2016

  Oho! Kiek stilių ir apskritai retai matau pirmą kartą :)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys