Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė tiesiai siluetas - klasikinio ir minimalizmo gerbėjams

Suknelė tiesiai siluetas - klasikinio ir minimalizmo gerbėjams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Stiliai ir modeliai
 4. Ilgis
 5. Ar tai baigta?
 6. Ką dėvėti?

Kaip stačiakampis suknelė yra viena iš labiausiai patrauklių mados drabužių spinta. Panašios suknelės patinka ir tiems, kurie mėgsta klasikinius drabužius, ir minimalizmo gerbėjai. Tačiau, prieš perkant tokią suknelę sau, verta išsiaiškinti, kas pritraukia tokio stiliaus drabužius, kam jie eina ir ką jie paprastai dėvi.

Savybės

Tiesi suknelė yra universalus moterų drabužių spinta, nes jame akcentuojamas figūros moteriškumas ir tinka bet kokiai progai. Toks patrauklus ir elegantiškas modelis gali būti įsigytas vietoj klasikinės apvalkalo.

Tiesių suknelių gamybai naudojami įvairūs audiniai. Pavyzdžiui, vasaros modelių siuvimui pasirinkite oro ir lengvas medžiagas, žiemos drabužius - kostiumų audinį, vilną, gabardiną ar trikotažą. Šifono, nėrinių, brokatų, satino, šilko ir panašių brangių audinių pasirinkimas yra skirtas šio stiliaus vakarinėms suknelėms sukurti.

Tiesios suknelės spalvų variantai taip pat labai įvairūs. Modeliai dekoruoti piešiniais, siuvinėtais elementais, blizgučiais, karoliukais, nėrinių įdėklais ir kitais dekorais. Tarp vasaros suknelių yra labai populiarios tiesioginės suknelės su gyvūnų motyvais arba gėlių spauda.

Kas yra tinkamas?

Toks stilius tinka bet kokio aukščio moteriai - tiek aukštai (šiuo atveju jis pabrėžs ploną figūrą), tiek mažai (tokia suknelė vizualiai prideda keletą centimetrų). Bet dėl ​​figūros tipo tiesioje suknelėje turi savo reikalavimus. Geriausia, kad šios rūšies suknelė atrodo ant mergaičių, kurių figūra atrodo kaip smėlio laikrodis arba stačiakampis. Antruoju atveju juosmens paprastai pabrėžiama plonu dirželiu.

Merginos, kurių figūra yra panaši į apverstą trikampį, obuolį arba kriaušę, verta nešioti tiesios silueto suknelės. Šis stilius dar labiau akcentuos platus pečius, pilnus klubus ar pilvo buvimą. Jei tikrai norite pasirinkti tiesią suknelę, turėtumėte ieškoti modelio su tamsiais vertikaliais šoniniais įdėklais.

Stiliai ir modeliai

Tradiciškai šio pjaustymo suknelė turi kvadratinį arba apvalų kaklą ir turi skirtingo ilgio rankovę. Tuo pačiu metu šiuolaikiniai modeliai yra įvairesni. Mezgtos tiesios suknelės priklauso nuo sportinio stiliaus ir priderintų spalvų spalvų modelių. Kai kurios suknelės yra tiesios siluetinės asimetrinės apyrankės arba apipjaustytos su flounces. Įdomus pjaustytos tiesios suknelės variantas gali būti vadinamas aštriais pečiais.

Su rankovėmis

Daugelyje tiesių suknelių yra rankovės, kurios gali būti ilgos arba trumpos. Tuo pačiu metu rankovės spalva gali būti suderinta su pačia suknelė ar kontrastu. Įdomu atrodo ir modeliai su viena rankove.

Rankovės be rankovių

Jūs galite susitikti tiesiomis suknelėmis ant diržų ir vienos peties. Be to, yra modelių „vamzdžiai“, kuriuose trūksta diržų. Ilgos tiesios suknelės taip pat gali turėti amerikietišką rankovę.

Ilgis

Ilga iki grindų

Tokios tiesioginio supjaustymo suknelės dažniausiai pasirenkamos šventiniam renginiui, nes šis stilius turi galimybę vizualiai ištiesti siluetą, pridedant prie moters malonės ir plonumo.

Midi

Tiesioginė suknelė su kelio ilgiu dažnai pasirenkama siekiant sukurti verslo lanką. Tokioje suknelėje moteris atrodo elegantiška ir suvaržyta, todėl ši suknelė puikiai dera su aprangos kodu. Tokiu atveju juodos, tamsiai, rudos arba pilkos suknelės yra labiausiai paklausios.Tokių modelių dekoras yra minimalus, pavyzdžiui, jis gali būti tik baltas nėrinių apykaklis.

Trumpas

Tiesioginė mini suknelė bus geras pasirinkimas jubiliejui, vakarėliui ar korporatyviniam renginiui. Su tokia suknelė, ryškūs papuošalai, kirpimas ir maža rankinė atrodo gerai.

Ar tai baigta?

Rekomenduojama vengti mergaičių, turinčių labai didelius klubus ar dideles pilvo linijas. Tačiau su nedideliu išsamumu tokie drabužiai yra tinkami drabužių spintoje, ypač jei pasirinksite modelį su vertikaliu atspaudu arba į šonus tamsios spalvos intarpais.

Be to, spalvų akcentų naudojimas gali atitraukti dėmesį nuo probleminių sričių, pavyzdžiui, pasirinkti modelį su ryškiomis spalvomis krūtinės srityje arba nusipirkti suknelę, kurioje spalvų deriniai sukuria žemo juosmens poveikį.

Ką dėvėti?

 • Pridėję tiesioginio silueto suknelę su švarku, gausite elegantišką ir elegantišką ansamblį. Ypač dažnai šis derinys pasirenkamas biuruose dėvėtiems modeliams.
 • Pagal trumpą tiesią suknelę galite dėvėti storas juodas arba kūno pėdkelnes, neturinčias rašto.
 • Gerą papildymą prie tiesioginės suknelės galima pavadinti skara.

Priedai

Svarbu pasirinkti priedus, kurie harmoningai atrodys bendrame ansamblyje, kad suknelė būtų tiesi. Dažniausias juvelyrikos variantas tokiam deriniui vadinamas pakabinamais auskarais ir tūrio karoliais. Įdomus ryškus tiesioginio kuklios suknelės ornamentas bus gėlė ant pečių ar didžiulio kaklo. Jei suknelės rankovės sutrumpės, tinkama apdaila bus apyrankė.

Kaip tinkamas maišelis, pasiimkite mažą sankabos maišelį vakarui šalia tiesaus pjaustymo, o lagaminų maišelis, atitinkantis produktą, atitiks biuro stiliaus suknelę. Taip pat su trumpu tiesiu sukneliu galite dėvėti stačiakampio tūrio maišelį.

Batai

 • Geriausi bateliai vakarinei suknelei yra smeigės.
 • Griežta biuro suknelė tiesiai nupjauta su valtimis.
 • Trumpas, lygus audinys, pagamintas iš storo audinio, gerai atrodo su aukštais batus, kuriuose yra storas kulnas arba platforma.
 • Sandalai arba kulkšnies batai gali būti dėvimi tiesiai suknelę su ryškiu atspaudu.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys