Suknelės stiliai ir modeliai

Kokią suknelę rinktis korporacijai?

Kokią suknelę rinktis korporacijai?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Tinkami stiliai
 3. Populiarios spalvos
 4. Nauji metai
 5. Kokios suknelės tinka korporatyvinei partijai?
 6. Ką dėvėti?
 7. Batai

Atostogų metu dirbančios moterys pradeda ieškoti tinkamo aprangos verslo šalims. Tai ypač įdomu tiems, kurie dirba gana griežto aprangos kodo sąlygomis ir nori parodyti savo moteriškumą ir grožį korporatyvinėje grupėje su įspūdingu ir patraukliu apranga. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą suknelę, kad ji būtų tinkama korporatyviniams renginiams, ir pabrėžia tik jo savininko nuopelnus.

Savybės

Dėl verslo atostogų, turėtumėte pasirinkti elegantišką ir madingą suknelę, tačiau tuo pačiu metu nepriimtini ir pernelyg smulkūs ir baisūs modeliai. Šiai progai tinkama suknelė sukurta taip, kad būtų stilinga ir moteriška bei elegantiška ir puikiai tinka. Čia vulgarumas, pernelyg ryškus ir pabrėžtas seksualumas yra nepriimtini. Tačiau pernelyg nuobodu suknelės ir netinkami bendrieji drabužiai korporacinėms šalims taip pat neveiks.

Audiniai suknelėms, kuriose vyksta korporatyviniai veiksmai, pasirenkami iš brangių ir kokybiškų medžiagų. Šilko, satino ir aksomo suknelės yra populiariausios. Taip pat visada mados apranga, pagaminta iš nėrinių audinio.

Tinkami stiliai

Jei verslo vakarėlio vakarienė yra prabangus restoranas, tai geriausias pasirinkimas. Savitarnos stalas yra ne toks oficialus renginys, todėl ant jo labiausiai tinka vidutinio ilgio kokteilių suknelė su paprastu iškirpimu ir minimaliu dekoru.

Populiariausių įmonių grupei gali būti vadinami tokiais modeliais:

 1. Suknelės su iškirpte. Tokie drabužiai turi stilingą išvaizdą ir yra labai konkurencingi, giliai perpjauna.
 2. Suknelės su korsetu. Tokiuose produktuose galite paveikti jūsų figūros išvaizdą, todėl krūtinės vizualiai sodrus, o juosmens - daugiau plonas.
 3. Suknelės su užuolaidomis. Tokie apdailos elementai teisingose ​​vietose pridės nedidelį tūrį ir paslėps mažus figūros trūkumus.
 4. Suknelės su Amerikos rankovėmis. Šioje suknelėje galite išlyginti siluetą su kampiniais pečiais.
 5. Suknelės su asimetrija. Populiariausi modeliai su įstrižomis dugnomis, nes dėka įstrižainių linijų paveikslas vizualiai tęsiasi ir atrodo labiau plonas. Ne mažiau reikalaujamos suknelės ant vienos peties.
 6. Suknelės su plyšiu priekyje. Dažniausiai tai yra ilgos suknelės ant grindų, o iš vienos kojos iš šlaunikaulio yra gana drąsios.

Populiarios spalvos

Labiausiai laimėjęs modelis yra juoda suknelė. Tai pritrauks dėmesį, tačiau tuo pačiu metu jis bus atspalvis odoje ir pabrėžs figūros privalumus. Su šiuo apranga, jūs gaunate elegantišką ir paslaptingą moterišką vaizdą.

Vakarinės suknelės baltos, pastelinės ar violetinės spalvos taip pat atrodo elegantiškos. Taip pat geras variantas yra pilka, bordo arba tamsiai mėlyna monofoninė suknelė. Tokiu atveju nepamirškite, kad tamsūs atspalviai rodo gebėjimą plonas, o šviesioje suknelėje formos taps sodingesnės ir apvalios.

Nauji metai

Prieš švenčiant Naujuosius metus, ypatingas dėmesys skiriamas tinkamo aprangos pasirinkimui. Dažniausiai Naujųjų Metų partija apima įspūdingus ir ryškius komplektus, todėl jų dekoro dažnai yra blizgučiai, rhinestones ar blizgučiai. Nėriniai, karoliukai, neįprastas kaklas, drapiruotė, baskų, neįprastas diržas, švarkelis - įvairios detalės suknelėms, skirtoms Naujųjų metų verslo šventei, yra tikrai puikios.

Daugelis moterų klausosi patarimų, kad pasirinktų suknelės spalvą pagal horoskopą, bet neprarandate, jei pasirinksite tokią šventę sniego baltos, pilkos ar smėlio spalvos suknelę. Jei norite atrodyti įspūdingais, pasirinkite fuksijos atspalvį arba giliai mėlyną spalvą.

Kokios suknelės tinka korporatyvinei partijai?

Renkantis apranga korporatyvinei šaliai, mergaitės su nuostabiomis formomis turėtų pasirinkti modelį, kuris gali paslėpti jų figūros trūkumus.

Aptariami tinkamiausi stiliai:

 • Suknelės su aukšta juosmens linija
 • Aprangos suknelės
 • Vidutinio ilgio suknelės su išpūstomis sijonėlėmis

Jei turite puikią formą, nesirinkite ilgos aprangos įmonių. Geresnis variantas yra šiek tiek žemiau kelių. Kalbant apie spalvas, mergaitėms patariama išsirinkti pilnos spalvos drabužius tamsoje, pavyzdžiui, tamsiai pilka, vyšnios, juodos arba tamsiai mėlynos spalvos. Merginos, turinčios kreivų klubų, gali naudoti dviejų spalvų komplektus (su tamsesne apačia) arba pasirinkti juodos ir baltos spalvos atspaudą.

Ką dėvėti?

Būtina pasiimti sankabos maišelį ar apvalkalą elegantiškai suknelei. Daugelis komplektų apima derinį su diržu, kurio plotis priklauso nuo merginos stiliaus ir figūros. Nuo viršutinių drabužių iki kokteilių suknelės galite pasiimti įmontuotą striukę, o vakare - bolero.

Priedai

Jei suknelės pečiai yra atviri, turėtumėte dėvėti ilgus auskarus, o modelis su uždaru viršumi atrodo gerai su elegantiška grandine ir pakabuku. Dėl suknelės su trumpomis rankovėmis galite pasiimti apyrankę, ypač jei rankovė yra asimetriška.

Gera idėja būtų naudoti didelį deimantą ar kitus brangakmenius. Perlų papuošalai taip pat yra geras pasirinkimas.

Batai

Geriausias pasirinkimas korporatyvinių batų batams, be abejo, bus batai su aukšti kulniukai. Jie gali būti su atviru pirštu, pleištu arba juostomis. Batų spalva dažniausiai pasirenkama kaip juoda, tačiau tikslinga, kad batų variantas atitiktų suknelę arba atitiktų diržą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys