Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su mažu juosmeniu - moterų perversmas

Suknelė su mažu juosmeniu - moterų perversmas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Veislės
 4. Su pilnu sijonu
 5. Ilgis
 6. Vestuvių suknelės
 7. Vakaro galimybės
 8. Ar tai baigta?
 9. Patarimai, kaip pasirinkti
 10. Ką dėvėti?
 11. Priedai
 12. Batai

Savybės

Šiuolaikinės suknelės su maža juosmens juosta - tai sveiki nuo praėjusio amžiaus 20-ojo dešimtmečio. Tuo metu moterų mados istorijoje įvyko tikras perversmas. Kovodama už lygybę su vyrais, moterys pradėjo atsisakyti ilgų, pūlių sijonų ir pradėjo ieškoti naujų sprendimų. Mažai suvaržyti drabužiai pasirodė priešingai nei imperijos ir korseto suknelės, pabrėžiant moteriškąsias formas. Nulenkiant juosmens liniją, siluetas tampa lygesnis, stačiakampis. Taigi suknelės figūrą padarė šiek tiek berniukui. Be to, jie buvo patogūs judėti, šokti ir sportuoti.

Kas yra tinkamas?

Pirmojo pasaulinio karo metu atsirado mažai juosmens suknelės. Tada moteriško grožio idealas nustojo būti oru, trapiais tvariniais, o vyrų akys kreipėsi į stiprią, sportinę merginą, galinčią susidoroti su sunkiu darbu. Tai atsispindi moterų drabužių stiliuose. Mažos juosmens suknelės tinka mergaitėms, turinčioms sportišką figūrą: aukštas ir platus.

Jei priklausote „stačiakampio“ arba „apversto trikampio“ tipui, galite saugiai dėvėti šią suknelę. Venkite suknelių su kompensuojamomis juosmens linijomis - tai turėtų būti plačių klubų merginos, taip pat mažai augantys asmenys.

Veislės

Modelis yra labiausiai paklausus apvalkalo suknelė su mažu juosmeniu. Jau seniai tapo tikra klasika, ir beveik visos mergaitės ją mėgsta. Paprastas, elegantiškas, puikiai atrodo bet kuriame paveiksle ir tinka įvairioms progoms.

Sack-linie. Tai suknelės stilius, susijęs su džiazo erdve. Jis simbolizuoja nepatogių korsetų ir ankštų suknelių atmetimą. „Sak-line“ yra nemokama suknelė ant diržų, su dideliu iškirpte ir trumpu sijonu, kuris prasideda beveik nuo klubų.

Suknelė Charleston. TAuger atėjo pas mus nuo praėjusio amžiaus 20-ojo dešimtmečio. Šis trumpas, tiesiai supjaustytas suknelė, papuoštas turtingu, daugiasluoksniu dekoru, pakraščiu, blizgučiais, plunksnomis, blizgučiais ir pan.

Su pilnu sijonu

Maža juosmens linija kartu su pūkuotu sijonu yra labai populiarus vakaro suknelių stilius.

Jei suknelė yra ilga, ji bus vadinama siluetu arba A forma. Šios suknelės puikiai tinka beveik bet kokiam skaičiui. Chubby merginos dažnai pasirenka šį konkretų variantą. Jei suknelė turi kietą korsetą, ji puikiai koreguoja figūrą. Trumpos suknelės su maža juosmens ir pilno sijono nėra tinkamos visiems. Tik turėdami siauras klubus ir lieknas kojeles, jūs atrodysite puikiai šioje aprangoje.

Ilgis

Tradiciškai, mažai juosmens suknelė nebuvo ilgai, nes atsirado tuo metu, kai moterys pagaliau nusprendė atsisakyti savo grindų ilgio suknelių. Tačiau šiandien galite pamatyti tokias skirtingo ilgio sukneles.

Ilgas

Ilga suknelė, turinti mažą juosmens dalį, gali būti ir sudėtingas vakaro suknelė, ir lengvas vaikščiojimas. Klasikinės silueto suknelės, kurias dažnai pasirenka nuotaka, patenka į pirmąją kategoriją. Šis apranga yra puikus būdas ateities mamoms, kurios nori paslėpti aptrauktą pilvą. Laisvas sijonas, surenkamas gražiose raukšlėse, daro vaizdą moterišką ir romantišką.

Midi

Klasikinis ilgis mažai liemens suknelei yra midi - galų gale, prieš šimtmetį, moterys vis dar neleido sau stipriai atskleisti kojų.

Vidutinio ilgio suknelė yra universalus variantas, tinkantis tiek darbo dienai, tiek šventiniam vakarui. Atsitiktinio stiliaus modeliai paprastai yra nepakankamai vertinami tik keliais centimetrais. Šis tinkamumas yra optimaliausias skirtingo pjovimo sijonams - siaurai, užsilenkti arba plisuoti.

Trumpas

Suknelės su mažu juosmens ir mini sijonu - tai gana populiarus kokteilis. Jei toks apranga tikrai jums tinka, tuomet jums atrodo labai naudinga tradicinių suknelių fone.

Trumpa suknelė, turinti mažą juosmens dalį, gali būti atsitiktinis arba sportinis. Laisvas pjovimas leidžia aktyviai judėti, todėl galite patogiai važinėti riedučiais, žaisti tenisą ir pan.

Vestuvių suknelės

Kiekvieną dieną vis daugiau nuotakų priima sprendimą dėl mažos juosmens suknelės. Pastaraisiais metais šis stilius lieka vestuvių mados tendencija.

Paprastai vestuvių suknelė, turinti mažą juosmens dalį, turi du esminius elementus: bodice arba korseto koją ir ilgą, pilną sijoną. Kartu tai sukuria neįtikėtinai gražią siluetą. Šios suknelės demonstruoja nuotakos kaklo ir pečių grožį, akcentuoja krūtinę ir juosmenį, taip pat maskuoja visas problemines sritis. Aukštos pririštos vestuvių suknelės yra tokios išskirtinės, kad stilistai pataria jaunikiams gauti mažiausiai papuošalų ir pasirinkti labai paprastą šukuoseną.

Vakaro galimybės

Dvi vakaro suknelės, turinčios mažą juosmenį, turi didžiausią mados meilę. Pirmasis yra džiazo stiliaus modeliai, kurie tapo populiarūs dėl Gucci mados namų.

Kaip jie atrodo, galite lengvai įsivaizduoti, prisimindami filmą „Didysis Gatsby“. Mažos suknelės, tiesios arba šiek tiek įrengtos, su prabangiu dekoru. Siuvinėjimas, nėriniai, karoliukai, rhinestones - papuošalai negali būti per daug. Antrasis tipas - suknelė, turinti mažą juosmenį ir ilgą tiesią siję, kurią sukūrė mados namai „Chanel“. Jie atliekami ir plonos, plaukiojančios medžiagos turi paprastą, bet brangų dekorą.

Ar tai baigta?

Suknelės, turinčios mažą juosmenį, puikiai tinka visai, nes šis stilius leidžia vizualiai koreguoti figūrą.

Jei turite pilvą, tai reiškia, kad tvirtos suknelės, pagamintos iš elastingo audinio, nėra skirtos jums. Tačiau modeliai su nuleistomis juosmenimis suteikia viršutinei figūros daliai stačiakampio formą, taip slepia visas išsikišusias dalis. Lush hips su tokia suknelė negali paslėpti, bet korekciniai apatiniai drabužiai išsprendžia problemą. Tačiau apkūnus rankas ir pečius galima subalansuoti su gana pūkuotu sijonu. Merginos, turinčios prabangių formų, turėtų pasirinkti modelius su sijonu, kuris nėra virš kelio. Ir nepamirškite apie kulnus - taigi jūs atrodysite kur kas sklandesnis.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Išsami informacija apie suknelę gali teigiamai pabrėžti jūsų dorybes, arba atvirkščiai, sugadinti viską. Jei turite prabangių krūtų, atkreipkite dėmesį į modelius su gražia, neįprasta iškirpte. Nepriekaištinga kaklo ir peties oda yra puikus pasiteisinimas, kad suknelė be diržo būtų atvira. Grakštus rankas pabrėžia trumpos, išpūstos rankovės.
 • Su mažo juosmens suknelės ilgiu, jūs turite būti labai atsargūs, ypač jei negalite pasigirti aukštu. Aukštos mergaitės gali patys pasirinkti bet kokio ilgio modelius, tačiau miniatiūrinės jaunos ponios geriau pasilikti ant suknelės su grindimis.

Ką dėvėti?

Su maža liemens suknelės lydėjimo pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo pačios suknelės. Jei tai klasikinė vakarinė suknelė, tai nereikia nieko kito, išskyrus batus, rankines ir papuošalus. 20-ojo dešimtmečio stiliaus suknelės gali būti papildytos šio laikmečio priedais - mažomis skrybėlėmis, galvos juostomis, boa ar karoliukais, turinčiais grandinę. Atsitiktinio stiliaus suknelė gali būti derinama su beveik viskuo.Ši suknelė puikiai atrodo su lietaus paltu, džinsais arba odine striukė. Trumpos sportinės stiliaus suknelės gali būti dėvimos su liesais džinsais ar antblauzdžiais.

Priedai

Dauguma iš mūsų suknelė su maža juosmens linija, susijusi su praeito amžiaus pradžia. Norint sukurti tokį suknelės harmoningą įvaizdį, reikia pasirinkti tinkamą.

Vakaro moterų suknelės tomis dienomis įkūnijo glamorą - tiek daug, kiek jie turėjo prabangą ir blizgesį. Dėl iškilmingos progos suknelės turėtumėte dėvėti išskirtinius papuošalus ar retro stiliaus juvelyrinius dirbinius: ilgus karoliukus, mezginius, putojančius pakabinti auskarus, apyrankes ir žiedus su dideliais akmenimis. Tiesiog nešiokite visko vienu metu - papuošalų pora bus pakankamai.

Batai

Apatinė linija, nukreipta į apačią, leidžia jums nuleisti, o kojos šiek tiek trumpesnės. Todėl pagrindinis uždavinys renkantis batus yra pasirinkti tą, kuris išlygins šį efektą. Tai reiškia, kad būtina atsisakyti plokščių batų, taip pat aukštos batus ir batus, kurie papildomai „nupjauna“ koją horizontaliai.

Geriausias variantas yra batai arba sandalai su aukštais kulniukais. Batai beždžionės ir ankšta spalva bus puikus pasirinkimas, nes, pirma, jis tilps beveik bet kokią suknelę, antra, vizualiai pailgins kojas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys