Suknelės stiliai ir modeliai

Ką dėvėti su apvalkalu?

Ką dėvėti su apvalkalu?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Juoda
 2. Raudona
 3. Pilka
 4. Mėlyna
 5. Smėlio spalvos
 6. Balta
 7. Rankovės be rankovių
 8. Su rankovėmis
 9. Priedai

Aptariamas vienas iš pagrindinių gizmos, kuris yra beveik kiekvienoje moteriškoje drabužių spinta apvalkalo suknelė juoda spalva. Štai tik šios spalvos glaustumas, o pjovimo linijų sunkumas neturėtų jus panika. Kūrybiniai sprendimai padės pristatyti aprangos aprangą įvairiomis įdomiomis galimybėmis.

Juoda

Kas būtų manęs, kad iš paprastos nuobodos juodos suknelės galite sukurti bent 7 ryškius vaizdus?

Pavyzdžiui, derinant apvalkalo suknelę su ryškia skara arba skara su neįprasta spauda, ​​nuobodu biuro suknelė virsta prabangia verslo suknelė.

Arba, pavyzdžiui, dėvėkite šviesios spalvos švarką ant viršaus. Visa tai kartu papildys sudėtingumo ir žavesio įvaizdį.

Jei ketinate susitikti su draugais arba datos, galite įterpti akcentus naudodami ryškius priedus.

Juoda gali būti derinama su visomis spalvomis, todėl nuolat:

 • norite prašmatnus - papildyti juodą suknelę su kailiais;
 • meilės sportas - dėvėkite baltus sportinius batelius;
 • reikia prisiminti - dėvėkite spalvotas pėdkelnes.

Raudona

Renkantis priedus ir papuošalus prie raudonos spalvos suknelės, laikykitės minimalizmo. Aukso, sidabro, baltos, juodos ir rožinės spalvos atspalviai yra harmoningai sujungti.

Atraskite puikius suknelės auskarus ir karolius su rubinais ir granatomis, tačiau jie neturėtų būti didžiuliai.

Šalikai, krepšiai ir batai gali būti tamsiai suknelę arba skirtingi tonai.

Rudi batai ir diržas yra puikus kompanionas raudonai tiesiai suknelei. Papildykite ansamblio papuošalus su jaspio, gintaro ar tigro akimis.

Raudona apvalkalo suknelė sujungia maišus su spauda. Ir batų pasirinkimas priklauso nuo situacijos.

Pilka

Pilka spalva puikiai suderinama su aksesuarais, megztiniais ir violetinės, mėlynos ir rausvos spalvos švarkais. Šie atspalviai sukurs surinktą ir griežtą vaizdą.

Pilka tiesi suknelė blizgės kitaip, jei ji bus papildyta priedais, turinčiais turtingų jūros bangų, terakotos, maroono ir, žinoma, baltų spalvų.

Mėlyna

Mėlynos spalvos apvalkalo suknelė gerai dera su geltona, balta arba juoda striukė ir viršutiniais drabužiais.

Juvelyrika gali būti pilka, perlas ar auksas. Dažnai mėlyna džinsinė suknelė derinama su rudais batus, tačiau jos spalva priklauso nuo rankinės, skaros, pirštinių ar kitų pasirinktų priedų.

Smėlio spalvos

Beige puikiai derina skirtingus atspalvius. Slyvos, violetinės, auksinės, pilkos, oranžinės, juodos, žalios, baltos ir rudos spalvos bus puikiai derinamos su smėlio spalvos sukneliu.

Raudoni batai bus puikus papildymas šiam apranga. Tačiau skara ir rankinė gali būti pasirinktos su gyvūno atspaudais. Šviesiai rusvai smėlio spalvos puikiai suderina karamelę, turkį, rausvą ir mėlyną atspalvį.

Balta

Baltos spalvos yra tokios universalios, kad jos derinamos su visomis spalvomis ir atspalviais. Tačiau populiariausias priedų derinys su balta suknelė, pilka, juoda, raudona, mėlyna ir ruda.

Apkarpytas švarkas puikiai papildo nėrinių suknelę.

Galite eksperimentuoti su įvairiomis šalikomis ir nosine. Norėdami papildyti griežtumo įvaizdį, geriau sutelkti dėmesį į juodos spalvos priedus.

Rankovės be rankovių

Ant rankovių suknelės priedai neturėtų būti ryškūs, bet turi būti stilingi. Paveiksle bus puiki perlų, nedidelių rankinių ar sankabos, laikrodžių, ilgų karoliukų ar apyrankės.

Su rankovėmis

Apvalkalo suknelė yra geriausia dėvėti su kulkšnies batus, batus ar aukštakulniais batus. Šis suknelės stilius netoleruoja jokių kitų batų, todėl šiam modeliui neturėtumėte pasirinkti batų su plonu plokščiu. Be to, nenaudokite diržo. Tačiau čia reikės pabrėžti pėdkelnės ar kojinės.

Priedai

Nebijokite papildyti įdomių priedų įvaizdį. Auskarai, karoliukai, sagės arba plati apyrankė galės pakeisti bet kokią klasikinę suknelę.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys