Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su nuostabiu vaizdu

Suknelė su nuostabiu vaizdu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra tinkamas?
 2. Baskų pliusai
 3. Parinkčių pagrindai
 4. Apvalkalo suknelė
 5. Su rankovėmis
 6. Su traukiniu
 7. Audiniai
 8. Ilgis
 9. Populiarios spalvos
 10. Vakaras
 11. Vestuvės
 12. Ar turėčiau dėvėti pilną?
 13. Ką dėvėti?
 14. Priedai
 15. Batai

Kas yra baskų kalba, žino kiekvieną merginą, kuri siekia sekti madą. Jei anksčiau nesate susitikę su šiuo drabužiu, paaiškinkime: Baskų kraštas yra platus nuo suknelės ar sijono juosmens.

Ji buvo pavadinta pagal Baską garbei tautai, gyvenančiai viename iš Ispanijos regionų - baskų, nes tai buvo tradicinė jų tautinio kostiumo dalis. Praėjusio amžiaus viduryje baskai tapo neįtikėtinai madingi, tačiau buvo naudojamas kaip apsiaustai ir paltai.

Tada šis drabužių elementas buvo užmirštas ilgą laiką, ir jie neseniai apie tai prisiminė. Šiandien suknelės su basku yra labai populiarios.

Kas yra tinkamas?

Baska yra ne tik dekoratyvinė, bet ir funkcinė suknelės detalė. Jo tikslas - vizualiai koreguoti skaičiaus trūkumus. Baskai paprastai yra tiesiai po juosmens linija, taip padidinant skirtumą tarp klubų ir juosmens. Mergaitėms, turinčioms „stačiakampio“ tipo figūrą, ši baskų nuosavybė bus labai naudinga.

Be to, Baskų kraštas padės subalansuoti platus pečius - tai bruožas, kuris dažnai yra sportininkų ir tik aukštų mergaičių. Jei reikia nukreipti dėmesį nuo išsikišusio pilvo, tuomet suknelė iš basinių padės jums tai padaryti.

Baskų pliusai

 • Baskų buvimas padeda užmaskuoti kai kuriuos figūros trūkumus - tai labai svarbi bet kokios suknelės kokybė. Be to, ši suknelė tinka skirtingų aukščių mergaitėms. Vienintelė išimtis yra kriaušės formos savininkai. Baskų kraštas dar labiau apsunkina apatinę kūno dalį.
 • Baska gali papuošti net paprasčiausią suknelę. Ilgą laiką ji išliko mados pakraštyje, bet dabar tą sezoną iš eilės ji pasirodo garsių dizainerių suknelėse. Taigi, galite pasikliauti tuo, kad suknelės su baskomis ilgą laiką bus populiarios.

Parinkčių pagrindai

Ilga bazinė panašus į sijoną, dėvėti virš suknelės. Šis įspūdis sustiprinamas, jei basikas yra pagamintas iš skirtingos spalvos ar tekstūros audinio.

Dvivietis - elementas, pagamintas iš dviejų audinio sluoksnių. Šis baskų kalba paprastai yra trumpesnis ir nuostabesnis nei klasikinė versija.

Nepilna bazė, skirtingai nei kietas, neužima viso suknelės diržo. Paprastai tai „sparnai“, išsikišę ant drabužio šonų.

Asimetrinė bazka - moderniausias šio suknelės detalės variantas. Viena vertus, ji yra trumpesnė, bet kita - ilgesnė. Šis tipas taip pat apima baską, formuojantį tam tikrą zapahą.

Apvalkalo suknelė

Baskai gali papuošti beveik bet kokio stiliaus suknelę, bet efektyviausiai jis atrodo ant suknelės su susiaurėjusiu siluetu.

Pastaraisiais metais tapo tikra klasikine apranga su basku. Šis apranga atrodo neįtikėtinai moteriškas ir elegantiškas. Galų gale, byla savaime yra naudinga, o Baskų priartinimas tampa labai sudėtingas. Apvalkalo suknelė su basku yra gera įvairioms progoms: nuo darbų iki šokių, todėl merginos visame pasaulyje tai labai mėgsta.

Su rankovėmis

Atminkite, kad baskų kalba buvo iš pradžių naudojama kaip moterų drabužių viršų apdaila. Galbūt todėl ji atrodo taip gerai ant suknelės su ilgomis rankovėmis. Svarbiausia - kad sijonas nebuvo pernelyg sodrus. Tai geriau, jei ji yra susiaurinta, pavyzdžiui, „pieštukas“. Ilgos rankovės sukelia suknelės sunkumą, bet blyksnis baskai kompensuoja pernelyg didelio vaizdo rimtumo.

Taip pat yra modelių suknelės su basky, turinčios trumpą rankovę. Tokiu atveju rankovės dažnai yra originalios formos, todėl vaizdas yra šiek tiek ekstravagantiškas.

Su traukiniu

Suknelės su traukiniu paprastai yra galimybė iškilmingiausiems renginiams. Dažnai tokios suknelės pasirenka nuotaka, pagerbdama Europos vestuvių tradicijas. Neseniai „Basca“ įsišakojo į vestuvių madą, todėl salonuose galite rasti suknelių modelius su basku, sklandžiai virsta traukiniu. Pažvelkite į nuotraukas - šios suknelės atrodo tikrai gražios ir neįprastos. Tačiau reikia pažymėti, kad toks horizontalių linijų skaičius „sulenkia“ figūrą, todėl ši parinktis tinka tik gana aukštai mergaitėms.

Audiniai

Kad baskai išlaikytų savo formą, ji turi būti siuvama iš storo audinio arba iš dviejų sluoksnių. Pagal tą pačią suknelę ten nėra jokių reikalavimų.

Suknelė su basku gali būti pagaminta iš natūralaus arba sintetinio audinio, plona arba tanki, elastinga arba ne. Remdamiesi savo idėjomis apie grožį, jums reikia pasirinkti tiktai figūrą, metų laiką ir renginio formą. Vienu modeliu galite sujungti kelis audinio tipus. Pavyzdžiui, suknelę ir peplum galima siūti iš trikotažo, o rankovės gali būti pagamintos iš guipure.

Ilgis

Baska gali būti ant drabužių, turinčių bet kokio ilgio sijoną - nuo mini iki maxi. Bet pats baskų kalba nebūtinai turi būti trumpesnis nei suknelė, kitaip visas poveikis išnyks.

Ilga iki grindų

Suknelė su basku visada atrodo elegantiška, tačiau ypatingomis progomis būtina pasirinkti vakarines sukneles su sijonu prie grindų. Baska atrodo neįtikėtinai įspūdinga ant siauro ilgio sijono. Šį elementą dažnai puošia silueto suknelės su sijonu, stora klubu ir smarkiai plečiasi. Geriausias iš šių stilių tinka aukštų merginų, turinčių smėlio laikrodžio figūrą.

Midi

Suknelės su vidutinio ilgio sijonu yra populiariausios, nes jos tinka įvairioms situacijoms; Jie yra patogūs ir elegantiški. Šviesus stilius „midi“ suknelė atrodo ypač gerai, kai yra pieštuko sijonas.

Jei tokia suknelė gaminama suvaržyto spalvų schemoje ir ji yra visiškai uždaryta, visai įmanoma, kad jame būtų rodoma. Ryškesni drabužiai tinka neformaliems susitikimams.

Trumpas

Trumpos suknelės - geriausias pasirinkimas vakarėliams, nes juose taip pat patogu šokti! Mergaitė kokteilių suknelėje su basku visada traukia dėmesį, nes šis elementas sukelia unikalią suknelę. Baska daro suknelę daugiau flirtų ir žaismingų, taigi tokioje suknelėje visą vakarą sužavėsite žvilgsnius.

Populiarios spalvos

Juoda

Juoda suknelė su basku gali būti klasikinė darbo drabužių spinta ir suknelė publikavimui. Viskas priklauso nuo modelio savybių.

Pavyzdžiui, trumpas sijonas ir iškirptė būtų tinkami neformalioje aplinkoje, o verslo ar kultūros renginiams geriau rinktis kažką griežtesnio. Juoda spalva kartu su „basky“ turi galimybę modeliuoti figūrą, taupydama ją iš kai kurių trūkumų.

Balta

Baltos spalvos apgaubia mergaitę grynumo ir nekaltumo halo, nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus ji yra. Baltos suknelės mergaitės daro tik teigiamas emocijas kitose, nes ši spalva siejama su geru startu.

Baltoji suknelė nebūtinai yra nuotakos apranga. Be vestuvių yra daug kitų situacijų, kai baltos spalvos suknelė su basku būtų absoliučiai tinkama, pavyzdžiui, baigimo vakarėlis, teatro premjera ir pan.

Raudona

Jokioje kitoje suknelėje moteris jaučiasi patraukli ir viliojanti kaip raudona. Raudona suknelė yra tikras atradimas mergaitei, kuri nori vaidinti mirtiną grožį.

Kadangi raudona spalva yra labai išraiškinga, suknelė turėtų būti kuo paprastesnė. Baskui bus vienintelis dekoratyvinis jūsų aprangos elementas.

Mėlyna

Mėlyna spalva yra labai išraiškinga, tačiau tuo pačiu metu rami, todėl ji yra viena iš labiausiai mylėtų tiek daug merginų.

Mėlyna suknelė niekada negali būti vulgari (išskyrus labai atvirus modelius) - jame visada atrodys elegantiškas. Baska yra puikus būdas pagyvinti mėlyną suknelę.

Žalia

„Green“ žada tapti viena iš mados spalvų per artimiausius sezonus. Kiekvienos drabužinės spintoje turėtų pasirodyti bent viena žalioji suknelė, ypač dėl to, kad tarp daugelio galimų šios spalvos atspalvių kiekvienas iš mūsų ras tą, kuris labiausiai tinka jai.

Smaragdas, turkis, obuolių suknelės su baskais atrodo neįtikėtinai patrauklūs bet kokiame spalvų diapazone.

Vakaras

Vakarinės suknelės moterims dėvėti labiausiai iškilmingomis progomis, kai jums reikia pasirodyti visame blizgesyje. Jei nesate aktyvus socialinis gyvenimas, tuomet tikimybė jums pasirodyti prieš kitus visame savo šlovėje nėra taip dažnai. Štai kodėl vakaro suknelės mergaičių pasirinkimas yra labai atsargus. Vakarinė suknelė, turinti bazinę, turėtų būti ilgas ir ne puikus. Įsitikinkite, kad pažvelgti į undinė stilių su corsage viršų ir siauras sijonas išpūstas apačioje. Jei suknelė yra tiesus siluetas, atkreipkite dėmesį į netaisyklingos formos baską.

Vestuvės

Vestuvių mados taip pat neišvengia aprangos su Baskų kraštu. Neseniai vis daugiau nuotakų pasirenka tą patį stilių svarbiausiam įvykiui savo gyvenime. Merginos vadovaujasi įvairiomis priežastimis: kai kurie nori sekti madą, kiti - parodyti gražią figūrą ir dar kitus - paslėpti įstrižainę. Visais atvejais puošnus suknelė atrodys labai graži ir padės pristatyti visas išvaizdos savybes palankioje šviesoje.

Daugelis nuotakų atsisako tradicijų ir teikia pirmenybę trumpoms suknelėms. Šiuo atveju, baskinė suknelė yra puikus būdas sukurti šiuolaikišką ir elegantišką vestuvių išvaizdą.

Ar turėčiau dėvėti pilną?

Riebalinės merginos, žinoma, gali dėvėti baskines sukneles. Jei apranga yra teisingai parinkta, jis gali ištaisyti kai kurias akimirkas, dažnai tapdamas jaunų merginų sutrikimo priežastimi. Pagrindinė taisyklė yra ta, kad Baskų kraštas turi būti žemiau arba virš tos zonos, kuri, jūsų nuomone, yra problemiška.

Pavyzdžiui, su išsikišusiu pilvu, jums reikia suknelės su basku, kuris prasideda beveik po krūtimi ir yra pumpuojamas ant klubų. Švelnus grožis turi atkreipti dėmesį į modelius, kuriuose važiuoklė ateina iš juosmens. Bet kokiu atveju, prabangių formų turintys asmenys turėtų rinktis sukneles su plačiu basku, nes maži elementai tik pabrėžia apimtis.

Ką dėvėti?

Galite suderinti suknelę su apatiniu ir įvairiais dalykais iš savo drabužių spintos. Paprastiausi drabužiai, kuriuos jis gali žaisti nauju būdu. Norėdami sukurti verslo išvaizdą, dėvėkite suknelę ant suknelės (tačiau jis neturėtų būti per trumpas). Labai gražus suknelė su basku atrodo su klasikiniais tranšėjais ir griežtais batus. Plonos smėlio spalvos pėdkelnės ar kojinės visada bus tinkamos, tačiau šaltuoju metų laiku jūs galite gauti saulėtas pėdas. Vasaros modeliai puikiai derinami su plataus krašto skrybėlėmis romantišku stiliumi. Švelnus diržas ir maža, elegantiška rankinė padės užbaigti išvaizdą.

Priedai

Suknelė su basku nepriklauso jokiam drabužių stiliui, todėl ji puikiai tinka bet kokiems priedams. Pavyzdžiui, juoda apvalkalo suknelė su odine striukė ir dideli papuošalai, pagaminti iš odos ir metalo, yra visiškai harmoningas aprangos stilius. Ta pati suknelė su lengva striukė ir siurblių avalynė yra puikus vaizdas verslininkui. Nuimkite striukę, uždėkite ryškius papuošalus ir aukštakulnius sandalus - šia forma jūs galite saugiai eiti į vakarėlį.

Ieškodami tobulo vaizdo, galite eksperimentuoti su įvairiais priedais: prabangiais papuošalais, originaliais papuošalais, laikrodžiais, akiniais ir šalikais. Todėl tikrai galėsite rasti įdomių stilistinių sprendimų.

Batai

Suknelė su basku nereikalauja specialių batų. Žinoma, kaip ir bet kuri kita suknelė, ji geriausiai atrodo su aukštais kulniukais. Galų gale, batai su kulnais, merginos atrodo ypač patrauklios, o jų pėsčiomis yra tiesiog įdomu. Batai turi būti parinkti, priklausomai nuo to, kokia proga dėvite suknelę. Darbui bus griežti biuro batai, vaikščioti po miestą - elegantiški batai ir atostogos - įspūdingi sandalai. Batų spalva gali būti arti suknelės arba, priešingai, kontrastinga.

Komentarai
 1. Lena
  26.02.2016

  Suknelė su Baskų puošmena korporatyvinėms šalims. Jis yra griežtas ir tuo pačiu labai moteriškas. Šią progą turiu juodą suknelę, dabar noriu kitą mėlyną.

 2. Masha
  23.02.2016

  Aš taip pat užlenkiu tiems, kurie išrado Baską. Tiesiog išgelbėjimas mano figūrai!

 3. Vika
  21.02.2016

  Aš myliu sukneles su basky! Baska suteikia savo nepaaiškinamų klubų apimtis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys