Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su viena rankovėmis - madinga asimetrija

Suknelė su viena rankovėmis - madinga asimetrija

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Rankovių tipai
 4. Stiliai
 5. Ką dėvėti?
 6. Batai
 7. Priedai

Modelio suknelės su viena rankovėmis nėra pirmosios metų mados tendencijos. Šio stiliaus šifono ir šilko suknelės yra paklausios vasaros laikotarpiu, o megzti yra labai populiarūs žiemą. Tačiau šios suknelės netinka visoms moterims ir nėra dėvimos dėl kokios nors priežasties. Aptarkime, kas įdomu apie drabužius su viena rankovėmis, kurie turėtų dėvėti juos ir ką dėvėti su šiuo stiliumi.

Savybės

Suknelė su tik viena rankovėmis vadinama asimetriniais apranga. Jie pasirenkami pirmiausia ypatingoms progoms, nes tokios suknelės pritraukia akis ir padeda išsiskirti nuo kitų grožių. Be to, tokia originali viršutinė suknelė nukreipia dėmesį nuo figūros apačios, kuri yra tinkama tais atvejais, kai ji yra netobula.

Dažniausiai suknelė su viena rankovėmis yra pavienių spalvų modelių, nes jie yra išraiškingi ir originalūs net ir be ryškaus atspaudo. Be to, daugiaspalvis motyvas atitraukia dėmesį nuo įdomaus iškirpimo ir paveiks kontrastą su oda. Dėl tos pačios priežasties tokiems drabužiams dekoravimas yra minimalus.

Kas yra tinkamas?

Priklausomai nuo stiliaus, suknelė su asimetrine rankovėmis tinka tiek plonam grožiui, tiek mergaitei su išlenkta forma. Geriausia tai, kad tokia suknelė pažvelgs į mergaitę, kurios figūra atrodo kaip trapecija.

Plonos moterys turėtų atkreipti dėmesį į griežtus drabužius ir mergaites, turinčias pilnatvę - nemokamai. Jei turite netobulų kojų, galite paslėpti savo nepatrauklumą ilga suknelė su asimetriška rankovėmis.

Jei norite:

 • Jūsų nugara yra labai plati, o jūsų pečiai yra vyriški.
 • Jūsų rankų oda atrodo neryški ir suglebusi.
 • Krūtinės ar nugaros dalis yra padengta bėrimu.
 • Jūs turite didelių krūtų ir be liemenėlės, ji praranda savo formą.

Rankovių tipai

Šio stiliaus suknelė gali skirtis pagal savo ilgį ir plotį. Ji gali būti tokia įtempta ir ilga, ir maža, pavyzdžiui, „sparno“ forma. Yra galimybių tvirtai priglundančioms rankovėms šiek tiek ilgiau nei alkūnė, taip pat ilgos ir plačios rankovės. Trijų ketvirčių rankovės yra gana įprastos. Pagal vietą, viena rankovė gali būti arba kairėje, arba dešinėje aprangos pusėje.

Stiliai

Dažniausiai pasitaikantys modeliai be vienos rankovės yra ilgos vakarinės suknelės. Jie supjaustyti labiau laisvesni nei trumpi sandarūs komplektai su asimetriškomis rankovėmis.

Minimaliai apipjaustyta suknelė gali būti atsitiktinis apranga, o produktas, pagamintas iš aksomo, brato, šilko ir kitų brangių audinių, turinčių rutuliukų, nėrinių įdėklų ar rhinestones, bus puikus pasirinkimas šventei.

Trumpomis suknelėmis be rankovės dažnai galite pamatyti kitas įdomias detales, pvz., Iškirptę ar nugarą.

Dažniausiai tokie suknelių modeliai su rankovių asimetrija:

 • Įrengta pieštuku suknelė. Tokios aprangos rankovė gali būti arba tvirtai prigludusi, arba „žibintuvėlis“, arba trikampė forma.
 • Modelis „undinė“ grindų ilgis. Rankovė panašioje suknelėje yra ilgas, dažnai užsiliepsnojantis arba papildytas flounces.
 • Modelis su A tipo siluetu. Šios aprangos rankovė gali būti bet kokio ilgio.
 • Suknelė su užuolaidomis - graikų stiliaus ar suknelės stiliaus „Empire“. Dažniausiai tokios suknelės rankovės yra erdvios ir ilgos, tačiau yra modelių su gretimu trijų ketvirčių rankovėmis.

Ką dėvėti?

 • Uždenkite suknelę su viena rankovių viršutine apranga (striukė, megztinis ar kažkas panašaus) nėra verta, nes tada prarandamas visas suknelės žavesys ir pagrindinis jo dėmesys.
 • Jei suknelė su viena rankovė yra atsipalaidavęs „maxi“ modelis, tai gali būti dėvimas su diržu.
 • Palaidos suknelės gali būti papildytos skrybėlėmis, o trumpai sukabinamai suknelei reikia pasirinkti trumpą sankabą.
 • Pėdkelnės arba kojinės pagal šias sukneles nešioti.

Batai

Galite dėvėti sandalus ir sandalus, taip pat batus po suknelė su viena rankovė. Šio stiliaus vakaro apranga puikiai tinka atviriems batus su kulnais.

Priedai

Jei jūsų suknelė su asimetriškomis rankovėmis yra gana lakoninė ir pagaminta iš vienos spalvos be jokio specialaus dekoro, neturėtumėte pasirinkti per didelio masto didelių dekoracijų. Pakankamai diskretiški auskarai, viena apyrankė ir žiedas.

Komentarai
 1. Viktorija
  21.02.2016

  Man labai patinka suknelės su viena rankovė. Jei vienas petys yra plikas, suknelė suteikia viliojimo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys