Moterų apranga ir avalynė

Kerry pirštinės

Kerry pirštinės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Privalumai
  3. Kerry Lux pirštinės
  4. Gaiters
  5. Dydžio diagrama
  6. Apžvalgos

Suomijos prekės ženklas Kerry yra labai populiarus daugelyje pasaulio šalių dėl kokybiškų medžiagų, originalių ir apgalvotų pjūvių, įvairių modelių ir spalvų sprendimų. Daugelis tėvų savo vaikams perka ne tik kombinezonas, bet ir pirštines.

Savybės

Kerry pirštinės yra puikus pasirinkimas kūdikiui. Jie pasižymi patogumu ir puikiai išlaiko savo šilumą. Suomijos bendrovė siūlo produktus iš geriausių, aukštos kokybės medžiagų.

Ypatingas pirštinių bruožas yra ryškus ir originalus dizainas. Kiekviena pora atrodo nepamirštama. Kiekvienas vaikas mėgsta spalvas. Tarp įvairių modelių galite pasirinkti modelį su įspūdingais piešiniais. Įvairių spalvų dėka kūdikis gali pasirinkti atspalvį, kuris jam patinka.

Kerry pirštinės tinka. Kūdikis jaustis patogiai žaisdamas savo mėgstamus žaidimus gatvėje. Kai kurie modeliai yra atsparūs vandeniui.

Privalumai

Sunkiems šalčiams žiemos pirštinės turėtų būti perkamos su kailiais. O rudens ar pavasario sezono metu iš medvilnės pagaminti modeliai yra idealūs, tačiau jie yra atsparūs vandeniui.

Speciali medžiaga gerai apsaugo kūdikio rankas nuo drėgmės. Papildoma apsauga yra pailga riešas. Vaikų šepečiai yra gerai apsaugoti nuo drėgmės.

Kiekvienai porai būdingas universalus pjūvis. Pirštinės gali būti dėvimos arba užsegamos viršutiniais drabužiais. Atkreipiamas dėmesys į tai, kad visi kumštinės pirštinės ne tik nešvarumus, bet ir drėgmę. Vaikas jausis patogiai ir galės žaisti savo mėgstamus žaidimus gryname ore.

Visi prekės ženklo produktai yra pagaminti iš hipoalerginių ir ekologiškų medžiagų.. Atsparumas dėvėjimui yra dar vienas Kerry produktų privalumas. Pirštinės tinka ne tik sunkiems šalčiams. Jie gali būti dėvimi net esant nulinei temperatūrai.

Šviesus, originalus dizainas nepaliks abejingas vaikui. Merginos pirmenybę teikia nespalvotam spausdinimui. Berniukai mėgsta mažiau juokingas ir ryškesnes nuotraukas.

13 nuotrauka

Kerry Lux pirštinės

Ši kolekcija tinka šaltoms žiemoms. Pirštinės yra pagamintos iš specialios medžiagos, kurioje yra keletas sidabro siūlų. Jie suteikia modeliams patrauklų blizgesį, atspindintį saulės spindulius.

Skiriamasis bruožas yra trikampio formos pirštinė.j) Audinys pasižymi gryaze ir vandeniui atspariomis savybėmis. Merginos tikrai mėgsta kumštines pirštines, puošia rhinestones arba siuvinėtos aukso siūlais.

Gaiters

Ypatingas dėmesys skiriamas garsiems vandeniui atspariems Kergie akiniams. Jie turi patrauklią išvaizdą, pateikiami skirtingomis spalvomis. Įvairūs atspalviai leidžia jums pasirinkti puikią galimybę tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Pirštų modeliai gali būti trumpi ir ilgi. Modelis su ilgomis rankomis leidžia apsaugoti kūdikio rankas nuo sniego.. Jų tėvai dažnai įgyja juos šaltoms, šaltoms žiemoms.

Jie yra pagaminti iš nepralaidžios poliamido. Dirbtinis kailis naudojamas kaip pamušalas. Kūdikio rankos visada lieka šiltos, net ir esant labai šalčiui. Dėl lieknėjimo dantenų, esančių ant krašto ir ant riešų, sniegas nepatenka į vidų.

Dydžio diagrama

Suomiškas prekės ženklas Kerry, skirtas patogiam pirštinių pasirinkimui, siūlo dydžių lentelę, kurioje, priklausomai nuo vaiko amžiaus, galite pasirinkti tinkamą dydį. Pagal lentelę, vienerių metų kūdikis tinka vieneriems metams kūdikiui.

Dydis Amžius
0-1 0-18 mėnesių
2-3 2-3 metai
4-6 4-6 metai
6-8 7-10 metų

Apžvalgos

Pirkėjai palieka daug teigiamų atsiliepimų apie „Kerry“ kumštines pirštines. Produktai pasižymi elastingumu ir minkštumu. Jie yra gerai pritvirtinti prie rankų, todėl tėvai negali jaudintis, kad jie nustos.

Platus modelių ir įvairių spalvų pasirinkimas pritraukia ne tik tėvus, bet ir vaikus. Originalus dizainas ir sumanus supjaustymas žymi visas motinas, kurios pirko savo vaikui pirštines.

Gerklės gali būti plaunamos sunkiu purvu. Net ir dažnai plaunant, jie išlieka nepralaidūs vandeniui. Modeliai su aukštu riešu patikimai apsaugo nuo drėgmės patekimo į vidų net ir aktyviems žaidimams.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys